respublika.lt

2018 rugsėjo 23, sekmadienis

Rolandas Paksas: Apie alternatyvą Lietuvai bijoma net prasižiotinuotraukos (85)

2018 vasario mėn. 17 d. 10:05:50
Rolandas Paksas, Europos Parlamento narys, buvęs Lietuvos prezidentas

Visuotinai vyraujančio šurmulio fone norėtųsi truputį kitu rakursu pažvelgti į dabartinę mūsų tikrovę. Daugelis pozityviai nusiteikusių žmonių šiandien intuityviai jaučia, kad kažkas mūsuose yra negerai, tačiau atvirai prabilti apie gilėjančias tautos ir valstybės problemas nesiryžta.

 

Kai kurios iškalbingos detalės byloja apie atsivėrusį plyną politinį lauką, kuriame jau nebeliko vietos skleistis piliečių pažiūrų ir nuomonių įvairovei. Išreikšti savo kritišką nuomonę ir atvirai turėti politines pažiūras, kurios nesutampa su dominuojančio globalizmo apologetika, šiandien tampa nesaugu bei pavojinga. Kitaip tariant, alternatyva arba galimybė pasirinkti vieną iš keleto galimybių, kalbant apie politiką, praktiškai yra pašalinta iš visuomeninių santykių erdvės.

Kam gali būti naudinga tokia amorfiška piliečių būsena? Lietuvos nacionalinės valstybės stiprėjimui, Tautos klestėjimui - tikrai ne.

Dabartinę isteblišmento laikyseną sąlygoja baimė, jog visuomenę gali neigiamai paveikti kitoks požiūris ar santykių modelis nei tas, kurį visuotinai norima įdiegti visos Europos Sąjungos mastu. Iš vienos pusės tai rodo vis gilėjančią prarają tarp valdžios ir paprastų piliečių, iš kitos pusės - atskleidžia tikrųjų sumanymų bei ketinimų mastą Europą kreipiant centralizacijos ir unifikacijos linkme.

Visuomenės šiandien yra „apsaugotos“ nuo tikros, necenzūruotos, žinybų neaprobuotos, viešųjų ryšių ekspertų bei konsultantų neapdorotos ir nesuinterpretuotos informacijos poveikio. Piliečiai gyvena tarsi didžiuliame informaciniame vakuume, nežiūrint to, kad egzistuoja isteblišmento interesus atspindinčios viešosios nuomonės formavimo citadelės, kurios maitinamos valdžios struktūrų parūpintomis lėšomis, ir begalinė internetinė socialinių tinklų erdvė, kurioje apstu laisvės bei pilietiškumo simuliakrų.

Lietuvoje jau tapo įprasta, jog žurnalistai nesibodi priiminėti iš valdžios rankų dosniai dalijamų valstybinių apdovanojimų „už nuopelnus“, kai didžioji dauguma žmonių jaučia diskomfortą dėl klestinčios socialinės nelygybės, institucijų biurokratizmo, beatodairiškai augančių kainų, viešųjų finansų švaistymo ir piktnaudžiavimo valdžios galiomis įvairiose gyvenimo srityse.

Piliečių, sergėk Dieve, neturi pasiekti kitos idėjos, nei norėtų globalizmo ideologijos šišo apimti ir dabartinę Europos Sąjungą užsimoję perprojektuoti architektai. Jų planui turi ne kliudyti, o tarnauti Briuseliui - lojali biurokratija, oportunistų valdžia ir vadinamoji įtakingoji, isteblišmento interesus aptarnaujanti žiniasklaida.

Šią problemą gerai atspindi Lietuvoje sukelta neadekvati reakcija dėl Vokietijos Bundestago partijos „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) parlamentarų Christiano Virto (Christian Wirth) ir Nikolės Hiochst (Nicole Hoechst) apsilankymo valstybės šimtmečio minėjimo išvakarėse. Vokietijos parlamentarai atvyko į Vilnių pasveikinti lietuvių tautos, pažyminčios iškilią savo valstybingumo datą, tačiau net nebuvo įleisti į Seimo rūmus ir į juose surengtą iškilmingą minėjimą.

