G.Glemžaitė: Niekada nežinai, kaip viskas pasisuksnuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 12 d. 17:07:11 Perskaitė 544

„Kiekvieną kartą skaitydama „Rimtų reikalų“ scenarijų jaučiuosi, lyg versdama įdomaus detektyvinio romano puslapius, nes niekada nežinai, kaip viskas pasisuks. Atrodo, jau po truputį darosi aiškiau, viskas tarytum nusistovi, ir staiga, mano nuostabai, vėl viskas apsiverčia 180 laipsnių kampu“, - apie naują LNK kriminalinį serialą pasakoja aktorė Gelminė Glemžaitė.

 

Geriausiu metų filmu pripažinto filmo „Šventasis“ žvaigždė neslepia - vaidinimas kriminaliniame seriale jai yra ir iššūkis, ir malonumas, nes tai pirmasis tokio pobūdžio vaidmuo jos karjeroje. „Aš labai laukiu veiksmo scenų, kuriose man reikės muštis, bėgti, šaudyti, bet juokingiausia tai, kad kol kas man tos scenos sekasi sunkiausiai“, - su šypsena prisipažįsta G.Glemžaitė. Tačiau nors sulaukus scenos, kuomet reikia šokti pro pirmo aukšto langą ir bėgti, jaunosios kartos aktorei dreba kojos, o ginklas vos paėmus į rankas užsikerta ir neiššauna reikiamu metu, Gelminė šypsosi ir sako su nekantrumu laukianti naujų iššūkių.

„Pamenu, buvo labai karšta diena, o mes filmavime sceną, kai turėjau bėgti keliu labai šiltai prisirengusi - su kerzais, kelnėmis, megztiniu ir dar maišu kažkokiu. Aš bėgu ir man atrodo, kad jau taip greitai tą darau, kad net kyla mintis, gal reikėtų sulėtinti tempą. Baigiam filmuoti sceną ir režisierius Džiugas Siaurusaitis sako: „Na, labai jau tu lėtai bėgai“.“

Pagrindinio serialo herojaus Hardo, kurį įkūnija Josifas Baliukevičius, mylimosios Godos vaidmenį atliekanti aktorė savo personažą apibūdina kaip labai aukštos moralės žmogų, kuris yra priverstas elgtis visiškai priešingai savo įsitikinimams. „Goda labai jautri, galbūt šiek tiek naivoka. Ji užaugo nepatirdama meilės ir saugumo jausmo. Hardas pirmasis žmogus jos gyvenime, apgaubęs ją nuoširdžiu rūpesčiu, galbūt todėl ji taip stipriai kabinasi į jį“, - pasakoja aktorė.

Vos prieš kelias dienas įvyko oficialus serialo pristatymas, kurio metu aktoriai, rėmėjai, visą serialą kurianti komanda ir televizijos atstovai, turėjo galimybę pamatyti pirmąją „Rimtų reikalų“ seriją. G.Glemžaitę rezultatas labai nudžiugino. „Įspūdis ir emocijos po pirmosios serijos peržiūros puikios. Labai įdomu buvo stebėti kolegų aktorinį darbą, be to, mane maloniai nustebino ir kartu nudžiugino, kad buvo nepabijota drąsių sprendimų - tiek montažo, tiek serialo tempo, tiek humoro žanro prasme.“

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net