S.Burbaitės kasdieniai stebuklainuotraukos

2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 18:00:53 Perskaitė 849

Modelis, tituluota gražuolė, tinklaraštininkė ir knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė Simona Burbaitė (25) yra gražus pavyzdys ir įkvėpimas daugeliui moterų bei merginių – ji visuomet atrodo nepriekaištingai, visada turi ką pasakyti ir nuolat stengiasi motyvuoti kitas. Pati Simona ne visada buvo savimi patenkinta, tik sukauptas žinių ir patirčių bagažas padėjo jai pakeisti požiūrį ir gyvenimą bei pasiekti tikslų, kurie galbūt atrodė sunkiai įgyvendinami. Pasak merginos, svarbiausia suvokti, jog viskas prasideda nuo meilės sau. Visai neseniai norėdama pasilepinti ji buvo trumpam pabėsugi į savo svajonių miestą Romą...

 

Modelis, tituluota gražuolė, tinklaraštininkė ir knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė Simona Burbaitė (25) įsitikinusi – viskas prasideda nuo meilės sau. Nors pati nevisada buvo savimi patenkinta, šiandien ji gražus pavyzdys ir įkvėpimas moterims bei merginoms, kaip neužmiršti savęs, o kasdienybę nuspalvinti nedideliais stebuklais. Visai neseniai norėdama pasilepinti ji buvo trumpam pabėsugi į savo svajonių miestą Romą...

- Neseniai grįžai iš Romos, kokių įspūdžių parsivežei?

- Roma buvo mano svajonių miestas, tačiau niekaip į ją neišsiruošdavau. Šiemet turėjau savaitę atostogų, tad su geriausiu draugu plaukų stilistu Mantu Tautvaišu Romoje praleidome 4 dienas. Mane sužavėjo šio miesto didybė, istorija. Ten galima vykti net ir neturint aiškaus kelionės plano - už kiekvieno kampo slepiasi kas nors nepaprasto. Manau, kad Roma – tobula vieta pasiklysti. Tikrai žinau, kad ten dar sugrįšiu – esu įsitikinusi, kad kiekvieną kartą ten galima pamatyti ką nors naujo.

- Romoje gausu architektūros ir istorijos paminklų. Kuris jų tau paliko didžiausią įspūdį?

- Žinoma, Koliziejus. Jį būtina pamatyti ir dieną, ir vakare. Žvelgdama į jį tiesiog negali negalvoti, kokią ilgą istoriją jis turi - juk toje vietoje kažkada vyko gladiatorių kovos... Vis dėlto viešint Romoje patarčiau pamatyti ne tik lankytinas vietas, bet ir paklaidžioti miesto gatvėmis, užsukti į ledainę ar kavinukę, pasimėgauti maistu, apsilankyti fantastiškose terasose... Žinoma, liepos mėnesį Romoje labai karšta – vietiniai patikino, kad  geriausias laikas čia apsilankyti yra balandžio pabaiga ar gegužės pradžia.

- Kai lietuviška vasara saule nelepina, galbūt tas Romos karštis buvo trumpa galimybė pasidžiaugti vasara. Apskritai dažniau susigundai šiltais kraštais?

- Iš tiesų prieš kelionę į Romą kiek pasidomėjau, o ir socialiniame tinkle klausiau, ką verta pamatyti, be lankytinų objektų, ir pan., todėl žinojau, kad bus karšta. Nepasakyčiau, kad karštis buvo sekinantis, tačiau kitą kartą į Romą vykčiau pavasarį. Kai Lietuva gerais orais nelepina, stengiuosi vykti, kur šilčiau. Nors esu nemažai kur buvusi (ne tik Europje, bet ir už Atlanto bei Azijoje), vykdama darbo reikalais pamatydavau ne itin daug. Vis tik mane labiausiai traukia Europa, dėl savo istorijos, architektūros ir žmonių.

- Nors neseniai grįžai iš Italijos, savo tinklaraštyje prasitarei, kad su vaikinu jau planuojate atostogas prie Viduržemio jūros. Kur keliausite?

