Mados namai nebedegins neparduotų prekiųnuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 07 d. 08:09:44 Perskaitė 574

Britų prabangių prekių gamintoja „Burberry“ taisys savo įvaizdį ir nebedegins neparduotų prekių bei nebeapdirbs tikro kailio. Mados namai pastaruoju metu sulaukė kritikos, nes, remiantis 2017/2018 metų verslo ataskaita, sudegino neparduotų rūbų už 32 mln. eurų. To priežastimis įvardyta galima perteklinė pasiūla ir produkcijos klastojimo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

 

Dabar įmonė sieks neparduotas prekes perdirbti ar paaukoti. Be to, ji neapdirbs tikro kailio. Kailį iš savo pasiūlos jau išbraukė ir kiti prabangių prekių ženklai, pavyzdžiui, „Gucci“, „Versace“ ir „Stella McCartney“.

„Šiuolaikinė prabanga reiškia būti socialiai ir ekologiškai atsakingu“, - sakė įmonės vadovas Markas Džiobetis (Marco Gobbetti). Tai esą „Burberry“ yra labai svarbu, tai ilgalaikės sėkmės raktas.

Vadovas kaip tik dabar mėgina iš naujo pozicionuoti prekės ženklą ir tikisi prisivilioti dizainerį Rikardą Tišį (Riccardo Tisci), kuris anksčiau „Givenchy“ mados namuose kūrė tokioms žvaigždėms, kaip Bejonsė ir Madona.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net