respublika.lt

2018 rugsėjo 24, pirmadienis

 • Pažiūrėti kaip saulė leidžias kviečia scenos grandas

  Kas gali būti nuostabiau už akimirką, kai gyvai skambant gražiausioms maestro Ovidijaus Vyšniausko dainoms, bus galima palydėti besileidžiančią saulę? Scenos legenda ragina visus romantikai ir gerai muzikai neabejingus klaipėdiečius bei miesto svečius liepos 7d. ant "Muzikuojančio kelto" denio pažiūrėti kaip saulė leidžias... .

  2018 liepos mėn. 02 d. 12:40:55

 • Bronius Bušma: Mano gimtinė - mano pasaulio centras

  „Gimtinė yra tas pasaulio centras, nuo kurio prasideda visi kiti stebuklai. Ylakiai šiandien - jaukus Žemaitijos miestelis, tačiau mieliau ten sugrįžčiau kaip svečias nei kaip teisėtas gyventojas“, - prisipažįsta gimtajame Paluobės kaime ir Ylakių miestelyje vaikystę leidęs šio miestelio garbės pilietis, pirmojo lietuviško serialo „Giminės“ autorius Bronius Bušma.

  2018 birželio mėn. 30 d. 12:26:25

 • Mečislovas Subelis: Noriu pasakyti, kokia graži mūsų Lietuva!

  Dainuojantis verslininkas Mečislovas Subelis vasarą pasitiko su pakilia nuotaika - jis pristato naujausią savo kūrybos dainą „Aš - Lietuva!“, kuri jau skamba šalies radijo stotyse.

  2018 birželio mėn. 29 d. 13:12:22

 • Trilerio „Artemis: žudikų viešbutis“ kūrėjai: atkreipkite dėmesį į veikėjo batus

  Fantastinis veiksmo trileris „Artemis: žudikų viešbutis“ dar nė nepasirodęs kino ekranuose jau kurstė kalbas: filmas pasakoja neeilinę istoriją apie viešbutį, kuriame veikia slapta nusikaltėlių ligoninė. Su Džudi Foster čia vaidina būrys žinomų aktorių, tad natūralu, jog nuotykių filmavimo aikštelėje buvo daug.

  2018 birželio mėn. 27 d. 12:13:50

 • Kompozitorius L.Vilkončius: Roko opera „Eglė“ pasakoja ne tik lietuvių tautos istoriją

  Milžiniška scena, LED ekranai, žymiausi Lietuvos solistai ir didelės kūrybinės pajėgos su maestro Gintaru Rinkevičiumi ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru priešakyje. Toks žada būti nemokamas liepos 1 d. 21 val. Vingio parke vyksiantis šimtmečio Dainų šventės atidarymo renginys - Laimio Vilkončiaus roko opera „Eglė“.

  2018 birželio mėn. 24 d. 11:25:22

 • Eglė Vertelytė: Kino atstovai Lietuvoje yra savotiški dinozaurai

  Režisierė Eglė Vertelytė su filmu „Stebuklas“ įrodė, kad ir moteris gali sukurti istorinį, aktualų ir kino apdovanojimų vertą filmą. Tiesa, darbas buvo nelengvas. Kol gavo finansavimą, jai teko įrodyti, kad yra verta pasitikėjimo, o, prasidėjus filmavimo darbams, visą mėnesį ji gyveno nematydama savo šeimos.

  2018 birželio mėn. 23 d. 14:34:33

 • Reičelė Vais: „Paslaptingumas aktoriui yra naudingas“

  Holivudo aktorė Reičelė Vais ir Džeimso Bondo vaidmens atlikėjas Danielis Kreigas netrukus taps tėvais: sutuoktiniai laukia gimstant pirmojo abiejų vaiko. Naujiena gerokai nustebino gerbėjus, juk Reičelei neseniai sukako 48 metai.

  2018 birželio mėn. 21 d. 15:32:11

 • Viktorija Streiča: meilė yra mūsų sielos variklis

  Žinoma aktorė Viktorija Streiča netrukus televizijos žiūrovus džiugins naujame seriale „Kam ta meilė“. Kaip pati sako, jos personažas yra lengvabūdiška ir gyvenimo džiaugsmo nestokojanti moteris. Tiesa, Viktorija gyvenime yra atsakinga, o su serialo heroje ją sieja nebent nepamainomas optimizmas.