- Turime net kelias idėjas, kur norėtume nuvykti - Ispanija, Graikija arba Turkija. Iš tiesų nesu buvusi poilsinėje kelionėje, kai apsigyveni viešbutyje su visomis įskaičiuotomis paslaugomis ir tiesiog ilsiesi. Taip ilsėtis veikiausiai net ir nemoku, tikiu, kad vis tiek surasčiau veiklos. Kai keliaujame savo malonumui, dažniausiai stengiuosi daug pamatyti, sužinoti, tad manau, kad atėjo laikas padovanoti sau ir poilsinę kelionę.

- Keliauti tenka ne tik savo malonumui, bet ir darbo reikalais. Kiek kartų per metus tenka krautis lagaminus?

- Įvairiai. Kaip modelis jau nebekeliauju, tačiau, pavyzdžiui, pernai kaip tinklaraštininkė į užsienį vykau 6 kartus – mane kvietė kompanijos, žinomi prekių ženklai.Lietuviškam tinklaraščiui, manau, tai neblogas rezultatas.

- Ar kelionėms kaip nors ruošiesi? Domiesi, kaupi informaciją, skaitai kelionių vadovus ar tinklaraščius?

- Kai vykstu darbo reikalais, dažniausiai kelionės laikas būna kruopščiai suplanuotas, darbotvarkė įtempta. Laisvo laiko pasižvalgyti paprastai būna nedaug. Kai keliauju savo malonumui, pasidomiu, ieškau informacijos internete, knygose, tačiau jei noriu sužinoti, kur verta pavalgyti ar ką pamatyti, be žinomiausių lankytinų vietų, rekomendacijų (kurios dažniausiai pasitvirtina) ir patarimų klausiu draugų ar sekėjų socialiniame tinkle.

- Kokie 3 dalykai tiesiog privalo būti tavo kelionių lagamine?

- Patogūs batai, telefonas ir įkroviklis.

- Mėgsti ilsėtis Lietuvoje? Gal bent savaitgalius leidi sodyboje ar kokiame nors SPA?

- Į lietuvišką pajūrį važiuoju retai, nes manau tai savotiškas žaidimas „va bank“ – niekada nežinai, ar pasiseks su geru oru. Žinoma, jei oras geras, Lietuvoje tikrai yra ką veikti, pavyzdžiui, mėgstu laiką leisti prie ežerų, jei oras prastas, apsilankau SPA centre. Man labai patinka Birštone esantis „Vytautas Mineral SPA“ centras ir Anykščiuose įsikūręs „SPA Vilnius“. Jei niekur nevažiuoju, stengiuosi pasimėgauti masažu ir grožio procedūromis.

- Esi miesto ar gamtos žmogus?

- Miesto.

- Vadinasi, sunkoka tave įtikinti praleisti savaitgalį stovyklaujant palapinėje...

- Sunku, tačiau įmanoma. Jei pasiūlymas bus labai viliojantis ir vertas dėmesio, gal ir pavyks...

- Ne kartą sakei, kad turi savo mitybos, sporto ir poilsio režimą. Ar per atostogas leidi sau kiek pasukčiauti ir į tam tikrus dalykus pažvelgti pro pirštus? Sunkoka patikėti, kad viešėdama Romoje nepasimėgavau itališka virtuve...

- Paradoksalu, prieš kelionę į Romą savo tinklaraštyje rašiau, kaip nepaleisti vadžių per atostogas, tačiau iš kelionės grįžau 3 kilogramais sunkesnė. (Juokiasi.) Nieko baisaus, tai tik papildoma motyvacija grįžti į seną režimą, kurio jau buvau pasiilgusi. Nereikia nuolatos spausti savęs į rėmus, tik reikia pagalvoti, ar išvykų ir progų atsipalaiduoti nebus per daug. Mano režimas nėra toks jau griežtas, dietų nesilaikau, nes tai būtų tikra kančia, tiesiog stengiuosi rinktis sveikesnius produktus. Kadangi sveika mityba jau tapo mano gyvenimo būdu, įprastą mitybos režimą pavyksta išlaikyti ir atostogaujant. Leidžiu sau pasimėgauti ir desertais, tačiau stengiuosi neperlenkti lazdos. Kadangi svarbu susiplanuoti, kada reikia pavalgyti, rankinėje visuomet turiu sveikų užkandžių ir žinau, kad alkana neliksiu.

