2018 rugsėjo 26, trečiadienis

• „Trakų“ žaidėjas D.Česnauskis: nebėra dvejonių - tai pabaiga

Ilgametis Lietuvos futbolo rinktinės ir „Trakų“ klubo narys Deividas Česnauskis po šio sezono padės tašką profesionalo karjeroje. Tą jis atskleidė praėjusį ketvirtadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione stebėdamas savo komandos rungtynes su „Palanga“.

2018 rugsėjo mėn. 24 d. 16:00:12

• A.Novikovas prie Balstogės ekipos pergalės prisidėjo įvarčiu

Lenkijos futbolo čempionate devintojo turo rungtynėse sekmadienį Balstogės „Jagiellonia“ komanda, kuriai atstovauja Arvydas Novikovas ir Justas Lasickas, išvykoje 3:1 (0:1) nugalėjo Zabžo „Gornik“ ekipą.

2018 rugsėjo mėn. 23 d. 21:34:06

• „Žalgirio“ treneris V.Urbonas pasidžiaugė puikiu sirgalių palaikymu

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pirmą sykį šiemet namuose nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“ ir ištirpdė varžovų pranašumą turnyro lentelėje vos iki dviejų taškų.

2018 rugsėjo mėn. 22 d. 11:55:37

• R.Davidovičius atsistatydino iš A lygos prezidento pareigų

Nuo šių metų sezono Lietuvos futbolo A lygos prezidento pareigas užėmęs Rytis Davidovičius paliko šį postą. Apie savo atsistatydinimą R. Davidovičius pranešė ketvirtadienį vykusiame Lietuvos futbolo A lygos valdybos posėdyje.

2018 rugsėjo mėn. 21 d. 15:43:29

• Lietuvos rinktinė FIFA reitinge - 126-a

Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) skelbiamoje pasaulio futbolo rinktinių reitingų lentelėje Lietuvos nacionalinė komanda iš 127-osios vietos pakilo į 126-ąją.

2018 rugsėjo mėn. 20 d. 13:27:58

• „Real“ futbolininkai nugalėjo „AS Roma“ ekipą

Vyrų futbolo klubų Čempionų lygos pirmojo turo rungtynėse G grupėje trečiadienį nugalėtojo titulą ginantis Madrido „Real“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 (1:0) įveikė „AS Roma“ ekipą.

2018 rugsėjo mėn. 20 d. 09:31:33

• Čempionų lyga prasidėjo „Barcelona“ ir „Inter“ pergalėmis

Vyrų futbolo Čempionų lygos pirmojo turo rungtynėse B grupėje antradienį Barselonos „Barcelona“ (Ispanija) komanda namuose 4:0 (1:0) nugalėjo Eindhoveno PSV (Olandija) ekipą. Net tris įvarčius šeimininkams pelnė Lionelis Messis (32, 77, 87 min.), vieną - Ousmane'as Dembele (75).

2018 rugsėjo mėn. 19 d. 00:10:19

• Sieks susigrąžinti titulą

Vilniaus „Žalgiris“ žengė į Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro finalą. Tai žalgiriečiai padarė aštuntą kartą iš eilės. Sostinės ekipa pusfinalyje 3:0 (2:0) įveikė „Kauno Žalgirį“. Dėl trofėjaus Vilniaus „Žalgiris“ kovos su kita Kauno komanda - „Stumbru“, kuris taip pat užtikrintai peržengė pusfinalio barjerą.

2018 rugsėjo mėn. 18 d. 11:00:11

• Portugalas C.Ronaldo atidarė savo įvarčių sąskaitą Italijos čempionate

Italijos futbolo čempionate („Serie A“) sekmadienį Turino „Juventus“ komanda namuose 2:1 (0:0) įveikė „Sassuolo“ ekipą.

2018 rugsėjo mėn. 16 d. 20:50:38

• Vilniaus „Žalgiris“ užtikrintai žengė į LFF taurės finalą

Šeštadienį Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro pusfinalyje 3:0 (2:0) įveikė „Kauno Žalgirį“ ir aštuntą kartą iš eilės iškopė į šio turnyro finalą. Kaune vykusiose rungtynėse du nugalėtojams pelnė Liviu Antalis, vieną pridėjo Tomašas Malecas.

