respublika.lt

2018 gegužės 21, pirmadienis

Naujausios žinios: žmones Barselonoje traiškiusio furgono vairuotojas buvo nukautas Kambrilsenuotraukos (19)

2017 rugpjūčio mėn. 18 d. 20:50:45
Stasys Gimbutis, Vytautas Budzinauskas, Rasa Strimaitytė ir Viktorija Semėnaitė, Elta

Žmones Barselonoje traiškiusio furgono vairuotojas buvo nukautas per operaciją Kambrilse naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Tai pranešė televizijos kanalas „24 Horas“.

 

Jo duomenimis, tarp likviduotų teroristų yra ir Musa Ukabiras (Moussa Oukabir), kuris anksčiau buvo įvardytas kaip pagrindinis įtariamasis šioje byloje.

Rugpjūčio 17 d. turistų pamėgtoje Ramblos gatvėje Barselonoje furgono vairuotojas tyčia rėžėsi į praeivius. Tiriant teroro aktą sulaikyti keturi žmonės. Atsakomybę už išpuolį prisiėmė teroristinė „Islamo valstybės“ grupuotė.

Vėliau Katalonijos policija Kambrilso kurorte regiono pietuose nukovė penkis teroristus, mėginusius surengti teroro aktą, analogišką tam, kuris buvo įvykdytas Barselonoje.

Naujausiais duomenimis, Katalonijoje teroro aktų aukomis tapo 14 žmonių, daugiau kaip 130 buvo sužeisti.


Dėl teroro aktų Katalonijoje policija ieško keturių įtariamųjų

Ispanijos policija ieško keturių žmonių, kurie gali būti susiję su teroro aktais Katalonijos miestuose Barselonoje ir Kambrilse. Tai penktadienį pranešė laikraštis „El Pais“.

Leidinio duomenimis, ieškoma Musos Ukabiro (Moussa Oukabir), Saido Alos (Said Aallaa), Mohamedo Hičamio (Mohamed Hychami) ir Juneso Abujakubo (Younes Abouyaaqoub). Įtariamieji yra 17-24 metų amžiaus, jie marokiečiai, gyvena Ripolio ir Ribes de Fresero miestuose.

Rugpjūčio 17 d. turistų pamėgtoje Ramblos gatvėje Barselonoje furgono vairuotojas tyčia rėžėsi į praeivius. Tiriant teroro aktą sulaikyti keturi žmonės. Atsakomybę už išpuolį prisiėmė teroristinė „Islamo valstybės“ grupuotė.

Vėliau Katalonijos policija Kambrilso kurorte regiono pietuose nukovė penkis teroristus, mėginusius surengti teroro aktą, analogišką tam, kuris buvo įvykdytas Barselonoje.

Naujausiais duomenimis, Katalonijoje teroro aktų aukomis tapo 14 žmonių, daugiau kaip 130 buvo sužeisti.

Dėl Ispanijos Katalonijos regione įvykdytų išpuolių sulaikytas ketvirtas asmuo

Penktadienį buvo sulaikytas ketvirtas, kaip įtariama, su Šiaurės rytų Ispanijoje įvykdytais išpuoliais susijęs asmuo. Per juos žuvo 14 žmonių, o dar 130 buvo sužeista, penktadienį informavo Katalonijos policija, kuria remiasi naujienų agentūra „Reuters“.

Ispanijos policija ankstų penktadienio rytą nušovė penkis asmenis, ketinusius surengti išpuolį į pietus nuo Barselonos esančiame Kambrilso kurorte. Vos prieš kelias valandas iki šio incidento vienoje populiariausių Barselonos gatvių įtariamas islamistas furgonu buvo įvažiavęs į minią.

 

Per teroro aktus Katalonijoje nukentėjo 33 šalių piliečiai

Per teroro aktus, įvykdytus ketvirtadienį Katalonijoje, žuvo ir nukentėjo 33 šalių piliečiai. Tai penktadienį savo „Twitter“ paskyroje pranešė Katalonijos nepaprastųjų situacijų tarnyba.