- O ar tau reikia laiko pabūti vienai, skirti laiko sau?

- Šiandien gyvenimo tempas – beprotiškas ir mums nuolat viskam trūksta laiko. Mes visur be paliovos lekiame ir skubame, o  sustoti, pasimėgauti dabartimi ir pabūti tiesiog su savimi nespėjame. Bet vis tik turėtume nepasiduoti skubėjimui, stresui ir pirmiausia neužmiršti savęs. Dirbdama nemažai bendrauju, sutinku daug žmonių ir to bendravimo kartais būna net kiek per daug. Todėl man tiesiog būtina susikurti akimirkas, kai galiu mėgautis ramiu būvimu. Juokaudama sakau, kad tokiu būdu suteikiu sau prabangą neskubėti, o ir pagarba laikui reiškia pagarbą sau. Iš tikrųjų, tos akimirkos sau gali būti ir visai trumpos (pavyzdžiui, kol vairuoji) arba ilgesnės. Aš  dažniausiai atsikeliu pusvalandžiu anksčiau, kad galėčiau pasimėgauti kasdieniais ritualais, kurie man padeda atsipalaiduoti – pavyzdžiui, puodelis kavos klausantis mėgstamos muzikos ir vartant žurnalus. Taip pat dievinu atpalaiduojančią vonią vakare su žvakėmis ir smilkalais.Tikiu, kad dienos pabaigoje svarbu pasirūpinti ne tik kūnu, bet ir siela – nueiti miegoti laiku, neprisivalgius ir ramiomis mintimis.

- Atrodo, kad gyvenimo smulkmenas stengiesi paversti nedideliais stebuklais...

- O ką dar galima paversti stebuklais? Nieko nereikia laikyti „ypatingoms akimirkoms“ – nei žvakių, nei gražių apatinių. Nes ta ypatinga akimirka yra dabar. Kiekvienas galime atvirai sau atsakyti, kiek vietos gyvenime skiri viskam, kas šiandien vyksta ir kiek džiaugmo tau tai teikia?

- Net ir patiekalų receptai, kuriais daliniesi tinklaraštyje, atrodo labai nekasdieniški – braškių pica, bananiniai blynukai, sveikuoliškas tortas... Kur semiesi idėjų?

- Įvairiai. Kai kurie receptai sugalvoti mano pačios. Kartais idėjų ieškau „Instagram“, skaitau maisto tinklaraščius... Mintys apie receptus kyla net ir vakarieiaujant restorane. Man patinka galvoti, kaip vieną ar kitą patiekalą paversti sveikesniu, kokius ingredientus pakeisti. Tai nėra sudėtinga, tereikia fantazijos. Daug kam dar atrodo, kad sveika mityba labai sudėtinga, o naudojami produktai keisti ir negirdėti. Stengiuosi surasti visiems žinomus ir lengvai randamus produktus ir parodyti, kad iš jų galima nesudėtingai pagaminti sveiką ir skanų patiekalą.

- Atrodo, kad maistą renkiesi labai apgalvotai, o ar kosmetikos bei kūno priežiūros priemones taip pat kruopščiai atsirenki, domiesi sudėtimi?

- Grožio priemones renkuosi galbūt net kruopščiau nei maisto produktus. Apie maistą žinau nemažai, tad paprastai rinkdamasi produktus ilgai nesugaištu, o štai pasidomėti kosmetika reikia daugiau laiko. Ypač kai renkuosi priemones veido priežiūrai. Juolab kad tai glaudžiai susiję su mano darbu – negalėčiau rekomenduoti produkto, kurio nesu išbandžiusi. Užduotį palengvina tai, kad vengiu eksperimentų ir retai iškeičiu priemones, kurios yra patikimos ir tinkamos. Svarbiausia rasti tai, kas tinka ne tavo mamai, sesei ar draugei, bet būtent tau.

