Brazilai ir meksikiečiai žengia į kitą pasaulio čempionato etapą

(0)
Publikuota: 2014 birželio 24 08:11:16, Respublika.lt, Eltos inf.
×
nuotr. 17 nuotr.
Meksikietis Rafaelis Markesas (Rafael Marquez) džiaugiasi įvarčiu. EPA-ELTA nuotr.

Brazilijoje vykstančio 20-ojo pasaulio futbolo čempionato trečiajame ture pirmadienį varžybų šeimininkai brazilai 4:1 (2:1) įveikė Kamerūno futbolininkus ir tapo A grupės nugalėtojais.

Tai buvo 100-osios Brazilijos rinktinės rungtynės pasaulio pirmenybėse.

17-ąją min. Neimaras (Neymar) išvedė brazilus į priekį 1:0. 22-ejų metų puolėjas įmušė 100-ąjį šio čempionato įvartį. 26-ąją min. Džoelas Matipas (Joel Matip) išlygino rezultatą, o 35-ąją min. Neimaras vėl išvedė Brazilijos rinktinę į priekį. Antrajame kėlinyje varžybų šeimininkai pelnė dar du įvarčius: 49-ąją min. pasižymėjo Fredas, o 84-ąją min. - Fernandinjas (Fernandinho), kuris žaidėtik antrąjį kėlinį.

Rungtynėms teisėjavo švedas Jonas Eriksonas (Jonas Eriksson).

Brazilai ir antrąją vietą A grupėje užėmę meksikiečiai pateko į atkrintamąsias varžybas. Abi šios komandos surinko po 7 taškus iš 9 galimų. Brazilai pirmąją vietą grupėje užėmė dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio. Trečiąją vietą užėmė Kroatijos komanda (3 tšk.), o ketvirti liko Kamerūno futbolininkai (0 tšk.).

Meksikos rinktinė pirmadienį 3:1 (0:0) nugalėjo kroatus.

Brazilijos rinktinė aštuntfinalyje šeštadienį susitiks su antrąją vietą B grupėje užėmusia Čilės komanda, o Meksikos ekipa dėl kelialapio į ketvirtfinalį sekmadienį kovos su B grupės nugalėtoja Olandijos komanda.