Šių šalių sąraše - Australija, Austrija, Alžyras, Argentina, Marokas, Kolumbija, Egiptas, Ispanija, Prancūzija, Vokietija, Nyderlandai, Venesuela, Belgija, Peru, Rumunija, Airija, Vengrija, Kuba, Graikija, Makedonija, Hondūras, Mauritanija, Italija, Dominika, Didžioji Britanija, Pakistanas, Kanada, Ekvadoras, JAV, Filipinai, Kuveitas, Turkija ir Kinija.

Anksčiau buvo pranešta, kad per teroro aktą Barselonoje nukentėjo 23 valstybių atstovai.

Rugpjūčio 17 d. turistų pamėgtoje Ramblos gatvėje Barselonoje furgono vairuotojas tyčia įsirėžė į praeivius. Per išpuolį 14 žmonių žuvo, dar 130 nukentėjo. Tiriant išpuolį sulaikyti trys žmonės. Atsakomybę už ataką prisiėmė teroristinė „Islamo valstybės“ grupuotė.

Po to Katalonijos policija Kambrilso kurorte, regiono pietuose, nukovė keturis teroristus ir sužeidė dar vieną, vėliau jis mirė. Teroristai mėgino surengti teroro aktą, analogišką tam, kuris buvo įvykdytas rugpjūčio 17 d. Barselonoje, nukentėjo septyni žmonės.

 

Ispanijos išpuolių aukų atminimas pagerbtas tylos minute

Tūkstančiai žmonių, kurių gretose - ir Ispanijos karalius bei ministras pirmininkas, tylos minute pagerbė išpuolių Barselonoje ir netoliese esančiame pajūrio kurorte aukų atminimą, praneša naujienų agentūra AP.

Karalius Felipė VI (Felipe VI) ir ministras pirmininkas Marianas Rachojus (Mariano Rajoy) stovėjo Barselonos Katalonijos aikštėje susirinkusios minios priešakyje. Pasibaigus tylos minutei, pasigirdo plojimai ir skandavimas: „Aš nebijau! Aš nebijau!„

Aukų atminimas buvo pagerbtas netoli tos vietos, kur ketvirtadienį mikroautobuso vairuotojas pradėjo savo kruviną išpuolį. Autobusiuku įsirėžęs į žmones, jis pražudė mažiausiai 13 žmonių, o dar per šimtą sužeidė.

Naujausiais duomenimis, mirus Kambrilso miestelyje sužeistai moteriai, abiejų Katalonijos regione įvykdytų išpuolių aukų skaičius pasiekė 14.

 

Įtariama, kad žmones Barselonoje furgonu traiškė 17-metis

Po išpuolio Barselonoje Ispanijos policija, anot žiniasklaidos, ieško naujo pagrindinio įtariamojo. Tai yra 17-metis Musa Ukabiras (Moussa Oukabir), ketvirtadienį sulaikyto Driso Ukabiro (Driss Oukabir) jaunesnysis brolis, rašo laikraštis „El Mundo“, remdamasis saugumo šaltiniais, informuoja agentūra dpa.

Įtariamasis po 13 gyvybių nusinešusio išpuolio išlipo iš žmones traiškiusio autobusiuko ir paspruko pėsčiomis. Pasak laikraščio, nepilnametis Musa iš savo brolio pavogė pasą ir jo vardu išsinuomojo automobilį. Tai esą policijai patvirtino Drisas Ukabiras.

Paauglys radikalizavosi per kelis mėnesius, rašo „El Peripdico“.

 

A. Merkel: terorizmas mūsų niekuomet neįveiks

Vokietijos kanclerė Angela Merkel (Angela Merkel) su siaubu ir liūdesiu reagavo į teroristinius išpuolius Ispanijoje. Žmonės „gražią vasaros dieną, greičiausiai per atostogas, brutaliai buvo išplėšti iš gyvenimo“, - sakė ji. Pražūtingi išpuoliai esą rodo, kad „Islamo valstybė“ (IS) „visiškai niekina žmogų“. A. Merkel pareiškė užuojautą atakų aukoms ir artimiesiems, skelbia vokiečių žiniasklaida.

„Terorizmas suteikia mums skaudžių akimirkų, tačiau jis niekuomet mūsų neįveiks, - pabrėžė kanclerė. - Mes neleisime šiems žudikams išvesti mus iš mūsų gyvenimo kelio“.

