respublika.lt

2018 birželio 20, trečiadienis

I.Stasiulevičiūtė: „Teleloto“ - bene pats pozityviausias šou!nuotraukos

2017 rugsėjo mėn. 09 d. 17:20:31
Eimantė JURŠĖNAITĖ

Ryški, charizmatiška ir šmaikšti televizijos laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė (28) po kelių mėnesių pertraukos sugrįžta į eterį - nuo šiol ji naujoji „Teleloto“ vedėja. Naująjį savo amplua mergina vadina laimėta loterija – ne kiekvienas gali džiaugtis darbu, kitiems teikiančiu tiek daug gerų emocijų bei džiaugsmo.

 

- Po kelių mėnesių pertraukos grįžti į televiziją. Jau spėjai pasiilgti televizijos kamerų, užkadrinio šurmulio?

- Sunku patikėti, kad vos prieš kelis mėnesius vedžiau kitą projektą, atrodo, visa tai nutiko gerokai seniau. Matyt, kiti darbai įsuka ir nespėji susimąstyti, pasiilgai eterio ar ne. Tačiau aš ir televizija esame kaip tolimi giminaičiai ar artimi draugai, kurie kartkartėmis susieina, ir nors būna ilgai nesimatę, visada turi apie ką pakalbėti, o pokalbis mezgasi taip, tarsi paskutinis susitikimas būtų įvykęs vakar...

- Ar prieš pasirodydama su nauju amplua žiūrėjai, kaip dirba kitos „Teleloto“ vedėjų poros, svarstei, kaip reikėtų vesti tokio pobūdžio laidą?

- Žiūrėjau, kaip dirba kolegos, lankiausi filmavimuose. Tai mane labai nuramino - žiūrovai ekrane mato tik du žmones, o už kadro dirba profesionali komanda, primenanti šveicarišką mechanizmą, kurio kiekvienas sraigtelis puikiai išmano savo darbą. Su kolega Tadu Rimgaila būsime nauji šio mechanizmo sraigteliai, kurie galbūt įneš šiek tiek sumaišties, tačiau, jei kiek ir nukrypsime, būsime greitai sugrąžinti į vėžes. Kaip kiekviena šeimininkė, gamindama tradicinį receptą, turi slaptą ingredientą, patiekalui suteikiantį savito skonio, taip ir mes su Tadu būsime tas prieskonis, laidoms neišvengiamai įnešiantis naujų spalvų.

- Ar šokėją, renginių organizatorių, o dabar ir kolegą Tadą Rimgailą pažinojai anksčiau?

- Tiesą sakant, iš visų „Teleloto“ vedėjų Tadą pažįstu mažiausiai, tad džiaugiuosi, kad tai bus puiki proga susipažinti geriau. Su Gintu Vaičikausku dažnai susitinkame M-1 koridoriuose - jis dirba eteryje, aš esu savireklamos vadybininkė. Su Indre Stonkuviene esame geros bičiulės. Kadangi Indrė su Gintu, o aš su Tadu dirbame pakaitomis kas antrą sekmadienį, su Indre šeštadieniais veikiausiai nebesusitiksime, tačiau manau, kad mūsų draugystei tai nepakenks. (Juokiasi.)

- Garsėji kaip drąsi, neieškanti žodžio kišenėje ir mokanti pasijuokti iš savęs. Tokia esi tik prieš kameras ar ir gyvenime?

- Deja, tokia esu ir gyvenime. (Juokiasi.) Gali bandyti eteryje sukurti personažą, bet vargu ar pavyks būti ne savimi. Televizinis amplua kaip suknelė - ji gali puikiai tikti tavo draugei, bet nebūtinai tiks ir tau. Indrės ir Ginto pora turi savo charakterį, mes su Tadu jokiais būdais nesame Indrė ir Gintas ir nebandysime jais tapti - ieškosime savo charakterio, spalvos ir bendravimo būdo.

-  Žadama, kad naujasis „Teleloto“ sezonas pateiks nemažai staigmenų, galbūt jau žinai kokių?

- Prisipažinsiu, sužinojusi, kiek ir kokių staigmenų naujame sezone žada „Teleloto“, pagalvojau kad gal geriau būčiau pati bilietą nusipirkusi nei kitiem sekmadieniais tuos prizus dalinusi (juokiasi). Nors kita vertus, mes su Tadu taip pat laimėjome loterijoje - pildyti žmonių svajones, palaikyti juos kiekvieno žaidimo metu ir dalintis laimėjimo džiaugsmu - tai neįkainojama. Tikiu, netrūks gerų emocijų - tai bene pats pozityviausias šou!  Su nekantrumu laukiu, kada galėsiu žaidėjams išdalinti visus tuos prizus!

