Kuomet tyla tampa laisvalaikiunuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 12 d. 15:50:11 Perskaitė 443

Lapkričio mėnesį pasirodys naujas Sauliaus Prūsaičio albumas, atlikėjas rengiasi jo pristatymo koncertams šalies miestuose ir - teisėjauti naujame muzikinio šou „X Faktorius“ sezone. S.Prūsaičio teigimu, neatrastų gerų balsų Lietuvoje dar tikrai yra, ir tokius žmones laidos komanda tikisi atrasti.


- Apie ką jūsų naujasis albumas „39“? Kokias emocijas jame išgyvenote ir kokias temas išgvildenote?

- Naujas albumas yra mano kelių pastarųjų metų darbas. Jame sudėti garsiausi kūriniai: „39“, „Merginos šoks“, „Tu nemoki“ su Igle Bernotaityte ir kiti. Muzika yra ne tik mano darbas, bet ir visas gyvenimas, todėl dainos dažnai atspindi mano būseną. Atrodo, dabar išgyvenu džiugų ir linksmą periodą, tai ir dainos tokios.

- Kuo ypatingi bus albumo pristatymo koncertai?


- Jie bus labai linksmi. Žmonės šoks ir visiškai išsikraus. Ir išeis laimingi su plačiomis šysenomis veide. Bus daug hitų, bus protingų ir nelabai protingų kalbų tarp jų. Bus fejerverkų, bet neišduosime visko, nes bus nebeįdomu!

- Ir vėl būsite TV šou „X Faktorius“ vienas iš teisėjų. Ar tikite, kad po šitiekos sezonų dar yra neatrastų balsų Lietuvoje?

- Taip, būsiu ir tuo labai džiaugiuosi, tai svarbi mano gyvenimo dalis (šypsosi). Neatrastų balsų visada yra, nes žmonės auga, bręsta jų balsai ir kas prieš dvejus metus buvo dar per jaunas gerai dainuoti, būtent šiais metais gali būti tas, kuris laimės šou. Galų gale, yra žmonių, kuriems sunku pasiryžti ateiti į atrankas, yra tokių, kurie vertina save per daug griežtai ir nemato, kokie geri dainininkai jie yra. Tai va, tokių žmonių irgi ieškome. Ir rasime!

- Šiemet teisėjausite vyresniųjų kategorijai. Ką jau galite išduoti apie būsimą šou?

- Deja, negaliu nieko išduoti, nepykit (šypsosi).

- Kokius filmus, serialus ar TV laidas pats žiūrite, radęs laisvo laiko?


- Sąžiningai? Laisvo laiko yra žiauriai mažai. Nes vasara buvo visai pašėlusi, sugrojome daugybę koncertų. O po jų norisi pabūti ramybėje ir tyloje vienam arba pabendrauti su žmona Agne ir dukra Leonarda. Nebepamenu, kada jungiau televizorių, kad ką nors pažiūrėčiau. Kartais internete pasižiūriu kokių keistų juokingų vaizdelių, bet ir tai daugiau atsitiktinai akis užkliūva.

Vis dėlto, kai muzika skamba nuo ryto iki vakaro, o kartais ir naktimis, pradedi labai vertinti tylą ir laikyti ją laisvalaikiu.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net