respublika.lt

2018 rugsėjo 23, sekmadienis

V.Putinas - Amerikos „gosdepo“ agentasnuotraukos (29)

2018 kovo mėn. 12 d. 11:39:44
Ričardas ČEKUTIS

Svarbiausius praėjusios savaitės pasaulio politikos įvykius ir reikšmingiausias tendencijas specialiai „Respublikai“ komentuoja Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, politikos apžvalgininkas ir saugumo politikos ekspertas Audrius Butkevičius.

 

- Didžiojoje Britanijoje, kaip manoma, buvo pasikėsinta į buvusį Rusijos žvalgybininką Sergejų Skripalį, gavusį prieglobstį šioje šalyje. Kaip paaiškintumėte tokį įvykį?

- Tiesiog egzistuoja sena Rusijos žvalgybos tradicija - neatleisti išdavikams. Tradicija paremta nuostata, kad dėl tokių išdavysčių taip pat žūsta žmonės arba netenka galimybių tęsti savo veiklą. Taigi, tokia „prevencija“ yra tiesiog būtina žvalgybinės veiklos egzistencijos sąlyga. Natūralu, jog rusai atakavo savo buvusį šnipą, išdavusį savo buvusius kolegas. Man nekyla nė menkiausių abejonių, kas tai padarė, kaip jos nekyla ir anglams ir netgi britų užsienio reikalų ministrui Borisui Džonsonui (Boris Johnson). Beje, B.Džonsonas, kuris nėra pats „didžiausias“ diplomatas, labai tiesiai pasakė, kas už tai atsakingas. Manau, kad Britanijos užsienio reikalų ministras be atitinkamos savo konsultantų pateiktos informacijos tokio teksto į dienos šviesą nebūtų ištraukęs...

- O tame tekste yra skelbiama, jog britai tikrai to nepaliks likimo valiai ir duos kažkokį labai „griežtą atsaką“. Koks tai gali būti atsakas?


- Mažiausiai penkios politinės žmogžudystės su rusišku kvapeliu, įvykdytos britų teritorijoje: Aleksandras Litvinenka, Borisas Berezovskis, Badris Patarkacišvilis, Aleksandras Perepiličinas bei Jurijus Golubevas. O dabar dar ir šis vyrukas su niekuo dėta savo dukterimi. Taigi britai tiesiog neturi kitos išeities, kaip tik duoti atsaką. Žinoma, jie nepradės kaip mafija „užvertinėti“ rusų jų teritorijoje. Vadinasi, atsakas bus diplomatinis bei ekonominis. Kita vertus, britai visada buvo meistrai veikti ne savo rankomis, jie tai darė visą laiką, ne vienas Rusijos caras yra gavęs galą nuo britų rankos, jau nekalbant apie Rasputiną... Taigi, aš manau, kad jų mokinti nereikia. Kaip man vieną kartą sakė vienas kolega Didžiojoje Britanijoje, turėdamas omeny rusus: „Tie šmikiai, turbūt, pamiršta, kad mes būtent buvome tie, kurie valdė milžiniškas žmonių mases Indijoje, Afganistane, Pakistane ir kitur... Mes mokame tai daryti. Tai, kad mes to nedarome dabar, dar nereiškia, kad esant reikalui mes nesugebėsime visų pastatyti į vietą...“. Todėl manau, kad ilgai laukti nereikės...

- Negalime nepastebėti, kad šią savaitę faktiškai kilo naujas prekybos karas tarp Amerikos ir Europos, kai JAV prezidentas Donaldas Trampas pareiškė įvesiąs muitus plienui ir metalams. Europa jau taip pat kalba apie „adekvatų atsaką“, piktinasi Kinija ir net Australija. Ko tikėtis toliau? Kokios galimos pasekmės?