Ar galima sveiku protu suvokti, jog dabartiniais laikais, Europos vertybes puoselėjančioje, laisvę ir demokratiją gerbiančioje šalyje už užtrenktų Tautos atstovybės durų būtų palikta vokiečių tautos išrinktų atstovų delegacija?

Tai neabejotinai gėdingas akibrokštas, kuris diskredituoja Lietuvos Respubliką žymiai platesniame kontekste nei tas, kurį bando apibrėžti Vokietijos kanclerės Angelos Merkel politikos sekėjai ir vykdytojai.

Delegacijos vizito išvakarėse paskelbtas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pareiškimas, kuriame Bundestago deputatai, vadinami „radikalios, antieuropietiškos, prorusiškos partijos „Alternatyva Vokietijai“ politikais“ yra visiškas nesusipratimas, neatitinkantis tikrovės.

Nieko naujo, jog vidaus „hibridiniuose karuose“ Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai į politinius oponentus šaudo ir laidynėmis, ir įvairiausiais kitokiais ginklais, tačiau išpuolis prieš Vokietijos parlamentinę partiją, kurios pasitikėjimas auga, kuri turi savo atstovus (92) ne tik Bundestage, bet ir Europos Parlamente, yra tiesiog politinio vištakumo pavyzdys.

Tarsi ir (ne) vykstant diskusijai dėl kelių Europos Sąjungos ateities scenarijų, jau kuris laikas kryptingai bandoma įdiegti tokį bendrijos transformacijų modelį, kuris geriausiai atitiktų ir tenkintų Briuselio komisariato, Angelos Merkel bei Emanuelio Makrono atstovaujamus grupinius interesus.

Globalizmo ideologijos kūrėjų indoktrinuoti politikai žaidžia labai pavojingą žaidimą, galintį galutinai supriešinti ir sugriauti Europos bendriją. Nejau mums ir toliau nieko nesako BREXIT‘AS? Kaip bebūtų apmaudu, dabartinis Lietuvos valdžios politinis elitas „mielai sutinka“ būti šio žaidimo bendrininkas.

Jeigu šiandien vyktų referendumas dėl Europos Sąjungos ateities, esu įsitikinęs, jog dauguma Europos tautų pasisakytų už Tautų Europą, už nacionalines valstybes ir jų bendrystę. Tačiau šiandien yra siekiama sutverti tokią Europos Sąjungos ateitį, kurioje neliktų vietos jokiai alternatyvai, jokiam pasirinkimui, jokiai tiesioginei demokratijai. Tautų Europa šiame paveiksle yra pasmerkta sunaikinimui, nacionalinės valstybės - išnykimui.

Valstybę suprantu kaip vienintelius Tautos namus, kuriuose kiekvienam saugu, ramu ir prasminga gyventi. Lietuvių kalba, kultūra, tikėjimas, šeima ir tradicijos yra pagrindinės mūsų tapatybės kryptys, kurias turime kūrybiškai puoselėti. Paklauskime savęs, ar mes norime tokios Europos, kurioje tautos neegzistuoja, o tikra laisvė kurti savo ateitį tėra fikcija?

Lietuva turi nešti viltį, kaip pasipriešinimą mirties kultūrai. Tačiau ar mes patys, paskendę savo kasdienybės vaiduose, neprarandame tų vertybių, be kurių Tautai bus nebeįmanoma išlikti ir išsaugoti savo valstybę?

Esminis klausimas, kurį kiekvienas turėtume užduoti savo politiniam elitui, kodėl taip beatodairiškai griaunama toji Europos Sąjunga, į kurią Lietuva taip viltingai buvo priimta 2004-aisiais metais? Kam reikalingas toks melas ir iškreiptas vaizdinys, kurį bando mums primesti globalizmo vandenyne pasiklydę ar suklaidinti politikai?

Mano susitikime Vilniuje su vokiečių parlamentarais, Bundestago narys Christianas Virtas (Christian Wirth) pabrėžė, jog jį asmeniškai įžeidė kažkada buvusio mylimiausiu Vokietijos finansų ministru Volfgango Šoiblės (Wolfgang Schaeble) pasakyta frazė, jog Vokietijai būtinai reikia emigrantų iš Afrikos, nes vokiečiai išsigims.

