respublika.lt

Šilčiausi linkėjimai mūsų artimiesiems gražiausių švenčių proganuotraukos

2014 gruodžio mėn. 25 d. 08:17:30

„Vakaro žinios“ kvietė sveikinti gimines ir draugus tikru laišku, todėl šiandien spausdiname gražiausius jūsų palinkėjimus ir sveikiname visus su šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais.

 

Mama, sese Aldute, vyre Valdai, sūnėne Deivi,

Mielieji, brangūs ir svarbiausi, Tegul su šventėm į namus Ateina viso gėrio gausiai, Tegul pradžiugina Dangus.

Lai širdyse gerumas neišsenka, Lai švyti šypsenos veiduos, Tegul nukloja švarų taką Visi linkėjimai žiemos!


Jūsų Danutė

***

Tegul šventų Kalėdų baltas spindesys

Gramzdina užmaršty, ko atsimint neverta,

Tegul žvaigžde sužibs tvirta viltis,

Kad laimės svaiguliui yra žmogus sutvertas.


Šiltų švenčių mylimiems tėveliams Aloyzui ir Daivai linki dukros

***

Greta, Dovydai, Augustai,

Nors eglutė šiemet ir mažutė, vietos aplink ją daug, dovanos nuo Kalėdų Senelio tilps. Tačiau teneužtenka vietos širdyse žmonių, kurie jus myli. Meilės jums niekada negali būti per daug. Ir dar - Naujųjų metų naktį neužmikit. Kaip kasmet ateis - patys žinot kas. Kitiems žinoti nebūtina.


Vyras ir dviejų vyrukų tėtis Danas

***

Sveikinu Baravykų šeimą,

Tegul gęstantis Kūčių vakaras primena tai, kas buvo brangiausia, ir auštantis Kalėdų rytas teatneša gėrį, laimę, džiaugsmą, sveikatą ir meilę. Nebijokim siekt svajonių.


Tikrų draugų ir Dievo palaimos linki Gražina G.

***

Noriu pasveikinti savo artimuosius su pačia gražiausia metų švente Kalėdomis ir Naujaisiais metais: vyrą Benjaminą, sūnų Darių, dukras Jūratę ir Živilę, žentus Virginijų bei Mindaugą ir pačius mažiausius anūkėlius Edviną, Renaldą ir Austėją, gyvenančius Kauno r. Batniavos sen., Kvesų k. Noriu palinkėti daug sveikatos, laimės, džiaugsmo darbuose ir moksluose bei gyvenime. O Živilę sveikinu dar ir su 30 metų jubiliejumi.


To viso linki mama-močiutė Laima S.

***
Brangieji Tėveliai,


Galbūt retai pasakome garsiai, kad mylime ir dėkojame Jums už viską, bet tai visada nešiojamės širdyse. Gražiausių metų švenčių proga norėtume Jums palinkėti sveikatos, ramybės ir šypsenų. Tikime, kad ateinančiais metais bus daugiau ir šiltų susibėgimų gimtuosiuose namuose, ir džiaugsmo bei juoko. Juk vis dėlto šeima - svarbiausias dalykas gyvenime.

Gražių ir baltų švenčių bei dosnaus Kalėdų Senelio!


Aistė ir Aurimas Kairiai

***
Sveikinu savo anūkus Remigutį, Rimvydą, Pauliną ir visus Lietuvos vaikučius su artėjančiomis šv. Kalėdomis. Linkiu geros nuotaikos, sėkmės moksle, darbe ir šeimyniniame gyvenime.


Kauno m. Vytenio g. 18 namo gyventojas Antanas Šarkauskas

***
Šią džiugią dieną pas Tave skubu su žodžiais ilgesio iš meilės pagimdytais, man niekas kitas šiandien nesvarbu, išskyrus laimę Tavo akyse, Mamyte.


Nadeždą Grigorjevą su gimtadieniu ir artėjančiomis šventėmis
sveikina vaikai ir anūkai su būsima marčia

***
Kalėdų pėdom ateis kaip sapnas

Naujieji metai dar vieni,

Tegul jie būna džiaugsmo,

Vilties gražiausios ir ypač sveikatos kupini.


Šeduvos senelius Anicetą ir Vladą bei Papiškių senelius Adelę ir Danielių artėjančių šv. Kalėdų
ir Naujųjų metų proga sveikina anūkai

***
Labai noriu pasveikinti su artėjančiomis šventėmis savo draugus: Jūratę ir Laisvūną iš Klaipėdos ir buvusį Varėnos rajono merą Elviną Jankevičių. Linkiu sėkmės, sveikatos, laimės ir nuostabių švenčių.


Dailininkė Rita Zlatkutė iš Varėnos

***
2015-ųjų Naujųjų metų proga sveikinu pataisos namų darbuotoją laiškininkę Jadvygą už nuoširdumą, malonų bendravimą. Noriu palinkėti visada turėti gerą sveikatą, sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. Tegul visos jos svajonės naujais 2015 metais išsipildo.


Pagarbiai, pataisos namų „laikinas gyventojas“
Jan Valentinovič

***
Mielieji Tėveliai,

Artėjant nuostabiausioms metų šventėms, norėčiau Jums palinkėti šilumos ir jaukumo! Tegul patys artimiausi ir brangiausi žmonės supa ir savo meile saugo Jus! Tegul kiekvienas sutiktas padovanoja šypseną ir padaro dieną geresnę! Būkite atviri šv. Kalėdų stebuklui ir įsileiskite magiją į savo namus!

Šiltų, jaukių ir stebuklingų švenčių!


