respublika.lt

2018 rugsėjo 23, sekmadienis

 • Pavasaris televizijoms - taupymo metas?

  LRT tarybos pirmininkas, Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto dėstytojas, profesorius, habilituotas daktaras Žygintas Pečiulis teigia, kad televizija seka, ką žmonės veikia, todėl televizijos programos skiriasi dienos metu ir vakare. Programos yra kitokios ir rudenį, žiemą, pavasarį ir vasarą.

  2014 kovo mėn. 05 d. 18:53:35

 • „Niekas nenorėjo mirti“ parkeliavo į Lietuvą ir atgyja naujam gyvenimui

  Lietuvos kino centras iš Rusijos Federacijos valstybinio kino fondo "Gosfilmofond" įsigijo ir suskaitmenino garsųjį režisieriaus Vytauto Žalakevičiaus vaidybinį filmą "Niekas nenorėjo mirti".

  2014 kovo mėn. 05 d. 15:42:20

 • Bardas D.Razauskas Panevėžyje

  Kovo 28 dieną į Panevėžio muzikinį teatrą atvyksta jaunosios kartos dainuojamosios poezijos kūrėjas ir atlikėjas Domantas Razauskas. Specialiai pavasariniam koncertui parengtoje programoje skambės ir pamirštos, ir naujos dainos, kurios vis dar vėsų pavasario vakarą sušildys klausytojų sielas.

  2014 kovo mėn. 05 d. 12:34:56

 • Ar televizija padeda knygos gyvenimui?

  Ar rašytiniam žodžiui pakanka dėmesio televizijoje, o galbūt televizija ir knyga - nesuderinami dalykai? Apie tai, koks yra televizijos ir knygos santykis, „TV publika“ paklausė literatūros kritiko, Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos vyriausiojo redaktoriaus Valentino Sventicko.

  2014 kovo mėn. 05 d. 08:00:12

 • R.Šerelytė: kelčiau žmonių pasididžiavimą savo šalimi

  Televizija - daugybės žmonių, skonių ir nuomonių mišrainė. Televizija turi įtikti visiems. O jeigu nori įtikti visiems, tai niekam neįtiksi. Visos savitos ir originalios laidos televizijoje yra pasmerktos nepopuliarumui, žemiems reitingams.

  2014 kovo mėn. 03 d. 17:46:53

 • L.Mikalauskas aktyviai kuria ir dirba

  Operos solistas Liudas Mikalauskas stebina savo išradingumu ir darbštumu. Jis nelaukia, kas ir kokį muzikinį projektą jam pasiūlys, o pats kuria ir įgyvendina įvairias programas.

  2014 kovo mėn. 02 d. 09:50:03

 • A.Kaušpėdas tikisi išjudinti kauniečius

  Kauno Vytauto Didžiojo universitete vykusiame renginyje buvęs kaunietis architektas ir grupės „Antis“ siela Algirdas Kaušpėdas pristatė naują savo dainą „Budinkim Kauną!“. Tai roko maršą primenantis kūrinys, kuris, anot dainininko, turėtų išjudinti kauniečius ir juos paakinti pakelti miestą iš snaudulio.

  2014 kovo mėn. 01 d. 12:18:33

 • Paaiškės, kas Lietuvai atstovaus

  Šeštadienio vakarą paaiškės, kas šiais metais atstovaus Lietuvai gegužę Danijos sostinėje Kopenhagoje vyksiančiame "Eurovizijos" dainų konkurse. Dėl teisės atstovauti Lietuvai šių metų "Eurovizijos" konkurse, vyksiančiame Danijoje gegužės 6-10 dienomis komplekse "B&W", rungsis trys atlikėjai: Vilija Matačiūnaitė, Vilija Pilibaitytė-Mia ir Vaidas Baumila.

  2014 kovo mėn. 01 d. 09:36:43

 • L.Blaževičiūtė: „Aš taip pat noriu būti nustebinta“

  Vienos žiūrimiausių televizijų TV3 komanda, rodos, atiduoda visas jėgas mėgindama nuspėti žiūrovų norus ir poreikius bei ruošdama plataus spektro laidų, filmų, serialų pasirinkimą. Generalinė TV3 direktorė Laura Blaževičiūtė sako, kad siekiant patenkinti žiūrovų norus tenka daug eksperimentuoti, išbandyti naujas informacijos sklaidos terpes ir bene svarbiausia – juos nustebinti.