 -Poilsio ir atostogų tikrai nusipelnei, veikiausiai dar visai neseniai išgyvenai labai darbingus ir įtemptus metus, kuriuos vainikavo autorinė knyga - „Tavo geriausia draugė“...

-Skirtingai nuo daugelio nuomonės, tinklaraščio rašymas nėra vien malonus laisvalaikio užsiėmimas – tai rimtas ir daug energijos reikalaujantis darbas. Man tai ne laisvalaikio praleidimo būdas, o pagrindinė veikla. Dirbu 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Tiek įrašai, tiek nuotraukų srautas turi būti reguliarus, todėl tai užima nemažai laiko – domėtis, skaityti straipsnius, išbandyti įvairius produktus. Ypač svarbu kokybiškos nuotraukos ir vizuali estetika – turi išmanyti fotopagrindus ir žinoti, kaip nuotrauka sukelti emociją. Stengiuosi savo auditorijai sukelti smalsumą, visada išlikti įdomi. Didelė ir komunikabilumo reikšmė – tenka bendrauti su įvairių sričių specialistais, susipažinti su įvairiais prekių ženklų atstovais, dalyvauti renginiuose ir seminaruose. Su savo sekėjomis esu nuoširdi – atsakyti į laiškus stengiuosi kiekvienai: įsigilindama į jos problemą, patardama, nes man labai brangus žmonių pasitikėjimas. Knygai taip pat skyriau daug laiko ir jėgų, sudėjau daug meilės, kurią, neabejoju, skaitydamos moterys tikrai pajus, tačiau dabar esu pailsėjusi ir pasiruošusi tęsti drabus su nauja energija.

-Primink, kaip gimė knyga „Tavo geriausia draugė“.

-Iš tikrųjų, netikėjau, kad diena, kai rankose laikysiu savo knygą ateis taip greit. Dar kaip šiandien prisimenu „Alma Littera“ leidyklos atstovės Ugnės skambutį su pasiūlymu apsvarstyti galimybę rašyti knygą. Nors mintis ją rašyti mano galvoje sukosi gerokai anksčiau - prieš daugiau nei metus – tada, kai ėmiausi rašyti savo tinklaraštį. Tik nesiėmiau jokių veiksmu, tiesiog tyliai svajojau. O va ėmė svajonė ir materializavosi – įgavo fizinį kūną. Kasdien sulaukiu nemažai moterų laiškų su įvairiais klausimais, patarimų prašymais ar tiesiog noru padiskutuoti. Ir man labai norisi kiekvienai jų skirti dėmesio, padėti, nuoširdžiai pasikalbėti, išklausyti. Todėl ir gimė idėja iš pradžių tinklaraščiu sukurti tokią erdvę, kur moterys jaustųsi gerai, atrastų sau naudingų dalykų, skatinančių tobulėti, o tuo pačiu galėtume bendrauti ir palaikyti viena kitą. Patirtis įvairiuose grožio konkursuose, penkerių metų darbas mados, grožio ir pramogų industrijoje, tinklaraščio rašymas bei nuolatinis domėjimasis mada man suteikė žinių ir įgūdžių, kuriomis ir norėjau pasidalyti su moterimis. Todėl dabar geriau pagalvojus - viskas tendencingai mane vedė link knygos – aš žinojau, kad ją rašysiu. Manau tinklaraštis buvo tarsi repeticija prieš knygą, kuri nereikalavo didelių investicijų. Norėjosi, kad anksčiau ar vėliau visa informacija būtų moterims po ranka, nes temų tinklaraštyje be galo daug ir galbūt sunku atrasti tą temą, kuri yra šiuo metu moteriai aktualiausia. O knyga leido visą informaciją tvarkingai sudėlioti ir greičiau ją rasti. Pats knygos rašymo procesas – visiškai nauja ir be galo įdomi patirtis. Tiesa, turėjau pasiūlymą, jog knygą rašytų profesionali žurnalistė, man tebūtų reikėję išdėstyti jai savo mintis, tačiau aš nuo pat pradžių žinojau, kad rašyti knygą norėsiu pati.  Knygą rašiau tarsi geriausiai draugei, todėl jos formatas nėra įprastas. Knyga man leido įprasminti save ir savo veiklą, patirtį, o tuo pačiu savo pavyzdžiu įkvėpti moteris, kad viskas yra įmanoma.
Pristatydama knygą sakei, kad neturėti geriausios draugės yra pavojinga...

