respublika.lt

2018 rugsėjo 20, ketvirtadienis

 • Debiutiniame J.Janulytės įraše įamžinti pasaulį apkeliavę „Smėlio laikrodžiai“

  Muzikos informacijos ir leidybos centro leidžiamą seriją „Šiuolaikinis kompozitorius“ papildė Justės Janulytės kūrybai skirtas leidinys „Smėlio laikrodžiai“. Leidinyje - DVD formatu įrašytas pasaulinio pripažinimo sulaukęs audiovizualinis performansas „Smėlio laikrodžiai“ bei jo kūrybinės grupės interviu.

  2014 kovo mėn. 13 d. 15:52:14

 • Saulius ir Jokūbas Bareikiai susitiks scenoje

  Pavasarinių koncertų ciklą papildys du žymūs dainuojantys aktoriai, tėvas ir sūnus Saulius ir Jokūbas Bareikiai, kurie rytoj 19 val. surengs pasirodymą Vilniuje.

  2014 kovo mėn. 12 d. 14:14:08

 • TV kanalas jau prijungė Krymą prie Rusijos

  JAV veikiantis propagandinis kanalas „Russia today“ eteryje naudoja žemėlapį, kuriame pažymėta Rusijos teritorija su jau prijungta autonomine Krymo respublika.

  2014 kovo mėn. 11 d. 10:46:10

 • „Kino pavasaryje“ suksis 42 lietuviškos juostos

  Kino festivalis "Kino pavasaris" šiemet trijose lietuviško kino programose pristatys 42 lietuvių kūrėjų filmus. Premjeros" pristatys 15 naujų šalies kūrėjų juostų.

  2014 kovo mėn. 10 d. 16:26:33

 • Kas Holivude drąsiausias?

  Filme vaidinant supermeną, kai padeda visa armija kaskadininkų ir pasitelkiami specialieji efektai, būti didvyriu yra nesunku. Bet daugelis įžymybių iš tiesų geba elgtis didvyriškai, vien todėl, kad negali praeiti pro žmogų, atsidūrusį bėdoje.

  2014 kovo mėn. 10 d. 09:15:24

 • Kovo 8-osios proga žiūrimiausios televizijos eteryje - stiliaus ir muzikos šou

  Didžiausias netikėtumas televizijos, muzikos ir mados gerbėjams šį pavasarį - TV3 premjera - unikalus, Lietuvoje nematyto žanro šou „Mados teismas”, kurio pradžia - jau šį, šeštadienio, vakarą, kovo 8-ąją, 19 val. Čia susiburs garsiausi šalies stilistai, dizaineriai, choreografai ir dainininkai. TV3 premjeros „Mados teismas” tema - vestuvės.

  2014 kovo mėn. 08 d. 16:12:23

 • G.Kuprevičius pristatys savo atsiminimus

  Rytoj kaunietis kompozitorius, Lietuvos nacionalinės premijos laureatas Kauno dramos teatro „Rūtos“ salėje pristato atsiminimų knygą „Koncertas“.

  2014 kovo mėn. 08 d. 09:43:46

 • I.Veiverytės „Šuns dienos“ - Tamperės filmų festivalyje

  Viename svarbiausių trumpametražio kino renginių Europoje - Tamperės filmų festivalyje - pristatomas Ievos Veiverytės filmas "Šuns dienos". Naujausias režisierės darbas rodomas tarptautinėje konkursinėje programoje, kurioje dėl geriausiojo vardo varžosi daugiau nei 60 trumpų filmų iš viso pasaulio.

  2014 kovo mėn. 06 d. 13:38:09

 • Pavasaris televizijoms - taupymo metas?

  LRT tarybos pirmininkas, Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto dėstytojas, profesorius, habilituotas daktaras Žygintas Pečiulis teigia, kad televizija seka, ką žmonės veikia, todėl televizijos programos skiriasi dienos metu ir vakare. Programos yra kitokios ir rudenį, žiemą, pavasarį ir vasarą.

  2014 kovo mėn. 05 d. 18:53:35

 • „Niekas nenorėjo mirti“ parkeliavo į Lietuvą ir atgyja naujam gyvenimui

  Lietuvos kino centras iš Rusijos Federacijos valstybinio kino fondo "Gosfilmofond" įsigijo ir suskaitmenino garsųjį režisieriaus Vytauto Žalakevičiaus vaidybinį filmą "Niekas nenorėjo mirti".

  2014 kovo mėn. 05 d. 15:42:20

 • K.Uoka: orientuočiausi į daugiau žinoti norinčius žiūrovus

  „Jei ateityje ir toliau televizijoje šitaip dominuos pramoginis ir reklaminis pradas kaip dabar, mano manymu, jas nukonkuruos pasaulinės televizijos, kurios yra specializuotos: ar gamtos, ar sporto, ar kitų atskirų šalių kanalai. Televizijos turėtų orientuotis į specifinius, norinčius daugiau žinoti žiūrovus, nes pramogų ir paprastos informacijos dabar pilnas internetas“, - sako Kazimieras UOKA.

  2014 kovo mėn. 12 d. 16:46:13

 • Neskanus prieskonis balsavime - daina ar kaimynas?

