respublika.lt

2018 balandžio 19, ketvirtadienis

Jie prenumeruoja "Respubliką" (124)

2009 gegužės mėn. 26 d. 11:34:37
Respublika.lt

Žinių trokštantys žmonės nepraleidžia progos užsiprenumeruoti dienraštį "Respublika".

Vasaros prenumeratos akcija 2010 metams "Draugaukime!"

 

 

Algis KASPERAVIČIUS, istorikas, Vilniaus universiteto docentas:

Aš “Respubliką” skaitau visada. Skaitau “Respubliką” ne tik lietuvių kalba, bet ir rusų, nes čia būna daug įdomių interviu. Man labiausiai patinka “Respublikos” nuomonių puslapiai, “Julius ir Brigita”.

 

 

Jekaterina ROJAKA, banko “DnB NORD” vyresnioji analitikė:

“Respubliką” prenumeruoju į namus ir, žinoma, šio dienraščio nepraleidžiu pro akis. Labiausiai, aišku, domina ekonominės temos, publikacijas šiomis temomis dažniausiai ir perskaitau. Kitus straipsnius peržiūriu, o giliau įsiskaitau tik tokiu atveju, jei turiu laiko.

 

 

Viktoras GERULAITIS, muzikologas:

"Respubliką" mėgstu už aštrumą - joje daugiau gyvenimo druskos nei bet kur kitur. Čia mažiau bulvariškumo, daugiau nuomonės, daugiau žemiškumo, todėl ji ir svarbi. Pastaruoju metu - kiek padūkusi, besisvaidanti žaibais, ironija ir provokacija, bet dėl to kiekvienas numeris intriguoja - įdomu, ką "Respublika" dar iškrės. Be to, laikai tokie tamsūs, kad "Respublikos" žaibai yra reikalingi

 

 

 

Danguolė MORKŪNAITĖ:

Ponia Danguolė “Respubliką” prenumeruoja ne pirmą kartą ir džiaugiasi galėjusi pasinaudoti akcija “Draugaukime” - užsakyti dienraščio prenumeratą sau ir savo tėvams bei sutaupyti pinigėlių. Skaitytojai įdomiausi “Respublikos” puslapiai, rašantys apie kultūrą. D.Morkūnaitė linki laikraščiui ir toliau klestėti.

 

 

Algimantas JUOZAITIS, Lietuvos plaukimo federacijos trenerių tarybos pirmininkas:

“Respubliką” skaitau jau seniai. Man patinka, kad jūs greitai reaguojate į įvykius, gerbiu už “Žalgirio” kovas, korupcijos skandalų atskleidimą. Džiugu, kad viską išdėstote tiesiai šviesiai bei objektyviai nušviečiate įvykius.

 

 

Vaida GENYTĖ, muzikos pedagogė, televizijos laidų vedėja:

„Respublika“ yra teisingas, nekorumpuotas laikraštis. Įdomus ir kitoks negu kiti. Jis yra laisvas, demokratiškas dienraštis.

 

 

 

 

Jonas MAČIULIS, Kauno "Žalgirio" krepšininkas:

"Respubliką" skaitau jau senokai, ją prenumeruoja ir mano tėvai. Labiausiai vertinu tai, kad žurnalistai neturi susidarę konkrečios nuomonės ir rašo objektyviai. Žinoma, labiausiai mane domina sportas, bet įdomu paskaityti ir apie kitus įvykius.

 

 

 

Stanislovas STAVICKIS-STANO, dainininkas:

Man patinka, kad dienraštis "Respublika" ir jo vyriausiasis redaktorius turi labai aiškią savo poziciją. Nesakau, kad man patinka ta pozicija, bet patinka, kad žmogus turi savo nuomonę ir nebijo mąstyti šiek tiek kitaip negu kiti. "Respublika" turi savo veidą.

 

 

Povilas GYLYS, ekonomistas ir politinis veikėjas:

"Respubliką" skaitau, nors ir ne kiekvieną dieną. Nepaisant laikraščio kai kurių trūkumų (visi mes - ne be nuodėmės), jame daugiau pliuralizmo nei kai kuriuose kituose dienraščiuose, kurie mėgsta kalbėti apie demokratiją. Kaip ekonomistas skaitau ir specializuotų dienraščių nuomones, bet pliuralizmo stygius Lietuvoje dabar yra akivaizdus, o jis skatina diskusiją.

