respublika.lt

2018 rugsėjo 18, antradienis

Ateities Europoje europiečiams vietos nėranuotraukos (37)

2018 vasario mėn. 26 d. 08:02:59
Ričardas Čekutis, „Respublikos“ žurnalistas

„Respublikos“ redakcijoje apsilankė Vokietijos parlamento (Bundestago) nariai Nikolė Hiochst (Nicole Hoechst) ir dr. Christianas Virtas (Christian Wirth), atstovaujantys 92 parlamentarus turinčiai partijos „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) frakcijai. Šimtmečio paminėjimo išvakarėse jie nebuvo įsileisti į Lietuvos parlamentą, nors į mūsų šalį atvyko Seimo nario Lauryno Kasčiūno kvietimu - tokią gėdą mūsų valstybei užtraukė isteriška konservatoriaus Gabrielio Landsbergio reakcija, esą šie vokiečiai yra „prorusiški“. Tuo tarpu Vokietijos parlamentarai specialiai „Respublikai“ atskleidė faktus, kuriuos sužinoti būtų sveika ir mūsų politikams, su vergišku nuolankumu aklai vykdantiems Briuselio nurodymus.

 

- Vokietijoje po ilgų kančių pagaliau susibūrė valdančioji Angelos Merkel krikščionių-demokratų ir Martino Šulco (Martin Schulz) socialdemokratų koalicija. Ar kaip nors keisis Vokietijos užsienio ir vidaus politika? Kokių naujovių mes galime tikėtis?

Ch.Virtas: Kažkokių naujų sprendimų iš šios „didžiosios koalicijos“ tikėtis neverta, juolab kad šios valdančiosios partijos ir toliau praranda gyventojų paramą. Naujausios apklausos rodo, kad mūsų AfD jau aplenkė socialdemokratus, o ir A.Merkel praranda reitingus. Be to, tikėtis iš A.Merkel kažkokių rimtų ir vokiečiams naudingų sprendimų apskritai neįmanoma - tai nėra jos stilius...

- Vis dėlto po britiškojo „Brexit“ Vokietija tampa dominuojančia lydere visoje ES. Kaip Jūs įsivaizduojate ateities Europą su tokiais savo lyderiais? Kas toliau mūsų bendroje gyvenamojoje erdvėje bus kuriama?

Ch.Virtas: Mes esame įsitikinę, kad reikia kuo skubiau keisti ES politiką - visą ES reikia reformuoti. Jeigu globalistai ir toliau vykdys savo masinės migracijos skatinimo planą, o jokių požymių, jog jie to atsisakys, aš nematau, tai Europos Sąjunga kaip tokia neišvengiamai subyrės. Kita vertus, jeigu lyderystės ir iniciatyvos centralizuoti Europą imsis jūsų paminėti politikai, tai baigsis lygiai tuo pačiu...

N.Hiochst: Mus nuolat kaltina, kad pasisakome prieš Europos Sąjungą, bet tie kaltinimai niekuo nepagrįsti. Iš tikrųjų mes esame tikri europiečiai. ES centralizacija ir federalizacija yra neteisėta, nes tokiems Briuselio veiksmams nėra gautas visų Bendrijos narių pritarimas. Mes pasisakome už savarankiškų, tautinių ir orių valstybių sąjungą, kurioje visos valstybės niekieno neprievartaujamos pasirašytų visoms pusėms naudingas savitarpio sutartis.

- Tačiau ne kas kitas, o būtent ponas M.Šulcas dar vykstant deryboms dėl koalicijos pareiškė, jog reikia sukurti Jungtines Europos Valstijas. Vadinasi, centralizacija ir federalizacija, prieš kurią pasisakote, kaip tik ir ateina iš Vokietijos pusės? Kur tokioje Europoje matote nacionalinių valstybių vietą?

Ch.Virtas: Kai girdime tokias M.Šulco kalbas, reikia suprasti, kas vyksta iš tikrųjų. Anksčiau visus tokius „nusitarnavusius“ ar „nusidėvėjusius“ politikus pas mus siųsdavo tiesiog į Briuselį pabaigti jų karjerų... Dabar gi padarėme nevykusį eksperimentą, ir iš Briuselio poną M.Šulcą susigrąžinome atgal. Akivaizdu, jog be reikalo... Per pastaruosius metus jis Vokietijoje jau prikalbėjo daug keistų dalykų. Pagaliau, žinome ir iš istorijos: kai tik Vokietija kuriais nors laikais imdavosi spręsti Europos likimą, visada tai baigdavosi nelabai gerai... Kita vertus, ne tik A.Merkel ar M.Šulcas pasiklydę savo utopijose - egzistuoja oficialūs ES dokumentai, kalbantys apie gyventojų perkraustymą į Europą. Tokia yra Briuselio politika: visos tos pas mus plūstančios minios turi būti apgyvendintos mūsų namuose...

