respublika.lt

2017 lapkričio 23, ketvirtadienis

akordeon festiv kaire

Teismo proceso metu D.Ulbinaitė prezidentės antros kadencijos formuojamoje komandoje nedirbsnuotraukos (21)

2014 birželio mėn. 23 d. 16:39:13
Respublika.lt, Eltos inf.

Antrą savaitę atostogaujanti įtariamąja tapusi prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausioji patarėja Daiva Ulbinaitė nusprendė, kol vyks teismo procesas, prezidentės antros kadencijos formuojamoje komandoje nedirbti.

 

"Šiuo metu atostogauju. Neturiu interneto ar kitokių komunikacijos galimybių. Kol vyks teismo procesas, Prezidentės komandoje nedirbsiu", - Eltai telefonu sakė D. Ulbinaitė.

Generalinė prokuratūra pirmadienį patvirtino, kad D.Ulbinaitei pareikšti kaltinimai valstybės paslapties atskleidimu ir piktnaudžiavimu padėtimi.

Pasak Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroro Ginto Ivanausko, valstybės paslaptis buvo paviešinta be šalies vadovės žinios.

"Šitie duomenys (ar įslaptinta informacija buvo paviešinta su prezidentės žinia. - ELTA) ir nebuvo nustatyti, dėl to atitinkamai procesinis sprendimas yra toks, kad kaltinamasis aktas ir baudžiamoji byla yra perduoti dėl valstybės paslapties atskleidimo kaltinant vieną asmenį", - pirmadienį spaudos konferencijoje sakė G.Ivanauskas.

Ikiteisminio tyrimo metu dėl paviešintos valstybės paslapties buvo kreiptasi į VSD, kuris nurodė, kad žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija nebuvo pilnos apimties ir savo turiniu pilnai neatitiko nurodytosios jų rašte ir pažymėtos slaptumo žyma.

Prokuroras kol kas neatskleidė, kokia bausmė gresia įtariamajai D. Ulbinaitei.

Byla dar tik perduota teismui, ir apie tai kalbėti yra per anksti, tačiau griežčiausia įtariamajai gresianti bausmė yra laisvės atėmimas iki trejų metų.

Ikiteisminio tyrimo metu D. Ulbinaitei nebuvo taikytos jokios kardomosios priemonės.


Prokuroras: žiniasklaidą pasiekė ir daugiau slaptos informacijos

Žiniasklaidą buvo pasiekusi ne tik nutekinta valstybinės reikšmės paslaptis, bet ir tarnybinės paslapties lygio informacija, ikiteisminio tyrimo metu išsiaiškino valstybės paslapties atskleidimą tyrę prokurorai.

"Neliečiant informacijos dėl valstybinės paslapties, dėl kurios buvo atliekamas ikiteisminis tyrimas, galiu pasakyti, kad ikiteisminio tyrimo metu atitinkamos žiniasklaidos priemonės būstinėje buvo rastos dokumentų kopijos su tam tikromis įslaptinimo žymomis, bet tai buvo informacija, nesusijusi su valstybės paslaptimi", - pirmadienį Generalinėje prokuratūroje surengtoje spaudos konferencijoje žiniasklaidai sakė Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir Korupcijos tyrimo departamento prokuroras Gintas Ivanauskas

Pasak prokuroro, atskiras ikiteisminis tyrimas dėl šių duomenų nutekinimo nebuvo pradėtas, nes ši informacija, kaip vėliau paaiškėjo, sudarė tarnybinę, o ne valstybinę paslaptį, jos įslaptinimo laikas buvo pasibaigęs, be to, buvo įsiteisėjusi senatis.

"Tiesiog buvo informuotos atitinkamos valstybės institucijos, Valstybės saugumo departamentas, kad tokio pobūdžio informacija buvo rasta. Šios institucijos atliko vidinius patikrinimus ir, manau, padarė reikiamas išvadas. Tikiuosi, ateityje tai taip pat bus tam tikra prevencija", - sakė G. Ivanauskas.

 

Prezidentės patarėjai D.Ulbinaitei pareikšti įtarimai dėl valstybės paslapties atskleidimo

Kaltinimai valstybės paslapties atskleidimu ir piktnaudžiavimu padėtimi pareikšti Prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausiajai patarėjai Daivai Ulbinaitei, patvirtino Generalinė prokuratūra.