- D.Trampas, netgi būdamas prezidento pozicijose, nelaiko savęs politiku. Jis tiesiog prie savo verslo reikalų dar „priduria“ Jungtinių Valstijų reikalus. Toks yra jo požiūris į pasaulį: visos Valstijos tampa nedideliu priedėliu prie Trampo bokštų... Tačiau toks D.Trampo mąstymo modelis nebūtinai šiuo atveju kenksmingas: tai šiek tiek varžo globalistų pasaulyje keliamas bakchanalijas. Nepaisant to, jog pats D.Trampas nėra politikas, jis pats to galbūt ir nenorėdamas, padaro pozityvų dalyką, t.y. nacionaliniai interesai tampa ryškesni stambiųjų transnacionalinių korporacijų, kurias aš vadinu tinklinėmis valstybėmis, veiklos fone. Tai, kas vyksta dabar, iš esmės yra stambiųjų korporacijų siautėjimo metas, kai tokios kompanijos, prisidengdamos nacionalinių valstybių interesais, sprendžia savo biznio klausimus. Tipiškas pavyzdys dabar yra Sirija, kur vieni gina savo vamzdelį, kiti - puola gamyklėlę, o visa tai tampa ištisų valstybių įsitraukimo į karinį konfliktą problema... Todėl šioje situacijoje, kai D.Trampas įveda muitus ir išryškina savo valstybės interesus, aš tai vertinčiau kaip pozityvų dalyką - tiesiog atsiranda papildomas dėmuo visame globalizaciniame žaidime.

- Tuomet pakalbėkime apie Rusijos prezidento Vladimiro Putino metinę spaudos konferenciją, kurioje jis visiems pasakojo apie savo neva galingas raketas, kurių esą niekas negali numušti. Kokiai publikai buvo skirtas šis pasakojimas: ar tai, kuri laiminga plojo salėje, ar užsieniui, kad išsigąstų?

- Žinoma, šis pranešimas buvo skirtas Rusijos vidaus rinkai, t.y. itin primityviam V.Putino rinkėjų ratui. Būtent tiems, kurie taip aistringai plojo. Tai bandymas pademonstruoti, jog Vova vis dar turi raumenis. Čia lygiai tas pat, kaip ir anksčiau, kuomet pusnuogis Vova gaudė žuvį ar jodinėjo ant arklio, kad pademonstruotų, jog aplink juosmenį jam vis dar nesikaupia riebalai... Kitaip tariant, tai yra tos pačios logikos bei tų pačių viešųjų ryšių schemos rezultatas. O visos tos „galingos raketos“ yra apskritai banalus reiškinys: rusai tiesiog atgaivino visą eilę 1970-ųjų Tarybų Sąjungoje vystytų karinių projektų, kuriems dabar mėginama suteikti naują kvėpavimą. Tačiau visa tai yra skirta žmonėms, kurie mokykloje nesimokė fizikos... O kadangi dabar užaugo karta, kurie yra tik vadybininkai ir kitokie „menedžeriai“, tuomet, žinoma, atsiras kvailių, kurie gali tuo patikėti. Aš manau, jog Jungtinėse Valstijose ši V.Putino kalba davė labai teisingus postūmius: niekas taip gerai negalėjo pasitarnauti JAV gynybos pramonei, reikalaujančiai duoti išskirtines lėšas, kaip tokie V.Putino pareiškimai. Turint galvoje, jog čia lošia 60 V.Putino milijardų, skirtų Rusijos gynybos sektoriui, prieš 700 JAV milijardų. Tai leidžia man daryti išvadą, jog V.Putinas tikrai yra JAV „gosdepo“ agentas... Jis jau ne pirmą kartą daro žingsnius, kurių net aš nebūčiau sugalvojęs, norėdamas hipnozės būdu jam įteigti, ką jis turi daryti... Vienas toks žingsnis buvo Krymas ir Ukraina, kai mes į sąjungininkus gavome 40-ies milijonų gyventojų valstybę. Antras jo „gosdepiškas“ žingsnis - įsivėlimas į karus Sirijoje. Nieko kvailesnio nesu matęs, kai visi, įskaitant „islamo valstybėlę“, pasidalina teritorijas, kuriose yra naftos, o V.Putinas gauna gabalą tuščios dykumos ir Asadą į glėbį... Trečias žingsnis - štai toks V.Putino pareiškimas, kuriuo jis skatina visą NATO bloką pradėti ginklavimosi varžybas, nors jo paties kelnės laikosi tik ant „garbės žodžio“...

