respublika.lt

2018 vasario 20, antradienis

Kyla saugumiečių rūmainuotraukos (42)

2013 lapkričio mėn. 07 d. 08:20:47
Asta MARTIŠIŪTĖ, „Respublikos“ žurnalistė

Visuomenė svarsto, kaip atsitiko, kad naujieji Valstybės saugumo departamento rūmai dar vis nebaigti statyti, nors jo sąmata, palyginti su pirmąja, išaugo kaip ant mielių (nuo 195 mln. iki 300 mln. litų, o ir tų dar neužteks). Ieškodama statybų brangimo priežasčių „Respublika“ netikėtai aptiko, kad kartu su auksiniu saugumo pastatu kilo ir buvusio saugumo šefo Arvydo Pociaus sodyba. Ar ne per sunku buvo vienu metu prižiūrėti abi statybas?


„Respublika“ toliau domisi, kaip iš ko pralobo esami ir buvę aukšti valstybės saugumo pareigūnai.

Vienu metu - dviejų statybų pradžia

VSD naujųjų rūmų statyboms leidimas gautas 2004 m. gruodį. 2005 m. spalio 28 d. saugumo vadovybė gavo Vyriausybės patvirtinimą, kad statyboms iš valstybės biudžeto bus atseikėti reikiami milijonai. 195 mln. litų sąmatą savo parašu patvirtino tuometis krašto apsaugos ministras Gediminas Kirkilas.

Vyriausybei suraičius parašą ant milijoninės sąmatos, tuometis saugumo šefas Arvydas Pocius pasirašė statybų sutartį su „YIT Kausta“ darbams pradėti.

Rodos, statybos vargų saugumo šefui tomis dienomis buvo su kaupu. Bet 2005 m. lapkričio 3 d. A.Pocius su žmona Regina gavo leidimą naujam namui ant Bebrusų ežero kranto Molėtų rajone statyti. Aiškiau tariant, penktadienį A.Pocius gavo patvirtinimą, kad saugumo rūmams bus skirti pinigai, o kitos savaitės ketvirtadienį A.Pocius gavo leidimą savo namo statyboms.

Statė saugumo šefas

Žemės sklypą su sukežusiu nameliu Pocių šeima ant Bebrusų ežero kranto turėjo įsigijusi jau seniai. Taip jau sutapo, kad asmeninių statybų poreikis atsirado kaip tik tuo metu, kai prasidėjo valdiško rūmo statybos.

Naujojo Pocių namo nepavadinsi labai ištaigingu ar prašmatniu. Tai beveik 200 kv.m namas ant gražių akmenų pamatų. Namas tamsiai rudas su puošniomis baltomis langinėmis. Pro didžiulį langą svetainėje atsiveria nuostabus vaizdas - Bebrusų ežeras, kitas krantas ir nedidelis į sklypą patenkantis pušynėlis. Iš antro aukšto terasos turėtų atsiverti dar įspūdingesnis vaizdas.

Kieme įrengtas židinys. Sklypas ant Bebrusų ežero kranto stataus šlaito, todėl patogiai nusileisti iki vandens padaryti ilgi laiptai. Šlaito pusiaukelėje - laužavietė su suoliukais, kur kepant šašlykus galima gėrėtis nuostabiu vaizdu.

Buvusio saugumo šefo namas apdairiai atokiau nuo kaimynų akių, jo sodyba izoliuota saugaus gamtos atstumo, nors kitos sodybos šalia viena kitos susispietusios.

Ir privažiavimas prie sodybos gana patogus - nuo Vilniaus iki pat Bebrusų kaimo važiuoji asfaltuotu keliu. Iki sodybos vos šimtą metrų reikia pavažiuoti neasfaltuotu kaimo keliuku, kuris ir žiemą yra valomas. Kaip pasakojo vietiniai, kurių belikę vos keletas, anksčiau keliukas palei A.Pociaus sodybą žiemą nebuvo valomas, bet savivaldybė gavo prašymą keliuką valyti ir nuo tol žiemomis kasdien pusnis nuo kelio nuvalo Molėtų savivaldybės samdyta technika.

Stato advokatas

Jau kuris laikas A.Pocius gyvena iš advokato algos. Sklype stūkso pradėtas statyti dar vienas namas, kuris dokumentuose nurodomas kaip svečių namas. Tačiau statybos sustojo nespėjusios net įpusėti.