 

 

Aušra ŠTUKYTĖ, aktorė:

"Respublika" yra vienas stipresnių Lietuvos dienraščių. Jį vertinu palankiai. Visuose prieduose randu įdomios informacijos. Visuomet skaitau "Pastogę". Malonu gauti ir "Laisvalaikį", iš jo sužinau apie įvairius renginius.

 

 

 

Petras NAVIKAS, nepriklausomas finansų analitikas:

"Respubliką" skaitau dėl to, kad dienraščio žurnalistai rašo trumpai, aiškiai, objektyviai. Manau, kad šiuo metu objektyvesnio laikraščio už "Respubliką" mūsų šalyje nėra. Esu Lietuvos patriotas, todėl man labai prie širdies įkurtas ŽALGIRIO NACIONALINIO PASIPRIEŠINIMO JUDĖJIMAS - labai įdėmiai perskaitau jo atstovų mintis laikraštyje.

 

 

Algimantas IVAŠAUSKAS, Baltijos moterų krepšinio lygos generalinis sekretorius:

Labai vertinu "Respubliką" - laikraštį reguliariai prenumeruoju nuo pirmųjų nepriklausomybės atgavimo metų. Didžiausią dėmesį atkreipiu į sportą, tačiau perskaitau ir kitas rubrikas. Dienraštį puikiai papildo šeštadieninis priedas "Julius ir Brigita".

 

 

Marius FOKAS, Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroras:

Manau, kad “Respublika” pateikia objektyviausią informaciją iš visų Lietuvos dienraščių. Man imponuoja “Respublikos” pozicija, rašymo stilius, laikraščio dizainas ir tai, kad kiekviena konkreti informacija laikraštyje turi savo vietą.

 

 

 

 

Algimantas AMBRAZEVIČIUS, profesorius:

Kiekvieną rytą pirmiausia atsiverčiu “Respubliką”, kurioje kaip ir Sąjūdžio laikais ieškau aštrių temų, o “Greitį” vertinu už tai, kad nagrinėja aktualias transporto problemas...

 

 

 

Genovaitė RAMUNIENĖ, buvusi mokytoja:

“Respubliką” skaitau jau antrus metus. Man patinka jūsų drąsa ir tai, kad keliamos teisingos problemos. Geras laikraščio stilius, akivaizdu, kad redakcija turi gerų žurnalistų. Laukiu ketvirtadienio ir F. Kauzono rašinių, nes žinau , kad asmenybes kalbins išskirtiniu stiliumi. Rytas būtų liūdnas be “Respublikos”.

 

 

Gintas GUSTAS, iliuzionistas:

“Respublika” - ne tik vienas pirmųjų nepriklausomos Lietuvos laikraščių, tai - dienraštis, iki šių dienų išlaikęs ir savo pavadinimą, ir rašinių dvasią. “Respublikoje” viskas pasakoma tiesiai šviesiai. Čia visada randu informacijos, kuri man yra aktuali ir kaip šou verslo atstovui.

 

Irena VASINAUSKAITĖ, Šiaulių Sąjūdžio pirmeivių klubo pirmininkė:

Myliu ir gerbiu tautines tradicijas, todėl “Respubliką” skaitau nuo pirmo numerio. “Respublika” visada buvo drąsus laikraštis, jo puslapiuose randu aštrių temų. Kad ir kiek “Respublika” būtų keikiama, vis tiek ją skaitysiu.

 

Vytautas PAVILONIS, UAB “Pakma” vyr. inžinierius:

“Respubliką” skaitau nuo pirmo numerio. Prisirišome prie jos visa šeima, kiekvienas randame ką skaityti. Vertinu “Respublikos” objektyvumą, ir tai, kad galvojate apie skaitytojus ne tik gindami tiesą, bet rengdami prenumeratos akcijas.

 

 

Vilius REVUCKAS:

Ponas Vilius skaito "Respubliką" ir "Vakaro žinias". Jam ypač patinka žurnalas "Julius/Brigita". Taip pat jis vertina "Respublikos" paramą Kauno "Žalgirio" krepšinio komandai. Pasinaudojęs prenumeratos akcija "Draugaukime", skaitytojas užsakė dienraštį sau ir tėčiui.

