Mirė Holivudo žvaigždė B.Reinoldsasnuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 07 d. 08:57:12 Perskaitė 397

Sulaukęs 82-ejų mirė Holivudo aktorius, filmų „Pašėlusios naktys“ (Boogie Nights) ir „Šerifas ir banditas“ (Smokey and the Bandit) žvaigždė Burtas Reinoldsas.

 

Aktoriaus gyvybė užgeso ketvirtadienį - Floridos valstijos ligoninėje jį ištiko širdies smūgis, transliuotoją CNN informavo aktoriaus agentas Todas Eisneris.

B. Reinoldsas populiarumo viršūnę pasiekė praėjusio amžiaus aštuntajame ir devintajame dešimtmečiais. Tačiau per ilgametę savo karjerą aktorius tėra gavęs vienintelę „Oskaro“ nominaciją: už geriausio antraplanio aktoriaus vaidmenį filme „Pašėlusios naktys“.

Gimęs policijos pareigūno šeimoje Džordžijos valstijoje, aktorius suvaidino iš viso apytiksliai šimte filmų.

Be kita ko, B. Reinoldsas išgarsėjo kaip pirmasis vyras, nuogas pozavęs žurnalui, - 1972 metais tokia jo fotosesija pasirodė moterų žurnale „Cosmopolitan“. Nors šis žingsnis aktoriui užtikrino moterų numylėtinio etiketę, jis pats teigė tokio sprendimo vėliau gailėjęsis.

Po aktoriaus mirties jo dukterėčia Nensė Li Hes BBC teigė, kad visai jo šeimai „plyšta širdis“.

„Mano dėdė buvo ne tik kino dievaitis. Jis buvo ir dosnus, aistringas ir jautrus vyras, kuris buvo atsidavęs savo šeimai, draugams, gerbėjams ir aktorystės studentams“, - sakė ji.

„Noriu padėkoti visiems nuostabiems jo gerbėjams, kurie visuomet jį palaikė ir drąsino per visus jo karjeros ir gyvenimo slėnius ir kalnus“, - pridūrė N. Li Hes.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net