Nors naujai statomas namas kone tris kartus mažesnis už pirmąjį, iš rąstų suręstos tik sienos. Statybos sustojo net nespėjus paruošti stogo gegnių.

Tiesa, neaišku, ar A.Pocius yra deklaravęs gražųjį namą, nes buvusio jo deklaruojamas turtas vertas viso labo 48 tūkst. litų. Namas ant ežero kranto turėtų kainuoti gerokai daugiau. Juo labiau kad į šią sumą įeina viso privalomo registruoti turto, tarp jų vertybinių popierių, meno kūrinių ir juvelyrinių dirbinių, vertė. Arba reikia patikėti, kad 55 metų sulaukęs A.Pocius, būdamas advokatų kontoros partneris, ilgus metus vadovavęs teisėsaugos institucijoms, trejus metus vadovavęs Valstybės saugumo departamentui, užgyveno tik 48 tūkst. litų vertės turto ir pusę milijono paskolos.

Dovanėlė

O dabar apie auksinių saugumo rūmų statybas. Nuo 2005 m. oficialiai patvirtintos sąmatos pastato kaina išaugo beveik iki 300 mln. litų. Už 195 mln. litų planuota pastatyti visą pastatą, o už 130 mln. litų padaryta tik dalis darbų. Visam pastatui dabar jau reikia 300 mln. litų.

2005 m. pradėjus naujojo saugumo rūmo statybas, po dvejų metų Vyriausybės vadovas, tas pats G.Kirkilas, saugumo pastato statyboms Vyriausybės nutarimu skyrė 30 mln. litų. Pinigai skirti kaip dovana Žvalgų dienos išvakarėse. Tąkart milijonų saugumo rūmams Vyriausybė surado Privatizavimo fonde.

Po Vyriausybės dovanos VSD departamente apsilankė Valstybės kontrolės auditoriai. Jie tikrino, kaip naudojami biudžeto asignavimai. Tačiau Privatizavimo lėšos - ne biudžeto asignavimai.

Viešai skelbiamoje audito išvadoje nurodoma, kad 2007 m. Saugumo departamentas gavo ir panaudojo beveik 67 mln. litų biudžeto asignavimų. Nustatyta, kad departamente kai kuriems darbuotojams mokėtos didesnės algos, nei leidžia teisės aktai. Apie statybas auditorių išvadoje - nė žodžio. Pasirodo, ši audito dalis jau yra su grifu „slaptai“.

Išrūšiuoti auditoriai

Šiuo metu VSD taip pat atliekamas valstybinis auditas. Visuomenei veikiausiai neteks sužinoti, kodėl saugumo administracinis pastatas virto kone aukso rūmais, nes išvados turės būti paslėptos po grifu „slaptai“.

Saugumo departamentą audituoja trys valstybės auditoriai. Du iš jų turi teisę dirbti su riboto viešumo dokumentais, tik vienas - su slaptais. Paprasčiau tariant, tik vienas iš trijų auditorių gali domėtis visais dominančiais dokumentais, kiti du gali tikrinti tai, ko Saugumo departamentas nepavadino „slaptu“.

Auditoriams teisę dirbti su slapta informacija taip pat suteikia tas pats Valstybės saugumo departamentas. Kitaip tariant, saugumas pats atrenka, kuris auditorius gali juos tikrinti, o kuris ne.

Nerado preteksto patikrinti

Nors saugumas gavo itin daug lėšų statyboms, o statybų sąnaudos kilo kaip ant mielių, auditoriams kažkodėl nekilo minties dažniau tikrinti Saugumo departamentą. Valstybės saugumo departamente auditas atliekamas reguliariai - kas penkerius metus, nors kai kuriose kitose valstybės institucijose, kurioms skiriama gerokai mažiau lėšų, valstybės auditoriai lankosi kartais net kas metus.

Teisę tikrinti Valstybės saugumo departamentą išimtinai turi tik 4-asis Valstybės kontrolės departamentas. Šio departamento direktorius Rimvidas Aleliūnas į klausimą, kaip saugumas panaudojo Privatizavimo fondo lėšas, sureagavo tarsi į žaibo trenksmą. Nespėjus baigti klausimo departamento vadovas atsisveikino.

- Gal pamenate, kokia buvo pirmoji Valstybės saugumo departamento naujojo administracinio pastato sąmata? - „Respublika“ pasiteiravo buvusio Valstybės saugumo departamento vadovo ir statybų pradininko Arvydo Pociaus.

