respublika.lt

2018 rugsėjo 23, sekmadienis

 • Užgavėnes švenčia vaikai

  Likus 7 savaitėms iki Velykų švenčiama sena, visoje Europoje žinoma šventė – Užgavėnės. Šią dieną stengiamasi išvyti žiemą ir paskatinti pavasarį greičiau ateiti. Užgavėnių ištakos pagoniškos, tačiau glaudžiai susietos su krikščionybe. Tai paskutinė proga prieš gavėnią gausiai ir sočiai prisivalgyti, nes per gavėnią skatinama pasninkauti, nevalgyti mėsos, nesilinksminti ir susikaupus laukti Kristaus prisikėlimo. Nors Užgavėnės šiemet yra antradienį, Lietuvoje tradiciškai miestų aikštėse jos švenčiamos savaitgalį.

  2014 vasario mėn. 28 d. 11:25:26

 • B.Nicholson švęs blynų dieną

  Žurnalistė ir kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su džiaugsmu laukia Užgavėnių. Ne vieną receptų knygą pristačiusi moteris tikriausiai yra ir viena iš patikimiausių patarėjų ir pagrindinio šventės atributo – blynų klausimu. Ji pažada, kad ir šiemet jos namuose blynų tikrai netrūks.

  2014 vasario mėn. 28 d. 09:15:17

 • M.Jašinskytė senatvėje norėtų savanoriauti skurdžiose šalyse

  Šokėja, projekto „Šok su manimi“ nugalėtoja ir Vilniaus šokio akademijos vadovė Milana Jašinskytė vaikystėje svajojo ne tik šokti garsiosios Madonos trupėje, bet ir tapti archeologe. Tikriausiai dėl to moteris ypač mėgsta keliauti, yra aplankiusi begalę tolimiausių planetos kampelių, susipažinusi su įvairiomis kultūromis ir bent vienai dienai mielai persikūnytų į keliautoją Fernandą Magelaną.

  2014 vasario mėn. 27 d. 16:13:57

 • Duoklė natūralumui

  Holivudo gražuolė Skarlet Johanson yra viena iš 20 kviestinių žvaigždžių, kurių „natūralios“ nuotraukos pasirodys jubiliejiniame 20-ajame amerikietiško leidinio „Vanity Fair“ numeryje. Pakviestosioms įžymybėms buvo iškelti tam tikri reikalavimai, vienas jų - atvykti į studiją atrodant kasdieniškai, nesinaudoti stilistų ir vizažistų paslaugomis.

  2014 vasario mėn. 27 d. 11:19:26

 • Dž.Eniston jubiliejų atšventė be širdies draugo

  Amerikos žiniasklaidoje atkak­liai platinami gandai, kad Dženifer Eniston ir Džastinas Teru išsiskyrė. Pretekstas gandams buvo tai, kad 45-ąjį gimtadienį Dž.Eniston atšventė be širdies draugo - į jos vakarėlį Džastinas neatvyko.

  2014 vasario mėn. 26 d. 14:30:40

 • A.Džoli Libane aplankė per Sirijos konfliktą našlaičiais tapusius vaikus

  Holivudo žvaigždė ir UNHCR specialioji pasiuntinė Andželina Džoli Libane aplankė per Sirijos pilietinį karą našlaičiais likusius vaikus ir pareikalavo nutraukti kruviną konfliktą, praneša agentūra AFP.

  2014 vasario mėn. 24 d. 17:32:41

 • Gražiausios dovanos - emocijos

  Šiemet 48-ąjį gimtadienį prodiuserė ir laidų vedėja Edita Mildažytė minės darbuose ir renginiuose. Taip nutinka ne dažnai, tačiau ji nenusimena ir mano, jog ras laiko gimtadieniui paminėti. Beje, tradiciškai šią dieną ji dalijasi su savo sutuoktiniu, mat būtent per gimtadienį pora švenčia savo vestuvių metines.

