respublika.lt

2018 rugsėjo 25, antradienis

 • Meksikoje aptikta dar viena masinė kapavietė

  21 žmogaus palaikai aptikti slaptoje kapavietėje Gerero valstijos teritorijoje Tasko miesto rajone. Tai pranešė Meksikos pareigūnai, kuriais remiasi "RIA Novosti”. Pasak valstijos prokuroro Injakio Blanko, ekspertai tiria palaikus, mėgindami nustatyti aukų amžių ir lytį, taip pat apytikrį palaidojimo laiką.

  2014 vasario mėn. 12 d. 14:15:34

 • Berlyne rasta Antrojo pasaulinio karo laikų ginkluotės

  Vokietijos sostinėje trečiadienį rasta Antrojo pasaulinio karo laikų prieštankinių sviedinių ir kitokių ginklų, praneša AP. Policijos duomenimis, amuniciją aptiko Berlyno Špandau priemiestyje pasivaikščioti išėjęs asmuo.

  2014 vasario mėn. 12 d. 13:40:25

 • Ukrainoje nušautas teisėjas, baudęs protesto akcijų dalyvius

  Poltavos srityje nežinomi asmenys nušovė teisėją, kuris skirdavo kardomąsias priemones Ukrainoje vykstančių protesto akcijų dalyviams. Tai trečiadienį pranešė šalies VRM, kuria remiasi "RIA Novosti”.

  2014 vasario mėn. 12 d. 12:02:45

 • Vienas žmogus išgyveno lėktuvo katastrofą Alžyre, 102 žuvo (atnaujinta 21:10)

  Alžyre antradienį sudužo karinis lėktuvas, kuriuo skrido 103 žmonės. Aukštas civilinės apsaugos atstovas pranešė, kad greičiausiai žuvo visi orlaivyje buvę žmonės, išskyrus vieną.

  2014 vasario mėn. 11 d. 18:37:14

 • Rusijoje per išgertuves mirtinai apsinuodijo šeši žmonės

  Per išgertuves Rusijoje langų valymo skysčiu mirtinai apsinuodijo mažiausiai šeši žmonės. Viena moteris apako ir dėl sunkių sužalojimų gydoma klinikoje, antradienį pranešė agentūra "Interfax", remdamasi tyrėjais. Pateiktais duomenimis, grupelė penktadienį išgėrinėjo viename kaime Novgorodo srityje. Būdami "labai neblaivūs", sugėrovai vaišinosi ir langų valymo skysčiu.

  2014 vasario mėn. 11 d. 16:36:14

 • Egipte sugriuvo tiltas, žuvo žmogus

  Egipte sostinėje Kaire antradienį sugriuvus daliai viaduko žuvo vienas policininkas, praneša AP. Egipto valstybinės naujienų agentūros MENA duomenimis, viadukas rytinėje Kairo dalyje sugriuvo, kai po tiltu esančiose lūšnose kilo gaisras ir sprogo keletas talpyklų su dujomis.

  2014 vasario mėn. 11 d. 14:58:01

 • Italijoje prasidėjo S.Berluskonio teismas

  Antradienį Neapolyje, pietinėje Italijos dalyje, prasidėjo dar vienas buvusio šalies premjero Silvijaus Berluskonio teismo procesas dėl korupcijos ir piktnaudžiavimo valstybės tarnyba, praneša AP.

  2014 vasario mėn. 11 d. 12:35:41

 • Daugiau nei 6 tūkst. Sočio statybininkų atlygintos neišmokėtos algos

  Daugiau nei 6 tūkst. statybininkų, susijusių su olimpinėms žaidynėms skirtų sporto kompleksų statyba Sočyje, atlygintos neišmokėtos algos, pranešė Tarptautinis olimpinis komitetas, kuriuo remiasi "RIA Novosti".

  2014 vasario mėn. 11 d. 11:36:25

 • Vladivostoke suimtas vyras, nunuodijęs tūkstantį valkataujančių šunų

  Rusijos policija Vladivostoko mieste sulaikė vyrą, kuris nuo 2013 metų gegužės iki šių metų sausio nunuodijo maždaug tūkstantį valkataujančių šunų. Vyras prisipažino dėl nusikaltimų. Jam dabar gresia šešių iki mėnesių kalėjimo - didžiausia bausmė už "žiaurų elgesį su gyvūnais".

  2014 vasario mėn. 10 d. 18:04:21

 • Kabule per sprogimą žuvo du amerikiečiai

  JAV pareigūnai pranešė, kad Afganistano sostinėje Kabule per užminuoto automobilio sprogimą žuvo du JAV piliečiai, pagal sutartį dirbę tarptautinėms ISAF pajėgoms, praneša "Reuters". Neprisistatęs JAV pareigūnas teigė, kad sprogimas įvyko rytinėje Kabulo dalyje. Šiuo metu saugumo padėtis Afganistane blogėja, nes iš šalies jau traukiasi NATO pajėgos, o susitarimas dėl karių pasilikimo po 2014 metų kol kas dar nepasirašytas.

  2014 vasario mėn. 10 d. 17:20:18

 • Vokietija: pateikti kaltinimai dėl spūsties

  Vokietijos prokuratūra pateikė kaltinimus spūsties "Meilės parado” festivalyje 2010 metais, pareikalavusios žmonių aukų, byloje, rašo žurnalas "Spiegel”. Bylos figūrantais tapo 10 žmonių, nors tyrimas buvo atliekamas 16 asmenų atžvilgiu.