Pasak Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir Korupcijos tyrimo departamento prokuroro Ginto Ivanausko, valstybės paslaptis buvo paviešinta be šalies vadovės žinios.

"Šitie duomenys (ar įslaptinta informacija buvo paviešinta su Prezidentės D. Grybauskaitės žinia. - ELTA) nebuvo nustatyti ir dėl to atitinkamai ir procesinis sprendimas yra toks, kad kaltinamasis aktas ir baudžiamoji byla yra perduota dėl valstybės paslapties atskleidimo kaltinant vieną asmenį", - pirmadienį Generalinėje prokuratūroje surengtoje spaudos konferencijoje žiniasklaidai sakė G. Ivanauskas.

Prokurorai nustatė, kad įtariamoji D. Ulbinaitė įslaptintą informaciją gavo rašytine forma, tačiau atsakyti, kokios formos informacija buvo perduota žurnalistui, G. Ivanausko teigimu, kol kas negalima.

"Kol kas sunku atsakyti, tai įvertins teismas. Duomenų byloje yra pakankamai, kad teismas įvertintų aplinkybes. Žurnalistai galėjo disponuoti popierine valstybės paslapties forma", - sakė G. Ivanauskas.

Prokuroras atskleidė, kad ikiteisminio tyrimo metu apklausti Prezidentę D. Grybauskaitę buvo prašyta du kartus, abu sykius gautas neigiamas atsakymas.

"Pirmu atveju atsakymas buvo gautas iš Prezidentūros kanceliarijos kanclerio, iš šio atsakymo nebuvo aišku, ar sutinka, ar nesutinka Prezidentė būti apklausta, todėl buvo kreiptasi antrą kartą pasitikrinant, ir atitinkamai informuotas teismas, kad Prezidentė nesutinka būti apklausiama", - teigė prokuroras.

Tačiau, anot G. Ivanausko, galimybių apklausti šalies vadovę tebėra.

"Teisminio nagrinėjimo metu procesas numato galimybę apklausti Prezidentą ne baudžiamosios bylos nagrinėjimo vietoje. Manau, kad teisminio nagrinėjimo metu, jeigu teismas nuspręstų, kad būtina atlikti tokį veiksmą ir Prezidentė sutiktų būti apklausta, tokiu atveju turėtų būti teismo įpareigojimas ikiteisminio tyrimo teisėjui atlikti tokią apklausą, kadangi tai galima daryti tik Prezidentės rezidencijoje", - paaiškino G. Ivanauskas.

Ikiteisminio tyrimo metu dėl paviešintos valstybės paslapties buvo kreiptasi į Valstybės saugumo departamentą (VSD), kuris nurodė, kad žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija nebuvo pilnos apimties ir savo turiniu pilnai neatitiko nurodytosios jų rašte ir pažymėtos slaptumo žyma.

"Visgi turiu pastebėti, kad valstybės paslapties atskleidimas priskiriamas prie nusikaltimų Lietuvos Respublikos nepriklausomybei, teritoriniam vientisumui ir konstitucinei santvarkai. Tai reiškia, kad įstatymų leidėjas tokio pobūdžio nusikaltimą vertina kaip vieną pavojingiausių Lietuvos valstybei - nekalbu apie tai, kad šalia eina dar vienas nusikaltimas, t. y. piktnaudžiavimas tarnyba. Negalima leisti, kad tokio pobūdžio nusikaltimai liktų neištirti", - pažymėjo prokuroras.

"Atskleidus valstybės paslaptį kyla klausimas, ar aukščiausio lygio Lietuvos valdžios institucijos yra pakankamai patikimos, kadangi iš ten gali nutekėti valstybės paslaptys. Buvo imtasi visų veiksmų, kad nustatytume (aplinkybes. - ELTA) ir atliktume tokių veiksmų prevenciją ateičiai, kad jie nepasikartotų - manau, normalioje teisinėje demokratinėje valstybėje neturėtų būti atskleidžiamos valstybės paslaptys", - teigė G. Ivanauskas.

