Jauniesiems Lietuvos futbolininkams turnyras Rusijoje baigėsi kortelių lietuminuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 09 d. 17:20:29 Perskaitė 325

Po nervingų rungtynių su Rusijos komanda Lietuvos jaunių (iki 19 metų) vaikinų futbolo rinktinė tarptautiniame Valentino Granatkino turnyre Rusijoje užėmė ketvirtąją vietą.

 

Mačas Sankt Peterburge, per kurį buvo pašalinti net trys žaidėjai, baigėsi rusų pergale 2:0. Po pirmojo įvarčio, kurį 33 minutę įmušė Gamidas Agalarovas, teisėjas ėmė vis dažniau traukti korteles. Iš viso jų buvo parodyta 11. 68 minutę už dvi geltonas korteles (šiurkšti pražanga 48 min. ir nesportiškas elgesys) buvo pašalintas Deividas Raulinaitis. 75 minutę toks pat likimas ištiko Edgarą Utkų (53 minutę jis jau buvo įspėtas už perspektyvios atakos nutraukimą), ir lietuviai liko žaisti devyniese prieš 11. Baigiantis rungtynėms raudoną kortelę išvydo ir Rusijos žaidėjas Aleksandras Černikovas (90 minutę už šiurkštų žaidimą), tačiau prieš tai, 86 minutę, rusai dar spėjo įmušti antrąjį įvartį (Rustamas Chalnazarovas).

Geriausiu mačo dėl trečiosios vietos žaidėju Lietuvos rinktinės gretose buvo išrinktas gynėjas ir komandos kapitonas Ernestas Mockus.

Grupės varžybose Antano Vingilio treniruojami jaunieji Lietuvos futbolininkai iškovojo visas tris pergales ir nepraleidę nei vieno įvarčio, užtikrintai tapo grupės nugalėtojais, tačiau apmaudus pusfinalio pralaimėjimas Turkijai užkirto kelią į finalą.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net