Vien per 2016 metus Europos Sąjunga suteikė prieglobstį ir į valstybes nares perkėlė daugiau kaip 720 tūkstančių pabėgėlių - tris kartus daugiau nei JAV, Kanada ir Australija kartu. Tačiau šie skaičiai tėra menkniekis su tikraisiais Briuselio planuojamos migrantų integracijos užmojais, kurių štrichus galima įžvelgti Europos Komisijos pirmininko Ž.K.Junkerio pažaduose.

Migrantai šiandien yra bene didžiausia Vokietijos problema. Nepaisant jokių pasekmių ir „nematant“ to fakto, jog net Vokietija šiandien jau nebeišgali tvarkytis su milžiniškais migrantų kiekiais, vyriausiasis komisaras žada, jog migrantų iš Afrikos ir kitų šalių politika ir toliau bus tęsiama bei diktuojama iš Briuselio.

Šiandien Europos Sąjungoje vis stipriau girdisi alternatyvūs balsai: Vokietija, Čekija, Lenkija, Slovakija, Vengrija, Austrija. Tačiau ne Lietuva...


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (85)

 • RESPULIKOS VYR. REDAKTORIUI VYTUI TOMKUI 2018 kovo mėn. 29 d. 11:11:05

  Tiek daug įdomių minčių ir pasiūlymų komentaruose ir kaip būtų
  svarbu kad Respublikos redaktorius V.Tomkus rastų laiko perskaityti
  nors jų dalį.-Pavyzdžiui kreipimasi į Respubliką per komentarą
  parašytą vasario 24 d,22 val 3 min pavadintą ,,RESPULIKOS REDAKCIJAI''

 • se 2018 vasario mėn. 27 d. 22:46:19

  velniop man tie radikalai ir tu Rolka,jrigu tau svarbiau Briuselis o ne
  Lietuva,gal paliksi Lietuva?Apie namus galvuok,o ne apie didziaja
  politika,atrodai lyg sprendi visos europos reikalus?Suprantu ;lakunas
  megsta aukstumas,bet paskutiniu metu daugiau vaiksciuok zeme.

 • Vytautas Ka 2018 vasario mėn. 27 d. 12:25:36

  Kalbate jūs kaip ir gerai. Bet būtų dar geriau, jei nebelįstumėte į
  politiką. Atbūkit jums skirtą ''kompensaciją'' ES landynėje ir eikit
  į ''užtarnautą'' poilsį. Aš be pykčio. Tiesiog dirbti reikėjo kai
  tam buvo sąlygos.

 • Kaimietis 2018 vasario mėn. 27 d. 11:21:41

  Tam seime ir yra lansbrazinių sugalvotos antikonstitucinės-sąrašinės
  partijų frakcijos , kad kaip per tankią tvorą į viešumą nepakliūtų
  jokių "runkelinių" savimonių žmones! Ne jiems sumontuota šita
  sniečkinė-lansbrazinė ciklofreniška demokratija...

 • uzstrigo 2018 vasario mėn. 25 d. 21:54:37

  ne vokieciai jie Paksai o rusai,kurie emigravo i Vokietija ir sukure
  partija uz Kremliaus pinigus.Tarp ju yra ir vokieciu,kurie emigravo i
  Vokietija is buvusios TSRS.Ten near ne vieno tikro
  vokiecio.Parsidavelis,sikpopierium gydytas gruzinu sarlatanes.

 • uzstrigo 2018 vasario mėn. 25 d. 21:54:02

  ne vokieciai jie Paksai o rusai,kurie emigravo i Vokietija ir sukure
  partija uz Kremliaus pinigus.Tarp ju yra ir vokieciu,kurie emigravo i
  Vokietija is buvusios TSRS.Ten near ne vieno tikro
  vokiecio.Parsidavelis,sikpopierium gydytas gruzinu sarlatanes.

 • RESPUBLIKOS REDAKCIJAI 2018 vasario mėn. 24 d. 22:03:28

  Vieni politikierių nuolat gasdinami mano, kad Rusija ruošiasi pulti
  Lietuvą,o kiti juokiasi iš to kad NATO valstybę gali kas nori
  atakuoti ir prisijungti prie Rytų imperijos.Ar RESPUBLIKA negalėtų
  pakviesti ir paklausti skaitytojų -ką jie mano dėl tos
  ''okupacijos'' ,kad pamatyti kokia gi piliečių dalis dar liko blaiviai
  mąstančiais.Juk apmulkinti žmogų atrodytų nėra taip paprasta!

