Prancūzų kino žvaigždė Ž.Depardjė Šiaurės Korėjoje stebėjo karinį paradąnuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 10 d. 13:43:41 Perskaitė 579

Sudalyvavęs kariniame parade, skirtame 70-osioms Šiaurės Korėjos gyvavimo metinėms, prancūzų kino aktorius Žeraras Depardjė (Gerard Depardieu) privertė kraipyti galvą.

 

Prancūzijos gynybos ministrė Florence Parly sakė: „Man labiau patinka G. Depardjė matyti juostoje „Sirano de Beržerakas“, nei Kim Čen Uno kariniame parade“. 1990 metų drama „Sirano de Beržerakas“ yra vienas sėkmingiausių G. Depardjė filmų, už vaidmenį jame aktorius buvo nominuotas „Oskarui“.

„Jis yra puikus aktorius, įėjęs į prancūzų kino istoriją, - kalbėjo ministrė. - Man jis labiau patinka kaip aktorius, o ne kaip pilietis“. Sekmadienį surengtu kariniu paradu Kim Čen Unas norėjo pademonstruoti savo galią.

G.  Depardjė į daugelio tautiečių nemalonę pateko, kai 2012 metais, norėdamas mokėti mažesnius mokesčius, persikraustė į Belgiją, o vėliau priėmė Rusijos pilietybę. Nuo tada aktorius nepamiršta šlovinti Rusijos kaip „didžiosios demokratijos“. Šiuo metu G.  Depardjė Prancūzijoje tenka gintis nuo jaunos aktorės kaltinimų išprievartavimu.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net