„Raudonas kilimas“ grįžtanuotraukos

2018 spalio mėn. 10 d. 17:10:44 Perskaitė 690

Nuo spalio 14 dienos į TV3 ekranus grįžta gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“. Ketvirtą sezoną skaičiuojanti laida žiūrovus ir toliau kvies pro rakto skylutę pasižvalgyti po garsių televizijos, muzikos, kino, politikos, kultūros, sporto ir pramogų pasaulio atstovų gyvenimus.

 

Vaidos Skaisgirės kuriamos ir vedamos laidos komandos taikiklyje - išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės.

Neseniai eteryje pasirodžiusiame įspūdingame naujojo sezono įvaizdiniame klipe, kaip ir „Raudono kilimo“ laidose, taip pat gausu įvairiausių emocijų, išgyvenimų ir nuotaikų. V.Skaisgirė naujojo sezono laidos anonse spindi elegancija, nepabūgo ekstremaliai pasivažinėti su prabangiu „Ferrari“ ir pasiryžo filmuotis gūsingame lietuje. „Kada, jei ne šiandien? Kur, jei ne čia? Kaip, jei ne taip? Gyvenimas yra šiandien, čia ir būtent taip!“ - kalba laidos vedėja anonse, atspindinčiame aštriausius ir įsimintiniausius gyvenimo skonius bei inspiruojančiame kiekvienam atrasti drąsos mėgautis visomis gyvenimo akimirkomis.

Nemuno žiede laidos vedėja važinėjosi rožiniais dūmais rūkstančiu prabangiu „Ferrari“, pasipuošusi ilga, elegantiška suknele, nakties lietuje bėgo Kauno senamiesčio gatvelėmis, o viešbutyje filmavosi tik su šilkiniu chalatu. Tai tik kelios scenos iš naujojo anonso.

Jo idėją įgyvendino patyrusi komanda, anonsą nufilmavo operatorius Rytis Meškauskas, jam asistavo Danas Bartkevičius ir kt.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net