- Kaip manai, ar daugiau nei du dešimtmečius gyvuojantis „Teleloto“ jau tapo reiškiniu ir sekmadienio tradicija?

- Be abejonės! „Teleloto“ gyvuoja daugiau nei du dešimtmečius, man - 28-eri, galima sakyti, užaugau su šiuo žaidimu. Per kiekvieną gimtadienį ar Kalėdas gaudavau „Teleloto“ bilietą dovanų!

- „Teleloto“ vedėjai dalyvauti loterijoje negali, tačiau pasvajoti galima - ką darytum laimėjusi didelę sumą pinigų?

- Kol kas galimybės laimėti neturiu, tad nesuku galvos, ką daryčiau su laimėta suma. Veikiausiai man maloniau bus tuos pinigus dalinti juos laimėjusiems žaidėjams.

- Kaip manai, tave lydi sėkmė ar visko gyvenime tenka siekti ilgu ir sunkiu darbu?

- Darbo niekada nebijojau, būtų naivu pasikliauti tik sėkme. Juk norint laimėti loterijoje reikia nusipirkti bilietą. Taip pat ir gyvenime. Gali būti talentingas, darbštus, gabus, bet vis tiek kartais reikia atsidurti tinkamu laiku tinkamoje vietoje. Kas iš to, kad daug dirbi, jei niekas tavo pastangų nemato ir nevertina. Panašiai ir su sėkme - gali pagauti ją už uodegos, tačiau reikia įdėti pastangų, kad ją išlaikytum. Galiausiai, jei nežinosi, ką daryti su savo sėkme, ji tave pražudys. Pastangos ir sėkmė vienas be kito neveikia, svarbu atrasti tinkamą proporciją.

- Pati dirbi daug, dažniausiai turi ne vieną darbą. Esi darboholikė?

- Nežinau kokia skale tai matuojama... Pavasarį turėjau labai daug veiklos - rytais dirbau „Lietaus“ radijo eteryje, dieną M-1 radijo stočių grupės savireklamos skyriuje, o savaitgaliais televizijoje. Man, buvo be galo įdomu išbandyti skirtingus amplua, be to, skirtingi darbai ir maloniai sekina, ir savaip pakrauna, tačiau kai visko gyvenime tiek daug ir viskas klostosi taip greitai, reikia padaryti pauzę ir atsikvėpti. Vasarą nusprendžiau pailsėti ir turėjau tik vieną darbą. Tačiau nuo savęs nepabėgsi - atostogos daro stebuklus, atsikvepi ir vėl pradedi galvoti apie naujas veiklas, arba jos pačios tave suranda. Dabar džiaugiuosi nauju „Teleloto“ vedėjos amplua...

- Kai kurie žmonės, dirbdami tik vieną darbą, skundžiasi nuovargiu, tu vieną darbą vadini atostogomis...

- Reikia ir atostogų, tačiau ilgą laiką nieko neveikdamas žmogus gali išeiti iš proto. Mano atveju iš proto išeitų tie, kurie yra šalia manęs. Kiekvienam svarbu jaustis reikalingam, o darbas dar ir vienas iš savirealizacijos būdų. Kiekvieno iš mūsų darbo rezultatai daro įtaką ir mūsų savivertei, patirtims, plečia akiratį. Galiausiai nesvarbu, ką žmogus dirba, svarbu, kad ta veikla skatintų augti, nuolat išmokytų naujų pamokų. Jei pamilsite savo darbą nereikės pykti ant pirmadienių. Be to, man patinka išeiti iš komforto zonos. Dėl to dažnai atsiranda nors ir trumpalaikių, bet skirtingų projektų. Kai jaučiu, kad pasidarė labai patogu ir vanduo nusistovėjo, stengiuosi jį išjudinti.

- Kalbant apie judėjimą, vienas iš „Teleloto“ loterijos prizų - automobiliai. Kokį automobilį vairuoji pati?

- Automobilis man reikalingas nuvažiuoti iš vienos vietos į kitą, pernelyg jo nesureikšminu, tačiau nesakau, kad tai visiškai nesvarbu. Savo automobiliu esu labai patenkinta - jis šampano spalvos... (Juokiasi.)

- Esi veikli moteris, ką dažniausiai įsimeti į automobilį?

