Technika tampa vis išmanesnėnuotraukos (1)

2017 spalio mėn. 17 d. 08:32:03 Perskaitė 5188

Mokslo ir technikos pažanga žingsniuoja per planetą septynmyliais žingsniais! Kone kiekvieną savaitę atsiranda naujų prietaisų, kurių paskirtis - palengvinti ir padaryti patogesnį žmogaus gyvenimą. Dešimt pernai pasirodžiusių inovacijų turi visus šansus „prigyti“ mūsų namuose.

 

„Logbar Ring“

Grupė entuziastų pernai pristatė kone stebuklingą žiedą „Logbar Ring“, kuris turėtų gerokai palengvinti gyvenimą tiems, kas per dieną naudojasi daugybe įvairiausių elektronikos prietaisų. Naudojantis „Bluetooth“ technologija, „Longbar Ring“ darbą galima sinchronizuoti beveik su bet kuriuo šiuolaikiniu prietaisu ir juos valdyti vienu rankos judesiu: įjungti televizorių, patikrinti paštą, pasikeisti nuotraukomis, priimti skambutį. Norėdamas naudotojas gali žiedui nusistatyti savo unikalius gestus.

„Sense Smart Alarm“

„Sense Smart Alarm“ - išmaniausias pasaulyje žadintuvas. Šis nedidelis rutulio formos įrenginys veikia kaip žadintuvas, tačiau, kitaip nei įprastas žadintuvas, gali žmogų pažadinti toje miego fazėje, kurioje jam bus lengviausia pabusti, todėl jis jausis išsimiegojęs ir žvalus. Dėl vėlavimo nereikia jaudintis, nes prietaisas suveiks nurodytame laiko intervale. Be to, prietaisas tikrins oro švarumą, dulkių kiekį kambaryje, drėgmę ir slėgį.

„Zcan+“

Kasmet vis daugiau įprastų prietaisų sujungiami viename, universaliame ir funkcionaliame prietaise. Šiuo požiūriu neabejotini lyderiai yra išmanieji telefonai. O „Zcan+“ yra superšiuolaikinė kompiuterio pelė su įmontuotu skeneriu. Dabar nufotografuoti bet kurį vaizdą galima tiesiog perbraukus per jį pele.

„Parrot Flower Power“

Tai prietaisas, kuris rūpinasi kambariniais augalais, ypač praversiantis tiems, kieno namų palangės yra nustatytos gėlių vazonais.

Inovacinis prietaisas įkišamas į žemes vazone ir pradeda kontroliuoti jų būklę, laistymo dažnumą, saulės šviesos prieinamumą ir daugelį kitų rodiklių.

Prietaisas veikia drauge su programėle naudotojo išmaniajame telefone. Jau po vienos stebėjimo dienos „išmanus“ aksesuaras pradės duoti patarimus, kaip prižiūrėti kambarines gėles.

„Vivitar Speaker Smart Bulb“

„Speaker Smart Bulb“ - išmanioji lemputė, turinti labai neįprastų funkcijų. Pirma, joje yra garsiakalbis, per kurį galima leisti muziką. Antra, lemputė yra valdoma iš išmaniojo telefono.

Specialioje programėlėje galima pasirinkti jos spalvą, apšvietimo intensyvumą, taip pat nustatyti pulsavimą pagal grojamos melodijos ritmą.

Su tokia lempute galima surengti tikrą diskoteką!

„Ninebot“

Nuostabus robotas „Ninebot“ savininkui taps patogia asmenine transporto priemone. Be to, šis prietaisas gali būti visavertė apsaugos sistema, užtikrinanti, kad į namus neįsibraus pašaliniai.

Prietaisas gali sudaryti patalpų planą, taip pat savarankiškai įsikrauti akumuliatorių.

EKKO HUB

Šiandien rinkoje yra neįtikėtina daugybė įvairiausių ausinių, taip pat belaidžių. O ką daryti, jeigu skirtis su savo senutėlėmis ir patikrintomis ausinėmis niekaip nesinori, bet kartu visi šie laidai jau gerokai įkyrėjo? Atsakymas paprastas - pasinaudoti EKKO HUB, „Wi-Fi“ siųstuvų rinkiniu, kuris bet kurias laidines ausines gali paversti belaidėmis. Naujove naudotis mokės net vaikas. Svarbu ir tai, kad vienas prietaisas gali vienu metu aptarnauti iki 4 ausinių.

„Razor Double Sided TV“

Kompanija LG rado būdą išspręsti milijonus šeimyninių ginčų dėl to, kas ką nori žiūrėti - ji sukūrė naują vos 4,9 mm storio televizorių su dviem ekranais. Esmė ta, kad ekranai yra skirtingose televizoriaus pusėse, kiekvieno įstrižainė - 55 colių. Todėl galima žiūrėti iškart dvi programas, lieka tik išspręsti garso klausimą.

SENGLED

SENGLED - dar viena inovacinė išmanioji lemputė, kuri prižiūri namus. Be įprasto apšvietimo, ji taip pat atlieka stebėjimo kameros, judesio daviklio, priešgaisrinės signalizacijos funkcijas. Lemputė gali priminti į kambarį įėjusiam naudotojui apie svarbius reikalus, taip pat gali padirbėti aukle, pranešdama tėvams apie kambaryje verkiantį vaiką. Būtų lemputė dar protingesnė, galėtų rašyti knygas! O paskui pati jas ir skaitytų...

QUELL

Neuroninis daviklis QUELL naudojamas medicinos tikslais gali gerokai apmalšinti skausmą, veikdamas atskirus nervus. QUELL yra gana kompaktiškas ir lengvas, taigi jį galima nesunkiai paslėpti po drabužiais.

Parengta pagal dienraštį „Vakaro žinios“

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net