respublika.lt

2018 rugsėjo 21, penktadienis

 • J.Zinkevičiūtė: Manyje daug skirtingų moterų

  Kino ir teatro aktorė, laidų vedėja, savo karjerą būdama 20-ies populiariame lietuviškame seriale pradėjusi Justė Zinkevičiūtė sako, jog gyvenime niekada neapgaudinėja savęs ir daro tai, kas jai patinka. Savo gyvenimo svajonėje gyvenanti mergina mielai iškeistų Vilnių į Nidą, jei tik ten atsidarytų teatras. „Vakaro žinioms” Justė atskleidė savo sėkmės receptą.

  2014 balandžio mėn. 19 d. 11:48:30

 • A.Orlova drebins klausytojų širdis

  Būrius gerbėjų pritraukianti dainininkė Alina Orlova savo nepaprastu, išskirtiniu balsu drebins klausytojų širdis „Menų spaustuvėje“ vyksiančiame koncerte. Nemažai užsienyje būnanti dainininkė pasakoja, kad jos pasirodymo metu skambės naujų dainų, daug kompozicijų, kurios daugeliui bus negirdėtos.

  2014 balandžio mėn. 19 d. 08:08:30

 • E.L.Vėberis: Į Oksfordą patekau dėl katino

  Šiandien be šio vardo muzikos istorija neįsivaizduojama. Londone jam priklauso 13 teatrų, čia jis garbinamas ir laikomas genijumi. Geba jungti roką ir klasiką, operetę ir repą, bet išlikti originalus. Kurti pradėjo būdamas šešerių, Oksforde studijavo architektūrą, tris kartus bandė laimę kurdamas šeimą, turi penkis vaikus. Šis žmogus patenka į turtingiausių Didžiosios Britanijos gyventojų šimtuką.

  2014 balandžio mėn. 16 d. 17:14:03

 • Kino juostoje atgyja K.Donelaičio būrų kostiumai

  Kino centre „Garsas" trečiadienį pristatoma lietuviško dokumentinio-vaidybinio filmo „Donelaitis. XVIII a. Mažosios Lietuvos tautinis kostiumas" premjera. Filme vaidina Ramūnas Abukevičius, Edita Niciūtė, Vidmantas Fijalkauskas, Jonas Buziliauskas, Vita Šiaučiūnaitė, Saulė Degutytė, Edita Zizaitė, Antanas Kišūnas, Algimantas Armonas ir kiti aktoriai.

  2014 balandžio mėn. 16 d. 13:53:40

 • A.Makejevas: Ugdyčiau ne vartotojus, o laisvas ir mąstančias asmenybes

  „Televizorius man svarbus tada, kai vaikai nevalgo... Tada pasitelkiant visokius vaikiškus kanalus, tokius kaip „BabyTV“, galima užburti jų dėmesį ir pamaitinti. Mes su žmona smurtinės animacijos vaikams stengiamės nerodyti, renkamės pažintinius kanalus“,- sako Aleksandras Makejevas.

  2014 balandžio mėn. 15 d. 19:12:01

 • Klaipėdietė nugalėjo džiazo konkurse

  „Pasaulyje džiazo konkursų yra nedaug: Europoje - 4-5, Amerikoje - vienas, tad jauniesiems menininkams pasirodyti yra labai svarbu", - sakė iš neseniai Rygoje vykusio tarptautinio džiazo vokalistų konkurso „Riga Jazz Stage" sugrįžęs klaipėdietis vokalistas Steponas Januška, dalyvavęs komisijos darbe.

  2014 balandžio mėn. 15 d. 08:35:06

 • Išdalyti MTV kino apdovanojimai

  Sekmadienį „Nokia" teatre Los Andžele išdalyti 2014 metų MTV Kino apdovanojimai, geriausiu filmu pripažintas „Bado žaidynės: ugnies medžioklė“, rašo naujienų portalas „usatoday.com". Šioje kategorijoje „Bado žaidynės" nugalėjo net „Oskaro" statulėlę pelniusią juostą „12 vergovės metų".

