respublika.lt

Vietos po saule užteks visiemsnuotraukos

2018 spalio mėn. 05 d. 13:30:44
Dalia DAŠKEVIČIŪTĖ

Grupė „Queens of Roses“ išleido naują dainą - apie nerūpestingas dienas ir meilę, kuri gali gimti net ir kurioziškose situacijose. Ta proga Karklės paplūdimyje buvo sukurta ir romantiška fotosesija. Grupės narės Akvilė Kisielienė ir Dileta Meškaitė-Kisielienė pasakoja apie meilę, tarpusavio santykius, kūrybą ir gebėjimą išlikti populiarioms su niekuo nekonkuruojant.


- Jūsų naujoji daina vadinasi „Dėl tavęs gimiau“. Tikite lemtimi?

Dileta: Mano nedidelė patirtis leidžia tuo tikėti (juokiasi).

Akvilė: Taip, man atrodo, kad mes atsiduriame tam tikroje vietoje, tam tikru laiku ne be priežasties. Ir tam tikri įvykiai - ar jie būtų labai malonūs, ar skaudūs, vyksta neatsitiktinai. Žinoma, nevertėtų pasikliauti tik lemtimi ir sėdėti rankas sudėjus belaukiant, ką tau yra paruošęs rytojus.

- Pristatydamos naują dainą teigėte, kad meilė gali užklupti kurioziškiausiose situacijose. Ką pačioms teko patirti?

Akvilė: Aš manau, kad meilė ateina nelaukta, netikėta, kai mažiausiai to tikiesi. Svarbu laiku ją įsileisti. Visuomet galvojau, kad rimtų santykių nesusikursi per pažintis naktiniame klube, o būtent jame prieš septynerius metus susipažinau su vyru Laimonu.

Dileta: O aš Donatą pažinojau labai seniai, tačiau tada nebūčiau pagalvojusi, kad jis bus tas žmogus, su kuriuo norėsiu praleisti visą gyvenimą. Įsimylėjome labai keistomis aplinkybėmės ir tada, kai mažiausiai to tikėjomės. Ta diena apvertė mūsų gyvenimus aukštyn kojomis, bet tuo gyvenimas ir žavus - juk jis toks nenuspėjamas...


- Ar, turint darnią šeimą, vis dar norisi dainuoti apie nerūpestingą, vėjavaikišką meilę?


Akvilė: Žinoma, kodėl gi ne? Mes juk visos tokią meilę patyrėme, tik tuomet nesupratome, kur ta meilė mus nuves. Vaikščiojome į pasimatymus, skaičiavome tuos drugelius, pasakojome draugėms kiekvieno susitikimo smulkmenas (juokiasi). Apie brandžią meilę dar spėsime padainuoti!

Dileta: Būtent. Mes ištekėjusios, tačiau tai nereiškia, kad visos dainos turi būti apie namų šilumą ir ramybę, mūsų namuose tikrai netrūksta vėjavaikiškos meilės, nes meilė ir yra tokia.
O dainavimas nėra tiesiog garsas, tai galimybė jausmus išreikšti muzika. Dainuodamos pasakojame istorijas, kurios yra labai gražios, liūdnos, pašėlusios ir dar daug kitų, kuriomis mes mėginame paliesti klausytoją, nes kiekvienoje dainoje galime atrasti dalį savęs.

Istorijų yra labai daug, laimingų ir nelaimingų, dainuojame ne tik apie mus dvi, dainuojame apie mus visus.


- Naujos dainos fotosesijai pasirinkote melsvą spalvą - džinsiniai drabužiai, mėlynas automobilis, jūra, dangus... Kas padiktavo tokią fotosesijos stilistiką?

Akvilė: Nori nenori pasaulis diktuoja madas, o mes juk - pasaulio vaikai (šypsosi). Stebime, kas vyksta aplinkui, semiamės idėjų ir džiaugiamės, kai jas pavyksta realizuoti. Šiuo atveju, fotosesijai nuotaiką padiktavo naujausia daina, dėl to fotografė bei stilistė Edita Nyjork (Edita Nyork) parinko būtent tokį mūsų stilių - derantį prie aplinkos, prie jūros ir tinkantį mums pačioms.