  2014 vasario mėn. 23 d. 17:11:39

 • Laimingasis princas Haris: Širdyje esu vaikas

  Pasiutėlis ir vakarėlių liūtas, mėgstamas paparacų už aukso vertės paaugliškas išdaigas ir prasižengimus. Tarnaudamas armijoje ir užsiimdamas labdara jau ne kartą įrodė esąs subrendęs žmogus.

  2014 vasario mėn. 23 d. 10:18:42

 • Meilės pamokos: Patrisija Kas

  Scenos ir kino žvaigždės, kaip įsivaizduoja daugelis, yra tikri laimės kūdikiai ir asmeniniame gyvenime. Regis, užkulisiuose kiekvieno iš jų būtinai laukia didžiulė rožių puokštė ir mylimo žmogaus glėbys. Deja, šis gražus paveikslas ne visada atitinka tikrovę. Ryškus pavyzdys - Patrisija Kas.

  2014 vasario mėn. 22 d. 13:51:32

 • J.Sakalauską kurti skatina ir patriotizmas

  Operos solistas, grupės „El Fuego“ narys, kompozitorius ir kultūros vadybininkas Jonas Sakalauskas (32) prieš savaitę šventė gimtadienį. Tai puiki proga stabtelėti, peržvelgti nuveiktus darbus ir kiek pasvajoti.

  2014 vasario mėn. 21 d. 17:30:01

 • L.Imbrasienė mielai padės išvaryti žiemą

  Televizijos laidų vedėjos Lauros Imbrasienės šeimoje Užgavėnės visuomet yra laukiama šventė ir skatinamas vaikų išradingumas jai besiruošiant. Įvairių veiklų iniciatore save vadinanti Laura sako, kad jai svarbu sudominti sūnų, o dukrelė dar mažutė, bet kai paaugs, jos taip pat lauks ne mažiau smagių švenčių, veiklų ir užsiėmimų.

  2014 vasario mėn. 28 d. 10:20:33

 • Autentiškos A.Smiglevičiūtės Užgavėnės Žemaitijoje

  Likus 7 savaitėms iki Velykų švenčiama sena, visoje Europoje žinoma šventė – Užgavėnės. Šią dieną stengiamasi išvyti žiemą ir paskatinti pavasarį greičiau ateiti. Užgavėnių ištakos pagoniškos, tačiau glaudžiai susietos su krikščionybe. Tai paskutinė proga prieš gavėnią gausiai ir sočiai prisivalgyti, nes per gavėnią skatinama pasninkauti, nevalgyti mėsos, nesilinksminti ir susikaupus laukti Kristaus prisikėlimo. Nors Užgavėnės šiemet yra antradienį, Lietuvoje tradiciškai miestų aikštėse jos švenčiamos savaitgalį.

  2014 vasario mėn. 28 d. 08:15:49

 • Iliuzijos menas nuo seno vyrų rankose

  Vienas garsiausių Lietuvos iliuzionistų Mantas Žmuidinavičius–Wizard tikina, kad iliuzijos meną nuo seno valdo vyrai, o moterys dažniau būna išimtis iš taisyklės. Pats žinių ir išminties apie iliuzionizmą besisemiantis iš senovinių knygų, Mantas tikina, kad yra triukų, kurie tiesiog reikalauja vyriškos jėgos, fizinio pasirengimo ir gali būti per daug pavojingi moterims.

  2014 vasario mėn. 27 d. 15:01:52

 • Bando ketvirtą kartą

  Holivudo aktorius bei skandalistas Čarlis Šynas vėl bando šeimyninę laimę. Šį kartą jo išrinktąja tapo 24 metų pornoaktorė Bret Rosi. 48 metų žvaigždė jai pasipiršo Valentino dieną.

