Kaip gyventi šią savaitę? (08.27-09.02)nuotraukos

2018 rugpjūčio mėn. 27 d. 08:55:11 Perskaitė 797

 

 

AVINAS

Savaitės pradžioje turėsite dėl ko jaudintis, jeigu neseniai kažkam atvėrėte savo jausmus ar planus. Organizmas bus neatsparus infekcijoms. Neblogai seksis darbai, kuriuos galite atlikti neskubėdami, be įtampos, pamąstydami. Galbūt nustebins artimo žmogaus pareiškimai. Verčiau neįsivelkite į priekaištų karą. Savaitgalį nesigailėsite, jeigu pagal galimybes palepinsite save bei artimuosius ar pamėginsite pagražinti namų, sodybos aplinką, tartis dėl nuomos, remonto paslaugų ar kt. Pravartu ilsėtis gamtoje.

JAUTIS

Savaitės pradžia bus kupina bendravimo, o gal ir pažinčių. Visgi nepersistenkite plepėdami, žarstydami komplimentus, nes bet kokia veidmainystė, tuščiažodžiavimai bus labai jaučiami ir gadins įspūdį. Savaitės viduryje nebevilios joks šurmulys, draugija. Labiau rūpinkitės sveikata, įvaizdžiu, higiena. Nuo penktadienio seksis tai, kam reikia iniciatyvos, originalumo ir darbštumo. Galite kažkuo pasižymėti ir nustebinti aplinkinius. Būtų gerai, kad dalį laisvalaikio praleistumėte gamtoje, atitrūkę nuo rūpesčių.

DVYNIAI


Šią savaitę nejaukiai nuteiks bendravimas su viršininkais, pareigūnais arba žurnalistais. Regis, nelabai seksis nuslėpti trūkumus. Turbūt teks skubiai tvarkyti dokumentus ar kokius oficialius reikalus. Pajusite palengvėjimą, jei pavyks atlikti nelengvą darbą, pasiekti susitarimą. Daugiau dėmesio skirkite draugams, kolektyvui, nevenkite kontaktų, renginių. Savaitgalį būsite linkę svajones painioti su tikrove ir elgtis kiek neįprastai. Labiau rūpinkitės sveikata, pakankamai laiko skirkite poilsiui, šeimai.

VĖŽYS

Šią savaitę tikėtini susitikimai su užsieniečiais, įžymybėmis arba turėsite reikalų, susijusių su dokumentais, kelionėmis, informacija, mokslu, reklama. Už kelionę ar pramogą galite jaustis kiek permokėję. Regis, būsite gana energingi ir darysite įtaką kitiems. Galimos neblogos permainos darbe ar kitur. Jeigu neturėjote tikro draugo, džiaugsitės užmezgę draugystę. Nuo penktadienio realizuosite norą bendrauti, pasireikšti sporte ar kitur, būti įvykių sūkuryje. Neužmirškite ir vaikų poreikių.

LIŪTAS

Šią savaitę labiau rūpės mokesčiai, finansai, paveldėjimas, draudimas ir pan. Svarbu tinkamai įforminti sutartis. Visgi jūsų noras daug aprėpti, nuveikti arba savaip keisti ir traktuoti gali gluminti kitus. Galite gauti pranešimą, žinią iš mokslo institucijos, teismo ar pan. Galite kažkuo pasižymėti viešumoje. Turbūt planuosite kelionę, ją prisiminsite, naršysite internete ieškodami naujų maršrutų arba realiai mėgausitės įspūdžiais toli nuo namų. Savaitgalį galite susitikti su žmonėmis, su kuriais jus sieja bendri interesai.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje pasistenkite išlikti santūrūs ir tvirti, net jei konkurentai atvirai kaišios pagalius į jūsų ratus. Regis, jūsų norai kirstis su galimybėmis arba slaptais kitų žmonių interesais. Dėl pinigų, verslo, mokesčių, išlaidų ar vaikų poreikių auga įtampa. Partneris ar rėmėjas gali padėti, tačiau psichologiškai jums bus nelengva to prašyti. Daug galvosite apie studijas, išvykas, ateities planus. Savaitgalį pravartu pakeisti aplinką, pasidairyti toliau nuo namų. Tikėtini įdomūs susitikimai, renginiai, naujos pažintys.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę galite gauti žinią, susijusią su darbu, įsidarbinimu arba medicininio patikrinimo rezultatais. Labai jautriai reaguosite į pastabas dėl išvaizdos, gyvenimo būdo. Jums būtinai reikės draugijos, artimos sielos. Ne tik į gyvenimo draugą ir dalykinius partnerius, bet net į konkurentus imsite palankiau žvelgti, kažko iš jų mokytis. Ne pro šalį būtų išsiaiškinti finansines problemas, aptarti skolinimosi, paramos galimybes. Savaitgalį galite patirti pikantišką nuotykį. Tačiau pinigai slyste slys iš kišenės.