  2014 balandžio mėn. 14 d. 10:28:05

 • R.Petronis: Realybės šou dalyviai - tik programų vykdytojai

  Psichologas psichoterapeutas Robertas Petronis, dirbęs su vienu pirmųjų realybės šou Lietuvoje „Akvariumas“, teigia, kad realybės šou per laiką pasikeitė. Dabar tokiose laidose vis daugiau manipuliuojama žmonių jausmais, siekiant sukurti intrigą.

  2014 balandžio mėn. 12 d. 12:55:05

 • Jubiliejiniai vakarai su Vladimiru Prudnikovu

  Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ pristato operos solisto, profesoriaus, Lietuvos nacionalinės premijos laureato Vladimiro Prudnikovo jubiliejinius koncertus „Mano kelias“. Šventiniuose koncertuose kartu su maestro V.Prudnikovu pasirodys profesoriaus auklėtiniai - dainavimo klasės studentai.

  2014 balandžio mėn. 10 d. 12:13:04

 • J.Grigas: Ateityje sienas tapetuosime televizoriais

  Nors televizijai dažnas prognozuoja išnykimą ir daugelis atsisako tradicinių ekranų, o renkasi internetą, dar nereiškia, kad televizija ims ir išnyks. Fizikas, Lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys, Vilniaus universiteto profesorius emeritas, habilituotas fizinių mokslų daktaras Jonas Grigas „TV publikai“ atskleidė, kad ateityje televizija iš esmės keisis - taps ne tik informacijos ir pramogų priemone, bet ir savotišku draugu.

  2014 balandžio mėn. 09 d. 19:04:09

 • Televizija pavertė mus vertybių turistais?

  Balandžio 20, 21 dienomis švenčiame Velykas. Ar per Velykas pakanka mišių transliavimo, ką šventėms mums reiškia ir kaip susikurti šventinę nuotaiką, „TV publika“ klausė filosofo humanitarinių mokslų daktaro Krescencijaus Stoškaus.

  2014 balandžio mėn. 19 d. 10:00:53

 • Šokių kolektyvui „Modus dance“ - dvigubas jubiliejus

  Šiemet dešimtmetį švenčiantis šokių kolektyvas „Modus dance“ turi daugybę pasiekimų. Visų pirma - krūvą gerbėjų, kuriuos kolektyvas įsigijo televizinių projektų metu. Savo nepakartojamais šokiais jie džiugino tokiose laidose kaip „Lietuvos talentai“, „Dvi minutės šlovės“, „Šok“, „Šok su manim“, „Talentų ringas“, „Vaikų balsas“, kur nebuvo nepastebėti.

  2014 balandžio mėn. 18 d. 14:00:09

 • AC/DC ketina paskelbti apie karjeros pabaigą

  Praėjus 40 metų po susikūrimo Australijos roko grupė AC/DC netrukus ketina paskelbti apie karjeros pabaigą, teigia žiniasklaida. To priežastis - gitaristo ir grupės įkūrėjo Malkolmo Jango liga. Sklinda kalbos, kad jis dėl smegenyse susiformavusio krešulio esą pamiršo, kaip groti gitara. Grupė to kol kas nepatvirtina.

  2014 balandžio mėn. 16 d. 15:24:36

 • Nemalonios sukčiautojos vaidmuo aktorei V.Streičai – labai mielas

  Viskam būna pirmas kartas. Štai aktorė Viktorija Streiča neseniai pirmą kartą savo jėgas išmėgino TV3 eteryje rodomame lietuviškame seriale „Pamiršk mane“. Anot jos, iš pradžių pasiūlymas vaidinti seriale ją išgąsdino, tačiau netrukus ji išmoko televizines taisykles.

  2014 balandžio mėn. 16 d. 10:00:04

 • G.Kazimierėnas: Kultūra tapo trintukų pinigų fabriku

  Tapytojo profesoriaus Giedriaus Kazimierėno teigimu, kultūroje įsivešėjo šašai, kuriuos nukrapštyti labai sunku. Kultūrinis šašas yra susiformavęs ir televizijoje. Televizija remiasi vien reitingais ir jais pasiteisina, tačiau savaime aišku, kad, į krūvelę sudėliojus žurnalus „Kultūros barai“ ir „Playboy“, gatvėje greičiau išgraibstyti būtų pastarieji.