Prokurorui nekilo abejonių dėl nutekintos pažymos įslaptinimo pagrįstumo, - pasak jo, abejoti VSD direktoriaus Gedimino Grinos sprendimu nėra jokio pagrindo, o Paslapčių apsaugos koordinavimo komisija apskritai yra atsisakiusi teikti išvadas dėl pažymos slaptumo.

"Šiuo klausimu kreipėsi VSD - tos institucijos, kuri atsakinga už valstybės paslapčių saugojimą, direktorius. Būtent jie kai kuriais atvejais daro paslapčių įslaptinimo pagrįstumo patikrinimus, taigi man abejoti VSD direktoriaus sprendimu, kad tai yra valstybės paslaptis, nėra jokio pagrindo", - tikino Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras.

Kalbėdamas apie ikiteisminio tyrimo metu naujienų agentūros BNS darbuotojų atžvilgiu taikytą procesinę prievartos priemonę - pokalbių pasiklausymą, prokuroras teigė, kad jos taikymas buvo niekaip nesusijęs su žurnalisto profesija - esą pokalbių pasiklausymą nulėmė tiriamo nusikaltimo pobūdis.

"Nereikėtų kalbėti apie 17 BNS žurnalistų. Pradžioje tyrimo buvo atsirenkami asmenys, kurie vienaip ar kitaip gali būti susiję su šiuo įvykiu - būti dalyvavę atskleidžiant valstybės paslaptį, taip pat buvo atsirenkami asmenys, kurie pradėjus ikiteisminį tyrimą galėjo gauti duomenų, turinčių reikšmės bylai. Šiuo atveju buvo pasirinkta 17 asmenų, susijusių su UAB BNS darbiniais ar nedarbiniais santykiais - tai nebūtinai žurnalistai, dalis jų neturi nieko bendro su žurnalisto darbu. Jeigu tame sąraše būtų buvę 17 prokurorų, lygiai taip pat sėkmingai būtų buvę klausomasi prokurorų", - tikino G. Ivanauskas.

G. Ivanauskas kol kas neatskleidė, kokia bausmė gresia įtariamajai D. Ulbinaitei - esą byla dar tik perduota teismui ir apie tai kalbėti yra per anksti. Tačiau griežčiausia įtariamajai gresianti bausmė yra laisvės atėmimas iki trejų metų.

 

Skandalingoji byla perduota teismui

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas ir Specialiųjų tyrimų tarnyba teismui perdavė Vilniaus valdybos atliktą ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo ir valstybės paslapties atskleidimo.

Bylą nagrinės Vilniaus miesto apylinkės teismas.

Primename, kad ikiteisminis tyrimas dėl galimo valstybės paslapties paviešinimo Generalinėje prokuratūroje buvo pradėtas pernai spalį. Tyrimas pradėtas gavus Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinio direktoriaus Gedimino Grinos pranešimą, kad tą pačią dieną naujienų agentūra BNS paviešino įslaptintą informaciją apie galimas grėsmes nacionaliniam saugumui. Žiniasklaidoje buvo atskleistas VSD slaptos pažymos turinys, kad Rusija neva galinti paviešinti informaciją apie Prezidentę Dalią Grybauskaitę, kuri gali ją kompromituoti ar šmeižti.

Generalinė prokuratūra nustatė, kad viešai pasklidusi informacija apie Rusijos Federacijos ruošiamas informacines atakas prieš Lietuvos Respublikos vadovus nebuvo paskelbta visa apimtimi ar pažodžiui perteikiant Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamento slaptame rašte nurodytą informaciją.

Skelbiama, kad tyrimo eigoje, neskaitant kitų proceso veiksmų, buvo apklausti 36 asmenys, pateikta ir gauta 216 įvairių užklausimų ir atsakymų, atsakyta į 40 proceso dalyvių prašymų ir skundų.

Nustačius asmenis, galimai susijusius su įslaptintos informacijos paviešinimu, po trijų su puse savaičių nuo tyrimo pradžios Generalinė prokuratūra skelbia vienam asmeniui įteikusi pranešimą apie įtarimą dėl valstybės paslapties atskleidimo ir piktnaudžiavimo. Galutinis pranešimas apie įtarimą dėl šio nusikaltimo buvo įteiktas kovo 25 d. Tą pačią dieną užbaigtas ir ikiteisminis tyrimas.

