Geriausios baladėsnuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 08 d. 07:21:08 Perskaitė 448

2018 m. rugsėjo 9 d. 19 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje suskambės akustinė žinomų atlikėjų programa, kuri paglostys širdis ir ausis visiems roko baladžių gerbėjams.

 

Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius - gerai žinomi dainininkai, kurių išskirtinumas sužavėjo ne vieną Lietuvos klausytoją. Didžiulę charizmą ir sceninę patirtį turintys atlikėjai kviečia į koncertą, kuriame akustiškai skambės žinomos pop ir roko baladės.

Tikras širdies džiaugsmas geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti geriausius Rodo Stiuarto (Rod Stewart), Stingo (Sting), „Scorpions“, Brajano Adamso (Bryan Adams), „U2“, „Queen“, „Bon Jovi“, „Whitesnake“ visų laikų hitus!

Abu atlikėjai smulkmeniškai rinko kūrinių programą, į kurią norėjo įtraukti pačius geriausius roko kūrinius. Vyrai juokiasi, kad dviejų rokerių muzikinis skonis sutampa, todėl problemų dėl pasirinkto repertuaro nekilo. O kai kurių roko baladžių nepasirinkti būtų buvusi tiesiog nedovanotina nuodėmė - nemažai kūrinių įtraukti į programą pasufleravo atlikėjų balso tembro panašumas.

Č.Gabaliui ir J.Miliui scenoje fortepijonu talkins Feliksas Zakrevskis. „Tai koncertas, kuris savo akustiniu skambesiu ne tik užburs, įtrauks, bet ir neleis jo pamiršti“, - neabejoja atlikėjai. Į koncertą kviečia „Geros muzikos ekspertai“.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net