 • RESPUBLIKOS REDAKCIJAI 2018 vasario mėn. 24 d. 21:53:34

  Vieni purvasklaidos nuolat gasdinami mano kad Rusija ruošiasi pulti
  ?ietuvą,o kiti juokiasi iš to kad NATO valstybę gali kas nori
  prisijungti prie Rytų imperijos.Ar RespuRESPUBLIKAIblika negalėtų
  paklausti skaitytojų -ką jie mano dėl tos ''okupacijo s''

 • Įdomuh 2018 vasario mėn. 24 d. 21:41:44

  Įdomu

 • Kazys 2018 vasario mėn. 23 d. 19:36:10

  Konservatoriai Lietuvos seime juk yra mažumoje, bet jie elgiasi lyg kokie
  bolševikai Rusijoje po spalio revoliucijos. Todėl žmonės jų ir
  nemėgsta.

 • :) 2018 vasario mėn. 19 d. 19:14:00

  Vakaruose kai pritrūksta argumentų oponentas pavadinamas naciu ir
  rasistu. Musyse kai pritrūksta argumentų, - "rusų agentas". Argi ne
  juokinga? ES nekritikuok, Briuselio besmegenių nekritikuok, griūvančios
  Lietuvos politburatinų ir kolaborantų nekritikuok, nes ES - visuotinis
  gėris. O mes to gėrio dalis.

 • veteranas 2018 vasario mėn. 19 d. 12:37:40

  O man pasirodė apgailėtinas komentaras apie "rusų tarną". Ar ne per
  daug Lietuvoje atsirado "rusų tarnŲ"- Paksas, Vaisvila, Radžvilas,
  Rubavičius, Nakas, A.Butkevičius, R.Paulauskas... Tęsti ar užtenka? Vos
  žmogus išsižioja apie netvarką valstybėje, yra iškart apšaukiamas
  "rusų agentu". O man atrodo, kad rusams ir kt. imperijų kūrėjams
  tarnauja tie, kurie savo veiksmais veja lietuvius iš gimtosios Tėvynės.
  Ir tokiu būdu atlaisvina imperialistams teritoriją.

 • apgailetinas rusu tarnas 2018 vasario mėn. 19 d. 11:43:46

  Uz Kremliaus pinigus isrinktas a la prezidentas praleido proga patyleti.

 • RESPUBLIKOS ideja Lietuvai: 2018 vasario mėn. 19 d. 11:27:54

  Kadangi Lietuvos Temidė yra akla ir bejėgė reikia nedelsiant viešu
  balsavimu suburti autoritetingų lietuvių visuomeninį Prisiekusiųjų
  Teismą, kuris būtų pajėgus DERAMAI ĮVERTINTI IR PASKELBTI LIETUVAI
  faktus apie tai, kas konkrečiai ir kokią žalą darė ir daro mūsų
  valstybei. Prieš rinkimus faktus paskelbti rinkejams, o visą surinktą
  medžiagą perduoti busimajam prezidentui. Beje, pirmininkauti
  visuomenininkams galetų Artūras Skardžius, kurį sistema už kritiką
  jau baigia sudoroti. Būtų daugiau naudos nei iš seimo komisijų, o
  informuoti apie tai galėtų "Respublikos leidinių" grupė, nes
  vienintelė dar gina tautos interesus.