- Idėja statyti naują administracinį pastatą buvo ne mano, bet statybas pradėjau aš. Kiek pamenu, pirminė sąmata buvo 80 mln. litų.

- Dabar jūsų pradėtam statyti pastatui prilipo auksinių rūmų vardas, nes jo sąmata - beveik 300 mln. litų. Galėtumėte paaiškinti, kodėl statybų kaina taip smarkiai kilo?

- Finansinių klausimų aš tiesiogiai nekontroliavau, aš kontroliavau pagrindinius sprendimus ir statymo idėjas. Buvo pavaduotojas Alfonsas Balzaris, jis kuravo finansų skyrių ir visus finansinius klausimus. Aš pasirašiau statybos sutartį. Prieš tai asmeniškai pats apvažiavau porą šalių, domėjausi, kokie tokių statinių ypatumai, kokia praktika. Gavome tokias konsultacijas, tai turėjo atsispindėti pačiame projekte. Tokio pastato statybos neatsieina pigiai.

- Neįsižeiskite, bet domėdamiesi auksinių rūmų statybomis pasidomėjome ir asmeniniais jūsų reikalais. Tais pačiais metais, kai prasidėjo statybos, gavote leidimą asmeninio namo statybai. Nejaugi vienu metu kuruoti abi statybas ne per sunku?

- Abejoju, ar tais pačiais metais gavau leidimą.

- Leidimą gavote 2005 m. lapkričio 3 d., jo numeris p5-103.

- Tikrai. Gal ir buvo. Tikrai neneigiu šito dalyko. Buvome prieš keletą metų įsigiję sodybą. Tas įvyko. Mes tikrai esame tokius sandorius sudarę.

- Nusipirkote žemę ir kelerius metus nieko nedarėte?

- Turėjome seną sodybą. Pradėjome galvoti, ką daryti. Buvo įvairiausių minčių. Gal tą pačią remontuoti, gal naują namą statyti. Klausiau statybininkų patarimų, neradau nė vieno, kuris būtų pataręs esamą namą pertvarkyti. Kreipėmės į architektus, tai tęsėsi labai ilgai.

- Kodėl ilgai tęsėsi, nuvylė architektai?

- Mes patys ilgai negalėjome apsispręsti, ką daryti. Nesuprantu, kas čia bendro su departamentu?

- Spėliojame, ar tik nepasinaudota lengviausiu būdu pinigus pasukti į asmenines statybas?

- Ne, tikrai ne. Absoliučiai. Galiu prisiekti. Nieko bendra nėra. Nė kvapo.

- O kas statė namą, ne iš Vilniaus važiavo žmonės? Vietiniai sakė, kad vilniečiai statė.

- Iš Vilniaus buvo atvažiavęs santechnikas, esame užsakę gręžinį. Firmą radau internete. Dėl pačių darbuotojų... Ūkio būdu statėme, pasitelkiant vieną kitą darbininką, kuris išmano. Pirkome rąstus iš urėdijos, su šeima, su draugais ruošėme viską.

- O statybų pradžios tik sutapimas? Argi ne per sunku?

- Aš su tomis didžiosiomis statybomis buvau susijęs tiek, kiek buvau įstaigos vadovas. Su statybomis iš departamento dirbo 30 žmonių.

- Ar nėra daugiau sutapimų, ar niekas iš departamento vadovybės daugiau nesistatė namų, kai kilo saugumo rūmas?

- Jūs gal ironizuojate? Aš kalbu rimtai ir neturiu ketinimų sakyti netiesos. Galiu pasakyti, kad kelerius metus prieš statybas buvau paėmęs paskolą iš banko ir ją iki šiol moku. Šeima turėjo asmeninių tikslų dalį paskolos skirti sodybėlei tvarkyti. Taip, deja, neatsitiko. Tai ir mūsų statybėlės turėjo palaukti geresnių laikų.

- Gal žinote, kodėl saugumo vadovams labai sekasi nekilnojamojo turto rinkoje, vienas brangiai išnuomoja namą svetimos valstybės ambasadai, kitas labai pigiai įsigyja žemės sklypą?

- Nežinau. O dėl manęs - sugretinimas su statybomis neturi jokio pagrindo.

