Kauno klinikoms dar 5 metus vadovaus prof. R.Jurkevičiusnuotraukos (1)

2018 birželio mėn. 14 d. 16:36:21 Perskaitė 775

Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) ketvirtadienį vykusį konkursą į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ligoninės Kauno klinikų generalinio direktoriaus pareigas laimėjo prof. Renaldas Jurkevičius.

 

Norą dalyvauti šiame konkurse pareiškė tik vienas kandidatas.

Prof. R. Jurkevičius iki šiol ėjo Kauno klinikų vadovo pareigas. Tai bus antroji jo kadencija. Ateinančius 5 metus prof. R. Jurkevičius vadovaus vienai didžiausių šalies gydymo įstaigų.

Prieš tapdamas Kauno klinikų vadovu, R. Jurkevičius dirbo Kauno klinikų Kardiologijos sektoriaus vadovu ir LSMU prorektoriumi klinikinei medicinai, pastarąsias pareigas eina iki šiol.

Kauno klinikų vadovui keliami patys aukščiausi skaidrumo reikalavimai. Iš jo tikimasi, kad šioje gydymo įstaigoje bus stiprinama šiuolaikinė vadyba, lyderystė ir darbuotojų bei pacientų įtraukimas į įstaigos klausimų sprendimų priėmimo procesą.

Siekiant užtikrinti šio konkurso procedūros viešumą ir skaidrumą, jame stebėtojų teisėmis dalyvavo atstovai iš šalies, t. y. Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA), Jaunųjų gydytojų asociacijos (JGA) ir Lietuvos gydytojų sąjungos atstovai. Jie buvo įtraukti į pretendento vertinimo procedūrą ir galėjo užduoti jam klausimus, vertinti konkurso eigą.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net