respublika.lt

2018 rugsėjo 22, šeštadienis

 • Slovėnija turi pirmąja šalies istorijoje mažumos vyriausybę

  Praėjus trims mėnesiams po pirmalaikių rinkimų Slovėnija turi naują vyriausybę. Parlamentas Liublianoje ketvirtadienį patvirtino premjero Marjano Šareco vadovaujamą centro kairės mažumos vyriausybę.

  2018 rugsėjo mėn. 14 d. 11:00:00

 • Izraelis nutraukia pagalbos programą sužeistiems sirams

  Izraelio kariuomenė nutraukia savo paramos programą „Gera kaimynystė“ sužeistiems sirams ir pabėgėliams iš Sirijos. To priežastis yra sirų vyriausybinių pajėgų grįžimas į Izraelio pasienio teritoriją, ketvirtadienį pranešė kariuomenė.

  2018 rugsėjo mėn. 14 d. 10:16:07

 • Sensacija: vokiečiai eina į karą

  Vokietijos kanclerė Angela Merkel atsisakė atmesti Vokietijos dalyvavimo kariniuose smūgiuose Sirijoje galimybę, jei Sirijos vyriausybė prieš sukilėlius Idlibe panaudotų cheminius ginklus.

  2018 rugsėjo mėn. 14 d. 08:50:47

 • D.Trampas atmeta oficialų uragano Marija aukų skaičių Puerto Rike

  JAV prezidentas Donaldas Trampas ketvirtadienį atmetė skelbiamą oficialų aukų, kurių pernai pareikalavo Puerto Rike praūžęs uraganas Marija, skaičių. Be to, JAV vadovas pareiškė, kad šis skaičius buvo „išpūstas“ iki bemaž 3 tūkst. įgyvendinant sąmokslą jį patį parodyti kuo nepalankesnėje šviesoje.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 18:50:34

 • JK dar kartą apkaltino Rusiją meluojant dėl Skripalių apnuodijimo

  Didžiosios Britanijos vyriausybė ketvirtadienį pakartojo savo įsitikinimą, kad Rusijos institucijos meluoja dėl buvusio dvigubo Rusijos agento Sergejaus Skripalio ir jo dukros Julijos apnuodijimo Anglijos mieste Solsberyje.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 16:11:11

 • V.Putinas žada toliau stiprinti ginkluotąsias pajėgas

  Didėjant įtampai tarp Vakarų šalių ir Rusijos, šios šalies prezidentas Vladimiras Putinas žada toliau stiprinti ginkluotąsias pajėgas.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 13:23:48

 • Kinija sveikina Jungtinių Valstijų prekybos derybų pasiūlymą

  Kinija ketvirtadienį pasveikino Jungtinių Valstijų pasiūlymą surengti dar vieną prekybos derybų etapą, o abi pusės aptars naujų tarifų klausimus. „Kinijos pusė įsitikinusi, kad plėtojamas prekybos konfliktas nėra nė vienos šalies interesas“, - sakė prekybos ministerijos atstovas spaudai Gao Fengas.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 13:00:29

 • Lenkija remia Vengriją ginče su ES

  Lenkija priešinsis sankcijoms, kurias Europos Sąjunga gali paskelbti Vengrijai. „Kiekviena valstybė turi suverenią teisę įgyvendinti šalyje tas reformas, kurias mano esant reikalingas“, - trečiadienio vakarą Varšuvoje pareiškė Užsienio reikalų ministerija.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 10:45:20

 • Briuselyje tęsiasi Vengrijos šantažas

  Europos Parlamento deputatai vakar balsų dauguma pasisakė už tai, kad prieš Vengriją būtų pradėta baudžiamoji procedūra dėl neva „teisinės valstybės principų nepaisymo“. Už tai, kad būtų pradėta procedūra pagal 7-ąjį ES sutarties straipsnį, buvo 448 parlamentarai, 197 balsavo „prieš“ ir 48 susilaikė.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 08:15:18

 • Siūlomas alternatyvus planas, kaip išvengti sienos tarp Airijos ir Šiaurės Airijos

  Už „Brexit“ pasisakantys maištininkai Didžiosios Britanijos premjerės Teresos Mei partijoje trečiadienį pateikė pasiūlymą, kuris, pasak jų, sudarys sąlygas per Airijos sieną toliau vykti prekybai, tuo pat metu užtikrinant Europos Sąjungos bendrosios rinkos vientisumą.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 19:44:40

 • Kovoje pirminiuose rinkimuose E.Kuomas aplenkė S.Nikson

  Demokratų kandidato į Niujorko gubernatoriaus postą pirminiuose rinkimuose dabartinis valstijos vadovas Endriu Kuomas (Andrew Cuomo) įveikė aktorę Sintiją Nikson (Cynthia Nixon). „Sekso ir miesto“ žvaigždė, atstovaujanti liberalioms pažiūroms, pralaimėjimą patyrė ketvirtadienį.