Vyrai atsipalaiduoja žiūrėdami sporto varžybas, o moterys – besišnekučiuodamos su draugėmis. Nesidalindamos savo išgyvenimais ir problemomis mes patiriame daug streso.

Apskirtai artima draugė – tai žmogus, su kuriuo visiškai gali būti savimi, neprivalai apsimetinėti ar stengtis įtikti. Tokia draugė stiprina moters saugumo jausmą. Todėl ir noriu, kad skaitydamos šią knygą moterys įsivaizduotų, kad tai pokalbis su geriausia, besąlygiškai mylinčia drauge. Ši knyga turi aiškią misiją: padėti moterims geriau save pažinti – atrasti, kas tinka ir yra naudinga būtent jai, kas padeda gerai jaustis: nuo lūpdažio spalvos iki valios vietoj keksiuko rinktis džiovintas datules. Aš ir nesiūlau išspręsti situaciją/problemą už moterį, taip pat nesakau, kad tik mano kelias ir patarimai yra teisingiausi ar geriausi. Knyga siūlo patirtį bei pagalbą ir tik pati moteris sprendžia, kas jai yra geriausia. Tikiu, kad kiekviena knygos puslapiuose ras tai, ko ieško, ką gali sau pritaikyti ar kas tinka būtent jai.  Be to, knygoje dalinuosi ne tik savo patirtimi, įžvalgomis ir patarimais, bet ir specialistų, savo srities profesionalų komentarais, su kuriais konsultavausi rašydama. Manau tam, kad stipriai mylėtume, save įprasmintume, ugdytume moteriškumą ir būtume kūrybingos – kiekvienai iš mūsų yra gyvybiškai būtinas moteriškas ryšys. Džiaugiuos, kad kiekvienu knygos puslapiu galiu moterims padovanoti tą ryšį, tarsi apkabinti kiekvieną ją skaitančią. Gaunu nemažai skaitytojų laiškų, kuriuose jos dėkoja už knygos jaukumą, šiltumą ir naudingą informaciją. Vadinasi, ji atlieka savo misiją. Žinau, kad tikrai neįmanoma perskaityti visų pasaulio knygų, bet tikiu, kad tos, kurios tarsi skirtos būtent tau – neabejotinai atsidurs tavo rankose ir ją perskaitysi. Neabejoju, kad „Tavo geriausia draugė“ būtent tokia.

- Ir pradėjusi rašyti tinklaraštį, ir pristatydama knygą moterims primeni, kad jos turi save mylėti, motyvuoji pasitikėti, pasirūpinti savimi... Tas dėmesys sau ir rūpestis nėra kiek egoistiškas?

- Kaip tik neseniai skaičiau psichologinį straipsnį apie tai, kad pabūti egoiste gerąja prasme moteriai labai naudinga. Todėl skatinu skirti laiko sau, kad ir kokia užimta bebūtų (juk šiandien moteris – barbė devindarbė, kuri prisiima labai daug atsakomybių) – nepamiršti rūpintis savo vidiniu ir išoriniu grožiu. Skatinu suprasti, kad mylėti save reikia ir tada kai užsibrėži siekti tikslo ir jį pasiekus. Šiais laikais moterims keliami itin aukšti reikalavimai: moteris turi būti ir graži (nepriekaištinga oda, plaukai, nagai), ir asmenybė (turi turėti savo nuomonę, su ja turi būti įdomu bendrauti), ir domėtis sveika mityba, ir sportuoti, ir stilingai atrodyti, ir mokėti bendrauti, ir būti sąmojingai. Ne visoms moterims pavyksta atitikti tokius standartus, bet jos nemažiau nori jaustis pakankamos ir gražios, ir to siekia.