- Kadangi užsiminėte apie Siriją, tai pažvelkime į dabartinę padėtį: sostinės Damasko priemiestyje vyksta aršūs mūšiai su neaiškiom gaujom, dar neaiškesnės gaujos siautėja visur, kur nėra rusų ar vyriausybinių pajėgų, į šalį jau įžengusi Turkijos reguliarioji kariuomenė, kuri pliekiasi su kurdais ir kartais pašaudo į vyriausybines pajėgas, šalį kasdien bombarduoja visi, kas netingi... Kuo visa tai gali baigtis?

- Šiaip ar taip, tai baigsis Asado ir Putino koalicijos griūtimi. Slėpti žuvusiųjų karių bei prarastų lėktuvų skaičių arba spekuliuoti didvyriškai žuvusio piloto mirtimi bei tikrai karišku jo elgesiu galima tik labai ribotą laiką. Žinoma, V.Putinas, kaip „gosdepo“ agentas, įsivėlė į šį beviltišką reikalą. Tačiau svarbiausias dalykas yra ne įsivelti, o kaip iš tos nesąmonės išeiti. Jeigu V.Putinas išeitų dabar, tai reikštų karinį pralaimėjimą ir neišvengiamai sudaužytą jo sąjungininką. O jeigu tęsi šį žaidimą toliau, tuomet toli gražu ne idealiai tavo ekonomikai tai reikš vis didesnį krūvį. Pažvelkime vien tik į tuos rusų nuostolius, kurie matomi plika akimi. Sudaužyta Rusijos karinės žvalgybos GRU pareigūno Dmitrijaus Utkino brigada, dėl konspiracijos pavadinta „Wagner“ vardu, vien žuvusiais praradusi daugiau nei 620 karių. O šaldyti žuvusieji, kurie masiškai pasirodys po prezidento rinkimų Rusijoje, tikrai nesužavės V.Putino inauguracinės kalbos besiklausančios publikos... Tik ką numuštas dar vienas rusų lėktuvas, žuvo daugiau nei 30 karių, tarp kurių buvo ir vienas Generalinio štabo atstovas. Su-25 Sirijoje skraido be šiuolaikinių apsaugos sistemų ir ne vienas jų jau netyčia „nukrito“... Panašūs nuostoliai ir karinių malūnsparnių parke. Nuolat apšaudomi aerouostai, kuriuose dislokuota rusų aviacija ir priešlėktuvinės gynybos kompleksai, nesugebantys netgi pasipriešinti primityvioms atakoms. Beje, S-400 kompleksai jau ne kartą buvo pažeisti, nes jie dislokuoti be kompleksų „Pancyr“, kurie turėjo juos pridengti nuo žemai skrendančių atakos priemonių. Kas tai, jeigu ne aklas JAV „gosdepo“ įsakymų vykdymas?

- Italijoje šios savaitės pradžioje paskelbti rinkimų į parlamentą rezultatai. Kodėl vėl laimėjo „ne tie“?

- Todėl, kad „tie“ kasdien elgiasi vis kvailiau ir labai smagu, kad tai tapo aišku ir pragmatiškiems italams. Mes sugebėjome per visus okupacijos laikus išsilaikyti ir išmokti įvairiausių protesto formų, bet svarbiausia, kad išmokome negerbti savo valdžios. Vokiečiai, britai, prancūzai į bet kokią valdžią žiūri, kaip į nuleistą iš dangaus paties viešpaties Dievo. Bet italai ne tokie, jie tokie, kaip mes. Ne veltui jie būriais skraido į Vilnių gert alaus ir draugaut su puikiomis lietuviškomis merginomis. Taigi, jie čia pasisėmė teisingos dvasios... Aš visiškai nejuokauju, nes pasaulis yra tapęs didžiuliu informaciniu kaimu: teisinga vengrų, lenkų ar čekų pozicija tiesiog negali neatsispindėti ir italų nuotaikose. Kodėl jie turi elgtis kitaip, jeigu mato, kad būtent jų pakrantę kasdien atakuoja milžiniški kiekiai sąmoningai užsiundytų banditų iš Afrikos, kurių paskirtis naikinti europietišką kultūrą ir pačią Europos civilizaciją. Lygiai taip apt, kaip vokiečiai gali kalbėti apie Šilerį, Gėtę ar Hėgelį, taip italai gali rodyti savo Leonardą da Vinčį, Mikelandželą ar savo visoje Europoje pasklidusią nuostabią architektūrą. Europa - tai didele dalimi graikų, italų ar vokiečių šimtų kartų darbo rezultatas. Todėl natūralu, kai jie mato tą barbarų ordų okeaną, kuriam yra nusispjaut - ar sprogdinti Budos skulptūras Afganistane, ar naikinti antikinius miestus Sirijo-
je - ir tuomet užduoda sau klausimą: ką jie daro su mano šalimi?..