Dar beveik tris mėnesius vyko proceso dalyvių susipažinimas su byla ir pateiktų skundų nagrinėjimas, iš kurių paskutinis Vilniaus apygardos teisme išnagrinėtas šių metų birželio 9 dieną.

Valstybės paslapties atskleidimu įtariama Prezidentės vyriausioji patarėja Daiva Ulbinaitė, kuri prieš tai buvo apklausta kaip specialioji liudytoja. Pati D. Ulbinaitė yra netiesiogiai prisipažinusi dėl slaptos informacijos nutekinimo - Prezidentės patarėjos žodžiais, jos pareiga - ginti šalies vadovę nuo melo, ir ji teigia tai daranti niekieno neraginama.

Prezidentė D. Grybauskaitė anksčiau yra pareiškusi, kad pasitiki savo vyriausiąja patarėja D. Ulbinaite.


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (21)

 • sandrana 2016 birželio mėn. 02 d. 11:24:14

  Sveiki Sir / Madam,
  Aš Sandra Kelly Musculler sekretorius iš skolinti pinigus tarp ypač
  spintoje.
  Jums reikia pinigų skolinimo tarp individų susidoroti su finansiniais
  sunkumais, kad pagaliau išeiti iš aklavietės, kuri sukėlė bankai, iki
  jūsų kredito paraiškų bylų atmetimo? Miss sandrana įmonė gali
  padaryti paskolą suma, kurią reikia ir su sąlygomis, kad padarys jūsų
  gyvenimą lengviau. Taigi, susisiekite su manimi daugiau sužinoti apie
  mūsų labai palankiomis sąlygomis.
  Mes siūlome € 10.000 5.000.000 € už kurios grąžinimo terminas yra 5
  metus 25 metų, esant 2% per metus greičiu. Jūs galite susisiekti su
  manimi:
  sandrana_credito@hotmail.com

 • Vikis 2015 rugsėjo mėn. 28 d. 10:09:13

  Vidutinė persona tik taip ir gali įsikibusi laikytis "tiesos".

 • Alex 2015 liepos mėn. 09 d. 10:24:31

  Geda Lietuvai, jau galejo ka nors gudriau sugalvoti.Bet deja yra lygus ir
  lygesni........GEDA PREZIDENTEI IR VISAI JOS PAKALIKU IR VASALU KOMPANIJAI.

 • aja 2015 birželio mėn. 15 d. 08:59:24

  Atrodo,kad tikrai sedime durniu laive.Ar labai didele paslaptis,kad Rusija
  agresyvi valstybe ir visaip terorizuoja kitas? Tikriausiai,tik kai kuriems
  teisininkams.Aiskus pavyzdys,kaip SUSIDOROJAMA su kazkam nepatikusiu
  zmogumi.Be abejo uzsakymas.KIENO?

 • MES 2015 balandžio mėn. 13 d. 11:50:36

  NEJUOKINKITE ,ČIA PASLAPTIS ,KURIĄ VISI SENIAI ŽINOJO .NEAIŠKU ,KAM
  ČIA NAUDINGA KABINĖTIS PRIE GERAI SAVO DARBĄ ATLIEKANČIOS GERB.
  ULBINAITĖS.

 • valdas 2014 gruodžio mėn. 21 d. 07:30:39

  KRYSA ZIURKIU BANDOJE

 • aja 2014 lapkričio mėn. 19 d. 15:43:12

  Ar Lietuvos teismai jau visiskai neturi darbo,nes svarbiausiomis bylomis
  tapo teiseju ir pedofilu susidorojimas su Venckiene,priziurejusia anuke ir
  Ulbinaites byla,kurioje kaltinama visai Lietuvai zinomu faktu,kad Rusija
  smeizia Grybauskaite ir visa Lietuva.GEDA galingiausiai Lietuvos
  mafijai-teisetvarkos liunui.

 • YndhbTp2R0 2014 rugpjūčio mėn. 09 d. 17:09:17

  Right George, aka MKL, once of that foray into an intelligent ciclre is
  enough for us. We gave you an invitation, (or was that MKL's doing)? You
  are not going to take advantage of it and overstay your welcome in this
  space; it it now time for you to return back to your own and those that
  can give you the loving care that so few can and the fuzzy massages that
  you so adore. We can't do any of that for you and neither do we want to.