 

 

Saulius PILINKUS, Vilniaus rotušės ceremonmeisteris:

"Respubliką" skaitau dažnai. Galbūt ne su viskuo sutinku, tačiau manau, kad į gyvenimą reikia žiūrėti iš įvairių pusių - ir malonios, ir nelabai. Tik taip galima susidaryti pilną vaizdą. Labiausiai "Respublika" žavi patriotizmo skatinimu, to mums tikrai trūksta. Aš pats dažniausiai skaitau "Respublikos" Nacionalinių vertybių puslapį - tai man įdomiausia.

 

Jonas KVEDERAITIS, lietuvių kalbos mokytojas:

Man "Respublika" patinka tuo, kad gina lietuvių kalbos teises. Artėjančio 20-mečio proga dienraščiui palinkėčiau ir toliau išlikti su savo veidu, su savo normalaus stuburkaulio pozicija, ne chameleoniška kaip kiti laikraščiai... Linkiu išlikti išdidžia "Respublika", atstovaujančia mūsų Respublikai.

 

Rimantas Taraškevičius, Klaipėdos meras:

Skaitau visus pagrindinius šalies dienraščius. Tarp jų būtinai yra “Respublika”. Be jos pozicijos nebūtų galima susidaryti tikslaus vaizdo, kas darosi mūsų valstybėje. Skaitau ir įsipareigoju toliau skaityti.

 

 

Bronius Vyšniauskas, nusipelnęs Lietuvos bei šalies sunkiosios atletikos rinktinės vyriausiasis treneris:

“Respubliką” prenumeruoju ir skaitau todėl, kad man ji patinka. Patinka straipsniai, jų įvairovė, priedai, rašiniai apie žmones. Nenoriu daug gražbyliauti, bet, mano nuomone, “Respublika” yra vienas geriausių laikraščių.

 

Nijolė NARMONTAITĖ, aktorė:

Visada stengiuosi paskaityti “Respubliką”, itin dėmesingai perskaitau šeštadieninius numerius. Tada kartu su “Respublika” pasirodo žurnalas “Julius/Brigita”, kuriame gausu informacijos, rašinių apie teatrą. Šios temos spaudoje man pačios įdomiausios. Įdomu paskaityti apie kolegas aktorius, jų darbus.


Marius JOVAIŠA, projekto “Neregėta Lietuva” autorius:

“Respubliką” skaitau nuo pat pirmųjų jos egzistavimo dienų. Gyvenime vertinu įvairovę, galimybę išgirsti ir įvertinti skirtingas nuomones. “Respublika” pasižymi aštrumu, energija, man patinka ta dinamika, kurią junti vartydamas jos puslapius.
Vidmantė JASUKAITYTĖ, rašytoja:

Kadaise “Respublika” buvo pirmas toks drąsus, savas laikraštis. Nuo to laiko man jis ir liko gana savas. Kartais skaitau ne dėl pačių straipsnių - redaktoriaus asmenybė neišvengiamai verčia pasižiūrėti, kuo jis dabar alsuoja. Ko jau ko, bet drąsos iš “Respublikos” neatimsi. Kartais tai padaužiška ar chuliganiška drąsa, bet ji mane žavi. Matyti, kad oras aplink “Respubliką” tebeverda nuo idėjų, nuo troškulio dalyvauti valstybės gyvenime.

Alfonsas Žobakas, gydytojas:

“Respublika” labai savitas laikraštis. Kartais kiek per aštrus, bet teisingas. Labai mėgstu Vito Tomkaus, Vlado Vaicekausko, Ferdinando Kauzono, Olavos Strikulienės straipsnius. Perskaitau visą laikraštį, išskyrus reklamą. “Respublikai” esu ištikimas, turiu laikraščio komplektą nuo pat antrojo numerio. “Paulius JANKŪNAS, Kauno “Žalgirio” komandos kapitonas:


“Respubliką” skaitau jau ilgiau kaip penkerius metus. Mano visas gyvenimas susietas su sportu, todėl ir laikraštyje pirmiausia peržvelgiu sporto puslapius, vėliau - kitas naujienas bei straipsnius. Man labai patinka paprastas, tačiau ne prastas “Respublikos” rašymo stilius. Manau, jog tai be konkurencijos geriausias dienraštis Lietuvoje.


Leonardas STREIKUS, Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės direktorius:

“Visada su malonumu vartau “Respubliką”. Nors šiandien daugelis žmonių naujienas sužino iš interneto ar televizijos, laikraštis savo vertės nepraranda. Jau vien dėl specifinio spaustuvės dažų, popieriaus kvapo paėmęs jį į rankas jautiesi kitaip nei žiūrėdamas į kompiuterio ekraną”.

