respublika.lt

2018 rugsėjo 22, šeštadienis

Tvarkietis Miroslavas: partijos sėkmė ir mūsų atsakomybėnuotraukos (8)

2018 birželio mėn. 27 d. 12:22:01
Tvarkietis Miroslavas

KREIPIMASIS: Partijos sėkmė ir mūsų atsakomybė

 

Gerbiami kolegos,

Manau, mes visi privalome žinoti, kas nutiko sąskrydžio metu „Šeimų sueigoje“.

Sąskrydžio metu įvyko Valdybos posėdis. Kažkieno nurodymu ir neaišku, kokiu gi pagrindu, eiliniai partijos nariai iš viso nebuvo įleidžiami į salę, kurioje turėjo vykti posėdžiauti Valdyba.

Kiek vėliau, kilus dideliam nepasitenkinimui ir vis augant įtampai, visgi pavyko visiems norintiems stebėti susirinkimą. Jo metu partijos primininkas iškėlė vieną ir vienintelį klausimą dėl LR seimo nario Petro Gražulio pašalinimo iš partijos. Tiesa, vėliau šis klausimas buvo perfrazuotas ir vyko balsavimas dėl laikinos jo narystės partijoje sustabdymo. Kaip gi viskas iš tiesų vyko ir kuo pagristi kaltinimai Petrui Gražuliui? Vieninteliai argumentai buvo valdomos žiniasklaidos pranešimai, kitaip tariant gandai, jokių kitų įrodymų R.Žemaitaitis nepateikė. Kyla esminis klausimas, kaip save teisininku prisistatantis pirmininkas gali taip elgtis ? Ar P.Gražulio asmeniniai reikalai yra politiškai strategiškai tokie svarbūs, kad tai būtų vienintelis partijos valdybos svarstymų tikslas ?

Antras dalykas, kurį reikėtų paminėti - tai pati balsavimo procedūra, kuri – pavadinkime teisingai - buvo visišku chaosu ir balsavimo klastojimu. Nebuvo sudaryta balsų skaičiavimo komisija. Pirmininkas tiesiog spontaniškai iškelia klausimą, pateikia niekuo nepagrįstus argumentus, vadovaudamasis tik gandais ir vyksta rankų kėlimas, be pavardžių, be atrankos, ar tas narys turi balsavimo teisę ar ne (balsuoja Vytautas Kamblevičius, Juozas Imbrasas ir galimai kiti). Prisiminkime, kad R.Žemaitaitis pristato save kaip teisininką. Tad pagrįstai kyla klausimas: kas tai - kvailystė ar asmeninių infantiliškų diktatoriškų ambicijų tenkinimas?

Kitas keliamas klausimas Valdyboje - tai buvo apskričių koordinatorių tvirtinimas. Buvo pasiūlyti tvirtinti išrinkti apskričių koordinatoriai ir pridėti susirinkimo ir rinkimų protokolai. Rinkti koordinatoriai buvo vadovaujantis partijos įstatų 4.12 ir 4.13 punktu.

Partijos pirmininkas ir atsakingas sekretorius Almantas Petkus viešai suabejojo tokiu siūlymu, motyvuodami, kad turi peržvelgti įstatus, įvardindami, kad nepasitiki koordinacinėmis tarybomis ir teikiamu siūlymu.

Ir vėl kyla klausimas, ar atsakingas sekretorius, pats ėjęs apskrities koordinacinės tarybos pirmininko pareigas ne vienerius metus, nežinojo, kaip vadovaujantis įstatais yra renkamas koordinacinės tarybos pirmininkas ? Ar partijos pirmininkas, baigęs teisės mokslus, nežino, kaip yra formuojamos apskričių tarybos ir renkami tarybų pirmininkai? Tai ar čia neišmanymas, ar autoritarinis nenoras tvirtinti neparankių aktyvių bendrapartiečių? Ko yra bijoma? Kodėl taip
elgiamasi ir nepasitikima skyrių pirmininkų sprendimais, kurie yra partijos narių įpareigojami viešai išreikšti jų nuomonę.

Ir vis tik turime konstatuoti svarbų faktą, kad šis valdybos posėdis buvo tikrai neeilinis, ir pagrindinis klausimas, kuris turėjo būti atsakytas, ar partiečiai vis dar pasitiki partijos pirmininku ar mato jį kaip lyderį, taip ir liko – neatsakytas.