  Kompozitorius, poetas, aranžuotojas Andrius Kulikauskas sako, kad kaip į krepšinio čempionatus ar NBA nesiunčia eilinių, taip ir į „Eurovizijos“ dainų konkursą siunčiami tik geriausi. A.Kulikauskas tikisi, kad Vilijai Matačiūnaitei su daina „Attention“ „Eurovizijoje“ pasiseks, nes ji turi stiprią energetiką, susiformavusį stilių ir gali įtikinti savo atlikimu.

  2014 kovo mėn. 11 d. 12:47:00

 • Radus lobį Naisiuose bus nusilenkta pasakai

  Mecenato Ramūno Karbauskio sumanymu kovo 15-ąją Naisiuose kažkam nusišypsos laimė rasti net 5 tūkst. litų vertės lobį, o po lobio paieškų naisiškiai ir jų svečiai nusilenks vaikų literatūros konkurso laureatams.

  2014 kovo mėn. 11 d. 08:25:04

 • Audringas 6-asis „Radistų“ gimtadienis

  Penktadienio vakarą Vilniaus teatro arenos talpumą dar kartą išbandė jaunimo dievaičiai - „Radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Daugiau nei 3 tūkst. dalyvių pritraukęs transformacijomis pribloškęs vakarėlis tęsėsi iki paryčių.

  2014 kovo mėn. 10 d. 12:33:09

 • Nomeda Kazlaus atvėrė lietuviškų dainų skrynelę

  Pasaulio muzikos teatrų scenose Lietuvos vardą garsinanti solistė Nomeda Kazlaus trečiadienį savai publikai pažėrė visą vėrinį lietuvių vokalinės muzikos perlų. Unikali programa su džiazo elementais publikai kiek netikėta, bet tuo ir įdomi. O pati solistė džiaugėsi, kad atėjo metas, kai daugiau laiko ir savo talento gali skirti pasirodymams Lietuvoje, nes čia jos namai, auga dukrelė.

  2014 kovo mėn. 08 d. 18:18:37

 • Moterims - tik saldūs siužetai?

  Kovo 8 dieną minima Tarptautinė moters diena. Kas iš tiesų moterims įdomu, ar jos žiūri tik romantinius filmus, kulinarijos laidas ir meksikietiškus serialus, „TV publika“ klausė režisierės, scenaristės ir aktorės Galinos Dauguvietytės.

  2014 kovo mėn. 08 d. 11:31:43

 • R.Dambrausko dovana moterims

  Žinomas dainininkas Romas Dambrauskas, neseniai grįžęs iš gastrolių užsienyje, kur savo dainomis džiugino mūsų tautiečius, šį vakarą koncertą skiria moterims. Klaipėdos koncertų salėje vyksiantis dainininko pasirodymas ir vadinasi „Su Meile Jums!“.

  2014 kovo mėn. 08 d. 08:09:39

 • Būgnų ir perkusijos festivalis drebins Lietuvą

  Jau greitai po Lietuvos miestus pasklis XIV tarptautinio būgnų ir perkusijos festivalis. Šiandien kalbiname šio festivalio dalyvį, 30 metų grojantį mušamaisiais, Piotrą Sutą.

  2014 kovo mėn. 06 d. 11:38:32

 • Ir gamta tapo komercijos objektu

  Iš televizijos galime daug sužinoti apie tai, kas gyvena Afrikos liūto gerklėje, bet kas kruta mūsų giriose, žinome labai mažai. Ornitologas, biomedicinos mokslų daktaras Eugenijus Drobelis, tiriantis Lietuvos plėšriuosius paukščius, sukūręs dokumentinių filmų apie Lietuvos gamtą ir apsaugą, apgailestauja, kad šiandien viskas, net ir gamta, tapo pasipelnymo objektu.

  2014 kovo mėn. 05 d. 17:06:50

 • Dirigentas V.Lukočius: atskleisime, kaip gali skambėti romansai

  Jau kitą savaitę prasidės naujausio Gyčio Paškevičiaus turo „Romansai“ kelionė po didžiųjų Lietuvos miestų arenas. Kartu su dainininku programą rengia dirigentas Vytautas Lukočius, orkestras „Vilnius Sinfonietta“, rusų folkloro kolektyvas „Arinuška“, ritmo grupė ir Metų instrumentalisto vardą pelnęs gitaristas Aleksandras Tenas.

  2014 kovo mėn. 05 d. 14:52:07

 • PERKELS: apie 2 tūkstančius prieglobsčio besitikinčių migrantų bus perkelti iš labai perpildytos Morijos stovyklos Graikijai priklausančioje Lesbo saloje.
 • PAUKŠČIAI: Tailando valdžia nusprendė uždrausti lesinti balandžius Bankoko gatvėse.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
DARBAS ADMIN

Ar P. Gražulis turėtų trauktis iš Seimo Žmogaus teisių komiteto?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +9 +11 C

   +8  +10 C

 

   +12  +14 C

  +22  +26 C

   +21  +24 C

 

   +21  +25 C

  3-5 m/s

 2-3 m/s

 

    3-4 m/s

 

reklama
Sveikata Grožis