Parengta pagal dienraštį "Respublika"


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (42)

 • rcvJWBMIPWY 2017 gruodžio mėn. 06 d. 15:58:41

  x0BO6s https://goldentabs.com/

 • fvvfUrfuIRx 2017 balandžio mėn. 26 d. 14:38:28

  The Removal Tool is great but also dangerous ... what if someonehacks into
  my sitemaps account and removes my all site from the index.To prevent this,
  we should aucamotitally receive an EMAIL ALERT when the removal tool is
  used :-)

 • rytas 2015 sausio mėn. 16 d. 15:15:33

  Tai ka, musu mylima prezidente nekovoja su korupcija? Nu negal to buti, juk
  pries rinkimus dar karta visiems per tv pazadejo. As tikiu, kad kalejimai
  pilni ologarchu , sukciu, kontrabandininku, ir tt. Juk salies vadove
  pazadejo...jeee

 • Mr James John 2013 gruodžio mėn. 13 d. 11:35:02

  Gerbiamas kliente,
  Mes padedame žmonėms, finansinių sunkumų. Reikia paskolos, turėjo
  rimtas kredito, bet reikia finansinės pagalbos? Ar jūs kada nors buvo
  atmetė bankų ir skolinimo namų?. Mes siūlome finansinę paramą
  . visuomenei, su normos 3% EMAIL US AT; (mrjamesloanfirm003@gmail.com)
  Čia yra mūsų paskola paraiškos formą užpildyti informacijos ir
  grįžti į mus,
  Atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjai turi būti 18 metų amžiaus ir
  vyresni.
  vardas:
  Lytis:
  miestas:
  Šalis:
  Paskolos suma, reikalinga:
  Trukmė paskolos:
  Mėnesio korporacija:
  Mobilus numeris:
  Pareigos:
  Tikslas paskolos:
  Ar jūs kalbate angliškai:
  Nuoširdžiausi linkėjimai,
  James (direktorius)

 • Geriausias pavyzdys 2013 lapkričio mėn. 18 d. 12:54:07

  VEKS išvogti 760 milijonų, dėl kurių jokiai valdžiai (nei
  vyriausybės, nei teisingumo)nėra neramu, nes įsakyta domėtis tik 24
  "juodosios buhalterijos" mln. Tai patvirtinimas, kad tik šita "korupcija"
  terūpi prezidentei.

 • APKALTA 2013 lapkričio mėn. 13 d. 20:10:33

  DĖL SNORO AFEROS PLĖŠIKĖI D.GRYBAUSKAITĖI APKALTĄ IR Į KALĖJIMĄ!

 • Stebėtoja 2013 lapkričio mėn. 09 d. 07:14:06

  stebuklų šalis-Lietuva.

 • vakaryksciam "Super" 2013 lapkričio mėn. 08 d. 22:51:35

  prasom laikytis klabos taisykliu, - "nei pri ko" rasoma kabutese. Arba
  diszioisiomis NEI PRIE KO, nelygu kuris is atveju turetas omenyje.
  Zosius Pupskius

 • Dovana jums 2013 lapkričio mėn. 08 d. 19:06:32

  paprastas budas kaip suzinoti kad jusu telefona pajunge pasiklausymui.pirma
  jums turi labai pasisekti ir jus turit tureti tam tikra mastyma..kai
  pajungia telefona tuo momentu jus niekam negalite paskambinti ir sms
  issiusti.nors rodo gera rysi.toks jausmas kad telefonas pakybo.jums
  pasiseke jei tuo momentu jus netycia skambinat ir tas ivyksta.bet dauguma
  zmoniu i tai nekreipia demesio.jie perkrauna telefona ir tada jau galima
  skambinti...jus sirdyje galvojat.as geras zmogus manes negali
  klausytis.arba jus galvojat tegul klausosi man tas pats as nieko
  nedarau.pirmu atveju jus klystate nes reikia mastyti o koki jie mato jumyse
  zmogu ir koki nori is jusu padaryti,gal kazkas is saugumo nori jus ikisti i
  kalejima ir uz tai gauti medali,arba taip pasididinti alga.gal nori
  padaryti is jusu atpirkimo ozi pakabinant ant jusu koki nusikaltima.ta
  daznai jie praktikuoja.o antruoju atveju jus atsisakote savo konstitucines
  teises i privatu gyvenima paprastu savo-tegul klausosi

 • Priekabiavimas. 2013 lapkričio mėn. 08 d. 08:46:46

  Taip - manau,kad čia eilinis žurnalistinis priekabiavimas.:viskas juoda,
  viskas baisu, net nebesinori įsijungti nei televizijos , nei
  laikraščių...