 • veteranas 2018 vasario mėn. 19 d. 11:27:16

  Susikoncentruokim į brangiausias aferas:
  1.Ignalinos atomines uzdarymas. Kokia žala ir kokia nauda Lietuvai? (Ir
  kam asmeniškai?)
  2.Mažeikių Naftos "pardavimas" ir perpardavimas. Kokia žala ir kokia
  nauda Lietuvai? (Tyrė buv. prokuroras A.Klimavičius.)
  3."Paksogeito" skandalas. (Tyrė buv. Konstitucinio teismo pirm. E.Kurys
  ir
  Strazburo teismas.)
  4.SNORO ir ŪKIO bankų užgrobimas ir sunaikinimas. Kokia žala Lietuvai
  ir kam nauda asmeniškai? (Tyre V.Mazuronio komisija.)
  5.Slaptų JAV kalėjimų atsiradimas Lietuvoje - kokia žala, panauda ir
  nauda: ypač - VSD darbuotojams? (Tyrė prez. D.Grynauskaitė.)
  6.INDEPENDENCE ofšoras - kokia žala ir nauda Lietuvai? (Tyrė A.
  Skardžiaus komisija.)
  Medžiagos daugiau nei reikia. Neminint PEDOFILIJOS ir virtines keistų
  žmogžudysčių Garliavos istorijoje (tyre N.Venckienė) bei mįslingos
  VSD patrioto V.Pociūno žūties Minske ("tyre" LR žurnaliste
  B.Vyšniauskaitė).
  Esminis klausimas: ar rasis "Didvyrių žemėje" drąsių vyrų bei
  moterų? Kas drįs atskleisti tiesą?

 • veteranas 2018 vasario mėn. 19 d. 11:26:54

  Svarbu neleisti tos idejos politizuoti: ne vienas partinukas neturetu
  patekti i autoritetingo liaudies teismo sudeti, nes kiek seimo komisijose
  bande aiskintis tiesą, kairieji dangste savų nuodemes, desinieji -
  savų,
  o liberalai - savų ir verslininkų. Todel šnipštas ir gavosi. Visi buvo
  suinteresuoti aferas nutylėti.

 • veteranas renka Tautos Tribūnolą (TT): 2018 vasario mėn. 19 d. 11:26:36

  Arvydas Juozaitis (jei nemaišys režisūros šleifas), Darius Kuolys (jei
  nemaišys Sorošo šleifas), Zigmas Vaišvila (jei nemaišys teismų
  šleifas), draugas Nakas (jei nemaišys "liaudies priešo" etiketės
  šleifas), Artūras Skardžius (jei nemaišys etikos pažeidimų
  šleifas),
  Valentinas Mazuronis (jei nemaišys daugpartinis šleifas), Vytautas
  Rubavičius (jei nemaišys persekiojimo manijos šleifas), Egidijus
  Bičkauskas (jei nemaišys kun. Svarinsko tardymo šleifas), Rolandas
  Paksas (jei nemaišys impičmento šleifas), o viską finansuos ir
  organizuos Vitas Tomkus (jei tik nemaišys "marechotkės", KGB, FSB,
  MOSADO, antisemito, homofobo, ksenofobo, SEB griovėjo, aludario ir t.t.
  šleifai).

 • Citata 2018 vasario mėn. 19 d. 09:38:05

  Štai tūlas profesorius, sugriovęs Lietuvą, siūlo ją prikelti.
  ...Lietuva Maironio laikų: „jau slavai sukilo nuo juodmarių krašto“.
  Taip, kaip dabar Ukraina: „pavasaris eina Karpatų kalnais“. „Petys
  gi į petį, ei, vyrai, kas galit, sustoję į darbą už mylimą šalį,
  prikelsime Lietuvą mūsų“. Tai buvo tas tikėjimas! Ir dabar jo, matau,
  kad atsiranda! Prikelsime Lietuvą mūsų!...

 • Paxiui 2018 vasario mėn. 19 d. 09:28:50

  Esi tikras dundukas politikoj,bet su pasimėgavimu visada svaičiojiesi
  kvailomis replikomis.Jei būtum nors truputį protingas,tai prezidento
  Pakso nepaxiuotum nepagarbiai.Tamstai iki jo ,kaip iki tolimo
  dangaus.Kitą menkindamas,save patį menkini.Taigi.

 • Na ir kas iš tuščių šnekų? 2018 vasario mėn. 19 d. 07:31:32

  Iš Lietuvos tokia "valstybė" kaip iš penio kompasas!

 • to paxiaus 2018 vasario mėn. 18 d. 23:04:40

  O kad Tamsta esate patriotas ir tikrai mylite Lietuvą įrodo tai, kad
  Tėvynės vardą rašote iš mažosios raidės... Esat baisesnis už
  Borisovą, nes net jis to nedrįso.