- Ir ką dabar italai darys? Kaip dorosis su barbarais?


- Atsakymas tik vienas: Europos Parlamento rinkimus netolimoje ateityje laimės tokie vyrukai, kaip aš. Ir mes priimsime tinkamas rezoliucijas dėl visos šitos masės imigrantų grąžinimo į tėvynę. Europai kur kas pigiau kainuos įsteigti tam tikras kuruojamas zonas Šiaurės Afrikoje, kuriose bus galima sudaryti normalias sąlygas dirbti ir gyventi šiems žmonėms, panaudojant viso to regiono išteklių bazę. Nes ši bazė priklauso lygiai tiek pat šitiems pabėgusiems į Europą, kiek ir dabar ten sėdintiems valdžioje. Be jokios abejonės, šitie žmonės bus ten grąžinti. O čia galime kalbėti ir apie protingą bei teisingą Europos valstybių ginkluotės panaudojimą. Nes pagrindinis Europos uždavinys dabar turėtų būti įvesti taiką ir tvarką Afrikoje bei kitose konfliktinėse teritorijose.

Parengta pagal savaitraštį „Respublika“


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (29)

 • Audrius Butkevicius 2018 kovo mėn. 14 d. 13:29:15

  Dėkingas visiems kurie skaitote mano interviu. Atsiprašau už nedailias
  frazes. Visi šie interviu duodami telefonu, dažnai iš užsienio
  valstybių, dažnai tiesiog gatvėje...Suprantu tuos, kuriems mano
  požiūris nepatinka.Matau, kaip ne vienas mano komentatorius savo
  nepasitenkinimą Lietuvos valdžia ir situacija susieja su proputiniska
  pozicija. Manau, kad tai netinkamas požiūris.Putinas ir jo grupuotės
  veiksmai ir Rusija, kaip valstybė ne vienas ir tas pats.Taip , Putino
  grupuotė savo reikalus dažnai pridengia valstybė.Taip daro ir įvairios
  grupuotės JAV ir ES...Todėl ieškodami viename Ar kitame įvykyje
  valstybinio lygio interesų ir jų nerasdami, jūs darote išvadas kad "to
  negali buti" Ar tiesiog kaltinate, esą aš pasidavęs Ar durnas...Deja,
  aš tiesiog esu geriau informuotas apie užkulisiuose veikiančius motyvus.

 • Skaitytojas 2018 kovo mėn. 13 d. 19:54:02

  Pritariu Toniui.Komentuokit gerai apmaste-nekriskit iki delfiniu
  lygio.A.Butkeviciui pagarba uz dalyvavima visur nuo Sajudzio laiku.
  Sekmadieni ( kovo 11) zygiavo kolonos priesakyje prospektu i Lukiskiu
  aikste.O jus komentatoriai ar buvote ten?. Audrius jei kada atvers savo
  zinias apie musu valstybes uzkulisius, busit sokiruoti kaip su Tomkaus
  sarasu.Kad jis drasus as tuo neabejoju.Matyt tam nepriejo laikas.Kol kas
  pasitenkinkim jo idomiom izvalgom apie pasaulio ivykius.

 • Skaitytojas 2018 kovo mėn. 13 d. 19:52:20

  Pritariu Toniui.Komentuokit gerai apmaste-nekriskit iki delfiniu
  lygio.A.Butkeviciui pagarba uz dalyvavima visur nuo Sajudzio laiku.
  Sekmadieni ( kovo 11) zygiavo kolonos priesakyje prospektu i Lukiskiu
  aikste.O jus komentatoriai ar buvote ten?. Audrius jei kada atvers savo
  zinias apie musu valstybes uzkulisius, busit sokiruoti kaip su Tomkaus
  sarasu.Kad jis drasus as tuo neabejoju.Matyt tam nepriejo laikas.Kol kas
  pasitenkinkim jo idomiom izvalgom apie pasaulio ivykius.

