Į pasimatymą su muzikanuotraukos

2018 gegužės mėn. 15 d. 14:30:55 Perskaitė 655

Jau penktą vasarą nuo gegužės pabaigos iki pat rugsėjo pradžios koncertų ciklas „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ kvies kauniečius ir miesto svečius praleisti šiokiadienių vakarus su muzika. Unikalioje erdvėje su vaizdu į Pažaislio vienuolyno rūmų ansamblį užuovėją ras opera, rokas, populiarioji muzika ir autorinė kūryba.

 

Gegužės 30 d. apie visą vasarą truksiantį festivalį skambiai praneš vienas ryškiausių operos solistų Lietuvoje - tenoras Rafailas Karpis. Charizmatiškasis atlikėjas kartu su pianistu Feliksu Zakrevskiu atliks kūrinius iš XX a. pradžios bei vidurio amerikiečių kompozitorių miuziklų ir kino filmų, koncertą pradės Sauliaus Mykolaičio premijos laureatas Kristijonas Ribaitis.

Birželio 13 d. į muzikinį pasimatymą pakvies dainuojantis aktorius Andrius Kaniava ir nuolatiniai jo scenos bičiuliai - gitaros virtuozas Aleksandras Ten, akordeonistas - Nerijus Bakula. Ypatinga vakaro viešnia - atlikėja Giedrė Kilčiauskienė, puikiai jaučianti ir stilingai pateikianti tiek džiazo, tiek ir kitų stilių muziką.

Birželio 27 d.
Kauną sudrebins grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Autorinį koncertą surengsiantys muzikantai žada siautulingą vakarą, kurio metu dovanos geriausias, žinomiausias ir naujausias savo dainas. Liepos 11 d. po ilgos pertraukos autorinių dainų koncertą surengs publikos mylimas ir pasiilgtas duetas - Olegas Ditkovskis ir Neda Malūnavičiūtė. Kaskart jautriai ir nuoširdžiai, prasmingai ir subtiliai skambantys atlikėjai žada padovanoti klausytojams savo gražiausias dainas.

Liepos 25 d. pirmą kartą, visą vasarą besitęsiančiame festivalyje dalyvaus Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius - gerai žinomi ir mylimi dainininkai, kurių ruošiama akustinė programa paglostys širdis ir ausis visiems roko baladžių gerbėjams.

Rugpjūčio 8 d. išskirtinį pasirodymą po ilgos pertraukos Kaune surengs žinomas teatro ir kino aktorius, režisierius, bardas Kostas Smoriginas. Jo atnaujintoje dainų programoje „Trise valtyje, neskaitant šuns” skambės geriausi, publikos pamėgti kūriniai. Scenoje K.Smoriginui pritars ištikimas bendražygis, jo dainų aranžuotojas, kompozitorius Audrius Balsys ir naujai prisijungęs gitaros virtuozas Martynas Kuliavas. Be to, šis koncertas bus skirtas Nacionalinio bardų festivalio „Purpurinis vakaras“ Anykščiuose pristatymui. Tradicija tampantis įžanginis koncertas jau antrus metus rengiamas Kaune, jo metu klausytojai turės galimybę susipažinti su festivalio, kuris vyks rugpjūčio 16-18 dienomis, programa.

Rugpjūčio 29 d. priešpaskutiniame vasaros festivalio koncerte bus laukiami visi grupės „Rondo“ gerbėjai. Specialų, savo geriausių dainų koncertą ruošiantys muzikantai žada pačių geriausių emocijų pliūpsnį. Grupės atliekamos dainos iki šiol žavi klausytojus įsimenamomis melodijomis, nuoširdžiais ir nebanaliais tekstais.

Rugsėjo 6 d. paskutinis šeštojo sezono koncertas neabejotinai pradžiugins muzikos gurmanus ir grupės ,,Skylė” gerbėjus. Savitą muzikinę ir poetinę erdvę vienuolyno apsuptyje sukurs grupės ,,Skylė” branduolys. Dainų autoriams ir atlikėjams Rokui Radzevičiui ir Aistei Smilgevičiūtei akordeonu pritars Mantvydas Kodis, kanklėmis bei bosine gitara - Gediminas Žilys. Šiuo koncertu „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ atsisveikins su klausytojais iki kitos vasaros.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net