Aistringas ryšys - erotinės nuotraukosnuotraukos

2011 rugsėjo mėn. 28 d. 12:16:11 Perskaitė 1358

Po to, kai Džastinas Timberleikas (Justin Timberlake) ir Mila Kunis (Milla Kunis) nusifilmavo komedijoje „Draugiškas seksas“, niekaip netyla kalbos, jog jiedu - pora ne tik filmavimo aikštelėje.

Nors patys aktoriai pasakoja, jog apsinuoginti prieš kameras ir vaidinti besimylinčius prieš visą komandą - nieko romantiško, vis dėlto paaiškėjo, jog porą sieja kur kas daugiau nei partnerystė ekrane.

Visai neseniai internete paplito nuotraukos, kurias vienas kibernetinis įsilaužėlis pavogė iš aktorės mobiliojo telefono. Daugiausia apkalbų sulaukė vaizdai, kur pusnuogis Dž.Timberleikas su moteriškais apatiniais ant galvos ir stambiu planu nufotografuotas vyriškas lyties organas.

Kurį laiką ignoravę plačiai pasklidusias kalbas filmo „Draugiškas seksas“ aktoriai nusprendė nebetylėti, todėl jų atstovai teigė, kad jie niekada nebendravo netinkamo turinio žinutėmis ar laiškais, o pasirodžiusi naujiena, kad jie susirašinėjo seksualinėmis temomis ir siuntinėjo pornografinius vaizdus, yra visiška netiesa.

Kalbas apie šių aktorių aistringą ryšį neigia ir pats Džastinas.

„Nors Mila - nuostabi ir labai seksuali moteris, tikiuosi, ji nesupyks, jei pasakysiu, kad man visai nepatiko su ja gulėti vienoje lovoje prieš kamerą ir daugybę žmonių. Neabejoju, kad daugeliui tos scenos atrodys jausmingos, nes ir aš susijaudinu žiūrėdamas į kitus besimylinčius žmones“, - sakė aktoriumi virtęs dainininkas.

Dž.Timberleikas patikino, kad abu su Mila yra profesionalai, todėl apie filmavimo aikštelėje užgimusius jausmus nėra prasmės kalbėti. „Sekso scenos - tai mūsų darbo dalis, todėl stengėmės suvaidinti kaip įmanoma tikroviškiau”, - teigė žvaigždė.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net