N.Hiochst: Nenuostabu, kad ši koalicija dabar susilaukia pasipriešinimo Vokietijos viduje, žmonės tiesiog jais nepasitiki. Tuo tarpu aš, kaip tikra europietė ir tikrosios šviesiosios Europos mylėtoja, matau, jog klaidingi ar net nusikalstami ponios A.Merkel sprendimai varo mano mylimą Europą į pražūtį.

- Kodėl A.Merkel pradėjo naują „didįjį tautų perkraustymą“ iš Šiaurės Afrikos į Europą? Kam jai buvo reikalingas visas šis chaosas?

N.Hiochst: A.Merkel, pasikviesdama visas tas minias į Europą, tapo savo pačios viešųjų ryšių įkaite. Juk jeigu ji uždarytų Vokietijos sienas, visa tai būtų filmuojama ir fotografuojama, o artėjant rinkimams tokie vaizdai būtų sugadinę jos reputaciją. Tokia buvo A.Merkel logika. Angela Merkel jau seniai neatstovauja nei krikščioniškoms, nei konservatyvioms, nei demokratijos vertybėms, nepaisant to, jog jos partijos pavadinime visi šie žodžiai yra. Tai tik žodžiai. A.Merkel tapo tipiška kairiąja politike, o visų kairiųjų tikslas yra niveliuoti tautas ir panaikinti tautines valstybes, todėl ir buvo organizuotas reiškinys, kurį dažnai vadina „migrantų krizė“. Iš tikrųjų imigrantų iš Šiaurės Afrikos antplūdis į Europą buvo specialiai organizuotas Briuselio globalistų, o A.Merkel tiesiog išsigando „prastai atrodyti“ ir atvėrė sienas...

Ch.Virtas: Jau daug metų Vokietija siunčia prastus signalus visam pasauliui. Štai mūsų valstybinė žiniasklaida „Deutsche Welle“ nuolat skelbė, kad visi migrantai čia laukiami, kad jiems bus pastatyti nauji butai, kad jiems bus mokama po 5 tūkstančius. Vokietijos migracijos tarnyba turi į 12 kalbų išvertusi savo tokią videoprogramą arba videoreklamą, kurioje gražiai apsirėdžiusi vokiečių tarnautoja kalbasi su tvarkingai atrodančiu arabų kilmės migrantu, tuomet ji jam paduoda mokėjimo kortelę, jis ją įkiša į bankomatą ir iškart pradeda byrėti eurai... Kai tik prasidėjo visa ši beprotybė, kai pirmieji 10 tūkstančių migrantų per Vengriją pasiekė Austrijos sieną, mūsų valdžia davė komandą ir į tą pasienį patraukė vilkstinės su „humanitarine pagalba“.

- Pas mus tuo metu įvairaus plauko liberalai bei kairieji aiškino, esą Europa nuo to tik laimės, nes atvyksta puikūs specialistai: inžinieriai, mokytojai, amatininkai, mokslininkai... Kaip šitie „mokslininkai“ dabar elgiasi Jūsų šalyje?