 

Adolfas Večerskis, Lietuvos nacionalinio dramos teatro generalinis direktorius, aktorius:

 “Respubliką” skaitau dar nuo pat jos atsiradimo. Tai yra mano naminis laikraštis. Kitus skaitau tik šeštadieniais. O “Respublikos” vien kasdienis gavimo faktas man yra svarbus - neįsivaizduoju savo dienos be šio laikraščio. Tai - mano ritualinis laikraštis.


Rimas KURTINAITIS, Vilniaus “Ryto” krepšinio komandos vyriausiasis treneris:

Kai perku laikraščius, visada nusiperku ir “Respubliką”. Daug skaitau, nes man įdomu, kas vyksta Lietuvoje. Ypač džiaugiuosi, kad “Respublika” ryžosi paremti “Žalgirį” - tai tikrai labai malonu. Linkiu laikraščiui ir toliau išlaikyti tokią kryptį - žengti kartu su sportu.

 

Rimantė VALIUKAITĖ, aktorė:

“Respubliką” skaitau jau vien dėl jos tono, stiliaus. Ypač patinka vyriausiojo redaktoriaus rašymo stilius. Žavi, kad “Respublika” nebijo reikšti savo nuomonės, būti kitokia ir išsiskirti iš visos spaudos”.

 

 

Simonas Alperavičius, Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkas:

“Respubliką” skaitau kiekvieną dieną. Skaitau viską, nes man viskas yra įdomu, bet ypač man įdomu, kas susiję su žydų bendruomene ir Lietuvos žydais. Jūsų laikraštis yra gana įdomus.

 

 

Mindaugas BALČIŪNAS, Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius:

“Respublika” man visuomet asocijavosi su principingu, kritišku, tačiau objektyviu dienraščiu. Linkiu, kad “Respublika” ir toliau žengtų dabartine kryptimi, išlaikytų savo veidą, identitetą ir toliau išliktų tokia pat įdomi tiek sporto, tiek ir kitose srityse.

 

 

Jonas Giedrius ŠLIŽYS, buvęs Panevėžio bendrovės “Ekranas” darbuotojas:

“Respubliką” esu sukomplektavęs nuo pat pirmojo numerio, kartais komplektus paskaitinėju. Už ištikimybę esu gavęs dovaną - nemokamą dešimties metų prenumeratą. Dabar ji baigėsi, todėl užsiprenumeravau. Man patinka, kad “Respublika” - ne vienašališkas laikraštis. Skaitau nuomones, aktualijas, “Gyvenimą”, mėgstu “Julių ir Brigitą”.

Rytis VAIŠVILA, Klaipėdos “Neptūno” krepšinio komandos vyriausiasis treneris:

“Respublika” man patinka, nes rašo taip, kaip iš tiesų yra. Žinoma, daugiausiai skaitau sporto puslapius, tačiau nepraleidžiu ir kitų skilčių - įdomu, kas vyksta politikoje, kaip stengiamasi suvaldyti krizę. Labai malonu, kad “Respublika” sunkiu metu pagelbėjo “Žalgiriui” ir skyrė komandai paramą, padėjusią išgyventi. Po tokio žingsnio laikraštis dar labiau pakilo mano akyse.

Prof. hab. dr. Vytautas Jonas SIRVYDIS, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Širdies chirurgijos centro vadovas:

 “Respublika” atsirado tada, kai Lietuvos žmonės kovojo dėl nepriklausomybės, ir buvo labai aktyvi siekiant šio tikslo - tai didelė garbė jums. Tad linkiu “Respublikai” didelės sėkmės toliau dirbant Lietuvos žmonių labui.


Mahiras GAMZAJEVAS, Lietuvos azerbaidžaniečių bendrijos pirmininkas:


“Respublika” yra Lietuvos atgimimo vaikas, kuris įkūnijo pagrindines Sąjūdžio vertybes. Jau 20 metų “Respublika” yra Lietuvos gyvenimo metraštininkas. Šiandien “Respublika” tebesergėja vertybes, kurios siejamos su nepriklausoma valstybe, tauta, jos istorija ir tradicijomis.
Audrius GOPENAS, Naftelf, Lietuvos ir Prancūzijos bendrovės, Kauno filialo vadovas:

Kodėl prenumeruoju “Respubliką”? Todėl, kad jūs - už “Žalgirį”. Anksčiau “Respubliką” irgi skaičiau, bet dabar rekomenduoju ir savo kolegoms. Skaityti, aišku, pradedu nuo publikacijų apie sportą. Mano darbas nesusijęs su sportu, tačiau esu labai didelis “Žalgirio” gerbėjas.