  2018 rugsėjo mėn. 14 d. 10:45:30

 • E.Makronas pripažino Prancūzijos atsakomybę dėl vykdytų kankinimų

  Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas pripažino savo šalies atsakomybę dėl per Alžyro karą vykdyto komunistinių pažiūrų aktyvisto kankinimo ir nužudymo. Alžyro universitete dirbęs 25-erių metų matematikas Maurice'as Audinas buvo sulaikytas 1957 metais.

  2018 rugsėjo mėn. 14 d. 09:51:05

 • Vengrija žada užginčyti Europos Parlamento balsavimo rezultatus

  Vengrija ketvirtadienį pareiškė, kad Europos Parlamento balsavimo, kuriuo pasisakyta už iniciatyvą šalies atžvilgiu pradėti baudžiamąją procedūrą, rezultatai negalioja ir pažadėjo imtis teisinių veiksmų.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 20:21:53

 • JK vyriausybės masinio sekimo programa pažeidė žmogaus teises

  Didžiosios Britanijos vyriausybės vykdyta masinė duomenų perėmimo programa pažeidė Europos Žmogaus teisių konvenciją, ketvirtadienį konstatavo Europos Žmogaus Teisių Teismas.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 18:44:32

 • Europarlamentarai siūlo uždrausti užslėptos dvejopos kokybės praktiką

  Europos Parlamentas ketvirtadienį paragino gamintojus neklaidinti vartotojų ir užtikrinti, kad nesiskirtų to paties prekės ženklo produktų, parduodamų su panašia etikete, kokybė ir sudėtis.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 15:31:26

 • Vokietija ir Italija susitarė dėl migrantų grąžinimo

  Vokietijos vidaus reikalų ministro Horsto Zėhoferio teigimu, Vokietija susitarė su Italija dėl migrantų, sulaikomų prie Vokietijos sienos, grąžinimo. Susitarimas pasiektas po kelias savaites trukusių sudėtingų derybų su prieš imigrantus nusistačiusia Italijos vyriausybe.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 13:16:45

 • ES dar šešiems mėnesiams pratęsė sankcijas Rusijai

  Europos Sąjunga ketvirtadienį dar šešiems mėnesiams pratęsė dėl konflikto Ukrainoje tam tikriems Rusijos asmenims ir įmonėms taikomas sankcijas.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 12:50:06

 • Palestiniečiai svarsto nutraukti bet kokį bendradarbiavimą su JAV

  Po virtinės JAV baudžiamųjų priemonių prieš palestiniečius vyriausybė svarsto nutraukti bent kokį bendradarbiavimą su Jungtinėmis Valstijomis. „Tai yra dalis galimų priemonių, apie kurias mes svarstome“, - pareiškė aukšta Palestinos išsivadavimo organizacijos atstovė Hanan Ašravi.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 09:55:18

 • D.Trampas pasirašė įsaką, leidžiantį bausti už kišimąsi į šalies rinkimus

  JAV prezidentas Donaldas Trampas trečiadienį pasirašė įsaką, leidžiantį taikyti nuobaudas kišimusi į šalies rinkimus įtariamiems užsieniečiams. Šį įsaką JAV vadovas pasirašė praėjus dvejiems metams po to, kai į prezidento rinkimų kampaniją, siekdama ją pakreipti D. Trampo naudai, galimai kišosi Rusija.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 23:08:10

 • Didžioji Britanija kaltina Rusiją meluojant apie Skripalių apnuodijimą

  Didžioji Britanija trečiadienį apkaltino Rusiją „klaidinimu ir melais“. Tą Londonas padarė netrukus po to, kai Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas paneigė, kad buvusio rusų dvigubo agento Sergejaus Skripalio apnuodijimu Didžiosios Britanijos įtariami asmenys yra karinės Rusijos žvalgybos pareigūnai.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 16:25:22

1 2 3 4 5 6 7 ... 1244
 • PRIEMONĖS: Ūkio ministerija siūlo patobulinti pelno mokesčio lengvatos taikymą investiciniams projektams, taip pat ją taikyti elektromobiliams; šios priemonės, pasak ministerijos, svarbios šalies ūkio konkurencingumui ilguoju laikotarpiu.
 • DOVANOS: šalies vadovė Dalia Grybauskaitė Lietuvoje viešėsiančiam popiežiui Pranciškui dovanos nepriklausomybės simbolį - Laisvės varpą ir kūrinio „Gloria Lietuvai“ įrašą.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
DARBAS ADMIN

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +13 +16 C

   +12  +14 C

 

   +8  +11 C

  +24  +27 C

   +15  +17 C

 

   +14  +15 C

  8-12 m/s

 2-5 m/s

 

    3-6 m/s

 

reklama
Ukis 2018