N.Hiochst: Šiuo metu Vokietijoje yra mažiausiai 600 tūkstančių migrantų, kurie neturi jokio pabėgėlio statuso, t.y. jiems tas statusas nebuvo suteiktas net mūsų kairiųjų valdžios. Tačiau jie ir toliau lieka šalyje, jais ir toliau rūpinamasi, teikiamas jiems maistas, duodama pastogė, medicininės paslaugos ir visa kita. Kai kurie iš jų tikriausiai yra dėkingi už visa tai. Ir mes patys sutinkame, kad yra tokių žmonių, kuriuos reikia globoti, tačiau tokių žmonių visoje toje masėje yra niekinga mažuma. Vien tik kukliausiais paskaičiavimais, apie 80 proc. visų šių žmonių yra tipiški ekonominiai migrantai, kurių tikslas - visomis priemonėmis įsitvirtinti Vokietijoje, kad po to galėtų atsivežti savo dar gausesnius šeimos narius. Jie nedirba jokio darbo, o per dienų dienas žaidžia savo išmaniaisiais telefonais. Daugelis pardavinėja narkotikus. Vien tik pagal oficialiąją statistiką kas šeštas migrantas padaro smurtinius nusikaltimus mūsų šalyje, tuo tarpu tarp etninių vokiečių šis skaičius siekia tik 1 iš 37... Nėra dienos, kad kas nors Vokietijoje migrantų nebūtų subadomas peiliu, sumušamas ar nebūtų prievartaujamos moterys bei visaip prie jų priekabiaujama. Daugelyje mūsų miestų žmonės, o ypač moterys vakarais jau bijo išeiti į gatves, kur buriasi tų migrantų gaujos - jos terorizuoja vietos gyventojus, ieško vokiečių jaunuolių, kad galėtų juos primušti, o moterims ten apskritai geriau nesirodyti. Smurtas, vagystės, plėšimai, prievartavimai ir priekabiavimas prie moterų tapo Vokietijos kasdienybe, tuo tarpu valdžia moterims ciniškai siūlo laikytis nuo migrantų per ištiestos rankos atstumą arba vaikščioti su sportiniais bateliais, kad galėtų nuo jų pabėgti... Aš net nekalbu čia apie jų „vertybes“, pagal kurias moteris turi arba sėdėti namuose, arba gulėti karste... Šis absurdas daugiau negali tęstis, vokiečiai jau pavargo nuo to. Žinoma, Vokietijoje smarkiai išaugo ginklų pardavimai, o moterys dažniausiai perka įvairius dujinius ginklus ar dujų balionėlius.

- Ar Jūsų šalyje nevyksta diskusijos, kad visą šį migrantų sukeliamą chaosą reikėtų stabdyti ten, kur jis ir prasideda, t.y. Šiaurės Afrikoje?


Ch.Virtas: Mes visą laiką apie tai kalbame, bet mūsų valdžia mūsų pastabas ignoruoja. Pati A.Merkel, jausdama visuomenės spaudimą, kartais apie tai pakalba, esą imsis kažkokių sprendimų Šiaurės Afrikoje, bet jos visos kalbos labai nekonkrečios ir miglotos, pagaliau visa tai jau be galo ilgai tęsiasi. Mums reikia greitų sprendimų, nes, priešingu atveju, bus sunaikinta visa vokiška kultūra mūsų šalyje. Kitos tėvynės mes neturime. Pagaliau tam ir buvo sukurta Jungtinių Tautų organizacija, kad spręstų panašias problemas - šelptų juos maistu, medikamentais ir visu kitu. Ką pirmiausia turi daryti visi europiečiai, tai saugoti savo išorines sienas. Štai Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas kaip tik tą ir padarė, bet mūsų ir Briuselio valdžia jį už tai kritikuoja, užuot paskatinusi ir kitus tą daryti.

- Apibendrinant padarykime išvadas: kaip Jūs manote, ar šis migracijos procesas buvo spontaniškas reiškinys, ar dirbtinai organizuotas? Jeigu organizuotas, tai kas ir kodėl tą daro?

Ch.Virtas: Sprendimas užtvindyti Europą vadinamaisiais „pabėgėliais“ buvo priimtas draugiškai susitarus stambiosioms tarptautinėms korporacijoms ir ES „viršūnėms“. Pagrindinis tikslas yra sunaikinti nacionalines valstybes ir migrantai yra viena iš priemonių tai pasiekti. Globalistai tai daro, ketindami Europą paversti dar vienu socialistiniu nemąstančių vartotojų lageriu, kuriame visiems išdalijamos plastmasinės kortelės su tam tikra suma pinigų ir kuriame nėra vietos nei tautoms, nei valstybėms. Šis kelias veda į pražūtį. Pirmiausia drastiškai kris švietimo bei išsilavinimo lygis, Europoje įsivyraus maišytos visuomenės, kol galiausiai ims dominuoti musulmonai. Kas tai daro? Už viso to stovi tokie galingi žmonės, kaip Džordžas Sorošas (George Soros). Kai Romos imperija tapo pereinamuoju kiemu, iškart visi pasaulio perėjūnai ją puolė siaubti ir plėšti. Tas pats dabar vyksta Vokietijoje ir kitose Europos šalyse. Todėl mes, europiečiai, turime būti vieningi, stabdant šį viską naikinantį ir griaunantį blogį. Nes atstatyti Europos griuvėsius tiesiog nebeliks kam...

- Ar Europos nacionalinių valstybių naikinimas yra labiau politinis projektas, paremtas kažkokiomis geopolitinėmis fantazijomis, ar čia yra grynai ekonominis interesas, siekiant paversti visuomenes tik paklusniais vartotojais?

Ch.Virtas: Manau, kad šie interesai tiesiog vienas kitą papildo. Iš esmės einame į sovietinio tipo socialistinį lagerį. Prisiminkime, kad sovietiniame lageryje trūko net maisto produktų ar elementarių buities prekių, Kuboje ar Šiaurės Korėjoje ir dabar taip yra, todėl jeigu kokioje nors Šiaurės Afrikos dykumoje bus sukurtas socializmas, tai labai greitai ten truks smėlio... Ar mums reikia viso to Europoje? Bet mums ketinama įrodyti, jog kuriama kažkokia „gerovė“... Žinoma, tai juokinga. Tačiau valdančiųjų fantazijos, kad Europa turi likti be tautų ir valstybių, yra pavojingos visiems mums.

N.Hiochst: Kai europiečiai yra nevieningi, kai dalis jų priima globalistų primetamas taisykles, tuomet yra lengviau juos valdyti. O sunaikinus tautas ir valstybes ši užduotis palengvėja. Europa jau dabar yra socialistinė visa savo esme, ją valdantis elitas išduoda bet kokias nacionalines idėjas vardan menamos gerovės. Tas elitas nori žūtbūt išlikti valdžioje ir tam yra tinkamos bet kokios priemonės. Vokietijos pavyzdys, kai teoriškai dvi priešingos politinės jėgos susiburia į valdančiają koaliciją jau antrą kadenciją iš eilės, tai įrodo. Bet aš tikiuosi ir geresnių poslinkių. Mes dabar stebime, kaip politiniai oponentai vagia mūsų AfD idėjas ir pateikia jas kaip savas, taip pat ir migrantų antplūdžio stabdymo srityje. Mums negaila. Tegul tik kažką daro, juolab kad pati visuomenė juos spaudžia ir jie privalės keistis, norėdami išlikti valdžioje. Žinoma, mūsų į valdžią jie nekviečia, nes neįmanoma iš pradžių apšaukti „naciais“, o po to kviesti į koaliciją. Žmonės jau supranta, jog, pavyzdžiui, A.Merkel organizuotas sienų atvėrimas buvo antikonstitucinis veiksmas, kad ir kaip valdantieji tai maskuotų. Artėja A.Merkel eros pabaiga, todėl vilties sulaukti Europos, kuri priklausys europiečiams, yra.

Parengta pagal savaitraštį „Respublika“


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (37)

 • Nuomonė 2018 vasario mėn. 26 d. 23:46:59

  Išties: g.landzbergis ne joks katalikas ar konservatorius, o briuselinių
  globalistų kolaborantas.

 • Tai 2018 vasario mėn. 26 d. 16:13:28

  Išsamiau apie tą video iš Indijos Šventyklos. Šventraštyje
  parašyta,kad kai pasisuks šios Šventyklos viršūnė(kas jau
  įvyko,parodo),kai išdžiūs vanduo šulinyje (kas jau įvyko,parodo) ir
  kai atvyks kai kas iš Rusijos PRŪSIJOS,įvyks,kas parašyta.Kai paklausė
  ,iš kur trys moterys atvyko,dvi pirmos pasakė savo miestus.Trečioji
  norėjo pasakyti iš Kaliningrado.,bet sumetė,kad jis gali nežinoti šio
  miesto,ir pasakė-iš PRŪSIJOS !!!...Taigi.

 • demokratinė Vokietija, VDR 2018 vasario mėn. 26 d. 16:08:56

  Konstitucinė apsauga Vokietijoje įspėja apie antimerkeliškas
  demonstracijas, nes tos gali būti organizuotos... dešinių ekstremistų.
  Merkel jau kaip šventa karvė - neliesk!

 • ... 2018 vasario mėn. 26 d. 16:01:07

  Vokietijoje tai šen tai ten vis vyksta protesto demonstracijos. Bet info
  tik internete, jokia kiseliovų žiniasklaida nepraneša.

 • M 2018 vasario mėn. 26 d. 15:33:09

  POLITIKAI TURETU PAMASTYTI APIE DEPORTACIJA

 • dėdės tomo trobelė 2018 vasario mėn. 26 d. 15:21:40

  jei taip toliau tesis tai AfD laimės sekančius rinkimus. tai bus juoko
  kai anūko į Bundestagą neįleis.

 • baisu 2018 vasario mėn. 26 d. 15:12:33

  Apie ka mes cia diskutuojam? Juk aiskiai Londone musulmonai pareiske, kad
  ateitis ju!
  Ir jie zino, ka sako!
  Alakas su jais!

 • apropos, G. Landsbergis 2018 vasario mėn. 26 d. 13:20:34

  Jis priklauso naujai partijai, apie kurią oficialiai niekas nekalba, bet
  jų darbai akivaizdūs - Kolaborantų partija.

 • tam tai 2018 vasario mėn. 26 d. 13:20:31

  simboliskai logikos yra - Saule teka is Rytu o Vakaruose - leidziasi. O dar
  - mums kazin ar gerai turet Rusija tik kaip priesa. Pasidemekit, jog greta
  branduolinio karo ar asteroidu, didziausia gresme civilizacijai yra galimas
  superugnikalniu issiverzimas, nors Landsbergis apie tokias gresmes kazkodel
  nesneka (ypac pavojingas Jeloustouno ugnikalnis JAV - galima apie tai
  paskaityt ir anglu kalba). Tad rasoma, jog viena is saugiausiu vietu, esant
  panasiems gamtos kataklizmams butu Uralas ir Vakaru Sibiras..Na, dar gal
  Australija, P.Amerika...

 • Xp 2018 vasario mėn. 26 d. 13:17:55

  G. Landzbergis realiai nėra tikras konservatorius, krikščionis ar
  demokratas, jo pažiūros atatinka liberal-marksistinius globalistus.
  Greičiausiai pasiklydusio senelio įtaka. Užuojauta tikriems
  konservatoriams.

 • Irena 2018 vasario mėn. 26 d. 13:01:31

  Gabrielis Lansbergis buvo neteisus . î politinė jėga kuo toliau tuo
  labiau remiama etninių vokiečių .

 • Tai 2018 vasario mėn. 26 d. 12:39:56

  Vokietijos Untergang-saulėlydis.Išeinant iš to sakau,kad protingi
  žiūri į Rytus,kvailiai-į Vakarus.Tokius pačius žodžius radau kitą
  dieną viename video,kur vienos garsios Indijos šventyklos
  darbuotojas,laikantis Šventraštį,sako atvykusioms rusėms":Ne smotrite
  na Zapad,smotrite na Vostok.Vaše buduščee Tam".O Vakarai jos,deja,
  neturi.Taigi...

 • senis 2018 vasario mėn. 26 d. 12:35:53

  sitie parlamentarai kvailoki. Nei kokia Merkel, nei koks kitas kancleris,
  nei ES, nei Vokietijoje nesprendzia. Bet koks, naujai isrinktas Vokietijos
  kancleris, pries priimdamas koki nors sprendima, privali vykti i JAV, ir
  prisiekti istikimybe JAV. Tas istatymas galioja nuo 1945 metu, nuo to laiko
  Vokietijoje stovi ir okupacine JAV armija. ES, siuo metu vykdomi daugiausia
  Sorosoir Makeino priimami sprendimai.

 • Bobule 2018 vasario mėn. 26 d. 12:35:01

  Girdejau kad ponia Amerikos psichiatrai uzhipnotizavo,kad tik daugiau
  pabegeliu priimtu.

 • senis 2018 vasario mėn. 26 d. 12:34:15

  sitie parlamentarai kvailoki. Nei kokia Merkel, nei koks kitas kancleris,
  nei ES, nei Vokietijoje nesprendzia. Bet koks, naujai isrinktas Vokietijos
  kancleris, pries priimdamas koki nors sprendima, privali vykti i JAV, ir
  prisiekti istikimybe JAV. Tas istatymas galioja nuo 1945 metu, nuo to laiko
  Vokietijoje stovi ir okupacine JAV armija. ES, siuo metu vykdomi daugiausia
  Sorosoir Makeino priimami sprendimai.