 • Tonis 2018 kovo mėn. 13 d. 17:10:20

  Vertinant kai kuriu komentaru zema lygi,atrodo kad Delfiniai pradejo
  perbeginet i "Respublika".Kas atsitiko?Truputis i tema.Visuomet kelkit
  klausima del visu ivykiu "Kam tai naudinga?"Siap sau pasaulyje o ir
  Lietuvoje niekas nevyksta.Ar naudinga Rusijai nuodai Sirijoje,Anglijoje?
  Kodel Kremlius nenuknakcino minimo dvigubo agento S.Skripalio kai sedejo
  rusiskam kalejime - niekas butu ir nesuzinojes.Dabar kiek triuksmo.Nemanau
  kad Putinas toks kvailas kad antra karta naudotu nuodus ir vel pas
  anglus,

 • Pensininkas 2018 kovo mėn. 13 d. 03:27:56

  Butkeviciau, izulus MELAGI!!! As irodziau dokumentaliai tavo praeitame
  "komentare" , Kad JK Teismo ir Teisingumo tarnybos NENUSTATE , kad yra
  nors koks rysys Rusijos su Litvinenko mirtimi. Ir NEPUDRINK smegenu visiems
  !!! NERA RYSIO !!! Itaria JK teisesauga , kad gali buti verslo reikalai. Ir
  nebandyk MELUOTI Audriau !!! Skaitykit nuorodas ir nereikes nervuotis !!!

 • Pensininkas 2018 kovo mėn. 13 d. 02:18:55

  Gerb. Aldona, butent jis viska zino apie Pociuno ir Abromaviciaus zutis ,
  bet ...tyles subi... "igaubes"!!! O va, ten kur aisku viskas, kas ka padare
  butinai pasimeilins stipresniam, palos, subin.. kai kam lyztels... fui,
  fui, ir dar kartai fui tokie , atsiprasant komentatoriai... Jau isitikinau
  - Butkevicius beviltiskas. Is jo realios tiesos nesulauksi ! O kazkada taip
  juo tikejau...pries daug metu...

 • Nepartinis 2018 kovo mėn. 12 d. 16:27:38

  Tai čia jis rašo apie tą galingąją Rusiją, kuri vis žada užpulti
  Lietuvą, o tuo pačiu ir NATO?

 • Aldona 2018 kovo mėn. 12 d. 15:59:38

  Nu blyb. gerb. žurnaliste, daugiau neradot ką pakalbinti-tik šitą
  specialistą-viską žino apie rusus, tai gal tegul paaiškina apie
  Lietuvos įvykius pvz. Pociūno, Abramavičiaus žūtis?

 • senis 2018 kovo mėn. 12 d. 15:49:23

  zlugus TSRS ir NATO neteko prasmes, nebeliko nuo ko gintis. Reikejo ieskoti
  naujo, realaus, patikimo prieso. Niekas nenorejo netekti NATO skiriamu 2%
  nuo bvp. 2% nuo bvp tai 10-15% biudzeto. Milziniski pinigai. Geriausias
  priesas atrode Rusija. Todel Kisidzeris, skirdamas Putina premjeru,
  susitare, kad jis padirbes ir visu vakaru vertybiu priesu. Putinas
  protingas, atsakingas,puikiai kalbantis politikas. Tapes prezidentu, sutiko
  likti vakaru pasaulio priesu. Karas Sirijoje, dabartinis, nauju ginklu
  demonstravimas, visa tai daroma Trampo ir Putino susitarimu, kad ES moketu
  tuos 2%. Trampas ir Putinas maus kelnaites Merkel.

 • Vidas 2018 kovo mėn. 12 d. 15:35:34

  Kiek daug putojančių "ekspertų" komentarų. Neklystantys visąžiniai.

 • Macas 2018 kovo mėn. 12 d. 15:25:50

  Koks tu mažas zmogeliukstis mačiau tave vakar eisenoje su kuo tu ejai ui
  ui pir.....

