Įspūdingi skaičiainuotraukos

2018 rugpjūčio mėn. 25 d. 07:20:52 Perskaitė 529

Kulinarinių kelionių laida „Maisto kelias“, kurioje kas kartą pristatoma vis kita Lietuvos apskritis ir geriausi jos kulinariniai kampeliai, įsibėgėjo. Laidos prodiuserė Vaida Skaisgirė atskleidžia įdomius faktus.

 

„Mūsų kelionėje buvo daug įsimintinų atradimų, neeilinių skonių ir gražiausių šalies vietovių. O kiek gero laiko kartu praleista, kiek būta juoko ir smagių pokalbių... Komandai pažadėjau, kad tai pirmas, bet tikrai ne paskutinis sezonas. Nors Lietuva maža, bet labai graži, tad lankytinų vietų dar užtektų keliems sezonams į priekį.“

Moteris atskleidžia, kad nuo pirmos filmavimo dienos sumanė žymėtis, kiek kilometrų nukeliaujama filmuojant. Suskaičiavus visus per filmavimų dienas įveiktus kilometrus paaiškėjo, kad kone mėnesį trukusioje kelionėje po Lietuvą įveikti 5209 km!

Kitas ne ką mažiau įspūdingas faktas - aplankytų objektų skaičius: „TV3 žiūrovai išvydo kone pusę mūsų aplankytų gražiausių šalies objektų ir kulinarinių taškų, dar maždaug tiek pat jiems liko pamatyti likusiose laidose. Iš viso žiūrovus būsime supažindinę su 43 įspūdingais Lietuvos kampeliais“, - pasakoja V.Skaisgirė.

„Maisto kelias“ kūrybinė komanda lankėsi Bistrampolio, Burbiškio, Dzūkijos, Raudondvario, Zyplių, Oginskių, Radailių, Paežerių dvaruose, restoranuose „5 taškai“, „Kuchmistrai“, „Šiluvos karūna“, „Romnesa Druskininkai“, „Žvejų užeiga“, „Meridianas“, „Floros simfonija“, „Alaus kelias“, Norviliškių pilyje, Šeduvos malūne, Jonavos krašto muziejuje, sodyboje „Po ąžuolais“, Nemėžio totorių bendruomenės kultūros centre, Halės turguje, Mociškių palivarke.

Komanda taip pat neaplenkė ir itin svarbių maisto pramonės verslų ir daugybės kitų gražiausių šalies kampelių.

„Pamatėme ir sužinojome be galo daug. Ši kelionė davė ne tik daug naujų žinių, leido atrasti puokštę naujų skonių bei praturtino istorijos žinias, bet dar kartą leido įsitikinti, kad mūsų Lietuva - be galo graži, o jos žmonės - šilti, nuoširdūs ir labai svetingi. Kone kiekvienam lankytam objekte pasijautėme tarsi ilgai laukti svečiai, kurių gerovė - svarbiau už viską“, - teigia prodiuserė.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net