2018 rugpjūčio 22, trečiadienis

„Jonavos“ futbolininkai nugalėjo svečius iš Latvijos

2018 sausio mėn. 29 d. 11:21:09
Ingrida Petuchovaitė, Elta

„Jonavos“ futbolo klubas sužaidė paskutines draugiškas rungtynes prieš Marijampolėje vyksiančią treniruočių stovyklą. Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje vykusiose rungtynėse „Jonava“ 3:1 nugalėjo Jelgavos „Jelgava“ (Latvija) ekipą.

Nuo pat rungtynių pradžios, aktyviau žaidusi „Jonavos“ komanda sukūrė daugiau pavojingų progų. Agresyviai žaidę varžovų aikštės pusėje ir užtikrinai besigynę jonaviečiai pirmą kartą pasižymėjo 12-ąją minutę. Komandos puolėjas jonavietis Laurynas Stonkus sėkmingai išnaudojo sąmyšį aikštėje ir pirmą kartą nuginklavo Latvijos ekipos vartininką. „Jonava“ neatsipalaidavo ir toliau karaliavo aikštėje. 31-ąją minutę kontratakuojant Tomas Salamanavičius atliko visą Jelgavos ekipos gynybą perskrodusį perdavimą, adresuotą L. Stonkui. Puolėjas puikiai išnaudojo progą ir persvarą padidino dvigubai, įmušdamas savo antrąjį įvartį.

Po pertraukos „Jonavos“ ekipa aikštėje pasirodė stipriai pasikeitusios sudėties. Į aikštę išbėgo jaunieji futbolininkai Edgaras Makarovas, Gytis Vasylius, Saulius Sivolovas ir vartininkas Matas Daškus, tačiau situacija aikštėje nepakito - ekipa toliau tvirtai kontroliavo rungtynių eigą. 70-ąją minutę kontratakos smaigalyje atsidūrė Klaudijus Upstas, kuris vėl privertė latvių ekipą traukti kamuolį iš tinklo. Tik pačioje rungtynių pabaigoje, 87-ąją minutę, „Jelgava“ sušvelnino rezultatą.

„Nemanau, kad šios rungtynės skyrėsi nuo praėjusių susitikimų. Matome sunkaus darbo rezultatus: vis labiau išpildome trenerių reikalavimus, suprantame naujuosius komandos draugus. Man patinka naujųjų trenerių filosofija, žaidimo stilius ir tikiu, kad mūsų žaidimas tik gerės. Kaip puolėjui, visada smagu įmušti įvarčius, tačiau svarbiausia, kad pavyko iškovoti pergalę po trijų pralaimėjimų iš eilės. Visada norisi laimėti, nesvarbu ar tai draugiškos rugntynės, ar lygos finalas“, - kalbėjo naudingiausiu rungtynių žaidėju išrinktas L. Stonkus.

„Jonava“ tęsia pasiruošimą sezonui ir kitas draugiškas rungtynes žais šeštadienį „Arvi“ arenoje su Rygos RFS (Latvija) ekipa.

Pasidalink: Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai

• VICEČEMPIONĖS: Eglyje, Pasauliniame dviračių sporto centre, vykstančio Europos jaunių ir jaunimo dviračių treko čempionato jaunių merginų komandų sprinto rungtyje antradienį Lietuvos atstovės Viktorija Šumskytė ir Arūnė Savičiūtė iškovojo sidabro medalius.
  • GINKLAI: Izraelio vyriausybė leis šimtams tūkstančių piliečių įsigyti ginklus. Remiantis naujomis taisyklėmis, leidimo laikyti ginklą galės prašyti iki 600 000 izraeliečių - iki šiol šis skaičius buvo 140 000.

Ar jums teko kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą?