respublika.lt

Nigerijos šiaurėje žudynių aukomis tapo mažiausiai 48 žmonės

(0)
Publikuota: 2013 birželio 19 13:49:47,
×

Trečiadienį nežinomi smogikai užpuolė nedidelį Kizaros miestelį Nigerijos šiaurėje ir nužudė mažiausiai 48 žmones. Tai pranešė naujienų agentūra AFP.

Kitos tragedijos detalės kol kas nežinomos.

Tai jau ne pirmas smurto protrūkis Nigerijoje pastarosiomis dienomis. Antradienį islamistų grupuotės "Boko Haram” nariai įsiveržė į privačią mokyklą Maidugurio mieste, kur vyko egzaminai, ir paleido ugnį. Kaip pranešama, devyni mokiniai žuvo vietoje.

Anksčiau "Boko Haram” smogikai nužudė septynis moksleivius ir du mokytojus Damaturu mieste netoli Maidugurio.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Partnerių ir užsakomasis turinys (Respublika.lt už šį turinį neatsako)
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar šiai dienai, jūsų nuomone, žodžio laisvė ribojama per daug?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar suplanavote vasaros atostogas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+10 +15 C

+13 +18 C

+11 +16 C

+22 +25 C

+15 +20 C

+12 +19 C

0-4 m/s

0-5 m/s

0-6 m/s