  2014 vasario mėn. 12 d. 13:48:01

 • Pietų Korėja: moteris septynerius metus laikė bute savo vyro palaikus

  Pietų Korėjos sostinės Seulo gyventoja laikė bute savo vyro, mirusio nuo vėžio 2007 metais, palaikus. Tai trečiadienį pranešė AFP, remdamasi vietos policija. Kūnas buvo aptiktas dar 2013 metų gruodį, bet apie šį atsitikimą sužinota tik dabar - apie jį pranešė Pietų Korėjos televizijos kanalo YTN žurnalistai.

  2014 vasario mėn. 12 d. 13:06:54

 • Maskvos mokykloje šaudžiusiam jaunuoliui pateikti kaltinimai

  Vasario 3 dieną vienoje iš Maskvos mokyklų šaudžiusiam ir įkaitus paėmusiam moksleiviui pateikti kriminaliniai kaltinimai. Rusijos tyrimų komiteto atstovas Vladimiras Markinas pranešė, kad paauglys kaltinamas dviem žmogžudystėmis, pasikėsinimu nužudyti ir įkaitų paėmimu.

  2014 vasario mėn. 12 d. 11:54:28

 • Štutgarto zoologijos sode nugaišo striukę prarijęs baltasis lokys

  Štutgarto zoologijos sode nugaišo lankytojo striukę prarijęs baltasis lokys Antonas. Spėjama, kad lankytojo striukė ir rankinė netyčia įkrito į lokio aptvarą. Antonui buvo 25 metai. Ekspertų teigimu, jis dar galėjo gyventi 10-15 metų. Tragiškų nelaimių Štutgarto zoologijos sode būta ir anksčiau. Prieš kelerius metus prarijęs teniso kamuoliuką nugaišo begemotas.

  2014 vasario mėn. 11 d. 17:58:00

 • Oficialu: Sirijoje susisprogdino savižudis britas

  Antradienį Didžiosios Britanijos vyriausybės atstovai patvirtino, kad praėjusią savaitę Sirijos Alepo mieste susisprogdinęs mirtininkas buvo Britanijos pilietis, praneša BBC. Tai yra pirmoji D. Britanijos piliečio įvykdyta savižudžio ataka Sirijoje per trejus metus vykstantį pilietinį karą. Manoma, kad džihadistas, žinomas kaip Abu Suleimanas al Britanis, gyveno pietinėje Anglijos dalyje, Sasekso grafystėje.

  2014 vasario mėn. 11 d. 16:19:36

 • Pakistano kino teatre sprogo bomba, yra aukų (atnaujinta 16:24)

  Pakistano pietvakariniame Pešavaro regione per sprogimą kino teatre žuvo mažiausiai 11 žmonių, dar 25 sužeisti, praneša BBC. Sprogimas įvyko filmo peržiūros metu, nepatvirtintais duomenimis, pastate galėjo būti iki 80 asmenų.

  2014 vasario mėn. 11 d. 14:47:42

 • JAV ir Italija surengė bendrą operaciją prieš mafiją

  JAV ir Italijos pareigūnai rengia bendrą operaciją prieš mafijos vykdomą narkotikų kontrabandą, pranešama apie suėmimus abiejose Atlanto vandenyno pusėse, informuoja AP.

  2014 vasario mėn. 11 d. 12:28:20

 • Ispanija sieks buvusio Kinijos prezidento arešto

  Ispanijos teismas pirmadienį nurodė išduoti tarptautinį arešto orderį buvusiam Kinijos prezidentui Dzen Dzeminiui ir buvusiam Kinijos premjerui Li Pengui dėl kaltinimų genocido vykdymu Tibete, informuoja "Reuters".

  2014 vasario mėn. 10 d. 18:30:03

 • Irakas: gamindami bombą sukilėliai netyčia patys susisprogdino

  Irako valdžios atstovai pranešė, kad centrinėje šalies dalyje, važiuodami savo pačių užminuotu automobiliu, netyčia susisprogdino mažiausiai 21 sukilėlis, praneša BBC. Pranešama, kad incidentas įvyko dykumoje, apie 20 kilometrų nuo Samaros miesto. Sprogmenų pripildytas automobilis netyčia detonavo, kai sukilėlių automobilių kolona važiavo iš savo stovyklos magistralinio kelio link.

  2014 vasario mėn. 10 d. 17:46:57

 • Italija įspėja Indiją dėl jūrų pėstininkų teismo

  Italija įspėjo Indiją "europinio lygmens atsaku", jeigu šalyje bus teisiami du Italijos karinio jūrų laivyno jūrų pėstininkai, su piratais supainioję ir nušovę du Indijos žvejus, praneša BBC. Indijos aukščiausiasis teismas pranešė, kad byla bus pradėta nagrinėti kitą savaitę. Toks sprendimas supykdė Italijos vyriausybę.

  2014 vasario mėn. 10 d. 17:10:16

 • PATEKO: Didžiojoje Britanijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro vienetų atrankoje lietuvis Simonas Žukauskas 2:6, 1:6 pralaimėjo atrankos favoritui 20-mečiui amerikiečiui Roy'ui Smithui (1378-oji pasaulio raketė), tačiau pateko į pagrindines varžybas kaip „laimingas pralaimėjusysis“ (lucky loser).
 • VADOVAUS: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų kuriamam Verslo kompetencijų ir paslaugų centrui nuo pirmadienio vadovauja ilgametę patirtį turinti Ramunė Vaičiūnienė.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar savo akimis matėte popiežių Pranciškų?

balsuoti rezultatai

Ar jums su darbdaviu pavyksta susitarti dėl atostogų datos ir terminų?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +6   +9 C

   +3   +4 C

 

   0  +2 C

  +11  +12 C

   +8  +9 C

 

   +7  +9 C

  1-6 m/s

 4-5 m/s

 

    3-6 m/s

 

reklama
Ukis 2018