- Ten yra visko! Draugai, pamatę, ko yra mano bagažinėje, sakė, kad jei vidury lauko pasibaigtų degalai, su mano automobilio turiniu galima būtų išgyventi mėnesį. (Juokiasi.) Vien drabužių ten yra įvairioms progoms... tai lyg sandėliukas ant ratų.

- Turi išskirtinį stiliaus pojūtį, ar visuomet sutinki ir mielai vilki tai, ką parenka laidų stilistai?

- Ačiū! Visuomet suprantu, kad laida yra ne apie mane, kiekviena jų turi savo formatą, prie kurio prisitaikau. Vis dėlto jei laidos prodiuseriai pasirinko tave, dažniausiai ir tavo asmeninis stilius yra tinkamas. Jau teko bendrauti su „Teleloto“ komanda, dalyvauti įvaizdinėje fotosesijoje ir man labai patiko komandos požiūris į stilių. Laida yra labai atsinaujinusi, jaunatviška. Žiūrėdama „Teleloto“ atkreipiu dėmesį ir į tai, ką dėvi Indrė. Dėl suknelių su ja tikrai nesipyksime - esame ganėtinai skirtingos. Tai pamatė ir laidos stilistai, tad jie nesistengs mūsų daryti šabloniškų. Abi turime tokius charakterius, kurių po suknele nepaslėpsi. (Juokiasi.) Taigi, parenkant drabužius filmavimams, bus atsižvelgiama ir į asmeninį stilių ir esu tikra, kad aukso viduriuką rasime. Iš tiesų visiems, ne tik moterims, svarbu, kaip jie atrodo, nes tai daro tiesioginę įtaką ne tik nuotaikai, bet ir darbo rezultatams. Juk su per mažais batais džiaugsmo veide bus mažai net dovanojant milijoną ar naujutėlaičio  automobilio raktelius!  

- Manai, kad apranga gali pakelti nuotaiką arba ją sugadinti?

- Tikrai taip, ir kalbu iš patirties. Geriau pavėluosiu 15 minučių ir atrodysiu gerai, negu ateisiu laiku, bet atrodysiu prastai. Kai ateisiu pavėlavusi, žmonės bent jau matys, kodėl vėluoju.

- Ar susiduri su galvosūkiu, kuo apsirengti?

- Kaip suprantu, moterims tai opi problema, bet pastaruoju metu dėl to nesiskundžiu. Ir tikrai ne todėl, kad mano spinta pasipildė naujais drabužiais. Priešingai, drabužius perku retai, be to, išmokau lengvai atsisveikinti su daiktais - jei drabužio nė karto neapsivilkau, vadinasi, nebeapsivilksiu. Pastebėjau, kad žmogui daug nereikia. Tiesiog manau, kad prie spintos moteris turi prieiti jau pasidažiusi ir susišukavusi. Nekalbu apie progines šukuosenas ar ryškų makiažą, tačiau ji turi būti susitvarkiusi. Tuomet ir iš pirmo žvilgsnio paprasta suknelė, atrodys puošni. Nesikuklinkit ir jūs puoškite drabužį! Net einant į vestuves verčiau investuoti į makiažą ir šukuoseną nei į suknelę, taip pat rinktis patogesnę avalynę ir puoštis šypsena šokių aikštelėje nei rugščiu veidu ieškoti pleistro nuospaudai. Kalbant apie madą, sunku pasakyti, kas dabar nemadinga. Aš jaučiuosi stilinga, kai einu sostinės Gedimino prospektu dėvėdama kelnes su trimis juostelėmis ir basutes. Gal kažkam tai atrodo nesuvokiama, bet toks derinys atrodo labai gerai. Madoje neliko nesuderinamumo, tad iš garderobe esančių drabužių galite sudėlioti daugybę skirtingų derinių. Svarbu prie spintos atsipalaiduoti ir nekelti sau nerealių lūkesčių, susigyventi su savimi, savo figūra ir rinktis jai tinkančius drabužius. Esu daug kartų keitusi įvaizdį, buvau ir tamsiaplaukė, ir blondinė, turėjau ilgus ir trumpus plaukus, taip pat ir drabužių turėjau visokių - ir griežtesnių, ir labai lėliškų... Tik bandant galima atsirinkti, kas tinka geriausiai, o kas netinka visai. Jau nežinau ar dar yra drabužių, kokių nevilkėčiau, svarbiausia vieta, laikas ir derinys. Taip ir formuojasi stilius.

- Kaip manai, koks drabužis būtinai turi būti spintoje?