- Galbūt jei pamirštame save, esame nelaimingos ir savimi nepatenkintos ir neturime ką duoti kitiems...

- Jei moteris nepasitikės savimi, nuolat bus susirūpinusi, pagiežinga, pavydi, nepadės nei grožio injekcijos, nei brangiausi kremai ar gražiausias makiažas. Nepaisant to, kokią tave nori matyt kiti – privalai išlikti savimi ir visada jaustis verta būti ten, kur esi. Turime būti ištikimos sau, daugiau rūpintis, kaip jaučiamės,  o ne „ką apie mane gali pagalvoti kiti“. Kasdieniame fone mes kiekviena galime būti moteriška, nesumeluota, tikra ir išraiškinga.

- Stengiesi moteris skatinti tobulėti, tačiau nemanai, kad būtinai visos turi būti tobulos?

- Tobulumas yra nuobodu ir neįdomu. Neturime visos atrodyti tobulai, valgyti ir rengtis pagal vadovėlį. Atvirkščiai, turime puoselėti savo unikalumą ir nepasiduoti, jei kartais kas nors nesigauna taip kaip norėtum. Charizma, elegancija, gyvenimo būdas, plaukai, strazdanos ar balso tembras daro mus išskirtines ir autentiškas. Be to, nereikėtų taip mistifikuoti jaunystės, nors dauguma moterų tą daro - metams bėgant grožis ne vysta, o įgauna tik daugiau naujų spalvų. Aš nesureikšminu grožio kulto, nestoviniuoju valandomis prie veidrodžio - makiažą pasidarau per penkiolika minučių, o jei kartais nespėju grįžti persirengti renginiui ar pavalgyti – tai darau savo automobilyje!

- Kas yra moteriškumas?

Tikiu, kad išorinis moters grožis yra neatsiejamas nuo jos vidinės būsenos, darnos su savimi ir harmonijos, emocinės pusiausvyros pojūčio – kai moters skleidžiamos vertybės, elgsena ir mintys dera. Šalia tokios moters tiesiog norisi būti ir tokia moterimi būti yra gera. Pati ją stengiuosi nuolat puoselėti savyje, manau tai nuolatinis procesas ir viso gyvenimo darbas. Juk Tu su savimi būsi visą savo gyvenimą ir niekur nuo savęs nepabėgsi – turi sugebėti priimti save ne tik tada kai lydi sėkmė, bet ir tada, kai sekasi ne taip gerai, kaip norėtum. Be to, moteriai turi būti įdomu gyventi, todėl nauji atradimai tarsi suteikia kasdienybei spalvą ir aromatą.

- Spalį tavo tinklaraščiui bus 2-eji! Kai kalbėjomės prieš porą metų sakei, kad užsienyje tinklaraštininkai tikrai gali uždirbti, nes tai puikus reklamos kanalas, tačiau pas mus tokio suvokimo dar nebuvo. Galbūt laikai pasikeitė ir tinklaraštininkai darosi vis įtakingesni, labiau pastebimi, įdomesni užsienio ir Lietuvos kompanijoms?

- Manau dabar įvairios kompanijos mato didesnę naudą bendradarbiaudamos su tinklaraštininkais nei prieš porą metų ir tikiuosi, kad bent šiek tiek prie to prisidėjau ir aš. Tačiau mano akimis kokybiško turinio Lietuvoje vis dar trūksta. Todėl įvairios kompanijos ir prekių ženklai dažniau bendradarbiauja su žmonėmis, turinčiais daug sekėjų socialiniuose tinkluose, ir jiems nebūtina rašyti tinklaraščio. Bet asmeniškai man svarbu rašyti tinklaraštį, nes tai yra savotiška savirealizacija ir erdvė, kurioje moterys gali rasti sau naudingų dalykų, padiskutuotų, pasidalintų patirtimi, patobulėtų. Nesistengiu, kad mane kopijuotų, bet gerai, jei kiekviena turime pavyzdį, kuris motyvuotų siekti savo tikslų. Noriu, kad moteris pagalvotų: „Jei ji gali, tai ir aš galiu!“ Kurdama save kaip prekės ženklą stengiuosi perteikti tam tikras vertybes. Tai kokybė, estetika, sveikas gyvenimo būdas, veiklumas.  Negalėčiau veidmainiauti ir siūlyti savo auditorijai to, kas man nepatinka ir netinka, net jei už tai būtų mokama.