  2014 balandžio mėn. 15 d. 18:31:05

 • I.Jonyno filmui „Lošėjas“ - du prizai iš žymiojo K.Zanusio rankų

  Tarptautinio Paryžiaus kino festivalio „L'Europe Autour de l'Europe" pagrindinėje programoje „Prix Sauvage" varžęsis Igno Jonyno „Lošėjas" apdovanotas Specialiuoju žiuri prizu ir „Prix Luna" už geriausią filmą.

  2014 balandžio mėn. 14 d. 12:31:04

 • „Studijai“ ir jos draugams 35 metai

  „Per mėnesį trukusią studentišką talką, leisdami niūrius vakarus Tirkšlių kultūros namų salėje, sugalvojome, kaip būtų smagu įkurti grupę, kad galėtume visi kartu muzikuoti ir įgyvendinti savo „degančias“ muzikines idėjas. Vaikinai buvo iš skirtingų miestų: Virginijus Pažemeckas - iš Telšių, Gintautas Litinskas - iš Radviliškio, Valdas Galdikas - iš Skuodo rajono, Raimondas Jonutis - klaipėdietis. Tokia prieš 35 metus ir buvo „Studijos“ pradžia“, - prisimena grupės įkūrėjas Steponas Januška.

  2014 balandžio mėn. 12 d. 18:38:20

 • Nikola Benedeti smuikuos Vilniuje Stradivarijaus instrumentu

  Kalbantis su smuikininke Nikola Benedeti (Nicola Benedetti), sunku patikėti, kiek gali pasiekti vienas žmogus: griežti smuiku ji pradėjo būdama ketverių, o dešimties jau mokėsi pas geriausius pasaulio dėstytojus.

  2014 balandžio mėn. 12 d. 10:48:00

 • Borisas Grebenščikovas su „Akvarium“ grįžta į Vilnių

  Gegužės 7 dieną 19 val. Vilniaus „Forum Palace“ scenoje Borisas Grebenščikovas ir legendinis „Akvarium“ surengs ypatingą koncertą! Legendinio poeto bei muzikanto ir jo grupės koncertų Lietuvoje prasmę ir svarbą būtų sunku kaip reikiant įvertinti - tai kaskart naujas atradimas, šviesus, kupinas gėrio ir meilės proveržis į ateitį, kurioje visi gyvens pagal gėrio, o ne blogio ir keršto įstatymus.

  2014 balandžio mėn. 10 d. 10:16:36

 • Holivudas diktuoja animacijos tendencijas

  Animacija jau seniai nebėra tik vaikų pramoga. Juose svarstomos rimtos problemos ir jie yra skirti visai šeimai. Visos didžiosios holivudinės kino studijos turi savo animacijos padalinius ir stengiasi prie ekranų pritraukti kuo platesnę auditoriją. „TV publika“ kalbėjosi su Kino industrijos asociacijos pirmininku prodiuseriu Žilvinu Naujoku apie tai, kokia animacija populiari Lietuvoje ir ar matome tai, kas pasaulyje yra geriausio.

  2014 balandžio mėn. 09 d. 18:05:01

 • PRIEMONĖS: Ūkio ministerija siūlo patobulinti pelno mokesčio lengvatos taikymą investiciniams projektams, taip pat ją taikyti elektromobiliams; šios priemonės, pasak ministerijos, svarbios šalies ūkio konkurencingumui ilguoju laikotarpiu.
 • DOVANOS: šalies vadovė Dalia Grybauskaitė Lietuvoje viešėsiančiam popiežiui Pranciškui dovanos nepriklausomybės simbolį - Laisvės varpą ir kūrinio „Gloria Lietuvai“ įrašą.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
DARBAS ADMIN

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +13 +16 C

   +12  +14 C

 

   +8  +11 C

  +24  +27 C

   +15  +17 C

 

   +14  +15 C

  8-12 m/s

 2-5 m/s

 

    3-6 m/s

 

USD - 1.1769 PLN - 4.2925
RUB - 78.0670 CHF - 1.1312
GBP - 0.8859 NOK - 9.5885
reklama
Sveikata Grožis