Daug pirmų kartųnuotraukos (1)

2018 rugsėjo mėn. 03 d. 13:30:12 Perskaitė 686

Trečiąjį sezoną KK2 vedėjos amplua pradėsianti Justė Žičkutė sako, kad jos vasara buvo darbinga, tačiau mergina teigia, jog rado keletą savaičių ir poilsiui - tiek užsienyje, tiek Lietuvoje. Justė pasakoja, kad iškart po paskutinės laidos filmavimo išvyko atostogauti.

 

„Keliavau po Portugaliją. Ten lankiausi pirmą kartą ir iškart įsimylėjau Lisaboną, kurioje pasijutau lyg namuose. Galbūt dėl to, kad siauras miesto gatveles, kaip ir vietiniai, naršiau motoroleriu. Beje, tuo metu vyko Pasaulio futbolo čempionatas. Gyvai pamačiau, kaip šėlsta portugalai, kai žaidžia jų šalies rinktinė. Sostinės gatvėse - nesibaigiantis sambrūzdis ir fiesta“, - sako J.Žičkutė.

„Vasarą taip pat teko lankytis kaimyniniame Taline. Estija man taip pat paliko didelį įspūdį - netoli senamiesčio gali tiesiog užuosti Baltijos jūrą ir ją pasiekti dviračiu. Ir dėl nedidelio atstumo, ir dėl puikių dviračių takų. Lakstydama po svetimus kraštus, nepamiršau ir savojo, nes namie - mieliausia. Kaip ir daugelis, aplankiau Palangą, Druskininkus, Birštoną, Anykščius ir, žinoma, gimtuosius Vėžaičius. Maža to, šią vasarą pirmą kartą dalyvavau vestuvėse! Žodžiu, visiška pirmų kartų vasara.“

KK2 vedėja pripažįsta, kad nors keliauti teko pakankamai, poilsiui daug laiko nebuvo: „Darbo man netrūko, nes visą vasarą mano balsą buvo galima girdėti „Radiocentro“ bangomis. Čia vasara - dosnus metas tobulėti, kadangi poilsiaujant kitiems kolegoms, tenka juos pavaduoti ir išbandyti „jų roges“.

„Patirtis radijuje mane daro laisvesnę, mokausi bendrauti kuo natūraliau. Būtent tokia grįžau į man jau trečiąjį KK2 sezoną. Susitikimų su žiūrovais laukiu nekantriai ir su nedideliu jauduliu, nes televizijoje tave ir girdi, ir mato - apie viską reikia pagalvoti“, - sako J.Žičkutė.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net