Rudens tendencijosnuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 12 d. 07:03:22 Perskaitė 1960

Paskutinė vasaros savaitė pasižymėjo rudeniškais orais, todėl ne vienas pradėjo dairytis į giliai spintose nukištus megztukus, švarkus, džinsus ir kelnes, arba - į parduotuvių vitrinas. Kas madinga bus šį šaltąjį sezoną ir kokių tendencijų išties verta paisyti?

 

Ne paslaptis, kad #metoo era paskatino dizainerius atsižvelgti į moterų garderobą. Todėl nemenka dalis jų kurtų drabužių atspindi moters galią, nepriklausomybę, lygybę ir stiprybę.

Gyvūnų raštai

Leopardo, zebro, tigro ir kitų laukinių gyvūnų raštus arba mėgstate, arba ne. Jei esate iš pirmųjų, šio šaltojo sezono mada išties laukinė. Garsūs mados namai siūlo gyvūnų printais vilkėti nuo galvos iki kojų. Derinti galima ir skirtingų faktūrų bei raštų drabužius ir aksesuarus.

Apsiaustas

Nebūtinai kaip Hario Poterio ar Raudonkepuraitės, nors tiktų ir tokie. Šaltojo sezono kolekcijos išties nusėtos apsiaustais. Nors formų, raštų ir audinių siūloma įvairių, pageidautina, kad apsiaustas būtų ne tik užmetamas ant pečių, bet ir surišamas raišteliais arba susegamas saga.

Odinė suknelė

Odinė suknelė ant podiumų žygiuoja ryžtingai. Tad jei gyvūnų raštų imitacijų nemėgstate, tačiau pageidaujate kažko griežtesnio ir ryžtingo, su odine suknele - ilga ar vidutinio ilgio - neprašausite. Suknelė gali būti tradicinė juoda ar ryški, primenanti ilgus marškinius.

Klostės

Jei dar to nepadarėte prieš porą metų, kuomet klostuoti sijonai grįžo į madą, pats laikas iš spintos tokį išsitraukti, o jei neturite - įsigyti. Akivaizdu, kad ši tendencija nežada pasitraukti. Svarbu: dizaineriai nepataria klostuoto sijono dėvėti su elegantiška palaidinuke - suteikite aprangos viršui šiek tiek aštresnio prieskonio arba vilkėkite storesnį megztinį.

Šilko margumynai

Jei norisi kažko švelnaus, lengvo ir kartu - šiek tiek rėksmingo - vilkėkite šilkinius margaspalvius drabužius. Suknelės, kostiumas, kelnės, lauko pižama - variantų daug. Derinkite su ryškiu šilkiniu šaliku. Net jei atrodo, kad raštai nedera, eklektika šiemet nepakenks.

Ryškios spalvos

„Pantone“ spalvų institutas madingiausia metų spalva išrinko ultravioletinę. Be jos, šį rudenį patariama dairytis geltonos, ryškiai mėlynos, rožinės (o ir mados savaitės parodė, kad rožinė dar vis mėgstama gatvės madisčių), rudos, raudonos, netgi oranžinės.

Senas geras tvidas

Karalienė Elžbieta II ar „Chanel“ mados namai tvido kostiumėliams visada buvo ištikimi. Tačiau šį sezoną jo rasite visur. Ir derinti galima su viskuo - tiek su plonais audiniais, tiek su storais; tiek su vienspalviais drabužiais, tiek su raštuotais. Tvido kostiumėlis, švarkas ar paltas - jūsų pasirinkimas.

Logotipai

Logomanija pozicijų neapleidžia. Jei nenorite būti vaikščiojanti kokio nors prekės ženklo reklama, rinkitės džemperį ar marškinėlius su užrašu - išsakančiu jūsų poziciją ar su humoro prieskoniu. Vis tik madingiausia dabar tai, kas ilgai buvo laikoma beskonybės viršūne - aiškiai matomas kokio nors žinomo prekės ženklo logotipas arba pavadinimas.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net