M.Daikerytė atskleidė sėkmingo verslo formulęnuotraukos

2018 birželio mėn. 08 d. 11:54:22 Perskaitė 474

Vizažistę Militą Daikerytę (20) galima drąsiai vadinti viena jauniausių verslininkių Lietuvoje. Praėjusią savaitę ji paminėjo savo grožio salono „Studio M“ antrąjį gimtadienį ir papasakojo, su kokiais didžiausiais iššūkiais susiduria tiek dėl savo amžiaus, tiek dėl vadovės pozicijos.

 

Mergina neslepia - versle su iššūkiais tenka susidurti kiekvieną dieną. Tačiau viskas yra išsprendžiama - tą liudija didėjantis kolektyvas ir laimingi klientai. Milita ne tik vadovauja grožio salonui, bet ir yra viena brangiausiai apmokamų šalies vizažisčių. Tarp jos ištikimiausių klienčių - garsiausios Lietuvos moterys: Asta Valentaitė, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Ieva Mackevičienė. M.Daikerytė dažnai sulaukia klausimo, kaip jai pavyko to pasiekti. Pasak merginos, atsakymas vienas - aistra darbui.

„Neįsivaizduoju savo gyvenimo be šios veiklos. Visuomet sakau, kokia yra virtuvė be šefo. Norint teisingai vadovauti grožio salonui, turi jame dirbti. Tiesa, stengiuosi nepainioti šių dviejų pareigų - vadovės ir vizažistės. Ir tą kolektyvas labai jaučia. Džiaugiuosi, kad man pavyksta išlaikyti pusiausvyrą. Už salono ribų su savo kolegėmis galiu būti artima draugė, tačiau darbe - reikli, bet teisinga vadovė. Neturiu simpatijų ar antipatijų, su visomis esu sąžininga. Salone esu pati jauniausia, tačiau tai man netrukdo vadovauti. Kolektyvas per dvejus metus tik išsiplėtė“, - džiaugėsi mergina.

Anot jos, tapti autoritetu vyresniems už save kolegoms tikrai nebuvo lengva. „Jaunas amžius versle nėra nei privalumas, nei trūkumas. Visose situacijose galima rasti savo pliusų ir minusų. Jauniems verslininkams patarčiau svajoti. Mano svajonės labai netikėtai išsipildė“, - šypsojosi Milita.

Dabar viena didžiausių jos užduočių yra atskirti save versle ir asmeniniame gyvenime. „Lyderio poziciją palaikau darbe, asmeniniame gyvenime nesiekiu vadovauti“, - sakė jaunoji verslininkė.

Kaip tapti sėkmingu verslininku, patarė ir į gimtadienį atvykusi dizainerė Viktorija Jakučinskaitė. „Visų pirma turi tiksliai žinoti, kas tau patinka gyvenime. Kad neapsiriktum ir nepaaukotum 10 metų sričiai, kuri tau nemaloni. Turi jausti aistrą, kuri tave motyvuotų eiti pirmyn. Jei pasirinksi patogų, bet nemėgstamą kelią, po poros metų tau atsibos“, - teigė pašnekovė.

Anot jos, kuo jaunesnis žmogus imasi verslo, tuo daugiau jam yra galimybių. „Jaunas žmogus dar niekada nedarė klaidų, jis nežino, kas tai yra, todėl drąsiai bando. Jis tikisi tik gero, o tai padeda dirbti. Jaunimas negalvoja apie pasekmes, turi daug jėgų, gali ilgai nemiegoti, gali dirbti savaitgaliais, jaunystė yra didelis privalumas versle“, - tvirtino V.Jakučinskaitė. Pasak jos, kitų požiūrį ir pagarbą ilgainiui užsitarnauji savo darbu. „Be abejo, iš pradžių iš tavęs gali juoktis, bet praeina metai-dveji ir požiūris pasikeičia. Man labai patiko, kaip pasakė kažkoks žinomas žmogus - turi gerbti kiekvieną vaiką, nes niekada nežinai, kas iš jo išaugs“, - sakė dizainerė.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net