 • priviso diplomuotu avinu 2013 lapkričio mėn. 08 d. 08:40:53

  koks durnius gali eiti pas ji advokato paslaugu ... dabar kiekvienas
  ismestas valdininkelis baiges riomeri stengiasi patapti advokatu..reikejo
  eirti tau Pociau i gaisrine butu daugiau naudos ir dirbt sunkiai per daug
  nereikia,galetum kortom pliekti ir krepsi zaisti..dirbt vis tiek nieko
  nemoki kad ir koki diploma turetum.nei tu ka nors prisimeni kai taves ko
  paklausia nei atsakai nekiauksedamas.toks ispudis kad nei uz nieka
  neatsakiai,sunkaiai pameni tik tuos 30 ir pavaduotoja...

 • Keista 2013 lapkričio mėn. 08 d. 07:55:43

  Pagal teises aktus, Finansu padalinys yra (privalo buti) TIESIOGIAI
  pavaldus istaigos vadovui. O cia rasoma, kad finansus kuravo istaigos
  pavaduotojas ir ka, Valstybes kontrole tikrino ir pazeidimu nerado tame?
  Keista.

 • Leo 2013 lapkričio mėn. 08 d. 02:37:26

  Kartais aš jau nesuprantu...kur aš esu...nejaugi čia Lietuva...kur aš,
  visi mes, giname nuo okupantų??? O Dieve,Dieve...kaip toliau gyventi...ir
  dėl kuo Lietuvoje gyventi???

 • Jeigu VISUS susodinsim 2013 lapkričio mėn. 07 d. 20:43:05

  teks kurti aptvertus didžiulius lagerius.Po kiek laiko pamatysim kad
  aptvarai virto prabangiais kvartalais,o mes štapus tvoros gyvenam
  lūšnyne

 • Petručio 2013 lapkričio mėn. 07 d. 20:33:37

  Manau,kad čia vyksta varžybos tarp Valdovų rūmų,Operos ir baleto
  teatro,Nacionalinio stadiono statytojų ir VSD.Kas daugiau,kas mikliau ir
  kas švariau.Juk ne veltui paminklus statom sistemos Vsio zakonno
  autoriui.Ačių tau patriarche,mokiniai tavo jau senai pralenkė mokytoją.

 • Nieko naujo 2013 lapkričio mėn. 07 d. 19:41:34

  Ko ne sovietmetis. Kol aptverdavo aplink įmonėlę tvorą direktorius
  namą uošvės vardu pasistatydavo,parduodavo už pinigus auksą supirkdavo
  o dabar turtingai gyvena,bet čia tai tik smulkmė,kur kas didesnių
  kombinacijų prigalvodavo.Dabar tas pat,stato valdišką pastatą ir sau
  dvariuką pasistato,dar ir vietos prestižinės.Jie visi nusipelnė
  gyventi geriau.

 • APKALTA 2013 lapkričio mėn. 07 d. 19:24:05

  DĖL SNORO AFEROS PLĖŠIKĖI D.GRYBAUSKAITĖI APKALTĄ IR Į KALĖJIMĄ!

 • wo blę 2013 lapkričio mėn. 07 d. 19:08:47

  tas bičas ArchAngelas.Tik bailys.Drąsus pasakytų TAIP pastačiau už
  Jūsų babkes.Atimsit? Per plona storoji žarna :)

 • taigi 2013 lapkričio mėn. 07 d. 19:06:17

  prezidentė žadėjo. kad pažabos korupciją...

 • tu matai, 2013 lapkričio mėn. 07 d. 19:04:45

  tyras kaip krikštolas,nors prie žaizdos dėk.

 • Oi 2013 lapkričio mėn. 07 d. 18:43:42

  Nu, ko pergyvenate,juk stato už Europos Sąjungos paramą ir Lietuvai
  nieko nekainuoja. Už propogandą,kad nieko nekainuoja,žiniasklaidai
  apmokame mes.

 • lietuvis 2013 lapkričio mėn. 07 d. 18:10:07

  cia vienas toks zmogutis bando pavyzdziu, kaip pazaboti aukstosius
  vagis,pateikti ;putina; tai jau tikrai pvizdys.gal musu aukstieji vagiukai
  jau konsultavosi su juo kaip apmauti valstybe,nes ponas putinas ir pats
  neblogai saviske naudojasi.jis irgi melzia rusiska karvute o kad neitartu
  smaugia kitus melzejus.poniatno?

