Jubiliejinis laidos sezonasnuotraukos (2)

2018 rugpjūčio mėn. 29 d. 08:13:11 Perskaitė 875

„Prieš srovę“ rudenį pradės jubiliejinį sezoną. Du dešimtmečius gyvuojanti publicistikos laida į TV3 eterį sugrįš sustiprinusi komandą, o jos vedėja Audrė Kudabienė žada, kad nors pokyčių bus, išliks svarbiausi dalykai, prisidėję prie šios laidos ilgaamžiškumo.

 

„Mane sunervina, kai kuris nors internetinis puslapis pakeičia mygtukus vien tam, kad keistų, o turinys lieka nepakitęs. Kaip tik todėl laidoje išliks viskas, prie ko žiūrovai per 20 laidos eterio metų yra pripratę: mes padėsime, kai dirbti turintis valdininkas tiesiog bijos imtis atsakomybės; mes informuosime ir plačiai papasakosime apie Lietuvos aktualijas, nevengdami nei liūdnų, nei baisių, žiaurių ir skaudžių nutikimų - vien tam, kad jie nesikartotų; mes džiaugsimės kartu Lietuvos augimu ir nepaliksime ramybėje mūsų tėvynės kenkėjų“, - sako Audrė ir priduria, kad nuo naujojo sezono su žiūrovais ji bendraus ir internetu. Į žiūrovų klausimus ir pastabas ji ketina atsakinėti gyvai specialiame interneto puslapyje.

Laidą papildys trys nauji redaktoriai-žurnalistai. Audrė pasakoja, kad žiūrovai kartais neįsivaizduoja, kiek žmonių dirba ir kiek laiko užtrunka, kad laida kas savaitę atsidurtų ekranuose.

„Vienam reportažui parengti skiriame 2-3 dienas filmavimo, 2 dienas renkame medžiagą, tikriname faktus ir 2 dienas, o kartais ir naktis skiriame siužeto montažui. Ir tai tik vienam laidos pasakojimui, o pateikiame 3 skirtingas istorijas. Kad tą valandą viskas būtų įdomu ir išsamu, visą savaitę dirba 9, kartais 10 žmonių komanda“, - faktus pateikia Audrė.

Laidos vedėja sako, jog tikrai nesvajoja pakalbinti popiežiaus, prezidentės ar įspūdingo turtuolio, geriausias jausmas aplanko tuomet, kai pavyksta padėti žmonėms. „Mes dažnai kalbiname nusivylusį Lietuvos žmogų, kuris neranda teisybės. Ir kaip būna džiugu, kai teisybę randame kartu.“

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net