- Tai - ne pirma jūsų fotosesija prie jūros. Su kuo jums jūra asocijuojasi?


Dileta: Prie jūros anksčiau praleisdavau labai daug laiko. Aš ten jaučiuosi ypač gerai, rami, tikra, laiminga ir laisva. Tad ir fotosesijos metu ši aplinka leidžia mums atsipalaiduoti ir fotosesiją priimti ne kaip sunkų darbą, o kaip smagų laiką, praleistą prie jūros. Mes norime, kad nuotraukose būtų užfiksuotas tikras jausmas, o ne vaidyba.

Akvilė: Antri metai daug laiko praleidžiu Klaipėdoje, o pro namų langus turiu džiaugsmo stebėti marias ir jūrą. Man tai visiška ramybė. Vien tas vaizdas užburiantis. Matyt, ne be reikalo ir antroji mūsų fotosesija vyksta būtent tokioje magiškoje vietoje. Man atrodo, prie jūros pasijauti laisvas, niekieno nevaržomas, gali visiškai atsipalaiduoti ir tai jaučiama nuotraukose.

- Sceninei aprangai visuomet skiriate daug dėmesio. Kaip apibūdintumėte savo stilių?

Akvilė: Stengiamės atrodyti jaunatviškai, stilingai, bet tuo pačiu nebėgti nuo moteriško seksualumo. Įvaizdis mūsų darbe iš tiesų labai svarbus - stengiamės, kad žiūrovas ne tik išgirstų kokybišką mūsų atlikimą, bet ir matytų gražų vaizdą.

Dileta: Mūsų stiliumi rūpinasi profesionalai, o sceninė apranga priklauso nuo projekto pobūdžio, tad dažnai ją keičiame, nes projektų turime tikrai nemažai, o ir šiaip tie patys drabužiai greitai nusibosta.


Kuriant sceninį kostiumą, laikomės kelių taisyklių. Pirma, mums svarbu kokybė ir patogumas. Sceninis kostiumas turi nevaržyti, tad kartais tenka atsisakyti gražių idėjų dėl laisvės ant scenos. Antra, su Akvile esame skirtingos (kas, manau, yra labai gerai) ir norime, kad ir sceninis drabužis būtų ne „štampukas“, todėl drabužiai yra skirtingi, tačiau su jungiančiomis detalėmis.


- Esate ne tik atlikėjos, bet ir kūrėjos - Akvilė rašo dainų tekstus, Dileta prisideda prie muzikinės dalies. Kaip gimsta idėjos ir kaip vyksta kūrybiniai procesai?


Akvilė: Vienos idėjos gimsta labai greitai, natūraliai, nes esi atviras mintims ir tie kūrybiniai procesai būna paprasti, o kitą kartą, žiūrėk, lauki lauki tos mūzos, o ji taip ir nepasirodo.

Dileta: Anksčiau maniau, kad reikia laukti įkvėpimo, tačiau kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad reikia imti ir daryti, o darant ir atsiranda įkvėpimas. Dainas kuriu nuo mažų dienų, esu prisidėjusi prie gerai žinomų atlikėjų dainų, be to, turiu nemažai sukurtų dainų, kurios dar laukia savo eilės.


- Jūsų grupei - šešeri. Pradėjote keturiose, vėliau likote trys, tuomet Giedrę pakeitė Indrė. Dabar būnate tai dviese, tai trise. Turbūt ne tik jūsų gerbėjams kyla klausimų, bet ir pačioms nėra lengva adaptuotis prie besikeičiančios grupės sudėties?

Dileta: Mes į viską žiūrime paprasčiau. Turime daug projektų, kuriuos sudaro skirtinga grupės sudėtis. Mums svarbiausia kokybiškas, geras pasirodymas, o ne kiek merginų stovi ant scenos.