Jau ketvirtadienį A. Merkel savo ir federalinės vyriausybės vardu pareiškė užuojautą Ispanijos vyriausybei. Ryte ji telefonu kalbėjosi su ispanų ministru pirmininku Marianu Rachojumi (Mariano Rajoy).

 

Vengrijos URM: teroro aktas Barselonoje - ES migracijos politikos padarinys

Teroro aktas Barselonoje yra padarinys nesėkmingos migracijos politikos, kurią vykdo Europos Sąjunga, atidaranti išorines sienas užuot jas stiprinusi. Tai penktadienį pareiškė Vengrijos užsienio reikalų ministras Peteris Sijartas (Peter Szijjarto).

Pasak jo, „Europa turi apsiginti, garantuoti europiečių saugumą, o tam būtina stiprinti Šengeno zonos sienas“ ir pakeisti Briuselio valdininkų migracijos politiką. „Visiems akivaizdu, kad tarp neteisėtos migracijos ir terorizmo yra ryšys“, - sakė ministras Vengrijos naujienų agentūrai MTI.

P. Sijartas įsitikinęs, kad vis didėjantis teroro pavojus gresia visoms Europos šalims. Vengrijos vyriausybė ir ateityje imsis visų reikiamų priemonių, kad būtų atkurtas saugumas Europoje, apsaugotos išorinės sienos ir sustabdyti nelegalių migrantų srautai, pažymėjo ministras.

Vengrijos URM duomenimis, per teroro aktą Barselonoje nukentėjo viena šalies pilietė, jos gyvybei pavojus negresia.

Rugpjūčio 17 d. Katalonijos sostinėje furgono vairuotojas tyčia rėžėsi į praeivius. Per išpuolį 14 žmonių žuvo, daugiau kaip 100 nukentėjo. Atsakomybę už jį prisiėmė teroristinė „Islamo valstybės“ grupuotė.

 

Madride kelią teroro aktams bus bandoma užkirsti didžiuliais gėlių vazonais

Keliose Madrido pėsčiųjų gatvėse bus pastatyti didžiuliai gėlių vazonai, kurių paskirtis bus neleisti vairuotojams tyčia įsirėžti į žmones ir padėti išvengti tokių teroro aktų, koks buvo įvykdytas ketvirtadienį Barselonoje.

Tai penktadienį pranešė laikraštis „La Vanguardia“.

Leidinio duomenimis, didžiulių vazonų atsiras centrinės Ispanijos sostinės aikštės - Puerta del Solio - rajone.

Rugpjūčio 17 d. turistų pamėgtoje Ramblos gatvėje Barselonoje furgono vairuotojas tyčia įsirėžė į praeivius. Per išpuolį 14 žmonių žuvo, dar 130 nukentėjo. Tiriant išpuolį sulaikyti keturi žmonės. Atsakomybę už ataką prisiėmė teroristinė „Islamo valstybės“ grupuotė.

 

Barselonoje žuvo arba buvo sužeisti 24 šalių piliečiai

Per kruviną išpuolį Barselonoje, Ispanijos civilinės apsaugos duomenimis, ketvirtadienį žuvo arba buvo sužeisti 24 šalių piliečiai, praneša agentūra dpa.

Pasak Katalonijos laikraščio „La Vanguardia“, identifikuotos keturios pirmosios žuvusios aukos. Tai esą yra trys vokiečiai ir belgas.

Prancūzijos užsienio reikalų ministerija paskelbė, kad per teroro aktą nukentėjo 26 prancūzai, mažiausiai 11 jų - sunkiai.

Anot ispanų žiniasklaidos, tarp žuvusiųjų ir sužeistųjų Barselonoje dar yra Alžyro, Argentinos, Australijos, Kinijos, Graikijos, Honkongo, Italijos, Makedonijos, Nyderlandų, Peru, Filipinų, Rumunijos, Vengrijos, JAV ir Venesuelos piliečių.

Jauniausia žuvusi auka, pasak žiniasklaidos, yra trejų metukų mergaitė. Ji mirė netrukus po to, kai buvo atvežta į ligoninę.

Ligoninėse vis dar gydoma per 100 sužeistųjų. Nukentėjusieji nugabenti į 15 ligoninių.