  2018 birželio mėn. 21 d. 09:14:11

 • Joninių šventė su

  Turbūt kiekvienas galėtų sudainuoti bent po vieną legendinės grupės "Hiperbolė" kūrinį. Juk tai - muzika, žavinti tiek lyrine melodija, tiek prasmingais tekstais. Taigi šios grupės gerbėjams - džiugi žinia: birželio 23 d., Joninių naktį, "Hiperbolės" šlageriai grįžta ant "Muzikuojančio kelto" denio kartu su grupės vokalistu, gitaristu bei daugumos dainų autoriumi Igoriu Berinu.

  2018 birželio mėn. 20 d. 11:20:21

 • 10 geriausiais pripažintų lietuvių filmų

  Neseniai praūžus 11-tiems Lietuvos kino apdovanojimams „Sidabrinė gervė“, „TV publika“ siūlo prisiminti visus filmus, kurie šiuose apdovanojimuose per visus 10 metų pelnė geriausiojo vardą.

  2018 birželio mėn. 17 d. 10:21:38

 • Liepos 6-ąją dovana Lietuvai - legendinis „Skrydis per Atlantą“ TV ekrane

  Liepos 6-ąją dovana Lietuvai - legendinis „Skrydis per Atlantą“ TV ekrane Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga pirmą kartą restauruotas lietuvių kino klasikos kūrinys pasieks nacionalinės televizijos žiūrovus.

  2018 liepos mėn. 01 d. 13:30:54

 • Atskleisti projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ mokytojai

  Palangos vasaros parke LNK muzikinio šou „Lietuvos balsas. Vaikai“ prodiuseriai pristatė pirmojo sezono mokytojus. Paaiškėjo, jog į kultines kėdes pirmajame sezone sėsis Mantas Jankavičius, Donatas Montvydas ir Monika Marija Paulauskaitė. Laidą ves Rolandas Mackevičius.

  2018 birželio mėn. 30 d. 09:30:02

 • GM Gyvai vasaros sezone – muzika iš Stambulo, Čikagos ir Tbilisio

  Pasaulio muzikos ir bliuzo ambasadoriai GM Gyvai šią vasarą kvies išgirsti alternatyviosios muzikos iš Turkijos; Čikagos ir Memfio bliuzo bei Sakartvelo naujojo folkloro, pagardinto sodriu daugiabalsiu vyrų dainavimu.

  2018 birželio mėn. 27 d. 15:55:06

 • Beničijus del Toras Holivude garsėja griežtu reikalavimu prodiuseriams

  Birželio 29 dieną Lietuvos kino teatruose pasirodys trims „Oskarams“ nominuoto trilerio „Sicario: narkotikų karas“ antroji dalis „Sicario: Kartelių karai“. Filme vėl pamatysime B.del Torą, kuris garsėja kaip genialus interpretatorius, iš scenarijaus išmetantis jam nepatikusias eilutes ir mėgstantis vaidmenis praturtinti labiau kūno kalba nei tuščiais žodžiais.

  2018 birželio mėn. 25 d. 07:35:55

 • K.Blanšet - kino chameleonas

  Ši aktorė gali papuošti bet kurį filmą - ar tai būtų „Žiedų valdovas“, „Elžbieta: aukso amžius“, „Indiana Džonsas: krištolinės kaukolės karalystė“, ar neseniai pasirodęs „Toras: Ragnarokas“ arba „Oceans‘s 8“, kurį žiūrovai pamatys šiais metais.

  2018 birželio mėn. 23 d. 16:57:22

 • „El Fuego“ pristatė naują grupės narį

  Dar kovo mėnesį grupės „el Fuego“ narys Jonas Sakalauskas tapo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovu. Nors vyras ir anksčiau ėjo rimtas pareigas Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, šis karjeros šuolis buvo stulbinantis.

  2018 birželio mėn. 23 d. 11:21:11

 • P.McCartney'is po penkerių metų išleidžia naują albumą

  Paulas McCartney'is pirmą kartą po penkerių metų išleidžia naują albumą. Jis pasirodys rugsėjo 7-ąją ir vadinsis „Egypt Station“, trečiadienį paskelbė buvęs „bitlas“. Pasak jo, tai bus savotiškas muzikinis kelionių dienoraštis, kuriame kiekviena daina meniškai tyrinėja naujas teritorijas.