  2014 vasario mėn. 27 d. 18:52:48

 • A.Juzėnas: į publiką nežiūrėčiau kaip į „žmones-amebas“

  Televizija formuoja beveik viską, ir visi didieji pasaulio grobuonys, visokio plauko režimai ir diktatoriai, oligarchai ir magnatai stengiasi ją valdyti ir kontroliuoti mus dieną naktį. Tik nenorintys suaugti to nemato. O jei ir mato, pakeisti nieko negali, tik išjungti televizorių.

  2014 vasario mėn. 26 d. 19:11:34

 • Ir gamta tapo komercijos objektu

  Iš televizijos galime daug sužinoti apie tai, kas gyvena Afrikos liūto gerklėje, bet kas kruta mūsų giriose, žinome labai mažai. Ornitologas, biomedicinos mokslų daktaras Eugenijus Drobelis, tiriantis Lietuvos plėšriuosius paukščius, sukūręs dokumentinių filmų apie Lietuvos gamtą ir apsaugą, apgailestauja, kad šiandien viskas, net ir gamta, tapo pasipelnymo objektu.

  2014 kovo mėn. 05 d. 17:06:50

 • Dirigentas V.Lukočius: atskleisime, kaip gali skambėti romansai

  Jau kitą savaitę prasidės naujausio Gyčio Paškevičiaus turo „Romansai“ kelionė po didžiųjų Lietuvos miestų arenas. Kartu su dainininku programą rengia dirigentas Vytautas Lukočius, orkestras „Vilnius Sinfonietta“, rusų folkloro kolektyvas „Arinuška“, ritmo grupė ir Metų instrumentalisto vardą pelnęs gitaristas Aleksandras Tenas.

  2014 kovo mėn. 05 d. 14:52:07

 • Keturių gitarų skambesys moterims

  Artėjančios Tarptautinės moters dienos proga Šv.Kotrynos bažnyčioje gražiausi sveikinimai nuskambės gitarų stygomis. Kovo 6 d. 19 val. Zigmas Čepulėnas, Sergejus Krinicinas, Saulius S.Lipčius ir Krisas Rubensas kviečia vakarą praleisti koncerte „Keturios gitaros“, kuris dedikuotas ne tik moterims, bet ir visiems, neabejingiems šio instrumento skambesiui.

  2014 kovo mėn. 05 d. 10:02:01

 • Kaip pavasaris keičia televizijų programas?

  Kartu su kovo mėnesiu į Lietuvą atkeliavo ir pavasaris. „TV publika“ domėjosi, kaip metų laikų kaita keičia televizijos programas, ką programų rengėjai žada pateikti savo žiūrovams.

  2014 kovo mėn. 04 d. 12:23:09

 • Išdalyti prestižiniai „Oskarų“ apdovanojimai

  Kovo 3-iosios naktį Los Andželo "Dolby" teatre 86-tą kartą išdalyti prestižiniai JAV kino meno ir mokslo akademijos "Oskarų" apdovanojimai, renginyje triumfavo fantastinis veiksmo filmas "Gravitacija", laimėjęs net 7 statulėles, praneša BBC.

  2014 kovo mėn. 03 d. 08:12:22

 • Lietuva išsirinko savo atstovą

  Didžiojoje "Eurovizijos" scenoje gegužės mėnesį Lietuvai atstovaus Vilija Matačiūnaitė su savo kurta daina "Attention". Tokį sprendimą vieningai priėmė LRT televizijos žiūrovai bei tarptautinė komisija.

  2014 kovo mėn. 02 d. 00:02:44

 • V.Matačiūnaitę prieš „Eurovizijos“ finalą užpuolė liga

  Paaiškėjo, jog „Eurovizijos“ scenoje Danijoje, Kopenhagoje, Lietuvos atstovas dainuos Vilijos Matačiūnaitės kūrinį „Attention“. Kas iš trijų likusių atlikėjų, pati Vilija Matačiūnaitė, Vaidas Baumila ar Vilija Pilibaitytė-Mia, sudainuos šį kūrinį dar neaišku.