2018 rugsėjo mėn. 15 d. 15:08:48

• Lietuvos futbolo taurės finalai - istoriko akimis

Jau sekmadienį Alytuje vyks 73-iasis Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro finalas. Lietuvoje nėra daug žmonių, kurie gali pasigirti tuo, kad apsilankė daugiau nei 50 finalų. Toks yra futbolo istorikas Gediminas Kalinauskas, kuris lff.lt svetainei papasakojo apie įspūdžius iš aplankytų finalų ir pasidalijo įdomiais faktais.

2018 rugsėjo mėn. 24 d. 14:38:41

• Futbolininkui L.Spalviui atlikta operacija, reabilitacija truks daugiau nei pusmetį

Lietuvos futbolininkui Lukui Spalviui vėl teko gultis ant operacinės stalo. Kaip skelbia „Kaiserlautern“ klubo interneto svetainė, L. Spalviui penktadienį buvo atlikta artroskopinė kelio operacija.

2018 rugsėjo mėn. 23 d. 17:00:16

• Startavo bilietų prekyba į LFF taurės finalo rungtynes

Jau rugsėjo 30 dieną Alytaus miesto stadione dėl 2018 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės susigrums Kauno „Stumbro“ ir Vilniaus „Žalgirio“ klubai, o futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į rungtynes.

2018 rugsėjo mėn. 21 d. 15:58:42

• A lygoje - užtikrinta „Trakų“ futbolininkų pergalė

Lietuvos futbolo A lygos čempionato 25-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį „Trakų“ komanda namuose 3:0 nugalėjo „Palangos“ ekipą. Aikštės šeimininkų gretose du kartus pasižymėjo Justinas Marazas, pirmąjį mačo įvartį įmušė Donatas Kazlauskas.

2018 rugsėjo mėn. 21 d. 00:59:12

• Prasidėjo bilietų prekyba į spalio mėnesio Tautų lygos rungtynes

Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša, kad trečiadienį prasidėjo bilietų prekyba į spalio mėnesį LFF stadione vyksiančias Lietuvos rinktinės rungtynes su Rumunija ir Juodkalnija.

2018 rugsėjo mėn. 20 d. 12:00:11

• Statybininkai pradėjo paruošiamuosius darbus senąjame Kauno stadione

Šį savaitgalį Kaune esančiame S. Dariaus ir S. Girėno stadione įvyks paskutinės sporto varžybos. Per 20 mėnesių pastatyti aukščiausius UEFA reikalavimus atitinkantį stadioną įsipareigojusi Turkijos bendrovė „Kayi Construction“ kitą savaitę pradės griovimo darbus.

2018 rugsėjo mėn. 19 d. 18:00:52

• Lietuvoje sparčiai daugėja futbolo klubų, turinčių savo akademijas

Vilniuje vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) organizuojamas kasmetinis futbolo klubų, turinčių pilnavertę klubinę struktūrą, susitikimas. Jų metu pasidalinta jaunus žaidėjus rengiančių klubų gerąja praktika, aptartos pagrindinės veiklos aktualijos, iššūkiai, naujos idėjos.

2018 rugsėjo mėn. 18 d. 15:21:15

• „Trakų“ finišo tiesiojoje - šešerios rungtynės su „Sūduva“ ir „Žalgiriu“

Trejus metus iš eilės A lygos prizininkais tapusiems „Trakų“ futbolininkams sezono finiše iš paskutinių dešimties rungtynių net šešis kartus jėgas teks išmėginti su dviem šiuo metu stipriausiomis Lietuvos komandomis - Vilniaus „Žalgiriu“ ir Marijampolės „Sūduva“. Patys trakiškiai tai priima kaip iššūkį.

2018 rugsėjo mėn. 18 d. 08:52:51

• „Žalgirio“ treneris V.Urbonas: gerbsime bet kurį varžovą

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pusfinalyje Kaune šeštadienį 3:0 nugalėjo „Kauno Žalgirio“ ekipą ir iškopė į finalą.

2018 rugsėjo mėn. 16 d. 10:24:46

• Stigo drausmės ir sėkmės

Namų sienos nepadėjo. Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda moterų futbolo Čempionių lygos pirmosiose šešioliktfinalio rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje 0:3 (0:0) turėjo pripažinti praėjusiais metais šio turnyro ketvirtfinalyje žaidusios Prahos „Slavia“ ekipos pranašumą.