Ketvirtadienio popietę vyras judriame Ramblaso bulvare Barselonoje furgonu taranavo žmonių minią. Mažiausiai 13 asmenų žuvo. Ispanijos vidaus reikalų ministerijos vertinimu, žuvusiųjų ateinančiomis valandomis gali daugėti.


Po išpuolio Barselonoje suimtas trečias įtariamasis

Ispanijos policija po teroristinio išpuolio Barselonoje suėmė trečią įtariamąjį. Vyras sulaikytas Ripolo mieste, esančiame už 100 km į šiaurę nuo Barselonos, pranešė policija, kuria remiasi agentūra dpa.

Ar suimtasis yra furgono vairuotojas, kuris ketvirtadienį Ramblaso bulvare Barselonoje pražudė 13 žmonių, kol kas nežinoma.

Du įtariamieji buvo sulaikyti netrukus po išpuolio.

Po išpuolio 100 sužeistųjų vis dar gydomi ligoninėse.

Tuo tarpu ispanų žiniasklaida skelbia, kad naktį į penktadienį Kambrilso mieste policijos nušauti penki spėjami teroristai buvo apsijuosę netikrais sprogmenų diržais. Spėjama, kad jie planavo išpuolį.


CŽV buvo perspėjusi dėl išpuolio Barselonoje

JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) jau prieš du mėnesius perspėjo Katalonijos tarnybas, kad džihadistų akiratyje yra Barselona ir konkrečiai - Ramblaso bulvaras. Apie tai skelbia BBC, remdamasi ispanų žiniasklaida.

Barselona esą buvo akivaizdus taikinys po atakų kituose Europos didmiesčiuose - Paryžiuje, Londone ir Berlyne.


Barselonoje autobusiuku žmones traiškęs teroristas vis dar yra laisvėje

Pasak policijos, vairuotojas, Ramblaso bulvare Barselonoje baltu furgonu traiškęs žmones, išlipo iš jo ir paspruko pėsčiomis. Jis veikiausiai nebuvo ginkluotas. Vyro intensyviai ieškoma.

Suimtas marokietis, anot policijos, yra vyras, identifikuotas kaip Drisas Ukabiras (Driss Oukabir). Jis esą susijęs su automobiliu, naudotu per išpuolį. D. Ukabiras sučiuptas Ripolio mieste, esančiame į šiaurę nuo Barselonos.

Antras įtariamasis sulaikytas Alkanare Pietų Katalonijoje. Tai yra ispanas, gimęs autonominiame Ispanijos Meliljos mieste Maroko šiaurėje. Šis vyras siejamas su sprogimu name, kuris trečiadienio vakarą nugriaudėjo Alkanare ir kuris nusinešė vieno žmogaus gyvybę. Policija spėja, kad čia buvo gaminamas sprogmuo.

Abu suimti įtariamieji iki šiol saugumo pareigūnams nebuvo žinomi.

Ispanijos civilinė apsauga penktadienio rytą paskelbė, kad tarp žuvusiųjų ir sužeistųjų Barselonoje yra 18 valstybių piliečiai.


URM: nėra informacijos apie Ispanijoje galėjusius nukentėti Lietuvos piliečius

Lietuvos užsienio reikalų ministerija kol kas neturi duomenų apie Ispanijoje per teroro atakas galėjusius nukentėti Lietuvos piliečius. Tai patvirtino ministro atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.

„Duomenų apie nukentėjusius Lietuvos Respublikos piliečius neturime, tikimės, kad ir nesulauksime tokios informacijos“, - penktadienį sakė R. Jakilaitienė, ketvirtadienį Barselonoje užpuolikui mikroautobusu taranavus praeivius ir pražudžius mažiausiai 13 žmonių, o dar apie 100 sužeidus. Kitas incidentas įvyko penktadienio naktį Kambrilso kurorte, kur buvo nukauti 5 teroristai, bet nukentėjo šeši civiliai ir policininkas.

Lietuvos URM rekomenduoja šiuo metu Ispanijoje esantiems mūsų šalies piliečiams sekti tos šalies institucijų informaciją, laikytis bendrų saugumo nurodymų ir patarimų, taip pat vengti turistų pamėgtų vietų, kur ir yra didesnė išpuolių tikimybė.