 • Tikekite 2014 liepos mėn. 19 d. 22:20:22

  Prezidente-'As pasitikiu Ulbinaite.' Prokurorai, neliskite prie Ulbinaites,
  begedziai.

 • Kodel 2014 liepos mėn. 10 d. 10:56:38

  prezidente ja taip gina,gal jos geros drauges,kad stoja muru.

 • Kaip 2014 birželio mėn. 24 d. 07:55:12

  pas mus viskas supuvo per tuos 24 metus?!

 • **** 2014 birželio mėn. 24 d. 06:39:25

  Grybų alėjos spektaklis pavadinimu ''demokratija''.
  Visų šitų grybų vieta Lukiškėse.

 • komedija 2014 birželio mėn. 23 d. 22:39:44

  Uz valstybes paslapties paviesinima gresia 3 metai kalejimo. Siuo atveju
  pasakys "niu, niu, niu", pasibuciuos ir toliau vaziuos. Visi seniai zino
  kuo tai baigsis. Kam tas cirkas?

 • cha cha 2014 birželio mėn. 23 d. 20:56:49

  Eiline muilo putu uzdanga runkeliams.Budama itariamaja gavo is savo
  virsininkes apdovanojima uz darba Pirmininkavime...Galime ir nuosprendi jau
  pasakyti..Artistai

 • gerai iseina, 2014 birželio mėn. 23 d. 17:10:01

  prezidentui patarineja prisidirbusi patareja.Kokia seimininke, tokie ir
  patarejai

 • Nida 2014 birželio mėn. 23 d. 16:08:32

  LB ir prezidentūros moralė pagal vasiliauską - SAŽINĖ IR MORALĖ - NE
  ŠIO PASAULIO DIMENSIJOS...ką jie savo darbais sėkmingai įrodo.

 • BIRŽELIO 29 D. ateik į referendumą 2014 birželio mėn. 23 d. 15:14:34

  Referendumo įstatymo 2 str. 2 d.: „Referendume turi teisę dalyvauti
  piliečiai, sukakę 18 metų. Referendume nedalyvauja piliečiai, kurie
  teismo pripažinti neveiksniais».
  Išvada: referendume dalyvauja tik veiksnūs rinkėjai (google „Piliečio
  politinis veiksnumas“). Visiškai logiška, kad sergant silpnaprotyste
  negalima dalyvauti referendume, kadangi toks žmogus negali priimti
  sprendimo.
  Neklausyk HOMOSOSŲ (kas yra homososas, ieškok google “Homo
  sovieticus“, tiesos”) gąsdinimų savo sukurtomis grėsmėmis ir
  raginimų būti silpnapročiu ir nedalyvauti referendume, t.y. atsisakyti
  savo sprendimo teisės, geriau paklausyk, ką sako šie jauni, dvasiškai
  gražūs žmonės ir NELEISK VALDŽIAI NUSPRĘSTI UŽ TAVE:
  youtube.com/watch?v=zuYKFOu30Ws#t=136

 • Vytautas 2014 birželio mėn. 23 d. 15:06:04

  Vagis yra socdemu ministras Sadzius . Dangsto jis Indeliu draudimo fondo
  direktore A.Mazintiene, kuri kartu yra ir SNORO kreditoriu komiteto
  pirmininke bei padeda Kuperiui "plauti" pinigus is banko. Jau 3 metai
  vagiama simtais milijonu litu ir vsio zakono. Matomai Sadzius gauna savo
  dali is "otkatu" . Juk A. Mazintiene i tas pareigas paskyre dar Simonyte,
  bet ji ir Sadziui tinka. Vagis vagi palaiko? O gal "otkatus" gauna ir
  A.Butkevicius?

