Pirmas vaidmuo lietuviškame serialenuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 06 d. 08:06:11 Perskaitė 509

„Tai pirmas mano serialas, - apie debiutą LNK startuosiančiame kriminaliniame seriale „Rimti reikalai“ atvirauja Marius Repšys. - Filmavausi prieš tai „Partizanuose“, bet tai laikau labiau kinu nei televizija. Pasiūlymų turėjau, mane kvietė anksčiau, bet visada buvau apsikrovęs darbais, o serialas yra labai daug jėgų ir laiko atimantis dalykas, todėl visuomet atsisakydavau. Dabar pagalvojau - o kodėl gi ne? Man norisi išbandyti save.“

 

M.Repšiui teko globėjiško bandito vaidmuo. „Tikrai nepavadinčiau Dovio kažkokiu stambaus kalibro banditu. Jis turi draugų banditų, su jais sukasi, bet jis tikrai nėra blogas. Dovis yra toks netašytas, gana ūkiškas ir paprastas. Jis gali valgyti bet ką, miegoti bet kur ir gyventi bet kaip. Jis augina brolį ir sesę, kuriuos labai myli. Griežtas jiems, bet teisingas“, - savo kuriamą personažą apibūdina Marius.

„Auksiniu scenos kryžiumi“ ir dukart „Sidabrine gerve“ apdovanotas aktorius neslepia - nors darbas filmavimo aikštelėje jam teikia didelį malonumą, yra vienas dalykas, kuris jį gerokai erzina.

„Dovis daug kalba. Ką galima pasakyti dviem žodžiais, tai Dovis pasakys trimis sakiniais. Į mano galvą tiek teksto kartais nesutelpa“, - juokiasi M.Repšys.

Nors kuriant serialą dažnai aidi šūviai, skraido kulkos ir yra demonstruojami įvairaus kalibro koviniai veiksmai, tai netrukdo nuoširdžiam juokui ir geroms emocijoms.

„Pamenu, buvo scena, kurioje mes su Josifu Baliukevičiumi ir Justinu Barkumi užsidarę garaže tardėme Algirdą Gradauską. Man reikėjo jam bekalbant užklijuoti burną lipnia juosta. Nežinau, kaip man taip pavyko, bet aš taip užklijavau, kad Algirdui visas veidas persikreipė. Mes visi trys stovim prieš jį, norim juoktis, bet turim tęsti sceną. Sunku buvo susilaikyti ir nesijuokti. Pavyko, sceną suvaidinom, bet galiausiai po režisieriaus „stop“ visi gardžiai juokėmės. Ir šiaip aikštelėje daug juokiamės - Džiugas Siaurusaitis moka sukurti labai gerą atmosferą“, - pasakoja aktorius.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net