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius laiške pareiškė užuojautą Ispanijos Karalystės užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministrui Alfonsui Marijai Dastisui dėl Barselonoje ir Kambrilse rugpjūčio 17 ir 18 dienomis įvykdytų ir nekaltų žmonių gyvybių bei sužalojimų pareikalavusių brutalių išpuolių.

„Smerkiame šį teroro aktą ir solidarizuojamės su Ispanijos Karalystės žmonėmis ir vyriausybe. Tokių išpuolių kaltininkams niekada nepavyks sugniuždyti demokratijos vertybėmis grįstų ir atvirų visuomenių. Reiškiame gilią užuojautą nukentėjusiųjų asmenų šeimoms ir artimiesiems“, - laiške rašo ministras L. Linkevičius.

Lietuvos ambasada Madride ir konsulatas Valensijoje nuolat palaiko ryšį su atsakingomis Ispanijos institucijomis.

Nelaimės atveju Lietuvos piliečiai gali kreiptis į Užsienio reikalų ministeriją visą parą veikiančiu telefonu +370 5 236 2444 arba el. paštu pilieciai@urm.lt.


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (19)

 • ShawnGoK 2017 rugpjūčio mėn. 28 d. 02:16:24

  You can even sit in the seashore with out being bothered by any upsetting
  noise or commotion.

  Visit site: https://audiojungle.net/item/christmas-piano/19056234/ - Music
  for romantic

  https://audiojungle.net/user/momentumofmelody/portfolio?ref=MomentumOfMelod
  y
  https://audiojungle.net/item/piano-inspiration/18285725?ref=MomentumOfMelod
  y
  https://audiojungle.net/user/ie_sound/portfolio?ref=IE_Sound
  https://audiojungle.net/item/motivation-ambient-kit/19508793?ref=IE_Sound

 • Nukautas itariamas teroristas 2017 rugpjūčio mėn. 19 d. 07:36:43

  Primena frazę iš filmo su Lesli Nilsonu - "Paskutinius du aš netyčia
  pervažiavau automobiliu, ačiū dievui kad jie pasirodė esą
  kontrabandistai". Pasirodo šiais laikais nušauti žmogų užtenka tik
  įtarimų.

 • oo 2017 rugpjūčio mėn. 19 d. 01:12:48

  vargselis toks jaunas

 • E951 2017 rugpjūčio mėn. 18 d. 22:21:38

  terorizmas mūsų niekuomet neįveiks - pareiškė Angelė, išlipusi iš
  šarvuoto mercedeso ir apsupta bodygardų.

 • jus pazinkite tiesa ir tiesa padarys jus laisvus 2017 rugpjūčio mėn. 18 d. 21:04:44

  A. Merkel: terorizmas mūsų niekuomet neįveiks kaliause

 • to nu va 2017 rugpjūčio mėn. 18 d. 17:24:51

  sutinku.Kol nepradėsime ir mes(Lietuva) ir Europos šalys,rinkti į
  valdžią TAUTININKIŠKŲ partijų,tol musulmonai ir toliau plūs į
  Europą ir ją terorizuos.

 • ne ispanas 2017 rugpjūčio mėn. 18 d. 15:10:31

  jau ten tokie nesibaigia niekada

 • nu va :) 2017 rugpjūčio mėn. 18 d. 14:25:23

  Gyvenkit ramiai su tais teroristais, ne tokie jie ir baisūs. Matot,
  vargšas vaikelis, tik 17-kos, kitų liemenės irgi netikros. O jūs jau ir
  išsigandot. O tie 13, nu ką, nepasisekė. Betgi vistiek reikės kada nors
  mirti, keli metukai šen ar ten. Ne amžini gi. Gyvenkit ramiai iki kito
  karto. O kitą kartą vėl viską paaiškinsim - mažametis, stresuotas,
  nežinojo...
  Svarbiausia rinkit tuos pačius politikus. Tik ginkdie nieko nekeiskit.
  Šitie - geriausi. Geriau vyrai nesuras!

 • Sąmoningas 2017 rugpjūčio mėn. 18 d. 14:18:58

  Europos naikinimas,nes ES sienos nesaugomos,bet įleidžiami visi,kas tik
  nori.Tokiu būdu ES sugriaus pati save.Ateitis aiški.Tai tik asmeninė
  nuomonė.