Justė, Londonas

***
Mielosios esamos ir buvusios Molėtų miesto ir rajono bibliotekininkės, šviesių Kalėdų ir džiugių Naujųjų 2015-ųjų!

Kaip sakė poetas Remigijus Gražys,biblioteka yra šventovė, kur veltui dalinama išmintis. Būkite laimingos, kūrybingos, turtingos.


Jolantos tinklaraštis

***
Brangi mama,

Artėjant bet kuriai šventei pirmiausiai norisi linkėti sveikatos, nes ji - turbūt svarbiausia laimės sąlyga. Svarbiausia, tačiau ne vienintelė. Gyvenime visada kažko trūksta, bet visada yra ir gerų dalykų, todėl džiaugsmą nuo liūdesio dažnai skiria tik sugebėjimas ar nesugebėjimas pažvelgti iš tinkamo taško. Žmogui reikia kantrybės, kad priimtų tai, ko negali pakeisti, drąsos, kad pakeistų tai, ką pakeisti gali, ir išminties, kad atskirtų vieną nuo kito. Ne aš tai sugalvojau, bet šimtu procentų šiems žodžiams pritariu. Sveikatos, kantrybės, drąsos ir išminties galima palinkėti bet kuriam žmogui. Tai yra esminiai dalykai, bet kartais tokios pat svarbios yra ir mažos smulkmenos. Šaltais ir tamsiais žiemos vakarais jos turbūt dar svarbesnės. Taigi linkiu džiaugtis maloniomis smulkmenomis ir greičiau užmiršti nemalonias.


Arūnas iš Varėnos

**
Šv. Kalėdų ir 2015-ųjų Naujųjų metų proga noriu pasveikinti Oksaną Strunec ir jos dukrelę Titaną! Palinkėti geros sveikatos, daug laimės, džiaugsmo ir sėkmės gyvenime.


Pagarbiai
Jan Valentinovič

***
Mylimi tėveliai, seneliai Stefanija ir Juozai,

Šventų Kalėdų rytą saulelė pražydo gražiausia šviesa ir šiluma amžinoje meilėje širdelių. Ačiū, kad Jūs visada su mumis esate, tegul Dievas laimina gražiausios meilės kupinas širdis ir švelniausias rankas. Tegul tyriausias džiaugsmas, maloniausia ramybė ir šventinė nuotaika lydi Jūsų dienas.


Su meile ir didžiausiais linkėjimais,
dukra Laima ir anūkai Ignas ir Tomas

***

Miela Močiute Vandute,


Ateina metuose diena,

Kai snaigės krinta paslapčia,

Kai šerkšnas rangos ant langų,

Ir eglę puošiam sidabru.

Šv. Kalėdų proga

Būk laiminga Tu,

Linkime Tau laimės ir sveikatos,

Ir metų nuostabių!


Vandutę Maliavkienę iš Švenčionėlių sveikina
anūkai su šeimomis

***
Noriu pasveikinti Jurbarko r., Gudelių kaime, gyvenantį Antaną Andriukaitį su Kalėdomis bei Naujaisiais metais ir palinkėti geriausios kloties, sveikatos, daug laimės bei geros nuotaikos 2015 metais.


Sveikina K.L.

***
Mylimi tėveliai Aldona ir Alvydai,

Žiemos šarmoj sustokim pagalvoti,

Kas nuveikta, ko siekta, kaip gyventa,

O kaip surasti tą gražiausią žodį

Artėjančiai žmogaus ir žemės šventei... (M.Martinaitis)


Šviesios Kalėdų nakties ir laimingų dienų Naujaisiais metais
linki Jums vaikai Jūratė ir Nerijus

***
Brangiausia Mamyte Svetlana,

Lai kitąmet kiekviena diena atneštų džiaugsmą ir laimę, tegul Tavo širdį šildo artimųjų šypsenos, o kiekviename žingsnyje telydi sėkmė. Esi pati geriausia pasaulyje Mama!

Su žiemos šventėmissveikina dukra Jurga
iš Vilniaus

***
Gražiausių metų švenčių proga šiltus linkėjimus Ritai ir Ričardui Lisovskiams iš  Vilniaus r. siunčia sūnus Marius. Tegul Naujieji metai atneša šilumos ir meilės bei suteikia  nepakartojamų  akimirkų!

***
Mieli tėveliai,

norėčiau Jus pasveikinti su gražiausiomis metų šventėmis - šv.Kalėdomis ir artėjančiais  Naujaisiais metais.  Linkiu prasmingų, šiltų ir jaukių švenčių, o kitąmet - pasisekimo tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.


Dukra Rūta


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook
Parašykite savo komentarą:
 
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • PARAMA: Jungtinės Valstijos paskelbė apie 250 mln. dolerių vertės pagalbos paketą Ukrainos kariuomenei.
  • A.A.AVIŽIENIS: antradienį Kauno miesto tarybos posėdyje pritarta siūlymui suteikti prof. Algirdui Antanui Avižieniui Kauno miesto garbės piliečio vardą.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
 Folk Band

Ar garbingo amžiaus tėvus globojantiems vaikams turėtų būti skiriama išeiginė diena?

balsuoti rezultatai

Ar reikalinga nedarbo diena per Jonines?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

 +14 +15 C

 

 +18  +19 C

+25 +27 C

 +27 +28 C

 

 +25  +27 C

 0-3 m/s

 0-2 m/s

 

 0-3 m/s

 

USD - 1.1234 PLN - 4.2605
RUB - 72.1432 CHF - 1.1214
GBP - 0.8921 NOK - 9.7938
reklama
Ūkis
reklama
Sveikata ir grožis