Kelis kartus kalbėjęs Prezidentas Rolandas Paksas aiškiai įvardijo vieną asmenį, ardantį ne tik partiją, bet ir veikiantį savavališkai, neatsižvelgiant į valdybos sprendimus, atstovaujant partijos poziciją seime. Tai - Remigijus Žemaitaitis.

Daug kalbama apie grupelę maištininkų partijoje, kurie nori destabilizuoti partiją ir sukiršinti narius. Jų paveikslas dabartinio pirmininko piešiamas kaip grupelės apsėstų žmonių, kurie nežinia ko siekia. Atsakingai galima pareikšti, kad tikrai taip nėra. Ta neparanki R.Žemaitaičiui grupelė, tai partijos nariai, kurie viešai išdrįso pasakyti tai, kas buvo kalbama nuo pat pradžios ir išdrįsti viešai kelti klausimą: ar tikrai teisingai pasirinktas partijos pirmininkas, kuris balsuodamas LR Seime bei kalbėdamas viešumoje, reiškia savo nuomonę visos partijos vardu, pamina partijos vertybes ir moralę.

Būkime atviri: tai yra pirmininkas, kuris asmeninio interviu metu aiškiai pareiškė :“Yra klausimų, kuriais negalime surasti bendros kalbos. Aš stengiuosi nuo tų klausimų nueiti. Kam konfliktuoti su žmogumi, kuris yra mano geras draugas.“

Ar gali draugystės ir pramogų, medžioklės, žvejybos interesai būti aukščiau už rinkėjų interesus ir nuomonę?

Partija - tai ne elnių ūkis kuriuo taip didžiuojasi pirmininkas, kur viena ranka glosto ir maitina savo elniukus o kita - juos skerdžia ir skaičiuoja pelną. Taip elgiamasi ir mūsų partijoje: viena ranka glostomi pataikūnai ir apsimetėliai, kita ranka - atsikratoma partiečių, kurie išdrįsta paprieštarauti jo - „vienintelio teisuolio“ nuomonei.

Ar tikrai nusipelnė toks žmogus būti partijos lyderiu, be moralės, be nuomonės, be inteligencijos? Lankstus tik kitų partijų atstovams, kur medžioklės ar žvejybos draugų interesai aukščiau tautos interesų, į šį klausimą atsakykite patys.

Ir tikrai ne Prezidentas Rolandas Paksas nori grįžti, o jis yra prašomas grįžti ir suvienyti partiečius. Skaudu matyti, kaip ilgamečiai bendražygiai yra supriešinami, supykdomi, kurie tiek metų yra veikę išvien, o dabar veikia vienas prieš kitą, ir naudoja didžiulius pajėgumus vienas kito naikinimui, užuot žengti, kaip ir anksčiau, koja kojon, nuoširdžiai dirbant Lietuvai ir jos žmonėms.

Šiuo metu yra surinkta beveik 70 procentų skyrių pirmininkų parašų, kurie pasisako už nepasitikėjimą dabartiniu partijos pirmininku ir siekia išankstinių partijos pirmininko rinkimų.

Tai buvo pasakyta ir pristatyta praėjusį šeštadienį vykusiame Valdybos posėdyje . R.Žemaitaitis tai žino, ir jam būtų išmintinga padaryti išvadas bei atlikti veiksmus, ir taip parodyti, kad nors kiek gerbia partiečių poziciją, o ne trokšta tik patenkinti savo politines ir asmenines ambicijas.

Kam naudingas manipuliuojamas partijos vadovas, kuris negali apginti savo nuomonės, kokie televizijos kanalai pastarąjį kviečiasi ir kuri interneto žiniasklaidos priemonė nušviečia pirma visas naujienas ir kitą pirmininko veiklą, kurios partijos atstovai pirma sveikina nepalankųjį Petrą Gražulį susilaukus naujagimio?

Jei savo finansinį kapitalą susikrovė iš viščiukų, nutrijų ir elnių lavonėlių, tai nereiškia kad politinį kapitalą gali įgyti, taip pat pasielgdamas su bendrapartiečiais ir visais Lietuvos žmonėmis.

Kviečiu partijos narius netylėti ir vienytis

Tvarkietis Miroslavas


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (8)

 • Maža 2018 liepos mėn. 01 d. 15:11:47

  nuimti R.Žemaitaitį nuo partijos pirmininko pareigų.Palikdami jį ir jo
  bendraminčius partijoj,jie taps pastovūs partijos oponentais ir griaus
  partiją iš vidaus.