Petras NAUSĖDA, labdaros ir paramos fondo “Sportas Vaikams” įkūrėjas:


Skaitau daug spaudos, o “Respublika” yra tas laikraštis, kurį perskaitau pirmiausia. Man patinka dienraščio objektyvumas ir konkretumas pateikiant įvairių sričių naujienas, aktualijas. Džiugu, kad “Respublikos” leidinių grupė” išreiškė pilietiškumą prisidėdama prie sporto gelbėjimo. Tai yra sektinas pavyzdys.


Prof. Konstantinas Povilas VALUCKAS, Vilniaus universiteto Onkologijos instituto direktorius:

“Respublika” - vienas iš nedaugelio objektyvių laikraščių. Dienraštis, kuris gvildena gana platų įvykių diapazoną ir turi savo nuomonę, savo veidą, yra reikalingas.

 

Juozas ŽITKAUSKAS, kultūrininkas, Vilniaus mokytojų namų projektų vadovas:

Kadangi atstovauju kultūros darbo barui, džiaugiuosi, kad “Respublika” nuo pat pirmųjų savo metų ištikimai jį globoja. Iš tiesų tai daro nesiblaškydama, nuolat kiekviename numeryje. Kitas, mano manymu, labai svarbus aspektas tas, kad skiriamas nemažas dėmesys remiant (informacine parama) nekomercinius kultūros projektus.

Česlovas GUTAUSKAS, Panevėžio apskrities ligoninės vyriausiasis gydytojas:

“Respublikai” linkiu dar ilgai gyventi 20-mečio nuotaikomis ir tikėjimu, kad nuoširdžiu darbu viską galima pasiekti. Įneškite į mūsų gyvenimą sveiko nerimo, kad būtų galima pastebėti ir greičiau išspręsti problemas.


Ona KOLOBOVAITĖ, dainininkė:

“Respublika” - įvairialypė, aktuali. Tai dienraštis, džiuginantis ir viliojantis įvairių interesų skaitytojus. Jis pateikia išsamią informaciją, žavi jo spalvoti priedai. Linkiu “Respublikai” naujų galimybių ir sėkmingo bendradarbiavimo!

 

 

Andrius ZALIESKA, dainininkas, muzikantas:

“Respublika” - tai, kas puikiai atspindi Lietuvos kultūrinį gyvenimą ir plečia žmonių pasaulėžiūrą. Man patinka šis dienraštis, nes jame kiekvieną dieną sužinai ir randi kažką įdomaus, įkvepiančio.

 

 

Remigijus Dubinskas, firmos savininkas:

Prenumeruoju “Respubliką” dėl įdomių straipsnių. Ir pats skaitau ir dar du draugus, anksčiau prenumeravusius kitą dienraštį, įkalbėjau prenumeruoti “Respubliką”. Nuviliojau. Labai malonu rytą, prie kavos puodelio, pasklaidyti laikraštį. O visą perskaitau vakare. Sporto temas pirmiausiai perskaitau. Tarp kitko, labai patinka priedas “Pastogė”.


Pasidalink: Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (124)

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • ŠIMTMEČIAI: Lietuvos ambasados Rumunijoje iniciatyva Bukarešte atidarytas 100 ąžuoliukų parkas, skirtas įamžinti Lietuvos valstybės atkūrimo ir Didžiojo Rumunijos susivienijimo šimtmečius.
  • PATEKO: Brazilijoje vykstančių „Maria Lenk Trophy“ plaukimo varžybų moterų 50 m plaukimo krūtine atrankoje ketvirtadienį lietuvė Rūta Meilutytė užėmė antrąją vietą ir pateko į finalą.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
Malta 2 proc

Ką manote apie premjero ir prezidentės nesutarimus?

balsuoti rezultatai

Ką manote apie kultūros padėtį Lietuvoje?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +6   +7 C

   +4  +8 C

 

   +3   +5 C

  +10   +15 C

   +12  +18 C

 

   +12   +20 C

  8-13 m/s

    7-12 m/s

 

     6-11 m/s

 

USD - 1.2388 PLN - 4.1697
RUB - 76.1846 CHF - 1.1979
GBP - 0.8711 NOK - 9.6095
reklama
Ukis 2018