 • kokia dar alternatyva? 2018 vasario mėn. 18 d. 21:46:21

  -tik su naša naša ir dar su borisovu :)

 • kokia dar alternatyva? 2018 vasario mėn. 18 d. 21:45:41

  -tik su naša naša ir dar su borisovu :)

 • paxiaus 2018 vasario mėn. 18 d. 21:43:30

  alternatyva Lietuvai tai tik viena- borisiovas prazidantas ir lietuva
  rusijos sudetyje :)

 • Tikslas 2018 vasario mėn. 18 d. 20:33:53

  Globalistų tikslas laimėti pasaulį.Visą.Tam tikslui pasiekti visa iš
  jų išeinanti melo propaganda skirta pakeisti visuomenės
  sąmonę.Priešinga nuomonė,kitoks požiūris yra pavojingas ir kelia
  grėsmę jų tikslams pasiekti.Einama prie cenzūros ir žodžio laisvės
  ribojimo.Vienintelis atsvaros taškas yra Rusija.Jos priešinga
  pozicija.Todėl metami visi ginklai prieš ją.Ją pažaboti,ją
  sunaikinti.O sunaikinus laimėti pasaulį ir paversti visus savo
  vergais.Bet žmonės to nesupranta.Todėl labai lengva juos suklaidinti ir
  manipuliuojant juos laimėti.

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KATASTROFA: Tunise gausios liūtys ir potvyniai pareikalavo mažiausiai keturių žmonių gyvybių; Šiaurės rytinėje Nabulo provincijoje gelbėjimo komandos rado dviejų pagyvenusių vyrų ir dviejų jaunų moterų kūnus.
 • TRAGEDIJA: per sukilėlių ataką neramiuose Kongo Demokratinės Respublikos rytuose, Benio mieste, žuvo 16 žmonių, tarp kurių 12 civilių ir keturi kariai arba sukilėliai.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. V.Tomkus: nuo atgimimo iki išsigimimo
2. V.Vyšniausko kalba, pasakyta Seime, Sąjūdžio jubiliejaus proga
3. Disidentė, vienuolė Nijolė Sadūnaitė: Abu popiežiai suprato mūsų kančią
4. Įstatymai rašomi „iš pilvo“
5. Į politiką eina jau prasiskolinę žmonės
6. Rolandas Paksas. Neturi likti ginklų ir kariuomenių Baltijos šalyse bei Karaliaučiuje
7. Prezidentei krizė buvo pelninga
8. Vilniečiai atvykstantį popiežių pasitiks užversti kalnais šiukšlių
9. O.Strikulienė: Kas verks sumažinus Seimo narių skaičių?
10. Parlamentas tirs žinomų šviesuolių KGB šmeižto istoriją
11. Už vizitą pas gydytoją mokėti teks ne visiems
12. Arvydas Juozaitis stoja į kovą
13. Iš Žmogaus teisių komiteto pirmininko posto varomas P.Gražulis: Esu labiausiai tinkamas ginti žmogaus teises
14. O.Strikulienė: Žmonės patys neina balsuoti, o paskui bloga valdžia piktinasi!
15. T.B.Burauskaitė: Padarėme tai, ką liepė Seimas
16. Nekultūringa politika
17. O.Strikulienė: Du politikai, taikos balandžiais lakstantys
18. F.Kauzonas: Parduodamas Europos vidurys!
19. Bausti reikia tikruosius žudikus
20. Perki internetu, malonėk susimokėti... už orą
21. Sumindžiotos mūsų istorinės relikvijos
22. Ar ne laikas grąžinti skolą Mažvydui?
23. Vaidindami demokratišką valstybę pamiršome, kas ta demokratija yra
24. „Auksinių šaukštų“ istorija dar nebaigta
25. O.Strikulienė: Nieko naujo. Valdžios fikusai tik kaitaliojasi su kaktusais
reklama
DARBAS ADMIN

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +6 +9 C

   +6  +9 C

 

   +5  +8 C

  +11  +15 C

   +12  +11 C

 

   +10  +12 C

  1-6 m/s

 0-4 m/s

 

    1-6 m/s

 

USD - 1.1759 PLN - 4.2946
RUB - 78.5108 CHF - 1.1228
GBP - 0.8940 NOK - 9.5793
reklama
Ukis 2018