- Viskas priklauso nuo žmogaus, jo figūros tipo ir gyvenimo būdo. Bet kiekvienos moters spintoje turi būti budinti suknelė, savąją vadinu gelbėjimosi ratu. Tai drabužis, su kuriuo visuomet jautiesi saugi, net kai neturi nuotaikos ar tiksliai nežinai aprangos kodo. Taip pat reikia turėti kažką puošnaus. Jau išmokau drabužių netaupyti progoms. Nereikia laukti ypatingos dienos, kad apsivilktum ypatingą suknelę, geriau apsivilk ypatingą suknelę ir diena bus ypatinga. Juolab, kad dabar madingi kontrastai. Mėgstu derinti šilkinę suknelę su sportinio stiliaus bateliais ar džinsus su aksomo švarku. Jei tik yra nuotaika, reikia puoštis ir nieko nebijoti. O jei jos nėra - puoštis būtina! 

- Apskritai kokių turi moteriškų silpnybių? Galėtum kosmetikai ar drabužiams išleisti neprotingą sumą pinigų?

-  Nežinau, kokia suma yra protinga, kokia ne. Kaip ir kiekvienos normalios moters, mano išlaidos dažnai būna didesnės už pajamas. (Juokiasi.)

- Moki skaniai gaminti ir vertini skanų maistą. Dažniau valgai mieste ar gamini pati?

- Jei kam pavakarieniauti restorane yra šventė, tai man šventė - gaminti namuose. Mano draugai taip pat labai džiaugiasi, kai gaminu. Aš taip ilsiuosi. Labai mėgstu gaminti, veikiausiai todėl, kad buitis šio malonumo iš manęs neatėmė ir galiu sau leisti sukiotis virtuvėje tik tada, kai noriu. Neretai tenka valgyti ir mieste. Esame darboholikų karta, tad verslo pietūs ar vakarienė su draugais tampa laiko praleidimo būdu. Valgyti vis tiek reikia, tad kodėl nesusitikus su seniai matytu bičiuliu ir kartu nepavalgius? 

- Įmanoma tave pamatyti valgančią cepelinus ar greitojo maisto užkandinėje?

- Taip. Aš esu iš tų žmonių, kuriems maistas yra arba skanus, arba ne. Ir tai vienintelis kriterijus. Tikiu, kad maistas, kurį valgai vienas, turi 0 kalorijų. 

- Dažniausiai daug dirbi, kaip pakrauni baterijas, atsipalaiduoji?

- Vieno recepto neturiu. Nuovargis būna skirtingas, jį sukelia skirtingos aplinkybės, todėl ir poilsis būna skirtingas. Kartais norisi pagulėti vonioje ir pasižiūrėti serialo „Seksas ir miestas“ seriją, kartais kaip tik norisi susibanguoti plaukus, pasidažyti lūpas, pasibalnoti aukštakulnius ir išsiruošti į miestą, o kartais važiuoti pas močiutę į kaimą, miegoti prie krosnies ir valgyti pusryčius lovoje... 

- Ar yra dalykų, kuriuos gyvenime jau „išaugai“?

- Išaugau savo 34 dydžio džinsus! (Juokiasi.) O jei rimčiau, manau, kiekvienas turime gyvenime įvairių patirčių ir etapų, kuriuos išaugame tarsi marškinėlius. Ir tai nėra blogai. Aš turiu gražią kolekciją gražių marškinėlių... 

Parengta pagal priedą „Laisvalaikis“


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
 

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • NUOTEKOS: Europos Komisijai Lietuvai grasinant baudomis dėl prie nuotekų tinklų neprijungtų šalies gyventojų, Vyriausybė trečiadienį imasi šio klausimo; Lietuvai gresia baudos, nes 58 aglomeracijose gyventojai nėra prijungti prie centralizuotų nuotekų sistemų.
  • NUKELIAMOS: Lietuvos futbolo federacija informuoja, kad nukeliamos A lygos rungtynės tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir „Kauno „Žalgirio“, kurios turėjo vykti birželio 19 dieną 20 val. Klaipėdos miesto centriniame stadione.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas spaudoj

Ar Lietuva patirtų didelių nuostolių, jei užsidarytų „Achema“?

balsuoti rezultatai

Ar kada buvote apgauti, kai nuomojotės būstą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +12   +14 C

   +11  +14 C

 

   +11  +15 C

  +19   +26 C

   +19  +24 C

 

   +23   +29 C

    7-12 m/s

   2-7 m/s

 

     2-7 m/s

 

reklama
Ukis 2018