respublika.lt

2018 rugsėjo 19, trečiadienis

 • Poros gyvenimo vektorius: brėžiamas vyro, bet nubrėžtas - ABIEM

  Poros gyvenimo struktūra, kryptys ir strategijos - vyro prerogatyva. Moters indėlis - kuriamoms kryptims, strategijoms ir struktūroms suteikti įkvėpimo, taip pat jas priimti ir kūrybingai užpildyti (įsiklausyti į vyro pasaulį, suteikti jam gyvybės). Tik vyrui ir moteriai dalyvaujant šioje kūryboje, struktūra įgauna prasmės, potencialo ir tobulės tiek socialiniuose, tiek asmeniniuose bei intymiuose santykiuose.

  2013 lapkričio mėn. 22 d. 17:24:42

 • „Aš - ne tobulybė“

  Kone kiekvienas iš mūsų tvirtai tiki esąs angelas su mažytėlaičiu pluošteliu žavių trūkumėlių. O nuoširdžiai prisipažinti, kad esame tingūs, pikti, godūs, egoistiški (sąrašą galima tęsti iki begalybės), baisiai sunku. Bet netikėtai paaiškėja, kad tie, kurie randa savyje jėgų ir drąsos tai suvokti, gyvenime išlošia. Kodėl?

  2013 lapkričio mėn. 17 d. 08:41:20

 • Kodėl moterims patinka įtakingi vyrai?

  Šių laikų tendencija - vyriškėjančios moterys ir moteriškėjantys vyrai. Atkurdamos savo gamtiškąjį pradą vienodai pasistengti turėtų tiek stiprioji, tiek gražioji lytis. Juk savo elgesiu provokuojame labai konkrečias antrosios pusės reakcijas bei poelgius.

  2013 lapkričio mėn. 08 d. 19:10:48

 • Ko nori moterys?

  Per savo konsultacijas daugsyk girdėjau, ko moterys tikisi, ko laukia iš vyrų. Apibendrinus jų lūkesčius matyti, kad vyras turi būti tvirtas, konkretus, žinantis, ko nori, mokantis stovėti už savo tiesas ir gebantis daryti sprendimus, taip pat turi moterį suprasti ir būti jautrus.

  2013 spalio mėn. 25 d. 19:01:49

 • Rutina: mūsų pagalbininkas ar priešas?

  Rutina gali būti dvejopa. Viena vertus, ji rodo gyvenimą esant vienodą ir nuobodų. Tarptautinių žodžių žodynas rutiną aiškina kaip ilgą laiką nekitusį, dažnai tiesiog pasenusį įprotį arba veiklos būdą, tam tikrą šabloniškumą. Bet kaip rutina gali būti su minuso ženklu, lygiai taip pat ji gali būti ir teigiama, o gal net tapti didžiausia pagalbininke siekiant savų tikslų.

  2013 spalio mėn. 04 d. 18:16:01

 • Kokį troškulį malšina grožis?

  Dažnai grožį, patrauklumą norime apibrėžti išoriniais standartais. Tai mėginame suspausti jį į 90-60-90 centimetrus. Tai koks vyrų žurnalas pareiškia, kad blondinės - seksualiau už brunetes. Ir ką tada daryti tamsiaplaukėms, - persidažyti plaukus?

  2013 rugpjūčio mėn. 30 d. 19:32:45

 • Atostogos be rietenų

  Bendrų atostogų tikslas - gauti teigiamų emocijų, o ne įsivelti į karo veiksmus tiesiog viešbučio kambaryje. Kaip išvengti nesutarimų, kai 24 valandas per parą leidžiate drauge?

  2013 lapkričio mėn. 22 d. 15:38:39

 • Santykių „demoversija“ pažinties pradžioje: užfiksuokite ir kartokite

  Prisiminkite, kokie idealūs jūsų mylimieji buvo pirmaisiais pažinties mėnesiais ar net metais. O gal kaip tik dabar jūs ir mėgaujatės šiuo ypatingu bendravimo periodu, kai drugeliai suplazda krūtinėje vien nuo minties apie mylimąjį?

  2013 lapkričio mėn. 15 d. 18:30:50

 • Ko galima pasimokyti iš mačo

  Užmegzti kontaktą - pirmas iššūkis, kurio vyras imasi norėdamas susipažinti su moterimi. Ir nors šiuo santykių etapu moterys taip pat tapo labai iniciatyvios, vis dėlto pažinties situacija tinkamesnė aktyviai pasireikšti būtent vyriškam, o ne moteriškam pradui.

  2013 lapkričio mėn. 01 d. 18:30:26

 • Kreivų veidrodžių karalystėje

  Išmokti gyventi tiesoje - vienas iš etapų, per kurį anksčiau ar vėliau eina kiekvienas vis didesnio sąmoningumo siekiantis, su savimi dirbantis žmogus. Nes akistata su tiesa - tai ne tik melo netoleravimas bei jo neskleidimas į aplinką, bet ir teisybės ieškojimas analizuojant savo mintis, veiksmus ir padarinius, jos pripažinimas, priėmimas net jei ta teisybė mums nėra maloni.

  2013 spalio mėn. 18 d. 18:51:38

 • Matoma-nematoma gyvenimo pusė: Kurią matote veidrodyje?

  Nėra galingesnio būdo paveikti mūsų realybę kaip tik per nematomą (nematerialią) jos pusę, t. y. susitelkiant į vidinį savo pasaulį. Prieiti prie šių neregimų galių galima tik susikūrus savo vidinę laboratoriją, nes tam, kad pažintum ir įvaldytum neregimas šio pasaulio jėgas, turi pirmiausia susipažinti su savo esybe ir priimti save tokį, koks esi.

  2013 rugsėjo mėn. 13 d. 18:56:55

1 2 3 4 5
 • PABĖGO: antradienį Pietų Korėjos Tedžono mieste, kuris yra už 160 kilometrų į pietus nuo Seulo, iš zoologijos sodo pabėgo puma.
 • NELAIMĖ: Austrijos Graco mieste traukiniui susidūrus su autobusu, vienas žmogus žuvo, o dar 11 buvo sužeista.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar vizitai pas gydytojus ir tyrimai turėtų būti apmokestinti?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +8 +11 C

   +9  +11 C

 

   +8  +10 C

  +11  +24 C

   +22  +26 C

 

   +21  +24 C

  2-3 m/s

 3-5 m/s

 

    2-3 m/s

 

reklama
Ukis 2018