Kaip buvo sekamas vienos Loretos žentas

2014 kovo mėn. 14 d. 09:22:12 Perskaitė 4888

Artėjant prezidento rinkimams, S.Daukanto aikštė ištraukė iš cilindro triušį. Prabilo apie Kremliaus įtaką vienai partijai. Valstybės saugumo departamento šefas, neapsiribodamas viena partija, pareiškė, kad grėsme gali būti kiekvienas, keliaujantis į Rusiją turizmo ar verslo reikalais.

Ką daryti su vilkikų vairuotojais? Gabenančiais į Rusiją įvairiausias prekes. Matyt, jų kabinose būtina įmontuoti vaizdo kameras. Prikaišioti „blakių“. O dar geriau, jei kiekvieną vairuotoją lydėtų budrus žvalgybininkas. Pasislėpęs šaldytuvo ar šaldytos žuvies dėžėje. Dėmesio, dėmesio. Slaptažodis - šaldytuvas. S.Daukanto aikšte, kaip mane girdite? Objektas vilkikas kirto Baltarusijos sieną ir juda link Kremliaus. Toliau aiškinuosi, ar objekto vilkiko vairuotojas nėra susijęs su viena partija. Prašau patikslinti operatyvinę informaciją, ar vilkiko vairuotojas nėra vienos Loretos žentas. Pateikiu pirminius žvalgybinius duomenis. Su grifu „slaptai“. Ūgis - toks. Akių spalvą patikslinsiu rytoj. Svoris - toks. Ne mano. Tupėdamas šaldytuve sulysau. Loreta neturi dukters? Vilkiko vairuotojas nėra žentas? Nufotografavau vestuvinį žiedą. Vadinasi, yra žentas. Centro pirminė informacija netiksli. Papildomos įtartinos žymės - moka rusų kalbą ir kabinoje uždainavo „jabloni cvietūt“ (obelys žydi). O jos nei Rusijoje, nei Lietuvoje dar nežydi. Aiški dezinformacija. Maskvos Raudonosios aikštės nepasiekėme. Budrumo nepraradau. Objektas juda atgal. Dėmesio, dėmesio, grįžtant atgal mane sulaikė Lietuvos muitininkai. Vairuotojas įtariamas vieno žmogaus kontrabanda. Tas žmogus - aš.

O ką daryti mūsų sportininkams, rungtyniaujantiems Rusijoje? Nesvarbu, kur, Tuloje, Samaroje ar Kalugoje, vis vien yra pusantro šanso užgriūti ant Vladimiro Putino. O ypač per Sočio žiemos olimpiadą. Gal praplyšusios Deivido Stagniūno kelnės buvo sutartinis signalas? Davė Kremliui žinią, kad galima atplėšti Krymą?

Lietuvoje yra įvairiausių grėsmių. Pvz., finansinis ir socialinis piliečių atotrūkis. Ko gero, pats didžiausias ir prasčiausiai užmaskuotas Lietuvos „kurmis“. Tad saugumiečiai turėtų griebti kiekvieną valdžiažmogį, savo veiksmais skatinantį dar pavojingesnį visuomenės išsisluoksniavimą. Atsigabenti tokį valdžiažmogį į VSD ir tiesiai paklausti. Kiek tau sumokėjo Kremlius, kad esi toks aršus. Ar šiaip, iš prigimties esi puskvailis?

Būtų keista galvoti, kad Lietuva nėra veikiama jokių žvalgybų. Tiek iš Rytų, tiek iš Vakarų. Tačiau prokuratūra ką tik atsisakė tirti viešumoje pasirodžiusią informaciją, kad kažkas ragina Klaipėdos kraštą prijungti prie Kaliningrado srities. Tokie pokštai visai nejuokingi. Tai neapykantos kurstymas. Raginimas išardyti valstybę. Kita vertus, visai nejuokingi ir S.Daukanto aikštės pokštavimai. Kai visuomenei uždedama Kremliaus dėmė, o net nesiteikiama paaiškinti kodėl. Gal išpranašavo Mikalda? Jei S.Daukanto aikštei viskas leidžiama, kodėl ir kitiems nepapokštavus. Jei kvailybė jau tapusi norma. Nors vienas iš pavojingiausių kurmių yra būtent kvailybė. Ir visuomenės nežinojimas.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net