A.Jankauskas ir M.Vorobjovas apgailestavo dėl paleisto šanso iškovoti lygiąsiasnuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 08 d. 11:31:52 Perskaitė 321

Po penktadienį Vilniuje vykusių Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) Tautų lygos C diviziono 4 grupės rungtynių tarp Lietuvos ir Serbijos rinktinių (0:1) Modestas Vorobjovas ir Algis Jankauskas pripažino, kad akistatoje su serbais buvo labai realių šansų iškovoti bent tašką.

 

„Trakų“ saugas M. Vorobjovas po pirmojo kėlinio pakeitė Mantą Kuklį ir sėkmingai rungtyniavo aikštės viduryje. Šiemet rinktinėje debiutavęs futbolininkas teigė, kad dvikovai su galingu varžovu buvo pasiruošęs ir apgailestavo dėl dvikovos rezultato.

„Pralaimint į aikštę žengti yra sunkiau, nes reikia atakuoti, įdėti daugiau jėgų ir stengtis įmušti įvartį bet kokia kaina. Manau, kad buvau pasiruošęs. Žaisdami su tokiais varžovais, neturime ką prarasti. Jie yra favoritai ir niekas nesitikėjo prieš rungtynes, kad žaisime „pirmu numeriu“. Nebuvo jaudulio ir baimės. Galbūt per paskutines 10 minučių pridėjome. Turėjome tris neblogas progas pelnyti įvarčių ir šansų pabaigti rungtynes lygiosiomis. Po pralaimėjimo nuotaikos prastos, nesvarbu, su kokiu varžovu žaidi. Tuo labiau, kad turėjome rungtynių pabaigoje pranašumą“, - rungtynes apibendrino „Trakų“ atstovas.

Savo ruožtu A. Jankauskas taip pat apgailestavo dėl rungtynių pabaigoje neišnaudotų progų. Marijampolės „Sūduvos“ gynėjas pripažino, kad jam palankiau yra rungtyniauti taktinėje schemoje su trimis vidurio gynėjais. Būtent tokį išsidėstymą puoselėja Lietuvos čempionų klubo strategas Vladimiras Čeburinas.

„Žinojome, su kuo susitinkame. Serbijos komanda yra stipri, ne veltui žaidė pasaulio čempionate, jų žaidėjai žaidžia stipriausiuose klubuose. Žinojome, kad be atsidavimo, didesnio noro bus sunku. Manau, kad buvo didelis atsidavimas ir tikrai gerai sukovojome. Jeigu sirgaliai po rungtynių plojo, reiškia, kad tikrai padarėme viską, ką galėjome. Aišku, gaila, kad rungtynių baigtį nulėmė 11 m baudinys. Galėjo jie įmušti ir dar vieną. Keista, kad žaidžiant namuose skiriami du 11 m baudiniai. Tikrai nemačiau, ar jie buvo. Kita vertus, kai jie neįmušė antro baudinio, įgavome stimulą, papildomų jėgų ir rungtynių gale sukūrėme tris tikrai geras progas. Tikrai galėjome paimti bent taškelį. Manau, kiekviena naujovė reikalauja laiko. Pirmame kėlinyje mums sekėsi kiek sunkiau, bet antrame kėlinyje vienas kitą jautėme daug geriau ir ta taktika pasiteisino. Man asmeniškai tikrai lengviau žaisti trimis vidurio gynėjais“, - pasakojo A. Jankauskas.

Artimiausias rungtynes Tautų lygoje Lietuvos rinktinė žais rugsėjo 10 dieną. Edgaro Jankausko treniruojama komanda išvykoje susigrums su Juodkalnijos ekipa.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net