  2018 birželio mėn. 21 d. 11:39:17

 • JAV komikas kurs filmą apie „Euroviziją“

  JAV aktorius Willis Ferrellas kurs komediją apie „Eurovizijos“ dainų konkursą. Pasak žiniasklaidos, komikas „Netflix“ filme apie spindintį „Eurovizijos“ pasaulį ir pats vaidins, ir juostą režisuos. Be to, jis drauge su buvusiu komedinės TV laidos „Saturday Night Live“ autoriumi Andrew'u Steele'u kurs scenarijų.

  2018 birželio mėn. 20 d. 12:11:07

 • Romas Dambrauskas ir jo televizinis eksperimentas

  Dainininkas Romas Dambrauskas įsitikinęs, kad televizija turėtų padėti žmogui gyventi. Deja, šiandien, anot jo, yra atvirkščiai. Būtent dėl to žinomas muzikantas nusprendė padaryti eksperimentą ir jau daugiau nei mėnesį televizoriaus išvis nežiūri.

  2018 birželio mėn. 20 d. 08:15:11

 • Pasaulyje Lietuvos vardą garsinanti pianistė A.Daunoravičiūtė: „Pasiekimais reikia džiaugtis ir už juos dėkoti“

  Pianistė ir muzikos pedagogė, daugybės tarptautinių konkursų laureatė Adelė Daunoravičiūtė įsitikinusi – darbas talentą atskleidžia, ugdymas jį subrandina, o parama skatina jį skleistis. Tiesa, šiuo metu ne Lietuvoje gyvenanti pianistė didžiausią dėmesį skiria ne muzikai, o savo dukrytei, nors muzikos apleisti ji neketina.

  2018 birželio mėn. 15 d. 11:15:03

1 2 3 4 5 6 7 ... 143
 • KATASTROFA: Tunise gausios liūtys ir potvyniai pareikalavo mažiausiai keturių žmonių gyvybių; Šiaurės rytinėje Nabulo provincijoje gelbėjimo komandos rado dviejų pagyvenusių vyrų ir dviejų jaunų moterų kūnus.
 • TRAGEDIJA: per sukilėlių ataką neramiuose Kongo Demokratinės Respublikos rytuose, Benio mieste, žuvo 16 žmonių, tarp kurių 12 civilių ir keturi kariai arba sukilėliai.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. V.Tomkus: nuo atgimimo iki išsigimimo
2. V.Vyšniausko kalba, pasakyta Seime, Sąjūdžio jubiliejaus proga
3. Disidentė, vienuolė Nijolė Sadūnaitė: Abu popiežiai suprato mūsų kančią
4. Įstatymai rašomi „iš pilvo“
5. Į politiką eina jau prasiskolinę žmonės
6. Rolandas Paksas. Neturi likti ginklų ir kariuomenių Baltijos šalyse bei Karaliaučiuje
7. Prezidentei krizė buvo pelninga
8. Vilniečiai atvykstantį popiežių pasitiks užversti kalnais šiukšlių
9. O.Strikulienė: Kas verks sumažinus Seimo narių skaičių?
10. Parlamentas tirs žinomų šviesuolių KGB šmeižto istoriją
11. Už vizitą pas gydytoją mokėti teks ne visiems
12. Arvydas Juozaitis stoja į kovą
13. Iš Žmogaus teisių komiteto pirmininko posto varomas P.Gražulis: Esu labiausiai tinkamas ginti žmogaus teises
14. O.Strikulienė: Žmonės patys neina balsuoti, o paskui bloga valdžia piktinasi!
15. T.B.Burauskaitė: Padarėme tai, ką liepė Seimas
16. Nekultūringa politika
17. O.Strikulienė: Du politikai, taikos balandžiais lakstantys
18. F.Kauzonas: Parduodamas Europos vidurys!
19. Bausti reikia tikruosius žudikus
20. Perki internetu, malonėk susimokėti... už orą
21. Sumindžiotos mūsų istorinės relikvijos
22. Ar ne laikas grąžinti skolą Mažvydui?
23. Vaidindami demokratišką valstybę pamiršome, kas ta demokratija yra
24. „Auksinių šaukštų“ istorija dar nebaigta
25. O.Strikulienė: Nieko naujo. Valdžios fikusai tik kaitaliojasi su kaktusais
reklama
DARBAS ADMIN

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +6 +9 C

   +6  +9 C

 

   +5  +8 C

  +11  +15 C

   +12  +11 C

 

   +10  +12 C

  1-6 m/s

 0-4 m/s

 

    1-6 m/s

 

reklama
Ukis 2018