respublika.lt

2012 gegužės 23, trečiadienis

Interneto laukia didesni sunkumai nei spaudos

2012 sausio mėn. 08 d. 15:38:35
Alfredas ZDRAMYS, redaktorius@vakarozinios.lt

Šią savaitę skandinavų nupirkta internetinė žiniasklaida ėmė gąsdinti žmones, kad popieriniai laikraščiai, žurnalai tuoj neva apskritai išnyks. Tai esą turėtų nutikti 2032 metais.

Jei jau taip, kodėl švedai su norvegais čia įvairius leidinius supirkinėja? Matyt, net patys tokiomis prognozėmis netiki. Kažkaip neįžvalgiai ir anksčiau prognozuota, kad atsiradus televizijai kinas išnyks, kad atsiradus garso įrašams niekas į koncertus neis.

Tačiau šią savaitę ta pati skandinavų internetinė žiniasklaida nepuolė skelbti pranešimų, kad internetas tapo žalingas ir jo net atsisakoma. Kodėl nepacitavus net Vakarams autoritetingu dienraščiu laikomo „The Financial Times”, kad daugelis kompanijų vis mažiau naudojasi elektroniniu paštu? Šio, rodos, nepamainomo susirašinėjimo būdo atsisakoma, mat jis darosi neefektyvus - elektroniniu paštu ateina milžiniški kiekiai laiškų, jų peržiūrėti fiziškai nebeįmanoma, nes reikalingieji paskęsta tarp komercinių pasiūlymų bei neva svarbių piaro pranešimų.

O kodėl pamirštos įmonės, išjungiančios savo kompiuterių sistemas nuo interneto? Taip taip. Nuo interneto. Ir kad nuo duomenų vagysčių apsisaugotų, ir kad darbuotojai darbo metu mažiau facebook’e vargtų.


Pasidalink: Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
 

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Ar tikite euro ateitimi?

balsuoti rezultatai

Ar dažnai lankotės teatre?

balsuoti rezultatai
reklama
PRENUMERATA
Šiandien Rytoj Poryt

+8 +10 C

 +6 +8 C

+4 +7 C

+17 +23 C

+16 +18 C

+17 +18 C

1-6 m/s

2-7 m/s

2-7 m/s

USD - 2.70 LVL - 4.95
EUR - 3.45 EEK - 0.00
RUB - 0.09 PLN - 0.80