 • Kurgi ne 2018 kovo mėn. 12 d. 14:28:57

  Tam pridurkui,jau keli mėn nežinia kokiu tikslu ieškančiam
  komentatoriaus niku che che ir klijuojančiam man ne tik jo,bet ir varnos
  niką ir net siūlančiam jį pasikeisti,kadangi "dabar tokie laikai",galiu
  palengvinti paieškas,nurodydamas praeitą p.Audriaus straipsnį,kur yra du
  che che komentarai.Suvaikščiok ir išsakyk jam, ką turi.Jei sugalvosiu
  pasikeisti savąjį,kadangi labai gali būti:žmonės net pavardes ir
  pilietybes pasikeičia,pasižadu tau pranešti pirmajam.Kad taip
  nesinervintumei dar sykį.Atsiprašau kolegų už offtopą.

 • toto 2018 kovo mėn. 12 d. 13:51:49

  Eilinis CRU agento nusisnekejimas.

 • Dgn 2018 kovo mėn. 12 d. 13:41:00

  Vyrai, laikas gydytis...

 • Kieno agentas Butkevičius? 2018 kovo mėn. 12 d. 13:40:29

  Nuo karinio koledžo Anglijoje laikų Butkevičius yra visų pirma MI-6
  agentas.Ir šiame straipsnyje labai matosi kaip pagarbiai kalba apie
  Angliją.Tai kad šiandien jis yra gyvas o ne dingęs be žinios kaip 6
  gruzinai šaudę Maidane Ukrainoje į visas puses tai rodo kad Sausio 13
  dienos bokšto irgi šaudymų liudininkas Nr1 turi tvirtą susitarimą kad
  jis gyvens ir niekam nieko nesakys.Berezovskis Londone kai parasė Putinui
  graudų laišką kad nori leidimo grįžti gyvent į Rusiją per 1
  mėnėsį MI-6 buvo pakartas-nors kad jis gali pasikarti tai yra
  didžiausias angliškas anekdotas.Berezovskis sėjo mirtį Londone aplink
  save.Nuo sausio 1 d.Anglijoje išėjo įstatymas kad galima konfiskuoti
  nekilnojamą turtą iš ofšorų-anglai bandys 1 trilijono rusų oligarchų
  turtą -tam jau pasiruošta.

 • Kurgi ne 2018 kovo mėn. 12 d. 13:28:06

  Na,o dėl Skripalio tai p.Audrius gal žino geriau,bet bent man pradeda
  priminti" sirų cheminio ginklo atakas",kada reikia preteksto ką nors
  "pastrojinti".Labai jau viskas sustyguota- veščdokai byra kaip iš
  gausybės rago.Ir britų pressoje kažkokie apsišaudymai ta tema tarp
  dviejų žinybų MI5 ir MI6 irgi kelia savotiškų minčių.Kiekvienu
  atveju,anglosaksai turi gerą progą panaudoti tai prieš
  Kremlių.Ir,aišku,panaudos.Tik neaišku,kas ten lochas.Bet paaiškės.Bent
  jau bus paaiškinta.

 • Pensininkui. 2018 kovo mėn. 12 d. 13:27:35

  Skubėkite.Kurgi ne atsirado(atšuoliavo).Che che.

 • pazvelgus 2018 kovo mėn. 12 d. 13:20:54

  is kitos puses,labai idomu :kam amerikonam reikejo organizuot karus visoje
  siaures afrikoje(ir tik ten),sirijoje ,hahlendijoje,kam? Dabar sirijoje ne
  tik amerikonas su ruseliu ,net ir turkai pradejo naikint sirijos
  gyventojus,tad dar labiau aiskeja kariaujanciu pusiu tikslai,ponas
  signatere,pasauly visus karus vykdo usa ir rusija,ir negana to dar ir
  kordinuoja,pazvelgus i europa pripludusiu ir plustanciu babaju skaiciu
  tampa aisku visu karu strategija,kuo daugiau padugniu nusiust i europa,kam
  turbut signatare suvokiat,kuo ju bus cia daugiau ,tuo geriau usa
  ,rusijai,turkijai ir kitom musulmoniskom salim,tik va arabai savu net
  nezada priimti,o kam? Tikiuosi zinot atsakyma i tuos visus padarinius,nuo
  kuriu europos ateitis liudnoka,tame tarpe ir Lietuvos,ar ne signatare?