 • "Respublika", 2017 rugpjūčio mėn. 18 d. 13:15:11

  jei tikrai esi tuo, ką nuduodi, perspausdink Algimanto Lebionkos str.
  "Arabų išvarymas į Europą: strategai ir vykdytojai."
  (Žinoma, jei nebijai). Google jis jau blokuojamas.

 • .. 2017 rugpjūčio mėn. 18 d. 13:11:47

  Labai keista paskučiausia pastraipa.

 • 17metis? 2017 rugpjūčio mėn. 18 d. 13:10:22

  o čia yra koks skirtumas?

 • AMEN 2017 rugpjūčio mėn. 18 d. 13:02:27

  EUROPA pateko i ISIS rankas: tukstanciai ju paplito po zemyna... ru tai
  niekis palyginus su ISIS ziaurumu: skandina, degina (inkvizicija!),
  kapoja... idomu, kas eilej.
  ziauru!
  tukstanciai pabegeliu kasdien. tai nauji europieciai. ateitis priklauso
  jiems. matyt. reikia zmonai pirkti burka, ispilti samogona , paruosti
  harema... melstis 5 kartus sv. Mekos link.
  ismokt saukti Alachus Achbaras.

 • Siekiant 2017 rugpjūčio mėn. 18 d. 10:41:32

  pasaulyje įvesti diktatūrą, teroro aktai reikalingi kaip lietus
  ...Prancūzija jau džiaugiasi nepaprastąją padėtimi , kas sekantis...

 • jurij 2017 rugpjūčio mėn. 18 d. 07:46:14

  kada bus i Lietuvos valstybe gresmai teroristai. labai reikia parlementai i
  Filma Pjuklis

 • Pensininkas 2017 rugpjūčio mėn. 18 d. 01:54:26

  Komentatoriui -asara-. Zino ir dar kaip zino!

 • ateitis 2017 rugpjūčio mėn. 17 d. 22:35:56

  Matyt, kad Ispanija turi suteikti katalonams nepriklausomybe!
  Ir turkas kalifas turi paleisti i laisve kurdus!
  T.y. valstybes turi skilti i dvi.
  ISIS turi gauti visa Syria ir Iraq.
  idomu, ka mano liberastai.

 • Hmmm 2017 rugpjūčio mėn. 17 d. 20:42:13

  Atrodo, kad Ispanija turi didesniu problemu, negu turistai:DDD

 • ašara 2017 rugpjūčio mėn. 17 d. 20:41:17

  Ne visi musulmonai yra teroristai, bet visi teroristai yra
  musulmonai.
  ISIS rusu ir jankiu bei zaku deka pralaimi , tai kentes senute europa. isis
  kovotoju pilna , visose europos kampuose... dabar ju eile veikti. baisu.
  spanuose uzdraude muslikams skersti versius... jie demonstravo... stai
  dabar atejo atsakas. kas bus? BAISU. tikiuos, kad jie nezino kur
  lietuviai

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • TENISAS: Švedijoje pasibaigusio tarptautinės teniso federacijos moterų turnyro dvejetų varžybų finale lietuvė Joana Eidukonytė su lenke Daria Kuczer 4:6, 2:6 pralaimėjo britei Annai Popescu bei švedei Marijai Yudanovai.
 • VANDENSVYDIS: atvirajame Europos vandensvydžio tautų taurės turnyre Lietuvos rinktinė, 12:10 nugalėjusi Singapūro komandą, užėmė aukštą penktą vietą; 3 įvarčius pelnė M.Jakimčikas, 2 - A.Jonkus, po 1 - J.Galinokas bei E.Pumputis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
Malta 2 proc

Kurie, jūsų manymu, yra skaidriausi politikai?

balsuoti rezultatai

Ar jums teko susidurti su skaudžiais aplaidaus medikų darbo padariniais?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +6   +7 C

   +7  +9 C

 

   +11  +12 C

  +19   +21 C

   +22  +24 C

 

   +19   +21 C

     6-9 m/s

    4-9 m/s

 

     5-10 m/s

 

USD - 1.1781 PLN - 4.2950
RUB - 73.2150 CHF - 1.1773
GBP - 0.8733 NOK - 9.5773
reklama
Ukis 2018