- Moterys ir merginos kone kas rytą susiduria su dilema „kuo apsirengti“, o tavo tinklaraštyje daugybė stiliaus idėjų ir derinių... Turi kokių nors stiliaus principų ar nelaužomų taisyklių?

- Man labai pasisekė, nes sutikau nuostabią draugę ir partnerę – stilistę Iriną Cybiną, su kuria dirbame jau porą metų. Ji man padeda visais stiliaus (ir ne tik) klausimais. Prisipažinsiu, kad niekada nebuvau stiliau ikona, tačiau mano kelionė iki savo stiliaus atradimo buvo tikrai įdomi. Dabar aš suprantų stilių kaip įvairiausių asmenybės aspektų visumą, ne tik vilkimą madingą drabužį. Stilius – tai, kas yra už aprangos. Man tai kur kas platesnė sąvoka – moters skleidžiamos vertybės, jos gyvenimo būdas, manieros, elegancija, pasitikėjimas savimi, charizma. Net moters plaukų spalva ir makiažas yra stiliaus dalis. Pati įsitikinau, kad kai drabužiai dera su asmenybe ir dar įdomiai atrodo, jie traukia aplinkinių žvilgsnius ir išsiskiria iš minios. Mano spintoje nėra drabužio, kurio nedrįsčiau ar nenorėčiau dėveti. Be to, manau, kad labai svarbu būtent tau tinkamos spalvos – jei geltona suknelė tinka tavo draugei, nebūtinai ji tiks tau. Taip pat ne pro šalį pasidaryti antropometrinį tyrimą, kad sužinotumėte savo kūno proporcijas ir galėtumėte pasirinkti tinkamiausius siluetus. Galiausiai reikia nemažai dėmesio skirti aksesuarams – būtinai kokybiškai rankinei ir batams bei papuošalams. Pravartu pagalvoti, kiek laiko praleidžiate darbe, pramogaudami, ir paskaičiuoti, ar užtektinai daiktų turite skirtingoms aplinkoms... Iš tiesų apie stilių rašiau ir savo knygoje, tad galėčiau dar ilgai vardinti... (Juokiasi.)

- Tavo tinklaraštyje yra ir trumpų interviu su žinomomis moterimis bei merginomis. Užduosiu klausimą, kurį ir pati užduodi savo pašnekovėms. Suknelė ar kelnės?

- Man patinka suknelės, nes prie jų pakanka priderinti rankinę ir batelius. Kelnės – didesnis iššūkis, tačiau gali sugalvoti daugiau skirtingų derinių... Todėl renkuosi kelnes.

- Dar vienas klausimas iš tavo artilerijos – kava ar arbata?

- Kava! Savo dienos pradžios tikrai neįsivaizduoju be šito magiško ir juodo kavos puodelio. Man tai nėra tik gėrimas - tai ritualas, atsipalaidavimas, laikas sau.


DOSJĖ:

Gimimo data: 1992 02 13, Panevėžys

Studijos: 2015 m. baigė VGTU kūrybinių industrijų studijas ir gavo komunikacijos diplomą

Veikla:

2013 m. dalyvavo grožio konkursuose „Mis Aukštaitija“ (tapo „Mis foto“), „Mis Lietuva“ (tapo 1-ąja vicemis), atstovavo Lietuvai tarptautiniame ir prestižiniame grožio konkurse „Mis Visata“

Nuo 2013 m. dirba modeliu, dalyvauja žinomiausių šalies dizainerių kolekcijų pristatymuose ir fotosesijose

Nuo 2015 m. rašo savo tinklaraštį simonaburbaite.com apie madą, grožį ir sveiką gyvenseną

Yra knygos „Tavo geriausia draugė“ (2017) autorė

Parengta pagal priedą „Laisvalaikis“

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net