Naujas iššūkisnuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 01 d. 11:31:11 Perskaitė 466

Laidų vedėjos, žurnalistės Rimantės Kulvinskytės gyvenime - naujas iššūkis. Ją išgirs nauja auditorija - nuo rugsėjo 6-osios Rimantė ves radijo laidą „Įkvėpk, iškvėpk“.

 

Pasak Rimantės, laida bus apie tai, ką visi mokame, bet esame šiek tiek primiršę - laimę būti. „Nuolat girdime ir matome stebuklingas istorijas - apie, tarkim, nuostabią 6 vaikų mamą, kuri daro sėkmingą karjerą banke, laisvalaikiu dar kopia į Kilimandžarą ir žino, kas jos laukia po metų. Pažvelgus į tuos tobulus gyvenimus ir atsisukus į tą neplautų indų kriauklėje krūvą, imi mažų mažiausiai galvoti, koks beviltiškas esi. Bet ar tam, kad pajustume pilnatvę, mums būtina tapti milijonieriais, turėti tobulą figūrą ar pilną spintą dailių suknelių? Juk laimė - ne tikslas, o kelionė. Ir ji susideda iš daugybės paprastų dalykų - nuo sprendimų, kaip pasilengvinti buitį, iki idėjų, ką gamtoje veikti su vaikais. Mano laida bus kaip tik apie tai, kaip išmokti džiaugtis kasdienybe ir „perliukų“ atrasti joje. Atsisėsti, ramiai įkvėpti, iškvėpti ir naujai pamatyti aplinką“, - pasakoja Rimantė.

Pasak žurnalistės, kurios įžvalgas apie kasdienybę socialiniuose tinkluose seka kelios dešimtys tūkstančių sekėjų, naujai laidai ją įkvėpė mažametė dukra: „Būtent Lunos dėka išmokau sustoti, valandą stebėti sraiges, kurti čia ir dabar, niekur neskubėti, ir juoda duona su sviestu mėgautis ne mažiau nei gurmaniškais patiekalais.“

Laimei reikia tik noro ir šiek tiek laiko - „o viso to, patikėkit, mes turime“, - įsitikinusi laidos vedėja. Laidoje apie tai ji kalbėsis su praktinės laimės ekspertais.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net