 • Kaip grazu 2018 liepos mėn. 01 d. 07:46:06

  Mazuronis naikino darbo partija Zemaitis naikina tvarkos ir teisingumo
  partija partijos Marie turi ji vyti von is partijos tai sugedusiu koncervu
  milietojas ju bjaurus kvapas jam patinka.

 • O butent 2018 liepos mėn. 01 d. 00:17:09

  Pataikyta tiesiai į 10. Ir Onutei, Paksas jokių rinkimų nepralaimėjo.
  Jei taip atrodo yra tokia svetainė vrk.lt ten pasižiūrėkite. O būtent
  žemaitaitis nesugeba partijos suburti. Žinoma šaltibqrščiai jam ir
  nepadės. Tik gaila jis to nesupranta

 • Netvarkietis Miroslavas 2018 birželio mėn. 28 d. 18:04:26

  Nežinom tokio tvarkiečio Miroslavo

 • ontė 2018 birželio mėn. 28 d. 17:23:19

  Apskričių koordinacinių tarybų veiklą organizuoja apskričių
  koordinacinių tarybų pirmininkai, kurių kandidatūras, atsižvelgiant į
  skyrių siūlymus, tvirtina partijos valdyba. Per 15 metų, kai esu
  partijoje, Kaunas savo koordinatoriaus nerinko. Jie buvo paskiriami
  Vilniaus. Kėliau tą klausimą ne kartą visuose lygiuose. Viskas veltui.

 • ontė 2018 birželio mėn. 28 d. 17:12:28

  Kada atsistatydino iš partijos pirmininko pareigų R. Paksas?
  Atsistatydino po to, kai partija TT pralaimėjo rinkimus į Seimą. Už
  partijos vairo stojo Žemaitaitis. Didelio pasirinkimo partija neturėjo.
  Žemaitaitis jau buvo užsigrūdinęs, jaunas, energingas politikas.
  Žemaitaitis aktyviai dirbo prie projektų, nevengė viešumos, dalyvaudavo
  TV forumuose. Jo dėka ir tik jo dėka partijos reitingai pakilo. Aš iš
  Seimo narių išskirčiau Kamblevičių. Nepaprastai toli matantis
  politikas, puikus oratorius, turintis didelę vadovo patirtį. Ką
  galėčiau pasakyti apie Gražulį? Tegu jis ramiai pailsi metus. Dabar jo
  išsišokimai partijai labai žalingi. Gerai ir Ručį pažįstu. Bet jis
  šiandien Mazuronio visuomeninis padėjėjas kandidatavimui į prezidentus.
  Jo pavardę rasite Mazuronio puslapyje. Man atrodo, kad viskas turėtų
  baigtis gerai. Į partijos TT kongresą turėtų būti kviečiami visi,
  turintys partijos bilietus. Ne tiek daug jų yra, nes yra išvykusių,
  mirusių, pasitraukusių iš partijos.

 • ceslovas 2018 birželio mėn. 27 d. 22:41:42

  Teisingiau butu rasyti "Netvarkieciu", nes ten tvarkos niekada nebuvo.

 • Juozas Ivanauskas 2018 birželio mėn. 27 d. 13:29:13

  "Tvarkiečių" pirmininko R. Žemaitaičio SIAUTĖJIMAS TURĖTŲ BŪTI KUO
  SKUBIAU STABDOMAS --- "Ir vis tik turime konstatuoti svarbų faktą, kad
  šis valdybos posėdis buvo tikrai neeilinis, ir pagrindinis klausimas,
  kuris turėjo būti atsakytas, ar partiečiai vis dar pasitiki partijos
  pirmininku ar mato jį kaip lyderį, taip ir liko – neatsakytas.

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PRIEMONĖS: Ūkio ministerija siūlo patobulinti pelno mokesčio lengvatos taikymą investiciniams projektams, taip pat ją taikyti elektromobiliams; šios priemonės, pasak ministerijos, svarbios šalies ūkio konkurencingumui ilguoju laikotarpiu.
 • DOVANOS: šalies vadovė Dalia Grybauskaitė Lietuvoje viešėsiančiam popiežiui Pranciškui dovanos nepriklausomybės simbolį - Laisvės varpą ir kūrinio „Gloria Lietuvai“ įrašą.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
DARBAS ADMIN

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +13 +16 C

   +12  +14 C

 

   +8  +11 C

  +24  +27 C

   +15  +17 C

 

   +14  +15 C

  8-12 m/s

 2-5 m/s

 

    3-6 m/s

 

reklama
Ukis 2018