SKORPIONAS

Šią savaitę neieškokite laimės per toli - įvertinkite tai, ką turite. Seksis kūrybinė veikla, gerai suprasite augančią kartą. Bus nesunku priimti naujoves bei tapti populiariems, tik nesivelkite į konfliktiškas diskusijas. Gali tekti tikrintis sveikatą, atlikti medicinines procedūras, koreguoti įvaizdį. Galbūt kas nors sutiks tarpininkauti, jeigu ieškote darbo ar reikalingos paslaugos. Savaitgalį tiktų spręsti santuokos ir meilės klausimus, lankyti gimines. Draugiškas nusiteikimas padės rasti kelią į kitų širdis.

ŠAULYS

Šią savaitę su aplinkiniais kalbėkite be užuolankų, kad išvengtumėte nesusipratimų ir nebūtų staigmena išgirsti apie numatomus pertvarkymus darbe ar namuose, pageidavimus dėl tarpusavio santykių, kelionių ar kt. Situacija patikrins, kiek turite moralumo, sąžinės. Galite pasireikšti kūrybos, laisvalaikio veikloje. Piniginę teks paploninti dėl vaikų poreikių. Galite gauti netikėtą darbo pasiūlymą. Savaitgalį įsižiūrėkite į smulkmenas, jei rinksitės prekę, kelionės maršrutą ar pan. - jos gali pasirodyti reikšmingos.

OŽIARAGIS

Šią savaitę ramybę gali sudrumsti netikėtas transporto įvykis, susitikimas ar pranešimas. Peržiūrėkite dokumentus - gal ką nors reikia pataisyti, perrašyti. Kai tik turėsite galimybę, atsipūsite jaukioje namų aplinkoje ar gamtoje, skirkite laiko šeimai. Artimieji bus dėkingi už darnius tarpusavio santykius. Savaitės pabaiga žada romantišką polėkį, išaugusį kūrybingumą. Tikėtinas pasimatymas su atkakliu gerbėju arba apsilankysite pramoginiame renginyje. Staigmenų gali pateikti vaikai.

VANDENIS


Šią savaitę teks tvarkyti nekilnojamojo turto, nuomos, piniginius reikalus, prekiauti, sudaryti verslo sutartis. Verčiau nesivelkite į rizikingus reikalus, neaiškų verslą. Tikriausiai sulauksite daugiau giminaičių bei draugų skambučių. Nuo savaitės vidurio palanku užsiimti su reklama, ryšiais, informacija, mokslu, prekyba susijusia veikla. Savaitgalį raskite laiko pasigrožėti gamta, atsipalaiduoti, pramogomis palepinti vaikus. Regis, sulauksite dėmesio iš žmogaus, kuriam puoselėjate ypatingus jausmus.

ŽUVYS

Šią savaitę būsite labai jautrūs ir intuityvūs. Vis dėlto jūsų patarimai ir numatymai nebūtinai bus išgirsti ir įvertinti. Darbe, kelionėje gali kilti tam tikrų keblumų. Regis, nevengsite verslo, finansinių avantiūrų, tačiau tai gali pavykti. Įmanoma materialinė nauda, pasipelnymas. Artėjant savaitgaliui tiktų vykti į netolimą kelionę, sudaryti sutartis, reklamuotis, apsipirkinėti. Nusimato renginių, susitikimų ir daug naujienų. Tuo pačiu galite pagerinti savo finansinę padėtį arba palankiomis sąlygomis dėl ko nors susitarti.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net