PRENUMERAT akcija

Galingas K.Ronaldo ir teisėjo duetasnuotraukos

2017 balandžio mėn. 20 d. 13:15:20
Arūnas ABROMAITIS, sportas@vakarozinios.lt

Trys Krištiano Ronaldo (Cristiano Ronaldo) įvarčiai išvedė Madrido klubą „Real“ į Čempionų lygos pusfinalį, bet iš turnyro iškritę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai mano, kad pagrindinis veikėjas aikštėje buvo ne varžovų žvaigždė, o teisėjas iš Vengrijos Viktoras Kasajis (Viktor Kassai). „Tai apiplėšimas“, - sakė „Bayern“ saugas Arturas Vidalis (Arturo Vidal) po rungtynių, kurias „Real“ savo stadione po pratęsimo laimėjo 4:2.

Tai buvo dar viena K.Ronaldo šlovės diena. Triskart pasižymėjęs portugalas tapo pirmuoju futbolininku, Čempionų lygoje pasiekusiu 100 įvarčių ribą. Du įvarčius jis pelnė per pratęsimą, kurio prireikė, nes pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 2:1 „Bayern“ naudai. Tokiu pačiu rezultatu „Real“ laimėjo Miunchene. Peršokęs bavarų barjerą, karališkasis klubas Čempionų lygos pusfinalį pasiekė septintus metus iš eilės, o to nėra padariusi nė viena kita komanda.

Visgi „Bayern“ žaidėjai įsitikinę, kad tai buvo ir gėdos diena. 84 min. A.Vidaliui parodyta antroji geltona kortelė, nors tame epizode čilietis net neprasižengė. Du savo įvarčius pratęsime K.Ronaldas įmušė būdamas nuošalėje. „Madridas išsigando ir teisėjas pradėjo savo šou. Tai apiplėšimas. Čempionų lygoje neturėtų būti tokių dalykų“, - pyko A.Vidalis. „Susitiko tokios stiprios komandos, geriausi futbolininkai, bet mačo baigtį nulėmė teisėjo klaidos pačiuose svarbiausiuose epizoduose“, - apmaudą liejo puolėjas Arjenas Robenas (Arjen Robben). „Suprantu, kad teisėjai klysta, taip futbole būna. Bet klaidų neturėtų būti tiek daug, ir ne tokiu lygiu“, - teigė treneris Karlas Ančelotis (Carlo Ancelotti).

Po mačo A.Vidalis, Robertas Levandovskis (Robert Lewandowski) ir Tiagu Alkantara (Thiago Alcantara) įsiveržė į teisėjų persirengimo kambarį. Juos išprašyti teko policijai. Savo ruožtu „Real“ žaidėjai į varžovų priekaištus atkerta, kad V.Kasajis padėjo ir bavarams. Arbitras esą neturėjo skirti 11 metrų baudinio, kai baudos aikštelėje nugriuvo A.Robenas. „Svarbiausias veikėjas aikštėje buvo K.Ronaldas, o ne teisėjas“, - sakė „Real“ treneris Zinedinas Zidanas (Zinedine Zidane).

Į pusfinalį žengė ir kitas Madrido klubas „Atletico“, kuris šį etapą pasiekė trečią kartą per pastaruosius ketverius metus. „Atletico“ išvykoje 1:1 sužaidė su Anglijos čempionais „Leicester City“ futbolininkais. To užteko, nes pirmosios rungtynės Ispanijoje buvo laimėtos 1:0.

Statistika

Madrido „Real“ (Ispanija) - Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 4:2 (0:0; 1:2), po pratęsimo. Įvarčiai: Krištianas Ronaldas (76, 105 ir 110 min.), Markas Asensijus (112); Robertas Levandovskis (53 - iš 11 metrų), Serchijus Ramosas (78 - į savo vartus). Raudona kortelė - Arturas Vidalis („Bayern“, 84).
I rungtynės - 2:1.

„Leicester City“ (Anglija) - Madrido „Atletico“ (Ispanija) 1:1
(0:1). Įvarčiai: Džeimis Vardis (61); Saulas Nigesas (26). I rungtynės - 0:1.

Parengta pagal dienraštį „Vakaro žinios“

Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai

• NESĖKMĖ: Ispanijoje vykstančio Europos krepšinio vežimėliuose čempionato penktojo turo rungtynėse B grupėje pirmadienį Lietuvos rinktinė 61:73 pralaimėjo Švedijos komandai ir patyrė penktąją nesėkmę.
  • SOFTBOLAS: Italijoje vykstančio Europos softbolo čempionato trečiosiose B grupės rungtynėse pirmadienį Lietuvos rinktinė 5:17 pralaimėjo Slovakijos komandai ir patyrė trečiąją nesėkmę.