 • Sygas 2014 birželio mėn. 23 d. 14:44:21

  Bereikalo Lietuvos teisingumo organai vargsta dėl tokio atsiprašant
  š..do,negi neturi ką veikti Lietuvoje darant tvarką.Šita senmergėlė
  bus apginta su KAUPU NES TURI STOGĄ DAUKANTINĖJE.Beto-nejaugi tiek laiko
  delsti buvo būtina dėl tos pažymos paviešinimo kaltininkės
  išaiškinimo ir nuteisimo pagal įstatymą,kada buvo viskas aišku jau
  seniai.Gėdinga ir tiek su tokiu Lietuvos teisingumo operatyvumu.Čia
  Lietuva...

 • pagaliau 2014 birželio mėn. 23 d. 14:19:30

  pasiekė teismą. Kai koks bomželis vištą nukniaukia - per savaitę byla
  teisme ir bausmė - griežta, o čia tampysis kaip katė su katūčiais kol
  koks senaties terminas stuktels

 • TAIP 2014 birželio mėn. 23 d. 14:10:13

  godota pacios prezidentes-neprapuls.Ziurek,dar auksciau sedinti.PRIPRASTA.

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KELIAI: ankstų ketvirtadienio rytą šalyje oro temperatūra nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio; Telšių, Šiaulių ir Kauno apskrityse ant valstybinės reikšmės kelių dangų susiformavo plikledis, šiuose keliuose dirba žiemos priežiūros mechanizmai; likusioje šalies dalyje kelių dangos daugiausia drėgnos, vietomis yra sausų kelio ruožų, informuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija.
 • PAGERBS: ketvirtadienį Seimas paminės Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, aktyvaus Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio dalyvio, vieno iš Lietuvos socialdemokratų partijos įkūrėjų, parlamentaro prof. Kazimiero Antanavičiaus 80-ąsias gimimo metines.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. Rolandas Paksas. Kitų metų biudžetas - duoklė vis labiau atgyjančiam „karo demonui“
2. Tautos išlikimas - jos pačios savigarbos reikalas
3. Jam tik metai. Kartais prireikia sauskelnių
4. Seimūnai darbo bijo kaip velnio
5. Valstybės pagalba jaunoms šeimoms - sukišti visus į plačią bankų kišenę
6. Seimas metus dirbo ar pridirbo?
7. Nemylintis Dzūkijos dzūkas - nemyli ir Lietuvos
8. Nežabota valdžia. Galią ir įtaką pajutę seimūnai gali sunaikinti bet ką
9. Naujas tolerancijos vardas - liberalizmas
10. Lietuvos gyventojų laimės indeksas - išvykusiųjų skaičius
11. Būti kultūringam R.Karbauskiui nepavyko, labiau jį traukia prie žemės
12. Pirmieji Seimo metai - prisvilę
13. Seimo narys P.Urbšys: Jaučiuosi, kad esu kaip svetimas
14. Yra knyga, skirta ir tautinę nesantaiką kurstančiai R.Vanagaitei. Baudžiamasis kodeksas
15. „Lidlui“ - nauda, žmonėms - kančia
16. Užsienio investicijos, kurios kenkia
17. Premjere, žmonės ir nuo jūsų bėga
18. I.N.Lingienės Lietuvoje visada tvyro meilė ir pagarba
19. Alumi ir milteliais aprūpins R.Karbauskis
20. Signataras Z.Vaišvila į teismą padavė ir Rusiją, ir Lietuvą
21. Ar „Rokiškio sūrio“ vadovas D.Trumpa ir JAV prezidentas D.Trampas yra tikri giminės?
22. D.Grybauskaitė įtakingiausia taptų, jei teroristu išvadintų D.Trampą
23. Prašymai čigonų tabore: baikite sėti mirtį
24. Nereikia nukloti kapų žvakėmis
25. Prabanga. S.Skvernelis skrido į Suomiją pasikalbėti apie orą
reklama
darbas

Ką reikėtų daryti, kad pareigūnų darbas motyvuotų gerai dirbti?

balsuoti rezultatai

Ar pritartumėte savo daugiabučio namo renovacijai?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

   -2  +2 C

   +2  +7 C

 

   +3  +7 C

   +2  +6 C

  +5  +8 C

 

   +7  +8 C

    7-12 m/s

    1-6 m/s

 

      1-6 m/s

 

USD - 1.1749 PLN - 4.2155
RUB - 68.9476 CHF - 1.1609
GBP - 0.8881 NOK - 9.6723
reklama
Prenumerat 2018