Lietuviai už 5 grašius neparsiduoda

2014 kovo mėn. 09 d. 13:40:45 Perskaitė 6258

Esu pasibaisėjusi nauja atėjusia „demokratija” į mūsų šalį. Negi jau politikai galvoja, kad esame visiškai buki ir kaip avelės lakstome paskui skanesnį šieno glėbį? Negi galvoja, kad visiškai nenuduodame, kas vyksta šalyje, o ypač politikų gretose?

Pasakykite man, kas nusprendė įteisinti tas mažareikšmes dovanas rinkėjams už 5 Lt? Kuris Seimo narys tai padarė? Nes būtent jis ir yra labiausiai parsidavęs politikas. Toks siūlymas reiškia, kad šis žmogus visur propaguoja papirkinėjimą. Tai reiškia, kad šiam žmogui tai yra normalu. Vadinasi, jis ir įstatymus nešvariai priiminėja. Vadinasi, jis ir į Seimą nešvariai papuolė.

Kaip toks siūlymas apskritai galėjo būti priimtas? Tai reiškia, jog politikai rinkėjus laiko visiškai kvailais, jei galvoja, kad galima nusipirkti rinkėjo balsą už 5 Lt. Noriu paklausti politikų, kaip jiems atrodo, kokią nuomonę formuoja tokios tvarkos? Juk dabartinis jaunimas pasižiūrės, kad tai normalu, kad tai taikoma ir balsuos už tuos, kurie skanesnį šokoladą padovanojo. Maža to, jie užaugs su tokia nuostata, jog jei jau galima šalyje legaliai nusipirkti rinkėjo balsą, tai galima ir egzaminus, diplomą, darbo vietą nusipirkti. Kokią visuomenę mes išugdysime?

Visus artimuosius skatinau eiti balsuoti ir atlikti savo pilietinę pareigą per rinkimus. Bet dabar man atšiaurūs visi kandidatai, nieku gyvu neketinu už juos savo balso atiduoti ir niekam neparsiduosiu. Manau, mūsų šalis ne prostitutė, jos už 5 litus nenupirksi.

Marija, Marijampolė

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net