  2014 vasario mėn. 27 d. 10:01:17

 • Dž.Depas pakvietė paliktą šeimą

  Aktorius Džonis Depas į savo vestuves su Ember Herd pakvietė buvusią mylimąją, savo dviejų vaikų motiną Vanesą Paradi. „Vanesos požiūris į Ember labai geras, ji vertina tai, kad moteris sutaria su jos vaikais, - cituoja laikraštis. - Džonio dukra Lili Rouz Melod bus pamerge, o Vanesa, žinoma, šioje šventėje nedalyvaus.

  2014 vasario mėn. 26 d. 13:20:10

 • L.Dikaprijas tikisi ilgos karjeros

  Leonardui Dikaprijui aiškiai nėra kada kurti šeimą. Kiek jėgų pareikalavo kuo rimčiausia kova su Bredu Pitu dėl „Volstryto vilko“ scenarijaus teisių - abu prodiuseriai svajojo jį nupirkti ir galop laimėjo L.Dikaprijas.

  2014 vasario mėn. 24 d. 08:12:59

 • Gimusi karūnai dažnai rinkosi tarnystę

  Lilijana galėjo tapti sporto žvaigžde, kokia prieš daugel metų buvo žaisdama Lietuvos tinklinio rinktinėje, bet šitas „priepuolis“ truko ne per ilgai. Lilijana Ablėnaitė-Miškinienė galėjo būti ryškiausia estrados soliste, kaip, sakysim, legendinis Stasys Povilaitis, kurio vardas lig šiol reiškia pilnutėles sales. Žinoma, Lilijana unikali, ji nepamirštama, žinoma, ji pažino ir plojimų, ir šlovės, bet ne tiek, kiek vertas talentingas žmogus, apdovanotas reto gražumo balsu.

  2014 vasario mėn. 23 d. 14:19:36

 • Ekstremalusis dvasininkas kelia bures

  Šiaulių Šv. Ignaco bažnyčios rektoriaus jėzuito Aniceto Tamošaičio vairavimo patirtis - daugiau nei šešios dešimtys metų. Pasaulį pėsčiomis, dviračiu, motociklu, automobiliu išmaišęs 91 metų dvasininkas ir šiandien noriai sėda prie savo forduko vairo. Nepaisant aistros motoro gaudesiui, A.Tamošaitis dar šiemet ketina lipti į valtį ir išplaukti.

  2014 vasario mėn. 22 d. 15:15:21

 • M.Mikutavičiui veiklos nestinga

  Grandiozinį koncertų turą po Lietuvą neseniai surengusiam dainų atlikėjui, renginių vedėjui Marijui Mikutavičiui veiklos nestinga.

  2014 vasario mėn. 22 d. 10:37:40

 • R.Vilkončiui smagiausia važiuoti Anykščių rajone

  Televizijos laidų ir renginių vedėjas Rolandas Vilkončius (37) neslepia jau po pirmosios vairavimo pamokos supratęs, jog stabdžiai automobilyje yra gerokai svarbesni nei greičio pedalas. Keliuose mėgstantis tvarką ir gerbiantis atsakingus vairuotojus Rolandas mano, kad viskam turi būti savas laikas ir sava vieta, o kvailioti keliuose nederėtų.

  2014 vasario mėn. 21 d. 15:20:28

 • APMAUDAS: Rusijos futbolo čempionato aštuntojo turo rungtynėse šeštadienį Maskvos „Dinamo“ klubas, kuriam atstovauja Fiodoras Černychas, namuose 0:1 (0:0) pralaimėjo Machačkalos „Anži“ ekipai.
 • SVEIKINIMAI: Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Bulgarijos Respublikos prezidentą Rumeną Radevą šalies 110-ųjų nepriklausomybės metinių proga.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +13 +16 C

   +12  +14 C

 

   +8  +11 C

  +24  +27 C

   +15  +17 C

 

   +14  +15 C

  8-12 m/s

 2-5 m/s

 

    3-6 m/s

 

reklama
Ukis 2018