 • Kurgi ne 2018 kovo mėn. 12 d. 13:17:47

  O jau interviu su Kelly,tai išvis pasaka.I ja ne ja,I žopa-ne moja. Už
  nieką neatsako,nieko nekontroliuoja ir nieko nepažįsta.Net visi
  zakadyčni korešai,jei ir pažįstami,tai vos ne tik iš matymo.Ir
  šiaip,jis turi savo darbą prieš kameras ir “ неужели Вы
  думаете, что я каждого контролирую? Вон
  Песков сидит напротив, мой
  пресс-секретарь, он несёт иногда такую
  «пургу», я смотрю по телевизору и думаю:
  чего он там рассказывает? Кто ему это
  поручил?.." Va,ir žinok dabar,kada tas Peskovas “purgu
  nesiot”,o kada viešai įvardina prezidento oficialią nuomonę.Ir ko ji
  verta? Susidaro įspūdis,kad ne aš kaltas,jei kas ne taip,o aplinka.Ir
  būkite geri,dėdytės,tik nemuškite kojomis.O pastovus milijardų
  pumpavimas į JAV ekonomiką per trežerius? Berods,jau beveik 11o?Tai čia
  kieno naudai?

 • Kurgi ne 2018 kovo mėn. 12 d. 13:15:35

  Na,žiūrim ką turim.Suprantama,kad Putino fanams tai smūgis ir net
  nesvarbu,kad tai parašyta kabutėse.Bet pustj govoriat patys
  cherojai.Juolab,pastaruoju metu ir filmų ir interviu su juo daugiau negu
  pakankama. Jei nuo pradžių, tai,jo žodžiais в Кремль
  позвонили из США партнёры ir paprašė prilaikyti
  Janukovyčių nesipriešinti Maidanui,ką Vova ir padarė.Bet dabar
  guodžiasi,kad amerikonai jį apgavo kaip kokį lochą ir nesilaikė po to
  duotų pažadų. Ir beje,kokie partneriai? Šiaip,prezidentų lygyje
  galėjo skambinti tik Obama,o Lavrovui koks bent jau gosdepo
  secretorius.Kokie partneriai- gal kuratoriai iš CŽV?Kiekvienu
  atveju,Vova pripažįsta,jog Kremlius JAV pageidavimu tiesiogiai įtakojo
  Maidano pergalę ir konfliktą tarp ukrainiečių.
  “ Путин о присоединении Крыма: кто-то
  сознательно подвел нас к такой черте...
  “-dar sykį pats patvirtina,jog eina užjūrio scenarijų farvateryje.

 • brisius 2018 kovo mėn. 12 d. 13:14:56

  perskaiciau su didziausiu malonumu.Tikrai genialu

 • manau 2018 kovo mėn. 12 d. 13:10:06

  atrodo { o gal ir klystų } kažkada Butkevičius buvo rimtas vyras ...
  dabar ... kiek suprantu maitinasi iš Sorašo ir panašių fondų ... jau
  geras dešimtmetis šio "apžvalgininko " pastebėjimai tai tik tauškalai
  nemąstantiems ...

 • Putinas 2018 kovo mėn. 12 d. 13:09:09

  Joškės vasalas, tai jau seniai aišku

 • fanas 2018 kovo mėn. 12 d. 12:38:43

  ar Butkevičius nėra parašęs fantastinių romanų?norėčiau daugiau jo
  paskaityt

 • Butkevičiui 2018 kovo mėn. 12 d. 12:32:56

  O kas Pociūną nužudė?

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APMAUDAS: Rusijos futbolo čempionato aštuntojo turo rungtynėse šeštadienį Maskvos „Dinamo“ klubas, kuriam atstovauja Fiodoras Černychas, namuose 0:1 (0:0) pralaimėjo Machačkalos „Anži“ ekipai.
 • SVEIKINIMAI: Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Bulgarijos Respublikos prezidentą Rumeną Radevą šalies 110-ųjų nepriklausomybės metinių proga.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +13 +16 C

   +12  +14 C

 

   +8  +11 C

  +24  +27 C

   +15  +17 C

 

   +14  +15 C

  8-12 m/s

 2-5 m/s

 

    3-6 m/s

 

reklama
Ukis 2018