 • aisku 2013 lapkričio mėn. 07 d. 18:00:21

  Cia viskas aisku kaip diena.Visus tuos gudrucius -i cype kol pasakys tiesa.

 • geriausi buve rezervistai 2013 lapkričio mėn. 07 d. 15:52:11

  kad but geru zvalgu o po to kietu advokatu reikia sugebeti tris dienas
  nekakoti tupint pasaloje.moket naglai sneketi,ivaldyti kavensku zargona ir
  ilgai triusiku neplauti.bet tikrai tamti tikru - kai sugebi pasakyti
  -patikekit tikrai as nei prie ko , galiu prisiekti :DDDD as niekada
  nemeluoju.ir jei tavim patiki-tu esi kietas

 • TT 2013 lapkričio mėn. 07 d. 15:01:30

  BURTININKU SALY TAI JAU YPRASTA
  ANIMACINIU FILMUKU INDUSTRYJA, SU SAVO ATRIBUTIKA
  IR KLOUNAIS.

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APKLAUSA: Vokietijos partija Alternatyva Vokietijai įveiktų centro kairiuosius socialdemokratus ir taptų antra didžiausia šalies partija, jei dabar būtų surengti rinkimai, parodė apklausa.
 • VILKAI: Prancūzija pirmadienį paskelbė apie planus leisti vilkų populiacijai augti iki 500; paskutiniais skaičiavimais, šalies vilkų populiaciją sudaro 265-402 vilkai.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
2. ŠVENTINIS VITO TOMKAUS REPORTAŽAS IŠ DAR ŠVENTIŠKESNIŲ SEIMO RŪMŲ
3. PATRIARCHAI
4. Regimanto Adomaičio laiškas tėvynainiams: Kviečiu į susitaikymą
5. Rolandas Paksas: Apie alternatyvą Lietuvai bijoma net prasižioti
6. Olava Strikulienė: Penki lietuvio stebuklai, saugoję valstybę
7. Euras ir toliau plaunamas
8. Prezidentas V.Adamkus: Augau Lietuvos trispalvės šešėlyje
9. Disidentas, buvęs VSD vadovas P.Plumpa: Teisėsauga tarnauja politikams
10. F.Kauzonas: Už Vasario 16-osios šviesą! (beveik tostas, tik ne itin linksmas)
11. Kritikuoti valdžią uždrausta ir provincijoje
12. Akcija „Apšmeižk žinomą asmenybę“. Valomės ar purvinamės?
13. Prižiūrėtojai su kaliniais jau susikeitė vietomis
14. Skandinavai stumia šnipą į prezidentūrą
15. Slaptas skandinavų planas jau vykdomas
16. Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadas J.Milius: Išteisinkite arba pasodinkite
17. „Ką jūs padarėte su Lietuvos dvasia“?.. (Dviejų patriarchų performansas)
18. „TELESKYDINĖJE“ - Artūro Račo iškrova
19. Gintautas Kėvišas mokys serbus, kaip tratinti pinigus
20. N.Mačiulis ves laidą „Labanakt, vaikučiai“nuotraukos
21. Briuselis imituoja rūpinimąsi žmonėmis
22. Uostamiestyje įsiplieskė gaisras: žmonės evakuoti iš „Philip Morris Lietuva“ fabriko
23. Paskutiniai 19-mečio širdies dūžiai: netikėtai miręs kovotojas A.Klemas manė turįs visą gyvenimą prieš akis
24. Kariams trūksta sveikatos. Kas gintų Lietuvą?
25. R.Karbauskio karikatūra per M.A.M.A. Laisvas žodis ar didžiulė desperacija?

Ar turite vaikų?

balsuoti rezultatai

Ar sau leidžiate valgyti restoranuose ar kavinėse?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

   -6   -4 C

   -9  -7 C

 

   -3  -1 C

    -3   0 C

   -2  -1 C

 

   -2  -1 C

    2-3 m/s

    1-2 m/s

 

      1-2 m/s

 

USD - 1.2410 PLN - 4.1460
RUB - 70.0709 CHF - 1.1513
GBP - 0.8859 NOK - 9.6575
reklama
Velyke2017