Dar viena vedėjanuotraukos (5)

2018 rugpjūčio mėn. 24 d. 09:07:11 Perskaitė 765

LNK laidoje „Nuo... Iki...“, kuri eteryje skaičiuoja 23 metus, - pasikeitimai. Nuo rudens gyvenimo būdo laida bus transliuojama tris kartus per savaitę, o prie Giedrės Talmantienės jungiasi nauja vedėja - Eglė Kernagytė-Kuzmienė.

 

„Kadangi „Nuo... Iki...“ bus tris kartus daugiau, mūsų komandoje dirbs ne tik nauja vedėja, bet ir naujos žurnalistės. Bus šešių moterų komanda - tapome savotiška gyvenimo būdo žinių tarnyba“, - sako G.Talmantienė. Be jos, laidą rengs Eglė Deksnytė, Rūta Lapė, Julija Ciurupa, Saulė Žemaitytė ir E.Kernagytė-Kuzmienė. Eglė taip pat rengs pasakojimus apie žinomus žmones.

„Ilgametė sėkmė padiktavo idėją dar labiau išsiplėsti - jau kelis dešimtmečius ši gyvenimo būdo laida, kuriai pavadinimą sugalvojo kolegės ir pirmosios laidos vedėjos Rūtos Mikelkevičiūtės mama, kepdama blynus, nuolat keitėsi ir visada buvo reitingų viršūnėje. Aišku, sėkmės priežastis - ir žmonės, kurie mums atsiveria. Labai dažnai žmones viešumas gąsdina, bet mūsų herojai prisipažįsta, kad dalyvavimas laidoje jiems atnešė sėkmę - arba jie patys pasiryžta pokyčiams, arba sulaukia aplinkinių palaikymo. Istorijos, kurias pasakojame laidoje, dažnai pranoksta geriausias kino juostas. O tai įkvepia didesniems darbams ir platesniems užmojams“, - sako Giedrė.

Giedrė su Egle ves laidą pasikeisdamos kas savaitę. „Ieškojome ir vaikino vedėjo, bet paskui nusprendėme, kad pasiliksime su vedėja moterimi. Moterys visai kitaip perteikia emocijas! Eglė - patraukli, šilta asmenybė, mylima žiūrovų. Be to, moka bendrauti su skirtingais žmonėmis, o moterų kompanijoje labai svarbu sutarti. Eglė pati buvo mūsų laidos herojė. Smagu, kad ji pasiryžo tapti ne tik pranešėja, bet ir pati kurti siužetus.“

„Jaučiuosi labai smagiai, - teigia E.Kernagytė-Kuzmienė. - Laidą, pamenu, žiūrėjau dar būdama vaikas, o štai dabar pati jai atstovausiu. Sieksiu pateisinti komandos lūkesčius.“

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net