 • Bleka 2018 vasario mėn. 26 d. 12:26:51

  O vokietis galvoja ,kad zydas myli ji...durnius ir tiek.Stai zydo Anglijos
  Premjero Cercilio zodziai.."mes busime laimingi,kada vokieciu paskutinis
  kareivis ,nusaus paskutini rusa..."

 • Afrika 2018 vasario mėn. 26 d. 12:17:42

  Krize tik dideja, cia laiko klausimas tiktai kada visa tai peraugs i
  pilietinius karus...

 • Alius 2018 vasario mėn. 26 d. 11:49:05

  Europa pasmerkta su tokiais politikieriais kaip merkel ir šulcas, bet
  baisiausia, kad nesimato geresnių - niekas Afd į valdžią neleis

 • Bočelis 2018 vasario mėn. 26 d. 11:38:30

  Prabuskite, gerbiami piliečiai, atmerkite akis...dar 1917 metais
  Vladimiras Iljičius pasikišęs Karlo Markso įdėją su Vokietijos
  milijonais ir žydeliu kachalu atvyko į Rusiją.Įvykdęs kruviną
  perversmą visa gerkle rėkė apie komunistinių idėjų dominavimą
  pasaulyje.Bet kruvinas teroras nepasiteisino, dabar bandomas naujas
  metodas-ekonominis.Mano galva jis labiau veiksmingas.Patys sugriovėme savo
  ekonomiką,pasikvietėme Afrikiečius,Afganus,Arabus Indus...Į vieną
  gatvę suvarysime penkias religijas, kad greičiau
  išsipjautume,išsitautintume.Ponas Sorošas jau stovi su šaukštu...

 • to lietuviškos jungtinės pajėgos 2018 vasario mėn. 26 d. 11:28:06

  Tu girtas, ar tik šiaip durnius?

 • Taigi 2018 vasario mėn. 26 d. 11:15:18

  Pasigrožėkime nuotrauka.Tai būsimoji Europa.Ateities Europa.Ir tai
  tiesa.Ji bus tokia.Nes didieji įvykiai planuojami. Nostradamas sako:"kai
  atsidarys senosios žemės durys..."Tai apie Vakarų Europą.Štai ir
  atsidarė durys...Yra planai,yra vykdytojai.Ir pačio Briuselio politika
  priklauso nuo virš valstybinio globalistų diktato.Matyt,Merkel misija yra
  įgyvendint tuos planus.Ir ją veda kažkas link to.Baltąją rasę pakeis
  atėjūnai.Kitos rasės ir kultūros.Tai tik laiko klausimas.

 • Macas 2018 vasario mėn. 26 d. 11:12:22

  Už baltą Europą

 • >A.Merkel logika 2018 vasario mėn. 26 d. 10:45:39

  Taip viliojami migrantai.Ir kas gali atsispirti tokiai vilionei?

 • "A.Merkel logika" 2018 vasario mėn. 26 d. 10:23:41

  "Vokietijos migracijos tarnyba turi į 12 kalbų išvertusi savo tokią
  videoprogramą arba videoreklamą, kurioje gražiai apsirėdžiusi
  vokiečių tarnautoja kalbasi su tvarkingai atrodančiu arabų kilmės
  migrantu, tuomet ji jam paduoda mokėjimo kortelę, jis ją įkiša į
  bankomatą ir iškart pradeda byrėti eurai..."

 • hmm 2018 vasario mėn. 26 d. 10:05:32

  pagaliau Vokietija bunda.Tikėkimės ,kad ir kitos tautos praregės ir
  išvys iš savo šalių okupantus negrus ir mahometonus.

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PABĖGO: antradienį Pietų Korėjos Tedžono mieste, kuris yra už 160 kilometrų į pietus nuo Seulo, iš zoologijos sodo pabėgo puma.
 • NELAIMĖ: Austrijos Graco mieste traukiniui susidūrus su autobusu, vienas žmogus žuvo, o dar 11 buvo sužeista.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
DARBAS ADMIN

Ar vizitai pas gydytojus ir tyrimai turėtų būti apmokestinti?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +8 +11 C

   +9  +11 C

 

   +8  +10 C

  +11  +24 C

   +22  +26 C

 

   +21  +24 C

  2-3 m/s

 3-5 m/s

 

    2-3 m/s

 

USD - 1.1671 PLN - 4.2955
RUB - 79.4113 CHF - 1.1236
GBP - 0.8888 NOK - 9.5620
reklama
Ukis 2018