Akvilė: Čia galima būtų sugrįžti prie lemties - niekas nevyksta be reikalo. Su kiekvienu pokyčiu ateina naujos patirtys. Mums jau pasidarė normalus šis kaitos procesas - gerai jaučiamės scenoje tiek trise, tiek dviese. Stengiamės ir pačios neįsisukti į rutiną, ir klausytojams pasiūlyti šiek tiek daugiau įvairovės muzikiniu klausimu.

- Esate minėjusios, kad grupėje teko ir durimis patrankyti, ir ką nors nutylėti, kol galiausiai suvokėte, kad tarpusavio santykius - taip pat, kaip ir šeimoje - reikia puoselėti. Kaip sekasi sutarti dabar?

Dileta: Sakoma, kad moteris visada teisi, o mūsų santykiuose - visos trys (dvi) moterys, tad tikrai nėra lengva. Esame skirtingos, todėl mokėmės matyti ne trūkumus, o privalumus. Mes vieną kitą palaikome, gerbiame viena kitos nuomonę ir esame tiesiog draugės.

Akvilė: Dabar viskas labai gerai, bet prireikė nemažai laiko, kad perprastume vienos kitas. Tiek laiko praleidžiant kartu, labai sudėtinga tą santykį išlaikyti visuomet tik puikų. Kadangi pačios ne tik kuriame, koncertuojame, bet ir atliekame visą vadybinį darbą, sunkesnių momentų būtent tuomet ir atsiranda. O koncertai, kelionės, laisvalaikio leidimas - žinoma, kad vienas malonumas.

- Pasižymite stipriais vokalais. Turbūt bent kažkada buvo kilusių minčių apie solinę karjerą? Juolab kad ir susipažinote dalyvaudamos kaip solistės, muzikiniame TV šou „X Faktorius“.

Akvilė: Bet juk trys stiprios vokalistės būryje - tai triguba jėga, ar gi ne? (Šypsosi.) Neabejoju, kad visos esame stiprios ir kaip solistės. Ir visos stengiamės save realizuoti.

- Merginų grupių, turint omeny nedidelę rinką, Lietuvoje nemažai. Kas padeda nepasiduoti šioje konkurencinėje kovoje?

Akvilė: Pirmiausia - negalvojimas, kad dalyvaujame konkurencinėje kovoje (šypsosi). Vietos po saule užteks visiems. Mūsų koziriai - talentas ir daug darbo. Kol kas džiaugiamės sėkme ir linkime visiems turėti tą laimę daryti tai, kas jus džiugina ir veda pirmyn.

Dileta: Mes tikrai nebandome konkuruoti intrigomis ir kitais žaidimais „geriausios merginų grupės“ konkurse. Aš išvis nežinau, ar mes kažkaip specialiai bandome konkuruoti. Mes tiesiog mėgstame savo darbą, mokomės iš savo klaidų, turime savo tikslus ir jų siekiame.


- Papasakokite apie grupės ateities planus?

Akvilė: Laukia labai aktyvus žiemos sezonas, taigi turime daug darbo jam pasiruošti - nauji muzikiniai projektai, naujų dainų kūryba ir šiek tiek laiko sau (šypsosi).


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook
Parašykite savo komentarą:
 
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • NUGALĖJO: Slovakijoje vykstančio pasaulio vyrų ledo ritulio čempionato septintojo turo rungtynėse B grupėje antradienį Latvijos rinktinė 4:1 (0:1, 1:0, 3:0) nugalėjo Norvegijos ledo ritulininkus.
  • KELIUOSE: per praėjusią savaitę vykusius reidus Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai išaiškino 12 automobilių vairuotojų, kurie vairavo būdami neblaivūs.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Ar balsuosite EP rinkimuose?

balsuoti rezultatai

Ar bijote skraidyti lėktuvais?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

 +16 +18 C

  +14 +16 C

 

 +11 +12 C

+25 +28 C

 +25 +26 C

 

+21  +23 C

6-7 m/s

 2-3 m/s

 

 2 m/s

 

reklama
Ūkis
reklama
Sveikata ir grožis