  2014 kovo mėn. 01 d. 11:03:15

 • G. ir A.Arbačiauskų romantiškos dainos

  Kovo 7 d., 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre žymus aktorius Giedrius Arbačiauskas su savo žmona Agne surengs išskirtinį savo koncertą. Panašių autorinių koncertų Panevėžio publika, mylinti ir gerbianti aktorių, sulaukia itin retai.

  2014 vasario mėn. 28 d. 14:34:25

 • Gitaros virtuozo Gintaro Šulinsko autorinis koncertas

  Kovo 6 d. 19 val. laisvalaikio namai „Nautilus“ prisipildys gitaros garsų. Pelnytai tituluojamas vienu geriausių Lietuvos gitaristų virtuozų Gintaras Šulinskas surengs savo autorinį pasirodymą, kurio metu gitaros meistras pademonstruos grojimo stilius nuo klasikos iki avangardo.

  2014 vasario mėn. 27 d. 08:59:39

 • Paviršutiniškos pramogos - pensininkams?

  Pastaruoju metu televizijose užderėjo naujas realybės šou derlius. Kaip kiekvienas naujas realybės šou atsiradimas veikia žiūrovus, kam tokios laidos reikalingos ir kas šias programas žiūri, „TV publika“ klausė Vilniaus licėjaus direktoriaus Sauliaus Jurkevičiaus.

  2014 vasario mėn. 26 d. 17:50:40

 • KATASTROFA: Tunise gausios liūtys ir potvyniai pareikalavo mažiausiai keturių žmonių gyvybių; Šiaurės rytinėje Nabulo provincijoje gelbėjimo komandos rado dviejų pagyvenusių vyrų ir dviejų jaunų moterų kūnus.
 • TRAGEDIJA: per sukilėlių ataką neramiuose Kongo Demokratinės Respublikos rytuose, Benio mieste, žuvo 16 žmonių, tarp kurių 12 civilių ir keturi kariai arba sukilėliai.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. V.Tomkus: nuo atgimimo iki išsigimimo
2. V.Vyšniausko kalba, pasakyta Seime, Sąjūdžio jubiliejaus proga
3. Disidentė, vienuolė Nijolė Sadūnaitė: Abu popiežiai suprato mūsų kančią
4. Įstatymai rašomi „iš pilvo“
5. Į politiką eina jau prasiskolinę žmonės
6. Rolandas Paksas. Neturi likti ginklų ir kariuomenių Baltijos šalyse bei Karaliaučiuje
7. Prezidentei krizė buvo pelninga
8. Vilniečiai atvykstantį popiežių pasitiks užversti kalnais šiukšlių
9. O.Strikulienė: Kas verks sumažinus Seimo narių skaičių?
10. Parlamentas tirs žinomų šviesuolių KGB šmeižto istoriją
11. Už vizitą pas gydytoją mokėti teks ne visiems
12. Arvydas Juozaitis stoja į kovą
13. Iš Žmogaus teisių komiteto pirmininko posto varomas P.Gražulis: Esu labiausiai tinkamas ginti žmogaus teises
14. O.Strikulienė: Žmonės patys neina balsuoti, o paskui bloga valdžia piktinasi!
15. T.B.Burauskaitė: Padarėme tai, ką liepė Seimas
16. Nekultūringa politika
17. O.Strikulienė: Du politikai, taikos balandžiais lakstantys
18. F.Kauzonas: Parduodamas Europos vidurys!
19. Bausti reikia tikruosius žudikus
20. Perki internetu, malonėk susimokėti... už orą
21. Sumindžiotos mūsų istorinės relikvijos
22. Ar ne laikas grąžinti skolą Mažvydui?
23. Vaidindami demokratišką valstybę pamiršome, kas ta demokratija yra
24. „Auksinių šaukštų“ istorija dar nebaigta
25. O.Strikulienė: Nieko naujo. Valdžios fikusai tik kaitaliojasi su kaktusais
reklama
DARBAS ADMIN

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +6 +9 C

   +6  +9 C

 

   +5  +8 C

  +11  +15 C

   +12  +11 C

 

   +10  +12 C

  1-6 m/s

 0-4 m/s

 

    1-6 m/s

 

USD - 1.1759 PLN - 4.2946
RUB - 78.5108 CHF - 1.1228
GBP - 0.8940 NOK - 9.5793
reklama
Ukis 2018